• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka tak to je ale palka :frowning2: ale otec u porodu uz by se od ledna nemel platit, ne?
15. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek u nás se pořád platí a jinde taky, co vím.
15. únor 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek o tom jsem nic neslyšela že by se neměl platit....... :unamused:
15. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek já taky ne, ale bylo by to super :slight_smile:
V Podolí chtěji 1000,- což je síla. Poprvé jsme platili 450,-
15. únor 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ted jsem byla na wc a když jsem se otírala, tak jsem tam měla hlen (např. jaký bývá při ovu), myslíte, že to mohla být ta hlenová zátka nebo jen větší výtok? Výtok mě trápí celé těhu, ale dr mi říká, že to je normální, že to se děloho připravuje na porod... jsem z toho zmatená, nervozní.... U prvního mi nic neodešlo, měla jsem vyvolávaný porod....
15. únor 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já mám takový hlenovitý výtok pořád. Teď v těch našich týdnech to může být cokoliv, neměj strach. Zátka může odcházet postupně, kamarádce odešla už načtyřikrát a pořád ještě nerodí - přenáší od 7.2. :sweat_smile:
15. únor 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka děkuju, tak to jsi mě uklidnila, docela mě to vylekalo.... No, ještě, že zítra jdu do poradny.
15. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jj, buď v klidu, zvlášť když jdeš zítra na kontrolu :slight_smile:
15. únor 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tatínkové u porodu nebudou platit, ale až od dubna 2012, takže nám to většině o chvilku nevyjde...
@luciasekf Taky jsem už dvakrát na toaleťáku našla takový hlen jako při ovu. Dr mi říkala, že pokud v něm neni krev a je čirý nebo bělavý, tak to neni zátka. Já to hlídám pořád, abych věděla kdy odejde, protože pak už nesmim do bazénu kvůli infekci... :wink:
15. únor 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
@zr.ska holky, děkuju, fakt jste mě uklidnily :wink: Byl to čirý hlen, žádná krev nebo tak něco...
15. únor 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka ... to máš pravdu :slight_smile: , ale rada bych věděla jak malá roste :slight_smile:
@luciasekf ... tak to pak jo, ale aspoň víš, jak mimi prospívá :slight_smile: mně nemoc. už dorazila a to jsem byla v šoku,protože přišla už v pondělí večer.....a to mi minulý měsíc dorazila až asi 20.,tak jsem teď ráda,že penízky už přišli....držím palce,ať ti nemoc. přijde čím-dřív :wink:
@verusa.j ....blahopřeji ke kontrole :wink:
15. únor 2012 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf .... tak co se týče hlenový zátky,tak na nette jsem našla, že je průhledná nebo bílá a před porodem se vlastně mění z bílé na průhlednou. Po uvolnení z krčka matěrnice může mít jemnou růžovou nebo naopak tmavěčervenou až hnědou příměs (jak na konci menstr.). Jestli při odtečení hlenu vidíme i světlečervenou - ve velkém množství - musíme okamžitě k lékaři - může se jednat o odlučení placenty.
15. únor 2012 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 taky jsem právě na netu našla, že může být i čirý nebo bílý, ale dr mi říkala, že to mě nemá stresovat. tak nevim...
15. únor 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska .... nejde o stres, jen člověk ví,že je to normálny když se to stane,protože někomu odídě hlenová zátka najednou a někomu může postupně....a taky to může být těsně před porodem nebo pár týdnu před porodem.....a u mně odchází postupně tak se nějak nestresuji, ale právě vím,že když se to může stát,tak jsem v klidu a jen střěžím světlečervenou nebo tmavou ....to už bych jela....
15. únor 2012 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska
@jana8
@luciasekf já myslím že většina žen ani odchod zátky nepozná, nebo si nevšimne, kor pokdu odchází třeba po částech. Já u prvního porodu fakt netuším kdy odešla :sweat_smile:
15. únor 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka .... já ji pozoruji,docela už dlouho a mám to po částech, to nejde nepřehlédnout aspon ne u mě :sweat_smile: ....ale někomu odídě třeba jen trochu a nemusí to zistit, třeba při sexu nebo při kontrole u dokt. :slight_smile: já hlavně chci aby mi pak odekla plodová voda a já věděla na 100% že je čas ject :slight_smile:
15. únor 2012 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet jéé další kluk do party, gratulujuu :slight_smile:))

@jana8 super že je všechno v pořádku!! a co porodní sál, líbí??

@luciasekf taky mám pocit, že to maje díte snad vůbec nespí :slight_smile:)

@andelka čoveče já spím skoro jenom na zádech :slight_smile:) na bocích mne šíleně bolí kyčle, úplně mne brní..
15. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ... porodní sál byl v pohodě, ale tá představa, co se tam bude dít, no fakt mám strach jak děs :frowning2: , už jsi přeji aby když tam půjdu na ozvičky za týden,tak abych tam už zůstala :unamused: , ale nevím na druhou stranu zas bych ještě chtěla jsi vychutnat ty kopančeky, i když mě to už docela někdy bolí jak se tam pohne a neříkám o jiných věcích.... :unamused: ... já střídám jeden bok za druhý ale někdy je to fakt strach a děs ale člověk už s tím spaním moc nenadělá, už se připravuji jak se nevyspím,když se malá narodí :pensive:
15. únor 2012 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 nebud z toho smutná, že to nevíš, je to opravdu lepší a ty odhady mohou být opravdu nepřesné někdy fakt o hodně... :wink: aspoň se nebudeš ničeho bát že malý bude moc veliký nebo zase malý, prostě překvapení :dizzy_face:
@andysek79 úřady nikdy nezklamou viď :sunglasses:
@andelka mně už penízky přišly a ty vyšší :slight_smile: je to paráda. Ale na papír zatím čekám :slight_smile:))
@deniskakubicek každopádně už to máš za pár, řekla bych že to záleží na dr podle čeho to bere. Kamarádky gynekoložka dokonce počítá začátek těhu o 14 špatně :slight_smile: takže taky docela střelkyně...
@verusa.j to bude krásná holčinka :slight_smile: miminečko prťaoučký :slight_smile: ale ono může být nakonec všechno jinak :slight_smile: dokud nevyleze tak se to stejně neví :slight_smile:

Já jsem měla nadstandart a chtěla bych ho zase pokud bude volný, návštěvy celodenně jsou báječný. :slight_smile: a za otce u porodu bylo myslím 500 vůbec nevím jak je to te%d, měla bych to zjistit _:slight_smile:)
15. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek nějak by se platit neměl ale zase s ebude platit nějak za lůžko a za miminko, takže ono to vyjde stejěn na dost...
@luciasekf já mám takový výtek taky neustále celé těhu, ted možná víc, holt se ty cesty připravují a "promašťují" :wink:

@jana8 mně plodovku pustili až v porodnici :wink:
15. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já vím je to taky jedna z možností, ale já jsem tak zvědavá :slight_smile: , ale tak ještě pár dní a už se to dozvím :slight_smile:
15. únor 2012 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 jjo miminko nás připravuje na to že se moc nevyspíme, příroda to má krásně zařízené :slight_smile:
Porodu se neboj opravdu, když k tomu budeš pozitivně přistupovat tak to proběhne dobře uvidíš!!! Mám meditaci na vizualizaci porodu, můžu ti jí poslat jestli c hceš :slight_smile:
15. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii já jen,abych zistila dobře,kdy mám ject....a tá plodovka je nejlepší na rýchlu cestu :slight_smile:
15. únor 2012 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 taky jsem zvědavá jak to bude teď. Je to nádhera.
15. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii četla jsem taky,že když se ženská více bojí porodu a tak,že se stresuje,tak pak je to horší....zkoušela jsem se nad tím zamyslet abych to brala tak že malá ven musí a my se na ni neskutečně těšíme, ale ten strach tam je.....ale zkouším si už nějak říkat, ať se méně stresuji :slight_smile: , i když je to těžké :unamused: Ty máš meditaci? Tak vůbec nevím o čem mluvíš, ale budu ráda,když mi to pošleš. :wink:
15. únor 2012 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii můžu se zeptat jaký si měla porod s Helenkou? :slight_smile:
15. únor 2012 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf Já už to mám 14 dní, odhází hlenová zátka...
15. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 napiš mi mail, zkusím ti to poslat :slight_smile:
Porod jsem měla nádherný :slight_smile: proto se těším na další, je to hodně o tom co máš v hlavě. Šla jsem rodit s tím, že to nemůže být nic hrozného, že miminko přece přijde do našich těl v tak krásné chvíli jako je spojení milenců a i tak by mělo vyjít ven :slight_smile: prostě krásně :dizzy_face:
Měla jsem tak nějak bezbolestný porod opravdu, bez nástřihu a poranění. A to malá byla macík 4,15kg a 52cm :slight_smile:

Hlavně myslet pozitivně :slight_smile:
15. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zdeniii .... jej tak to je nádhera :slight_smile: , ale malá byla pořádny kus ženský :dizzy_face: , tak začnu myslet pozitivně :sweat_smile:
15. únor 2012 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 razím to, že větší děti se rodí lépe než menší :slight_smile:)
15. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek