• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@lenpet .... gratulka ke kontrole :slight_smile: a taky ke chlapečkovi :slight_smile:
15. únor 2012 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 dávaj je drahé do automatů a ještě člověk musí platit dvoje :angry: Také se mi občas stane, většinou s vodou, že mi nevypadne ani voda ani peníze nazpět :unamused:
15. únor 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf .... no jo to jsou celé automaty, ale když mě to napadlo až tam a doma jsme nic takové mini neměli,tak jsem je koupila tam,jinak bych je kupovala v krámu.... to se máš,že ti dokt, řekne váhu.... to já jsem musela v 33tt tomu svému mrknut do papíru abych se něco dozvěděda a ted už se nic nedozvím ...už měřit nebude :frowning2: a já bych to tak ráda věděla kolik cca měří a váží :pensive:
15. únor 2012 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf no já to právě vím, ale nikdy jsem to ještě nezažila, až teď, takže můžu jen potvrdit, že je to pravda :confounded:
15. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 mně to u prvního těhu taky zajímalo, váha, míra, fotky, všechno a teď jsem ráda že za 5minut z ordinace vypadnu a stačí mi jen, že je to OK :sweat_smile: ale v pondělí budem taky dělat utz, tak to se zeptám, abych měla i srovnání s Danym. Ten měl myslím v 36tt 2,2kg.
15. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf my s přítelem jsme malý a štíhlý,takže nemá být tlustej po kom.
15. únor 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@andelka ... :slight_smile: já kdyby se ho zeptám, tak řekne že malá je v pořádku a vždyt jsme to měřili v 33tt a dle pc je to i tak jen orientační , no smůla :frowning2: , ale už jsem nad tím přemýšlela,že mu to řeknu včera,ale nakonec jsem byla zticha,tak uvidíme jestli se zeptám za týden, ale pochybuji :unamused: bude to překvápko u porodu :slight_smile:
15. únor 2012 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 aspoň se nebudeš stresovat s tím, jak je velké. Hlavně že je v pořádku. :slight_smile:
15. únor 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jana8 já mám koupené utz, takže váhu vidím na utz, jinak s Kubíkem jsem nevěděla nikdy kolik má. To jsem chodila ještě k primáři a neměli zvlást tu tv pro maminy a tenhle balíček nebyl.. To zavedl až jeho syn :slight_smile:

@lenpet tak to můj manžel má 198cm a já o 30cm méně, takže Kubík je dlouhej a hubenej po manžovi. Já také nejsem žádnej tlusta, teda aspon doufám. Před těhu jsem měla 53kg a před rokem a půl 48kg, ale to byli nervy ze svatby :grinning:
15. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to je fakt, takhle když člověk ví, kolik to mímo má, tak si říká, už je dost velké, to už by mohlo ven. Mě dělali s Kubíkem orientační utz před porodem a to říkali, že bude mít kolem 3700g, tak jsem se vyděsila, že bude mít ke 4kg, když je to orientační a může to být +- 200-300g a měl 3500g, tak doufám, že ted mimčo bude mít také tak nějak do těch 3500g :wink:
15. únor 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já sem vpadám, ale koukala jsem na ty vaše váhy mimi. já jsem dnes podle MS 30+6 a podle uz jsme vyrostli na 32+3 a odhadovaná váha je nyní 1930 gramů - koukám, že asi do poloviny dubna to nebude. :grinning:
15. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf já měřím 156 a vážím ted 62kg.Přítel měří 158 a váží 58,takže je hubenej.Já před těhu jsem měla 50kg.
15. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy já jsem podle MS 35+3 a podle utz jsme také větší, takže jsem zvědavá :slight_smile:

@lenpet jéé, tak to jste opravdu mini a hubenouři oba :slight_smile:
15. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, to je počasí. Chvilku vítr, pak zase sluníčko, pak sníh...
15. únor 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no, Dany měl odhad 2hodiny před porodem 2,9kg a nakonec měl 3,2kg, takže ta odchylka sedí. Dominika tipuju na 3,5 maximálně.
Jo, u nás taky, chvíli vétr, pak chumelenice, teď sluníčko...půjdem odpo ven. A skoro 2 stupně nad nulou :slight_smile: po těch holomrazech příjemná změna.
15. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf u nás je to stejné počasí jako by byl apríl...... :wink:

Tak já jsem dneska byla na pracáku a paní mě teda pobavila.. .. :slight_smile: Prý jelikož jsem tam víc jak 5měsíců musí mě vytvořit individuální plán hledání práce.Jinak tam jsem od začátku vedená jako na rizikovém těhotenství ..... :slight_smile: Tak že jsem se zasmála.Když jsem se ptala jak to budu mít s Rodičákem mi nedokázala nic říct.....hlavně že mě bude hledat práci......Dobrý nééééé
Zašla jsem na si na sociálku a tam naštěstí byla mladá paní která byla příjemná a nachystala mi všechny papíry co potřebuji potvrdit a vyřídit.Ještě že tak.....
15. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak uz zbyva pouze 15 dni do terminu a mam otazku... podle ceho se mam ridit? Termin dle MS 3.3, dle utz z 12.tt 2.3, ale dle utz z 34.tt 8.3...doktor zatim zapisuje dle MS, tak uz to tak urcite bude, ze? Zase nechci, aby mi zbytecne vyvolavali porod... jinak na toz, ze jsem v jednom kole, tak stale uzavrena a CS 0 :slight_smile: 10kg nahore...
15. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 mě přijde, že poslední dobou ty úřednice prd vědí. Mě loni jedna na sociálce řekla to a pak to bylo úplně jinak, takže taky síla.

Teda, ted byla chumelenice a ted tu svítí sluníčko jako v létě- no, fakt apríl :grinning:

Holky, kdo jste na nemocenské.. dorazila vám už? Mě stále nic :unamused: a to bych měla platit účty do 15. :angry:
15. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, tak kontrola dopadla dobře, dělali ozvy, stěry na streptokoka atd. i tlak jsem měla kupodivu dobrý :slight_smile: s tím odhadem váhy- já sjem teď na konci 34. t. a malá má 1800g, takový prcek, ale doktorka říkala, že vzhledem k mé psotavě ani velké mimi moc nehrozí a že je vše v normě :slight_smile:

@luciasekf - já jsem do dneška na nemocenské a zatím mi taky nepřišlo nic :slight_smile: zítra nastupuji ofiko na mateřskou konečně
15. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek páni, už je to za pár :wink: Řídit by ses měla asi podle MS. Ten já mám na 18.3. a podle utz ted ve 32tt vyšel na 12.3., ale když se mě ptají, kdy mám termín, tak udávám ten podle MS.
Já mám CS pořád 1 už snad od začátku, co koukám na průkajdy. 10kg mám také nahoře. Ale ted poslední dobou si dopřávám sladké, jako kdyby to tělo říkalo, doplnuj energii, za chvilku tu bude porod.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 jo, taky už mi tvořili individuální plán :grinning: byla jsem nějak v 6měsíci tuším, ale něco se tam napsalo a fertig.
Mně už došlo rozhodnutí o změně výše RP, takže snad už teď 20tého by mi měl přijít zvednutý za leden :slight_smile:

@deniskakubicek já bych se řídila podle toho z 12tt.
Já mám podle MS termín 17.3. a podle utz ve 12tt 19.3. ale obecně beru TP spíš podle početí, podle ovulace a to je toho 25.3. které mám v pase.
Dany se narodil přesně mezi TP podle NT a podle ovulky. Takže já říkám, že mimi se narodí kolem 20.3. a vzhledem k tomu že vím kdy byla ovulka, tak bych měla potenciálně (doufám že nebudu) přenášet do 25.3.+10dní
15. únor 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusa.j gratulka k poradně. Malá je také drobínek, ale oni ty holky prý bývají menší než kluci :slight_smile:
No, už mě s tím štvou, minulý měsíc mi to přišlo 13. a ted jsem koukala a pořád nic :angry:
15. únor 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf - tak teď jsem se dívala na účet a asi mi to už přišlo, v akutálním zůstatku, už nějaké prachy naskočily, tka to bude ono, to mi přišlo od zaměstnavatele
15. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciasekf uz je to vazne za par a sladke taky posledni dobou papkam :slight_smile:
@andelka taky vim, kdy doslo k poceti, presne 10.6 a posledni MS byla 27.5, takze nam to opravdu vychazi na toho 2.3...hmm, sakra, to uz je za chvilku :-O doufam, ze bude manzel doma, ale u me uz je naprosty klid, zadni poslicci, tvrdnuti, proste nic, takze prenaset budu a jsem na to pripravena...takze dejme tomu 12.3...a jinak je super, ze ti taky prijdou penizky :slight_smile: a myslis, ze nam prijdou i za brezen? kdyz bych treba porodila v pulce brezna, tak by mi meli vyplatit pul toho mesice?
15. únor 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no, tak to už máš za pár - a třeba přenášet nebudeš, ty poslíčci zas tolik neznamenají, může to přijít úplně nečekaně.
Já myslím že i za březen přijdou, aspoň za část - taky nevím přesně jak to tam je, když se to mění ze staršího na mladšího. Říkala akorát úřednice, že by bylo dobré přijít co nejdřív, že by od dubna to mělo být na mladší dítě - ale jestli budu rodit koncem března, tak tam stejně dojdu až v dubnu. Ono to nějak bude, vždycky se to nějak udělalo, i zpětně.
Jo a zjistila jsem super novinu - od února jsou v porodce kde budu rodit prodloužené návštěvní hodiny na pokojích :slight_smile: od 15 - 18h :slight_smile: tak se aspoň užijem. Jinak byly kratší a hodina z toho mohal být mimo pokoj, v návštěvní místnosti, takže bez miminka - a to bylo blbý ho nechat samotné na pokoji.
15. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka tomu nerozumim o tom mladsim diteti...muzes mi to trochu priblizit...nas o nicem neinformovali :frowning2: Kato, ja bych tak chtela nadstandart, tam by mohl byt manzel porad, jinak by jsme mohli byt jen na chodbe, na pokoje se nesmi :frowning2:(
15. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no RP se bere vždycky na nejmladší v rodině, takže od dubna bys ho měla brát na Matýska a ukončit na Kubíka.
A kolik u vás stojí nadstandard? U nás 1000 za den, tak to ani omylem jako. A když by tam chtěl být i přes noc, tak se platí další ještě myslím 300. Navíc co by tam dělal? A co Dany? Takže já budu na normálním. Minule jsme to s návštěvama taky zvládli a teď jak to prodloužili o hodinu ana pokoj, tak to bude bezva.
To je teda na palcici že na pokoj se nesmí - a kdy teda rodina to miminko vidí? Jde se s ním na chodbu? :confused: nebo až při propouštění?
15. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kecám, minule se mohlo na pokoj 16-17 a teď by se mělo 15-18 :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka aha, tak to uz chapu, to nam rikala na socialce, ze musime nahlasit hned druhe ditko...
no, muze se jen na chodbu, kde mimco rodina uvidi, ale na pokoje navstevy nesmi, proto bych chtela nadstandart a hlavne i pro svuj klid...tady stoji 500Kc na den, to neni zase tak hrozne a za tu pohodu to stoji, ja bych na chodbe nemrzla s miminkem ani nahodou, at se jdou vycpat...a manzel u porodu se plati 400Kc
15. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak to máte dobrý. U nás teda 1000 za nadst a 600 otec u porodu. A navíc když jsou u vás takové podmínky... :unamused:
15. únor 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek