• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka mně to v polosedě vyhovovalo, třebas to ted taky zkusím jinak uvidíme :slight_smile:)

Ty a velryba s tím tvým malinkatým bříškem? Jak se máme cítit my ostatní?! :grinning:
16. únor 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii já bych chtěla tentokrát zkusit v kleče. Tak uvidíme.
Malej se poslední dobou pořád vrtí, mám pocit že je úplně nějak divně, a co chvíli mi někd eudělá bouli, nebo mi ztvrdne bříško, blbě se mi dýchá...ach jo. A ještě měsíc přede mnou...
Za chvilku jdem ven, pěšky, obejdem pekárny, obchod a budu grogy zas.
16. únor 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka .... moc děkuji za rady :slight_smile: , klystýr chci, ale epidurál bych nerada, tak jsem zvědavá,co pak řeknu v tranzu :sweat_smile: , a s tím myšlením je to skutečně pravda,tak už přepínam na jiný kanál plný pohody :sweat_smile: a taky brát to tak jak to půjde....vždyt na konci nás čeká to naše vytoužené štěstíčko :dizzy_face: ...taky se ti to už neskutečně blíži ke konci, tak uvidíme která z nás půjde dřív :slight_smile: jéééj,tak to je dobře že si spadla aspoň na zadek a vše je v pořádku....já se právě kvůli tomu i bojím moc běhat po věnku,tak jsem raději zalezlá doma a ani můj nechce abych někam raději chodila a to se mi už chodí i docela blbě, protože jak jsme byli v úterý na kontrole a pak ve městě,tak jsem jen tak tak mohla chodit,jak mě bolel celý spodek, no a jasné,že teď to neni jiné....ale vydržím :slight_smile:
16. únor 2012 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak Vám jdu napsat, co v poslední poradně u dr :slight_smile: Tak hlenová zátka to byla... ale prý jsem zavřená, tak snad to bude ok. ale dr říkal, že kdybych náhodou do zítra porodila, tak mimčo bude ok.
Jinak už váží 2673g, takže krásně přibírá :wink:
16. únor 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciasekf - teda takže zátka už ti vytekla, jo? Hlavně, že prcík je v poho, ono teď už to není takové riziko porodit, dneska jsem v porodnici viděla úplně maličké mimi a mělo se hezky k světu
16. únor 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jjo to mi malý dělá taky, mám pocit že snad nespí a když se zrovna sekne tam dole je to na nic ztvrdne břicho a já nemůžu ani pořádně jít jak mi tlačí na dolejšek :slight_smile: pak se hne a dobrý :slight_smile:)
Hmm v kleče jsem strávila všechny monitory :slight_smile:) třeba vyjde i porod uvidíme :slight_smile:))

@luciasekf tak paráda, důležité je vědět že je všechno ok!!
16. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka Kato, nas Kuba se taky zacal budit kolem zari a trva to doted...je fakt, ze po te operaci spi od 18.00 hodin, do pul 7 do rana, ale kdyz se mi treba v noci jednou vzbudil, tak spal i do 8 a to mi ted chybi :grinning:
16. únor 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpet z kontroly...vnitrni kontrola opet nebyla - asi uz bych se tomu nemela divit :grinning: zbyva 14 do terminku a doktor podle monitoru konstatoval, ze se miminko na svet nechysta... jedine, co me opravdu dostalo, byla tam maminka, ktera byla podle MS 39+5, on si ji vzal na utz a rikal, ze je miminko o tyden mensi, ze ji jeste neposle do porodnice a necha si ji u sebe a az za 10 dni bude neco delat :-O
16. únor 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek noi, on byl tenkrát na podzim dost nemocnej, tak jsem to přičítala tomu, ale od té doby fakt bych prospané celé noci spočítala na prstech jedné ruky. Dneska byl vzhůru 3x, z toho 2x jsem mu dala pití a pak hned zas usnul. Jinak klasicky vstávačka 6.30.
Záznam vypadá klidně :slight_smile:
No a co by s ní měl dělat? Já byla taky na 39+4 objednaná ještě na kontrolu.
17. únor 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už zase zápasím se jménem pro malého :slight_smile:) nějak se mi čím dál víc líbí myšleenka že by to byl Jiřík :slight_smile: to je děsné toto :grinning:
17. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii :grinning: Vítek je lepší :wink:
17. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nojo ale nějak mi nesedí tvar Víťa :slight_smile: jak helenkce říkáme pořáíd Helenko tak mi to přijde takové ošizené...
17. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii moje kamarádka má Víta a Víťo mu neříkají vůbec - je to Vítek, Víteček, nebo Víťulka.
My taky máme pár tvarů jména Daniel, které nepoužíváme.
a propo - manžel by strašně chtěl Helenu, že to je takové vznešené...ale mě irituje tvar Helča :grinning: a taky už je to sestřenka a já chci jména která ještě nejsou v rodině :slight_smile:
17. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jee tak to máme skoro stejné obriky:slight_smile: akorát, že u nás se nic neděle:slight_smile: nebo :(
No každopádně to tady začne být brzy dost zajímavé:slight_smile:
Musím říct, že to začíná být nějak náročnější:slight_smile: spaní nic moc, nohy bolej a jsem děsně neohrabaná:slight_smile: včera mi ve vaně ujely nohy a spadla jsem tam v županu:slight_smile: manžel se mohl strhat smíchy:slight_smile:)))
17. únor 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf .... gratulka ke kontrole :slight_smile: tak vidíš nakonec to byla zátka, ale to je v poho, jestli to bylo jen trochu,tak se ti to může ještě klidně stát....mě se to stáva docela často :sweat_smile: jen dávej pozor na to zbarvení :wink:

@deniskakubicek ... gratulka ke kontrole :dizzy_face: už se ti to blíži, držím palce ať vše proběhne co nejlépe a hlavně ať si ty i mimi zdravé :dizzy_face:

@zdeniii
@andelka ... holky porod v kleče??? je vidět že jsem ještě nerodila, ale vůbec si to nedovedu představit :confused:

@zdeniii .... mně se Jiřík líbí :dizzy_face: je na čase se už rozhodnout pro jméno.....člověk nikdy neví :wink:

@andelka ... taky jsme chtěli jméno,co neni v rodině....a to že z přítelový strany je ich až až :sweat_smile: ale překvapivě jsme se nějak hned zhodli :dizzy_face:

@petrita83 .... jéééj, hlavně že jsi v pořádku, na ty pády fakt pozor, nevím jestli já bych se smála, asi bych se více bála o malou jestli je vše ok....tak si dávej holka pozor :wink: no jo, na konci těhu je to už více znát člověk moc toho neudělá, vše bolí, spánek nestojí za nic.......ale za ten výsledek to stojí :dizzy_face:
17. únor 2012 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 no jasně, nechystám se padat tam často:slight_smile: naštěstí jsem se ani nebouchla jen lekla a pak zjistila že se koupu v županu :grinning: . Že to za ten výsledek stojí :grinning: to zcela určitě, nemůžeme se dočkat!!!
17. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výsledky z kultivace na prd.Streptokok B a antibiotika po nebo před porodem,ach jo :frowning2:
17. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 .... :sweat_smile: to mi je jasné,že se nechystáš padat, ale ono to stačí i jednou, ale taky záleží jak člověk padne :slight_smile: , má sestra si nešťastně v 7.měs. vyvrtla kotník a hned měla na pár dní dlahu a to neni nic moc příjemného....tak bacha na to :wink: my se taky už moc tešíme....vlastně už od začátku :dizzy_face: na to se nedá netešiť :dizzy_face:

@lenpet .... ach, tak to mě mrzí, hlavně ať si ty i mimi zdravé a antibiotika zaberou
17. únor 2012 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet to nevadí, já ho budu mít taky, měla jsem streptokoka i s Danym.

@jana8 no, chtěla bych tentokrát využít gravitaci a toho že v dřepu a kleku je o mnoho prostornější pánev a dítě jde pod lepším úhlem do porodních cest - a taky se nedá jen tak skákat na břicho a dělat epi :sweat_smile:
máte pěkné jméno vybrané - Klárka v rodině ještě taky není :slight_smile:
17. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenpet jéé to je blbé :frowning2: a kdy teda ty antibiotika? hlavně at je to brzo pryč!
17. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 :grinning: joo to je pak mrzuté..ale znáš to člověk si dává venku pozor v těhlech mrazech a doma to zná je v poho..a než se rozkouká koupe se oblečenej :grinning: joo joo my už se na tohle štestí těšili 4roky tak že si to užíváme a to za všech okolností :slight_smile:
JInak Klárka je moc krásné jméno...
Je tady ještě někdo kdo nemá jméno vybrané?nebo jsme posledny brzdy? :grinning: :grinning:
17. únor 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenpet
@petrita83 ATB se píchnou na porodním sále, jak se přijede k porodu - dá se kapačka asi na 20 minut. Mělo by to být prý ideálně tak 4h před porodem, a dvě dávky, ale u mě se to nestihlo, dostala jsem jednu dávku hodinu před porodem, malý je v pořádku.
17. únor 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahaa, díky, no já právě o tom nic nevim :confused: ..když mi doktorka volala, že to mám negativní tak jsem byla ráda, ale brala jsem to jako automatiku..ale je super, že ani tak není důvod k panice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 streptokoka má v těhu až 60% žen :wink:
Není důvod k panice, napíchnou kanylu do hřbetu ruky, takovou tu tenkou hadičku, může se s ní i chodit, do sprchy a tak...já v tu dobu ležela a vykládala si s mužem, a do stejného mi pak píchli oxytocin na placentu. Po porodu vyndali, ani modřinu jsem neměla snad.
17. únor 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka .... aha,tak už vím,proč jsi vybírate takovou polohou :wink: jméno bylo první,co jsme řekli, vlastně já a přítelovi se líbilo, tak už jsme měli vybráno docela rychle :slight_smile: i když jsem pak říkala,že se koukneme dle kalendáře jestli se nám nebude líbit ještě nějaké,ale nakonec k tomu nedošlo....tohle se nám líbí,tak jsme u něj zůstali :dizzy_face: vy máte taky vybráné hezké....Dominik se mi moc líbí :dizzy_face: taky jsem před pár lety nad ním uvažovala :slight_smile:

@petrita83 .... děkuji :dizzy_face: ty jsi se chtěla asi vykoupat ještě jednou, hygiena je hygiena :sweat_smile: a nebo vyprat župan :grinning: , tak vy ještě nemáte jméno, tak šup šup vymýšlet :slight_smile:
17. únor 2012 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka .... tak to jsem taky netušila jak je to s tím streptokokem .....ještě,že mám výsledky ok....já a kanyla fuuuuj, když jsem ležela v nemoc. a dávali mi kapačku,tak jsem každý den řekla at mi ji zavedou, že nechci být napíchnutá, tak se divili....už jen při tý představě mi bylo zle.... no a kapačky a já to taky je nic moc....no vůbec jehly a já....to je co říct,....tak jsem zvědavá u porodu :sweat_smile:
17. únor 2012 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to je dobrý :slight_smile:
@jana8 no na jméno máme dva typy a koukám, že jeden je jako má andělka :grinning: ale nevim, pořád jsme čekala, že nás něco cvrnkne do nosu..tak uvidíme.
17. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 :grinning: se mnou teda injekce nic nedělaj :slight_smile: tak to budeš mít ještě veselé :slight_smile: :wink:
17. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 no já to taky moc nemusím, odběry :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nějak jsem si už zvykla, a při porodu je nějaká kapačka to nejmenší :sweat_smile:

@petrita83 když máte dva typy, tak dejte oboje :slight_smile: nebo až po narození mimča se můžete rozhodnout
17. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, promiňte, že vám sem lezu....mám termín porodu podle OPU 3.4., podle velikosti z ultrazvuku 30.3. Hrozí mi ale předčasným porodem, a tak začínám radši balit tašku do porodnice a chystat i další věci. Předpokládám, že vy tu na tom budete asi podobně. Co chystáte miminku za oblečky na cestu z porodnice? Jsem prvorodička v tomto úplně plavu :unamused: Počítám: dupačky, body s dlouhým rukávem, rukavičky, čepička, zimní zavinovačka od emitexu do autosedačky. Ještě radši do auta nachystat fleesovou deku. To je tak nějak základ. Ale nevím, co na ty dupačky a body. Nějakou mikinu a tepláky? nebo kombinézu? Neupeče se, když bude ještě v té zimní zavinovačce? Díky moc za všechny rady.
17. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek