• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@petrita83 tak to je super že se ti vytáhla ta placenta....nám bohužel jen část. :unamused: ale ještě jsi mi dala šanci,děkuji :slight_smile:
13. únor 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 dávám jí ještě šanci :grinning: já už to teda nečekala..budu držet palce!!! :wink:
13. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdeniii tak držím palce na zítra:slight_smile:

@andelka tak jsem na ten monitor zvědavá, sestřička nakázala sníst předtím tabulku čokolády, aby dítko nespalo :grinning:

@jana8 děkuji moc:slight_smile:

@verbalinka to je šílený někdy, člověk těma kontrolama zabije celej den. Já doufám že se ten náš prcek už nebude chtít nějak točit, když zůstane hlavičkou dolů, tak zůstanu u mé doktorky až skoro do termínu, protože má monitor v ordinaci, v porodce je to fakt na celej den...
13. únor 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jéé tak to je super!! Nakonec nám ty přirozené porody vyjdou všem! :dizzy_face:

Já teda váhové odhady vůbec netuší, vím jen z 30tt a pak už mne to nezajímá a dr to ani neříká, aby zbytečně maminky neplašil. Takže jsem i ráda :slight_smile:))

@verusa.j ozvi jsou ten monitor :wink:

@verbalinka teda takhle dlouhá kontrola se vším všudy to by mne šmejklo :frowning2: je fakt že když už je doma jedno dítko tak času není nikdy dost viď... taky se děsím toho až budu muset chodit na kontroly do porodnice, to nevím jak budu dělat s hlídáním... :confounded:
13. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 dr si tě nechá do 38, pak už jim ty monitory neproplácí pojištovna... takže se musí do porodky...
13. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 mi Dany spal skoro vždycky, i sestřička musela třepat bříškem :sweat_smile: čokoláda nepomáhala, ale mám vyzkoušené že na Domíka funguje něco teplého sladkého vypít, takže kakao s sebou :slight_smile:
@zdeniii nemusí, já chodila ke svému do konce, naposled jsem byla tuším v 38tt+4 a byla jsem objednaná i za týden, ale to už jsem nestihla, v 39tt+3 jsem porodila.
13. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka tak to je super mě ve 38 plis něco bral naposledy a pak posílal do porodky. Holt je to všude jinak :slight_smile:)
13. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jj, taky koukám. Vím že jsem byla na kontrole a ctg v úterý a ptala jsem s eho, jak to vidí, kdy asi porodím, a on říkal že to nemůže říct přesně, že pozítří nebo klidně za týden, ale že na ten týden to spíš nevypadá. A že se mám u sestry objednat na další týden, ale že si myslí, že se už asi neuvidíme. A trefil se, další úterý už jsme byli v porodce s prckem :slight_smile: Akorát jsem zapomněla zavolat, že nepřijdu, jak mi připomínala sestřička, že kdybych si vzpomněla, tak aby kvůli mě tam netvrdla - já totiž byla první a monitory se točí ještě před začátkem ordinační doby. :sweat_smile:
13. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no bylo by to prima! No nám ho říká , protože je to jediné co se o něm dozvíme, víc než ucho nebo pindika nikdy neukáže:( je to prostě pan tajemný:slight_smile:
13. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no to se na tebe určitě nezlobili:slight_smile: 38 tt to bych taky chtěla!
13. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no vidíš a já byla fakt ráda že jsem nevěděla že bude mít Helenka 4 kila :grinning: asi bych měla trochu strach :_)) teď jsem připravená že malý bude do 4,5kg a dneska mi dr povídal, že to vypadá že nebude tak veliký jako jeho sestřička. Ale uvidíme ještě je času dost na přibírání :grinning:
14. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, člověk tu chvilku není a pak nestíhá dočítat :confused:

O víkendu jsem na pc nebyla, nějak jsem nestíhala, uklízela jsem, prala, žehlila a pak jsem byla ráda, že jsem si na chvilku hodila nohy nahoru. Včera jsme museli být s Kubíkem až do večera u našich, protože nám měnili komplet celý kotel a bylo tu jen 15°C brrr, takže jsme domů šli až kolem 6, ale i tak tu moc teplo nebylo :frowning2:
14. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdeniii tak nevím jak to mají u nás, říkala že když nebudou žádný problémy, tak mě do porodky pošlou tak týden před termínem, akorát si tam mám jít předem sepsat porodopis, ať mám klid a ví o mě..

@andelka my když jsme byli na 3D, tak mi sestřička i zvonila budíkem na bříško, aby se mimčo hnulo trošku jinak, přítel nechápal :grinning: a vidíš to mě nenapadlo, mají tam hned automat, tak se tam pořádně proleju nějakou horkou čokoládou :slight_smile:

@luciasekf no nazdar, to musí být šílený v těch mrazech, já jak nemám doma 22°C, tak mrznu :grinning:
14. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 na monitor je dobrý si vzít dost vody a předtím sníst něco sladkýho. Dítě to probudí a právě je potřeba, aby se hýbalo a bylo vidět, jak jeho srdce reaguje na jeho pohyb. Pokud to bude nedostačující, tak tě pošlou znovu a to tam strávíš věčnost :rolling_eyes: Takže dost vody a sladké :wink:
14. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verush89 no, on se kotel rozbil asi před 3týdny, tak to trošku spravili, ale jak pak byli velké mrazy, tak to měnit nemohli, takže se na to vrhli včera.. naštěstí máme naše hned naproti, tak je to fajn, že máme kam jít :slight_smile:

Já jdu ted ve čtvrtek naposledy ke svému a pak za týden už do Podolí. Můj monitor nemá, ale nevím, zda mi hned v porodce budou dělat monitor, to uvidím.

Prcek také reaguje docela na hodněěě sladké, tak už jsem doma říkala, že pro jistotu si nakoupím tyčinky Milena a bude to :grinning:
14. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka četla jsem tvojí návštěvu v porodce.. docela masakr, já doufám, že tam tak dlouho nestrávím :frowning2:
14. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf u mě byla smůla, že jsem hodinu a čtvrt strávila řešením tý blbý karty. Jinak by to bylo do 2,5h hotový :grinning: Tu Milenu si vem s sebou a vodu na pití. Je možné, že tě dr pošle ještě na monitor. Hodně mamin, který byly poprvý, tak nakonec na monitor šly taky. Jo a je tam na chodbě zima, takže teplý ponožky. Já tam seděla skoro celou dobu v bundě :confounded:
14. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka já když jsem tam byla druhý den po tom, jak jsme tam jeli v noci, aby mě zkontrolovali ten čípek, tak jsem měla štěstí. Akorát když jsem přišla, tak vyšla sestra, tak jsem jí dala tu zprávu a řekla, co chci a ona, že už na mě čekají, tak mi dala papírek na moč, pak vyšla, moč byla v pořádku a poslala mě nechat si udělat kartu, tak jsem byla asi 15minut, protože paní za přepážkou si tam sdělovali svoje dojmy... pak jsem přišla a za chvilku vyšla další sestra, tak jsem jí dala kartu a pak jsem šla k dr., takže se vším všude jsem tam byla asi hodku možná necelou, tak se to dalo, kdyby to bylo takhle pořád :slight_smile: ale jen monitor bývá cca 25-45minut...
Já bych byla asi raději, kdyby mě poslali na monitor, pro jistotu. A přeci jenom už budu 36+4 tak by mohli :wink:
Vodu nosím vždycky sebou, já jsem hrozná, nevydržím bez vody ani půl hodky :unamused: , ale za to pak ty čurací následky.. to bývá strašný, kort, když jedeme do Prahy, tak to mám vždycky úplně na krajíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf to jsi měla fakt štěstí. V tý kartotéce opravdu nespěchají, prostě pohodička :confounded: Já byla za monitor nakonec taky ráda, ale jako druhorodičku už mě to nebaví a na těch monitorech jsou děsně důležitý, jakobych za to mohla, že i přes jídlo, kolu a vodu malá prostě spí :rolling_eyes:
Taky s sebou všude tahám vodu, ale ty následky. Jó, čůrání :grinning: U prvního jsem tohle neznala, ale teď je to strašný.
14. únor 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka já si vždycky dojdu než někam jedeme, ale jen co vyjedeme, tak bych mohla znova :confounded: No, mě dělali monitor v tu neděli v noci a byla jsem na něm skoro hodinu, protože tam byla jedna PA a ta odbíhala k porodům, takže jsem si tam tak seděla a už mě to také nebavilo, prdola se tam tak hýbal, že jsem si musela tu ,,čtečku" nebo jak to mám nazvat držet a bolela mě z toho ruka.

A jinak se k porodu nepřipravuješ, když už odešla hlenová zátka?
14. únor 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dnešní kontrola dopadla dobře. Malá pořád hlavičkou dole :slight_smile: a na ozvách taky vše ok. Já mám svého dokt. v nemoc., tak mě poslal na porod. oddělení na ozvy. Cestou jsem si koupila vodu a bílé ledové kaštany :dizzy_face: no měla jsem jen jednu kocku,kým jsme přišli na ozvy a trochu se napila. Malá na začátku byla aktivná, ale pak to začalo pipat a tak my sestřička řekla,ať si lehnu na pravý bok, tak to chvili šlo,ale pak už to začalo každou chvili pipat, tak jsem se tam točila, ale stačilo jim to. Byla jsem tam asi 20min. Jo a to jsem ležela na porod.sále,tak jsem si to už omrkla :sweat_smile:
14. únor 2012 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ránko :slight_smile:
Další experiment se lněným semínkem - kromě zalití vařící vodou jsem ho taky chvíli povařila - slizovitější to bylo, ale vypít se to pořád bez problémů dalo :slight_smile:
15. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 gratulka k dobré kontrole a ozvám :slight_smile: Hmm, bílé kaštany, ty jsou mnam, ale u nás je nemají, to jsem si vždycky kupovala na benzínce :slight_smile:

@andelka máš můj obdiv, já jen jak čtu sliz, tak bych se na to nemohla ani podívat natož vypít :grinning:
15. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf ale ono to není tak hrozné, čekala jsem to mnohem víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mile mě to překvapilo, fakt.
chi chi, dneska jsem měla ráno teplý sladký Gravimilk a malej dělal hned rodeo, takže automat v přízemí to před ctg jistí :grinning:
15. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to já už vůbec nepoznám, po čem řádí. Příjde mi, že snad po všem co sním nebo vypiju :slight_smile: V noci ho vzbudí, když se jdu napít obyč vody...
15. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Včera na kontrole.Máme fotečku a důkaz,že čekáme kluka.Vážíme cca 2.1kg.Zítra si mám zavolat dr.kvůli kultizaci,snad to bude dobrý.
Jestli máte někdo nějaké vyšetření,tak at dopadne na 1*.
15. únor 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
oprava:kultivaci
15. únor 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, víte co se mi nedávno stalo? Vzbudil mě malej (ten starší :slight_smile: ) v noci a já koukám, ležím na zádech - jsem s etak prostě ve spánku přetočila, jinak spím obvykle na boku, hlavně levém. No tak jsem se otočila na levý bok a normálně se mi úplně zamotala hlava a udělalo se mi zle. Naštěstí to brzy přešlo - ale ta poloha na zádech je fakt :unamused:
15. únor 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet tak gratulka k tomu chlapákovi :wink: a je to teda drobeček. My měli v 33+4tt už 2200g, tak jsem zvědavá, kolik bude mít zítra :confused:

@andelka oni říkají, že jak se spí na zádech, tak se utiskuje ta dutá žíla, takže se ti motala hlava asi z toho. I já se vzbudím a ležím na zádech a to usínám na boku a ani nevím, kdy se přetočím :confounded: :grinning: , ale když se otáčím celá, tak to se vzbudím...
15. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf ..... děkuji :slight_smile: já jsem kaštany kupovala u nas v nemoc. v automate,ale jedny mi tam zůstali viset,tak jsem tam hodila penízky,že koupim ještě jedny a jasné,že´vypadli jen jedny za cenu dvou :angry: to jsou ty skvělé automaty :unamused:
15. únor 2012 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek