• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@lenpet - já taky doufám, ale více jak 4 týdny už tomu nedávám :slight_smile:
19. únor 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 nene, bolelo me cele bricho, ne jen spodek, spodek me bolel pri poslickach, ale pri porodu jsem mela krizova ebolesti, tak me bolelo cele bricho + bolesti do krize :-/
19. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j já mám z toho někdy strach,že to nezvládnu,alevěřím si.Někde jsem četla,že by z bradavek měla téct nějaká tekutina,či co,a mě nebolej ani prsa.
19. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet určitě to zvládneš neboj!!!
Máš asi na mysli kolostrum, to nevadí jestli ho nemáš ono se ti vytvoří až bude prcek... to hormony zafungujou... :wink:
19. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet - NEboj, zvládneme to, já si to vůbec nepřipouštím, nechci být zbytečně ve stresu, jinak z prsou mi teda teče pořád něco :slight_smile:
19. únor 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera jj, nemusí to být přímo vana, prostě si sprchou prohřeješ záda, bříško a uvidíš jestli se bolesti rozeženou nebo ne.

Ad kontrakce - mně to začalo jako trošku bolestivé tvrdnutí břicha - ale to možná byly ještě poslíčky. A ty otevírací kontrakce mi přišly jako stahy při MS - já na ně někdy dost trpěla, takže mi to pořád přišlo jako pohoda, nic moc, prodýchávala jsem si jen tak cvičně :sweat_smile: Ale zasahovalo to celé břicho, ne jen nějakou část těla.
Pamatuju si, že někdy kolem 21h byly stahy tak po 7minutách (ležela jsem na gauči a koukala na telku), po 22h jsem šla do vany, co to udělá...nezměnilo se nic, tak jsme šli spát, ale neusla jsem, a v 0.30 jsem budila manžela, že radši asi pojedem. Ve 2h byly kontra co 2-3minuty, malej se narodil chvilku před 4h.

Ad píchání dole - tohle jsem měla děsně když byl malej příčně, šťouchal mě tam ručičkou, bylo to strašný. Teď už to delší dobu nedělá. Ale jinak mě bodá a bolí všude, nejhorší je jak se zapře nožičkou úplně do boku, jau. No a spodek - to je mazec už dýl - vstát, otočit se, vyjít schody...bolí bolí. A fakt se mi blbě dýchá :unamused:
19. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet mně taky prsa nebolej, ani poprvé nebolela, ale mlezivo mi teče, asi od 27tt, ale jen trošku. To na pozdější rozkojení nemá vliv, někdy se to spustí až po porodu, hormonama, to má každý jinak.
19. únor 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka no teda, co to čtu? to musela být hrozná noc :confused: :frowning2: doufám že už je to špatné za váma a malému bude brzy úplně dobře.
19. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra odpo na 15h jdu na kontrolu, první ctg, stěr na streptokoka a hlavně se modlím, aby malej byl pořád hlavičkou dolů. Tipla bych si jak tam asi je, ale radši se nechci radovat předčasně.
19. únor 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:) tak ještě jsem si sem na chvilinku rychle sedla abych ještě jednou všem popřála rychlý a bezbolestný porod a hlavně zdravoučká miminečka :slight_smile: ....... Já už si jdu zítra lehnout do porodnice a v úterý kolem 12hod. by měla přijít naše maličká na svět:*.......tak se všechny opatrujte a držím palečky všem :wink: papa
19. únor 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisia .... moc držím palečky, ať vše proběhne v pořádku a co nejméňě bolestivě a hlavně ať jste s malou zdravé :dizzy_face:
19. únor 2012 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já se jen bojím,že nebudu mít mlíko,když mě z nich nic neteče.
20. únor 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisia moc přeju, ať všechno proběhne bez komplikací, tak jak má a obě si brzy užíváte jedna druhou :dizzy_face:

@lenpet to s tím nesouvisí...je to podobné jako když si ěnkdo myslí, že kdo má velká prsa, tak má hodně mléka a kdo malá, tak málo. Neboj. Na rozkojení je hlavní pohoda a věřit sama sobě a svému tělu a miminku. :slight_smile:
20. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka děkuju a mám ještě jednu otázku.Jak perete věci pro mrnata a na kolik stupnu.
20. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet na 40, v Lovele, na dětský program. Teda miminkovské, Danyho normálně podle potřeby, i na rychloprogram 30. Ale miminkovské na dětský nebo s mácháním navíc.
20. únor 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka aha,tak díky.My ten dětský program nemáme.Na dupajdách je praní na 50,tak se uvidí.
20. únor 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet jj, většina oblečků je tak na 40. Nějaké starší jsem prala i na 60, když jsem potřebovala doplnit pračku :sweat_smile: Ale to spíš takové ty domácí a co vím že už bylo hodněkrát prané. Ty novější na těch 30-40. A spíš v gelu, mám pocit, že se to líp "vymyje".
20. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka takže si musím koupit dětský prášek.Peru to v Bonuxu.Moc děkuju
20. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet jj, speciální pro miminka, Batole nebo Lovelu, nebo Persil senzitiv.
20. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisia držím pěsti aby to bylo rychle a bezbolestně za vámi.A měla jsi už malou v náruči...... :slight_smile:
20. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 no, nálady, ty se mi také střídají jako na horské dráze :frowning2:

@verbalinka chudinka Vilík, snad mu bude brzy dobře.

@jana8 jo, otáčení se v posteli, to je fakt něco. Bolí mě kyčle, takže strany střídám asi co hodinu, ale spaní už je pro mě za trest. Nejraději bych spala v sedě, to mi kromě zad nic nebolí.

@deniskakubicek to píchání mám občas také, většinou večer, po té celodenní námaze.. jak tahám kluka...
20. únor 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j
@lenpet také mě píchá děsně v tříslech, ale je to jak se to všechno povoluje a připravuje na porod.. ptala jsem se na to dr.
20. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisia také držím palečky, aby vše bylo v pořádku a bez komplikací.
20. únor 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet já peru v Lovele, ale když byl Kubík malej, tak jsme vyzkoušeli i Batole. Ted už asi od 1,5 roku peru v Persilu Senzitive a vpoho :wink:
20. únor 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf děkuju.Takže na nákup a dětský prášek na praní.Podle termínu,bych měla přesně za měsíc rodit,to je hrozný,jak to letí.
20. únor 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet mě tu zbyla Lovela ještě po malém, občas mu v ní také vyperu, byl to nějaký výhodný kup, velké množství a málo peněz :grinning:
Já už mám vypráno, tak jsem ráda, že už ted ,, na poslední chvíli" nemusím nic dělat. Ještě jsou tu nějaké maličkosti, ale to můžu v klídku udělat manžel až budu v porodce :slight_smile:

@verbalinka já jdu do poradny ve čtvrtek, takže řeba už tam budeš ležet a malou mít v náručí :wink:
20. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf Persil je bezva, ale Lovela bývá častějc v akci :sweat_smile:
Holky, jak nás tu tak čtu...tak porod bude vysvobození :grinning: už to máme za pár, tak ty těžkosti posledních týdnů už nějak zvládneme. Ale je to jak v klubu důchodců, což? :grinning:
20. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elisia držíme palečky!!!

@lenpet já peru v Lovele na 60 i teď. takže budu i nadále :slight_smile: a peru všechno, na barvu ani kvalitu to nemá vliv :slight_smile:))
20. únor 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuju,zítra si jdu koupit Lovelu.
20. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že KO v pořádku, malej je krásně hlavičkou dolů, už i docela nízko, na přenášení to prý nevypadá a má 2 700g :slight_smile: Další kontrola za 14dní. Ozvy v pohodě.
20. únor 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek