• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka tak to je paráda a krásná váha :slight_smile: a je dobře že kontrola v pořádku! snad už se nám ty potvůrky nepřetočí .-)
20. únor 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no, Dany měl v té době 2,2kg :sweat_smile: takže druhé mimi bude asi větší. Na 99% už se prý nepřetočí. :slight_smile: je pěkně hlavičkou napasovaný dole :slight_smile:
20. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka Asi :slight_smile: podmínka to není :wink: Stejně je to překvapení až dokonce viď :slight_smile:)
20. únor 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to zavidim!!! ja budu prenaset urcite :grinning:
20. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek třeba ne :slight_smile:) i když já si taky myslím že snad i budu :grinning:
20. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii .... tak to jsi měla dobré štěstí,že už jsi byla na příjmu a tam zistili,že rodíš, tak to ti přeji i teď takový hezký porod :slight_smile:
20. únor 2012 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 bylo by to super .-) hlevně bych měla dopředu zajištěné hlídání pro malou :slight_smile:)
20. únor 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek .... och,tak to jsem zvědavá, co bude bolet mně.....ale už sestrička u ženského mi naznačila,že budu mít křížové bolesti.....tak supr :unamused: , to jsem zvědavá.....ale taky jsem četla,že někoho bolí celé břicho a někoho třeba jen podbřišek..... no jo, u každého je to jiné,tak se nechám překvapit jak to bude u mně, bolesti podbřiška jsou fakt silné....ale vím,že budou ještě silnější,tak se připravuji :slight_smile:
20. únor 2012 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii .... tak to je skvělé,že by ti to vyšlo i takhle :wink:
20. únor 2012 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf .... no jo, teď je spaní za trest a pak budeme říkat...och já bych spala a nemůžu :slight_smile:
20. únor 2012 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka .... gratulka ke kontrole :slight_smile: , supr,že malej je hezky hlavičkou dolů a váha je taky skvělá :wink:
20. únor 2012 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii jj, jsem zvědavá kdy se rozhodne vykouknout a jak bude nakonec velkej :slight_smile: to abych to epinování fakt radši neflákala :sweat_smile:
20. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nesýčkuj :slight_smile:) bude to parádní!!!

@jana8 jen se nenechej nikým zbytečně vyděsit že tě čeká tohle a tohle, stejně to jsou všechno jenom odhady... a hlavně je to hoodně jen a jen ve tvé hlavě! :wink:
20. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Joo holky tak jsem si zjistila jak kdo má služby u nás v porodnici :slight_smile: jsem zvědavá koho si prcek vybere :slight_smile:) ale je super vědět na koho se připravit :grinning:
20. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já ti věřím, že to bude parádní :slight_smile:
Tak to by mě nenapadlo, si zjišťovat služby :sweat_smile: a já ty lidi stejně neznám, tak co.
20. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já bych to taky nezjištovala ale kamarádka tam pracuje a je možné že mne i odrodí :slight_smile:) tak byla iniciativní a služby mi napsala :slight_smile:) Ale je pravda že zrovna v téhle porodnice je to jedno kdo tam je, páč jsou všichni úžasní :slight_smile:
20. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii .... jasné, vyděsit se zatím nenechávám, na každého někdo jinak působí,tak kdoví jak to bude vše působit na mě :slight_smile: , i když je mi líto,že nevím odhad váhy....naposledy mě vážil a měřil v 33tt, vlastně to bylo prvně a naposled,ale co se dá dělat......vím,že se to dá odhadnout, ale byla bych ráda,kdybych to věděla :pensive:
20. únor 2012 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 já to taky nevím :-´) a nevěděla jsem to ani při prvním, podle mne je to tak lepší, neděláš si zbytečně starost že je mimi moc velký nebo naopak malé... všichni to zbytečně řeší...
Kdyby bylo něco špatně určitě by ti to dr řekl! :wink:
20. únor 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii .... já vím,ale i tak bych to ráda věděla :sunglasses:
20. únor 2012 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 zlatá nevědomost :slight_smile:))
20. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii .... já vím pro tebe :wink:
20. únor 2012 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 nu teď už bych to taky chtěla vědět :slight_smile:))
20. únor 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii .... :pensive: hmmmmm, já taky....ale dokt. už mi to neřekne....zítra jdu na kontrolu i na ozvičky....tak jsem zvědavá, co řekne.....
20. únor 2012 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 mně to taky neříká, ale pokud si o to řekneš tak by to to měl říct. Můj to neříká záměrně aby se dotsčná nebála :_))) kamarádka měla kloučka 4,5 kila :slight_smile: a byla taky ráda že jí to neřekl _:slight_smile:))
20. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii .... já mám dokt. už pomalu před důchodem, a je vidět,že je rád,že to má někdy za sebou, uvidím jakou bude mít náladu zítra,jinak je vcelku fajn....ale on to tak bere....vše v pořádku a je to....uvidíme zítra,jestli mu něco řeknu....a taky jestli se tam nedostanu před přestávkou...to budu mít pak radost,že to stihnu a nebudu muset tam čekat ještě půl hodky....no nechám se překvapit co bude zítra
20. únor 2012 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka gratulka k poradně a pěkné váze malého :wink:

U mě dneska spaní jen do 2, od té doby nemůžu spát, chjo, zatracený kyčle :angry:
21. únor 2012 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka teda paráda, bude to kluk jako buk:slight_smile:
21. únor 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf joo to spaní začínají být muka, vstávám 4 krát za noc, au, au.už nevím jak si lehnout...no jo ale asi si mě chce jen malej pěkně připravit:slight_smile: ať pak nejsem zaskočena.
21. únor 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak už si přesně říkám, tak moc jsme se báli, že se narodí dřív a nakonec ho odtamtud budem muset vykourit:slight_smile:
21. únor 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 ahojky tak jak kontrola? :slight_smile:) řekla sis o míry? :wink:
21. únor 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek