• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@pavlina86 tak to mám trochu z ruky .... :o)
26. říj 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina Jsem si to myslela. :slight_smile:
26. říj 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 jejda to je zlobidýlko :sweat_smile: asi čeká na lepší techniku a předvede se v 3D :slight_smile: hlavně že je miminko zdravoučké :slight_smile:

@meluzina gratuluju k chlapečkovi :slight_smile:
@meluzina
@jana8 je to zajímavé a úžasné svým způsobem, že příroda se nakonec umoudřila. My jsme to chválabohu nezažili, ale v rodině mám dlouhodobé snažení o miminko a nakonec asi nulovým výsledkem. A je to náročné i pro mě(nás) že nevíme jak k tomu přistupovat, oni o tom moc nemluví, skoro vůbec, jen čas letí a nic. Tak kolem toho chodíme po špičkách a je to takový divný.
26. říj 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 ....to ti věřím,že tam chcete být oba.... :slight_smile: my když jsme byli na genetice ve 12tt,tak taky se ten můj těšil a chtěl jít a když nám dokt. oznámil,že tam máme přijít ve 21tt, tak jsme doufali že to vyjde s prací i mému příteli,jinak by jsme trošku pozmenili termin,ale vyšlo to...tak jsme tam byli minulý týden a to jsem byla 20+4tt....je to nádherný zážitek pro oba :dizzy_face:
26. říj 2011 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ...je to fakt hrozné,že ženy co chtějí mít děti tak nemůžu a naopak :frowning2: .....člověk pokud to nezažije nebo fakt neni v blízkosti nějaký osoby s takovým problémem, tak to nemůže tak empaticky vcítit.....je to krutá realita....pro to je člověk rád za to čo má :dizzy_face:
26. říj 2011 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meluzina ....plzen je u tebe taky z ruky? já tam byla na 3D a byla jsem moc spokojena :slight_smile:
26. říj 2011 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile:
26. říj 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ....ahoj zdenii :slight_smile: vítam tě ......blahopřeji k chlapečkovi :dizzy_face: ....můžu se zeptat? vy jste museli na plodovku nebo ty si ji chtěla?
26. říj 2011 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 to máš naprostou pravdu. Nám s eteď lidi diví, že budeme mít druhé dítě, tak brzy, když jsem ještě ani nepracovala a nemáme moc velký byt a tak...a my jsme rádi že je máme, všechno bude, ale děti nemusí, to není samozřejmost.

@zdeniii ahojky, koukám že jsme na tom s dětma skoro stejně :slight_smile:
27. říj 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vsem moc gratuluji ke zdravym mimiskum :slight_smile: vsechno jsem procetla a budu trosku reagovat :slight_smile: takze, nas prvni syn je taky prirozene, vysadila jsem antikoncepci, protoze nam doktori rekli, ze je manzel neplodny...hmm, opravdu super zprava...tak jsem si zaridili svatbu, poridili psa a pomalu se s tim smirili, mesic po svatbe jsme pocali Kubicka, zjistila jsem to ve 2.mesici tehulkovani, bylo to neskutecne, manzel skakal 2 metry vysoko...mno a ted cekame druhe ditko, taky prirozene...sice jsme se snazili hned po narozeni Kubicka a vyslo to az mu bylo 13m, ale super! takze doktori se fakt mohou mylit a ja jsem za to rada, manzel se strasne tesi, ma na co :grinning: jinak u nas si taky kazdy tukal na celo, ze chceme hnd druhe ditko, ale vlastne proc ne? nechteli jsme to podcenit, urcite tam nejake riziko je, protoze manzel ma spermie opravdu nepohyblive...a pak byl jeste goool, kdyz jsme oznamili, ze cekame chlapecka :slight_smile: kazdej se zacal vysmivat, ze nebudeme mit parecek, ale ja si chlapecka z celeho srdce prala, chtela jsem mit dva kluky a kdyby vyslo treti ditko, budu chtit opet kluka! lide jsou strasne zavistivy a neprejicny!!!
27. říj 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 ahojky děkuji, já na plodovku nechtěla, testy mi vyšli 1:75, podle ultrazvuku bylo vše ok, ale manžel chtěl mít jistotu... tak jsem tam šla, ale fakt jen kvůli němu... já si byla jistá že je vše v pořídku, navíc ty testy vycházejí často špatně a přitom je vše v pořádku, holt dr chtějá vydělávat no...

@andelka ahoj, jjo vím, už jsme spolu povídali když jsme byly těhotné s prvním _:slight_smile: a myslím že i v diskuzi o Epinu?

Jinak nám se obě dvě ratolesti povedli na poprvé :slight_smile: jsem za to moc moc ráda!! Co se týká pohlaví, bylo nám to naprosto jedno teda hlavně mně. Manžel by byl nejraději za dvě holky :slight_smile: a já jsem ráda, že bude změna :slight_smile: uvidíme co bude to třetí :slight_smile:))
27. říj 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no u nás je to taky "sranda" - teprve když se nám obě děti povedly napoprvé mi manžel řekl, že je fakt překvapený a vděčný, protože měl obavy, že s tím bude mít problém, z více důvodů.
Příroda někdy opravdu porazí i doktory :slight_smile:

@zdeniii jooo, já si nemohla vzpomenout odkud tě znám, a je to epino, máš pravdu :slight_smile: půjdeš do něj znova? Já určitě jo, ale budu muset cvičit poctivěji :sweat_smile:
Nám taky, díkybohu za to. Pohlaví je mi taky fuk, klidně budu mít dva kluky :dizzy_face: ale cítím se na holčičku, tak jsem strašně zvědavá :slight_smile: Plánujete ještě třetí? nebo i víc? My nemáme strop, nebráním se více dětem, ale záleží na situaci. Zatím zvládnem ty dvě.
27. říj 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a to je dobre! priroda si kolikrat poradi sama...manzel teda odmitnul veskerou lecbu, protoze byl po doktorech od narozeni kvuli takovym vecem a mel toho plne zuby, navic tam byly neprijemne sestry atd. :pensive:
27. říj 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ja taky sla na plodovku, protoze nam vysli dve odchylky spatne + HCG nizke, ale bylo to samo falesne :-/ jinak ja si strasne moc prala dva kluky a kdyby bylo treti ditko, chtela bych taky klucika :slight_smile: ale holce se nebranim :slight_smile:
27. říj 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek tomu se nedivím, můj muž doktory a špitály snáší blbě, nevím jak by to bylo kdyby fakt se muselo něco řešit. Kdybychom byli na porodním dýl, tak nevím jak by to zvládal, hlavně psychicky. Teďka budu mít dulu a muž se rozhodne aktuálně jestli nebo jak dlouho tam bude a nebude muset mít pocit, že mě nechal samotnou, když by to nedal.
27. říj 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka muj se rozhodnul hned, ze chce byt u porodu a malem to nestihl, jel rovnou z prace :grinning: ale je fakt, ze kdybych tam byla sama nevadilo by mi to, ale on byl opora, jen skoda, ze mi maleho hned nedali, tolik jem se na nej tesila...ach jo, uz chci mit ten maly uzlicek doma :slight_smile:
27. říj 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je moje aktualni brisko ve 22.tt :slight_smile:
27. říj 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@deniskakubicek jééé, super bříško :dizzy_face:
On to nějak neřešil přišlo mu samozřejmé že pojede se mnou a bude u toho, pak dělal co mu tam řekli oni nebo co jsem chtěla já. Ale bylo vidět, že ho to hodně vzalo, psychicky, že to je pro něj stres. I když předtím jsme se byli v porodce podívat, tak věděl co kde je a tak. Jinak se snažil spíš hlavně nepřekážet.
No a já jsem nakonec zjistila, že co jsem považovala za samozřejmost, samozřejmost není, zpětně mě to mrzelo, takže teď tam chci někoho kdo tomu rozumí a bude "bojovat" za mě, za to co chci.
27. říj 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka Diky :slight_smile: jasny, tak jestli to takhle citis, tak proc ne...ja jsem zase takovej typ, ze radeji vsechno sama, citim se pak lip...
27. říj 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek bříško parádní - nádhera :o)

Jinak ahoj všem a vítám @zdeniii ikdyž jsem pochopila, že se tady asi znáte :o) Já jsem dneska v práci tak nemám moc čas pročítat ale o víkendu to napravím ....

Přeji všem krásný prodloužený víkend a ať nás ty naše mrňata kopou :o))) a díky moc za gratulace .o)
27. říj 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek tak sama bych to taky dala, ale vím že by bylo lepší mít ještě někoho svého tam, kdo tomu rozumí. Ke konci jsem manžela stejně nevnímala, byl pro mě důležitý na začátku, abych tam nešla sama a pak jak se narodil a byli jsme 2h spolu. Ale na samotný porod ho tam mít nemusím. Ale zas po zkušenostech vím, že se tam se mnou asi nikdo bavit nebude, co chci a nechci a jak a co. Teď to může být jiné, ale minule mezi kontrakcema po minutě fakt nebyl čas jim vysvětlovat, že chci vědět co a proč dělají a kam mi pak mají dát miminko atd. Určitě záleží na tom, na koho člověk narazí v porodce, ale radši se pojistím :slight_smile:
27. říj 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek :pupík super :slight_smile: Já měla holky u prvního porodu kamarádku,páč jsem byla od 3tího měsíce sama,ale super zážitek,ještě na sále sranda,porod byl fofor,doufám,že i druhý bude fofr,ale už tam semnou bude moje láska :grinning:
27. říj 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AKORÁT NEVÍM,JESTLI Z TOHO ZÁŽITKU BUDE MÍT KAMARÁDKA NĚJAKÉ DĚTI :grinning:
27. říj 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 no tak když byla sranda a porod byl rychlý, tak myslím že trauma nemá. Kamarádka byla u porodu svojí sestry, tak má vůči tomu respekt (byl dlouhý a ne úplně snadný), ale děti chce a už se budou pomalu i snažit :slight_smile:
27. říj 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no já když mám strach a jsem nervozní tak strašně melu a furt a už mi tam sestra řikala mlčte už a tlačte :slight_smile: Ale i přes to všechno mám teď dost strach když už vím do čeho jdu :unamused: kamarádka o dětech teda zatím vůbec neuvažuje i když věk má,tak snad trauma nemá :astonished:
27. říj 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 já to mám úplně stejně, prostě kecám a nejsem k zastavení :grinning: já musím mluvit, i u Dr při vyšetření, abych se na to nesoustředila. Strach nemám, ale pro jistotu si něco načtu i o jiných možnostech, jakože kdyby došlo na císaře nebo tak...já jsem ráda poučená. Ale jinak do toho jdu že to bude podobné jako poprvé a nestresuju se.
:sweat_smile: no snad ne
27. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina Diiiky :slight_smile:
@kosticka32 Diiiky :slight_smile:
@andelka Heled, tak to jsi mela super oporu, mne tam chlapa pustili az na konec, cca 20 minut pred porodem, takze tu oporu jak pises jsem vubec nemela a presne ke konci uz mi to bylo jedno
27. říj 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek no hlavně že jsem nebyla sama, že jo. Přijeli jsme tam spolu, pak jsem šla na monitor, tak byl v čekárně, pak jsem šla na příjem na porodní a vyšetření, tak to taky čekal venku, ale pak na pokoji jsme byli spolu, sami. PA chodily jen kontrolovat. Muž mi držel kyslík, navlíkal ponožky, mokřil kapesník a otíral rty...ale jak už šlo do tuhého a naběhly PA, doktorky, sestry...tak stál jen u hlavy a to jsem ho nevnímala. to až pak, jak řekli že si může malého vyfotit a podepsat, no a pak byl se mnou během šití a pak ty dvě hodiny.
U nás bylo fajn, že jsem byla celou 1dobu porodní doma, přijeli jsme do nemocnice jen porodit. Kdybych musela být delší dobu na porodním pokoji, tak bych tam určitě chtěla mít muže a nejlíp i tu dulu, aby mi poradila úlevové polohy, udělala masáž apod. prostě ať tam jen my dva nestresujem třeba půl dne.
27. říj 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, uz 14 dni me boli stydka kost, ale vcera to vyvrcholilo a nemohla jsem se dostat z boku na zada v leze :frowning2: doktor me strasil rozestupem a naslednym cisarem :fearful: pry bych mela jit i k ortopedovi, ale co mi s tim udela? Znam tedy jeden pripad, kdy znama sla na cisare, protoze ji hrozil rozestup stydke kosti pri porodu, ale ja nechci...da se to nejak rozhybat nebo naopak mit klid? magnezko beru, ale asi neni na tohle... ja se snad z tech problemu nevyhrabu tohle tehulkovani :frowning2:
27. říj 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek mně bolel celý spodek, ale až tak od 34tt, a prostě jsem vydržela, protože jak bych lehla, tak zatuhnu úplně, musela jsem se hýbat. Ale jinak už teď mám problém se zvednout z lehu, bolí mě dole záda, kyčle a tak. No ještě že chodím cvičit.
Je to trápení, navíc takhle brzy. Ortoped, těžko říct, ale mrknout by se na to mohl.
27. říj 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek