Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala, najde se tu pár těhulek na povídání o těhotenství a radostech i starostech s ním spojeným, s termínem někdy v březnu příštího roku? Já jsem dnes 13+3tt, miminko očekáváme 23.3.2012 🙂
andelka
22. únor 2012
@luciasekf je to děs. Hlavně s tím spaním...když to fakt nepůjde, tak budem muset být většinu dne u babičky. My máme tu šachtu jakoby hned vedle za zdí předíně uprostřed bytu, takže to je opravdu hodně slyšet. :-| A končí prý 26.3. - pokud půjde vše podle plánu.
lenpet
22. únor 2012
@andelka s těm avýtahama tě chápu.U mamky taky dělaj výtahy,a než se dostanu do 5.patra,tak funím jak slon.Ještě stěstí,že ted k mamce moc nechodím.
andelka
22. únor 2012
@lenpet my jsme taky 5p. Zatím funím od čtvrtého, uvidíme jak pár dní před porodem :-N
luciasekf
22. únor 2012
@andelka no, to bylo hrozný, on byl tak utahanej, vždycky zabral a pak začali zas dělat rámus, tak se vzbudil 😞

My výtah nemáme, bydlíme v 2patře, ale funím už při prvním 😃 Nejhorší je, když jdeme k babi, ta bydlí také v 5p a nemají tam výtah, takže to funíme všichni- i manžel 🙂
lenpet
22. únor 2012
@andelka my jinak bydlíme v 1.patře,ale když jdu z nákupu,tak jedu výtahem.
andelka
22. únor 2012
@luciasekf no teď je klid, tak jdem zkusit spát.
Naše babi bydlí ve 4p, si moc nepomůžu 😃 ale aspoň tam bude ticho

@lenpet já už teď budu sama kupovat maximálně pečivo.
deniskakubicek
22. únor 2012
Ahoj holky, tak zitra zaciname 39.tt a jsem zvedava, zda doktor udela vnitrni kontrolu, bych rada vedela, zda se neco deje...kazdopadne jdu na monitor a tesim na prcka srdicko 🙂) holky, nam uz se to tak neskutecne blizi!!!! s detma to utika strasne rychle, nedavno jsem ukazovala testiky 🙂 na miminko se moc tesim, ale mam porad obavy, jak to zvladnu a co na malyho Kubicek...

taky mate porad obavy nebo jsem jedina?
verusa.j
22. únor 2012
@deniskakubicek - teda u tebe už to může být každým dnem, já mám termín až ke konci, tak si ještě asi počkáme, zítra jdu na ko, tak uvidíme, jak to vypadá 🙂 každopádně mám už větší problémy s chůzí, zadýchávám se a malá se tma kroutí a břicho tvrdne, ale stále si toještě užívám, hlavně to, že si můžu jít kdykoliv lehnout
deniskakubicek
22. únor 2012
@verusa.j prave se citim jako netehotna 🙂 zadne tvrdnuti, zadne bolesti, zadni poslicci (krom bolesti stydke kosti a plotynek, ale tomu nezabranim), normalne se honim se synem, vyhazuju ho do vzduchu a proste naprosty klid, jak kdyby se jeste 2 mesice nemelo nic dit =-) syn je hodne samostatny, takze muzu lezet kdykoli, ale nejak se mi nechce, jsem plna energie...nevim co se deje, asi to bude prenaseni 😃
daja.had
22. únor 2012
@deniskakubicek taky zítra? zas mě budeš zdržovat? 😃 ..já jdu na 9:30 😉
Já ani tak nemám obavy, co Stelinka na mimi (předpokládám, že bude u vytržení) - zatím miminka miluje maximálně! Hladí, pusinkuje, objímá, podává všechno možný....ale spíš jak se změní vůči mně, přeci jen ty dny v porodnici budou asi nekonečný...aby mě pak ještě chtěla 😞 Ale předem vidím, jaký bude dělat naschvály, když uvidí, že mám plný ruce práce 😉 Je to hrozná šibalka, když ji volám, schovává se za roh, vykukuje, směje se tomu jak blázen, jaká je to prča a určitě brzo pozná, že teď si takhle bude moct hrát častěji :-N No bude to asi trochu komedie u nás 🙂 Teda doufám, že komedie a ne horor 😃
deniskakubicek
22. únor 2012
@daja.had Kuba prave taky miluje miminka a ja pises, asi mam nejvetsi obavy z porodnice, budu tri dny pryc a malej na me urcite zapomene 😞(( nechci ho ztratit, to vazne ne a udelam pro to maximum...
neboooj, zdrzovat nebudu, jdu na 8 hodinu, to by bylo, abych tam tak dlouho byla 😃 minule me i sestra vynadala, ze jsem prisla o 5 minut pozdeji a ze zdrzuju ostatni :-S
daja.had
22. únor 2012
@deniskakubicek no hlavně, že oni tak bezvadně stíhaj, že? 😉 A jakou maj paměť ty sestřičky! ....Jsem minule seděla na tom monitoru a u sester byla těhule, jedna sestřička ji zkontrolovala moč a druhá se ji od tý doby 3x zeptala, jestli je ta moč v pořádku....jak ve cvokárně :-N Tím, že jsou tam dvě si dělaj jen větší zmatky... :-x
andelka
22. únor 2012
@deniskakubicek neboj, nezapomene. Mně Dany asi taky neuvidí, až se vrátím s miminkem domů. Možná za mnou i přijde, ještě nevím, správně tam děti do 10let nesmí, tak uvidíme. On mi v pohodě dělá papa, když odcházím, mu je to jedno celkem s kým je.
Jinak mi super teda není, nejradši bych rodila hned zítra, ale jednak mi není dobře, druhak si chci ještě užít předporodní přípravu 🙂
deniskakubicek
22. únor 2012
@daja.had spise mi prijde, ze ta starsi dela zmatky a taky nestihaji, ale nas tehulky vzdy servou 😃D jsem zvedava na zitra, to zase bude neco, nez najdou srdicko a podobne 😃
deniskakubicek
22. únor 2012
@andelka ubovi bylo donedavna jedno, kde byl a s kym, ale ted uz neee, uz vi, ze ma maminku 🙂 konecne!!! fakt tam deti nesmi? 😮 sakra, to jsem nevedela...jezis, to nezvladnu, bez Kuby jsem nebyla dyl jak 5 hodin...bych si mela odstrihnout pupecni snuru, jinak se zblaznim 😞(
andelka
22. únor 2012
@deniskakubicek no u nás oficiálně ne. Můžou ale do společenské místnosti, před oddělení, ale to zas bez miminka. Takže my máme verze dvě, buď nepřijde vůbec a uvidí nás oba až doma, nebo to půjde jít i na pokoj. Možná zkusíme dva dny ne, a kdyby vypadal že mě chce vidět, tak den před propuštěním by přišel.
luciasekf
22. únor 2012
koukám, že nás má zítra kontrolu hodně, tak jsem zvědavá, zda už někdo písne, že se porod blíží.. co @deniskakubicek ?
luciasekf
22. únor 2012
@deniskakubicek já jsem do dneška neodstřihla pupeční šnuru od malýho. V listopadu jsem od něj odjela na 2,5 dne a když jsem odjížděla, tak jsem brečela, ale asi to udělali i ty hormony...
No, já doufám, že tam za mnou bude smět Kubík přijít. Když jsem si měla jít lehnout na rizikové, tak jsem se ptala dr. a bez problémů by mohl přijít. Tak snad to půjde i na šestinedělí....
zdeniii
22. únor 2012
@luciasekf krásný bříško, teda břuch, břísko má @andelka 😃

S tím stavněním, my akorát dodělávali byt když jsem byla těhotn s Helenkou a když se narodila tak se pořád ještě něco dodělávalo, a ona i v tom hluku spala úžasně. Te´D jsme tu zase dělali další předělávky, ale až malý bude na světě bude tu konečně klid 😃 a všechno hotové. Teda pokud manžel zase něco nevymyslí jak náš barák vylepšit. Zbývá max zahrada 🙂))
luciasekf
22. únor 2012
@zdeniii děkuji 😉
No, sice je malej od malička zvyklej na hluk, ale tohle bylo hrozný i pro mě 😞 a co Helí? už nemá vůbec teplotku a jen vyrážku?
zdeniii
22. únor 2012
@andelka hahah kupovat jen pečivo, to si říkám pořád ale pak stejně táhnu dvě tašky 😃

Jinak my bydlíme ve 3tím bez výtahu 🙂) jsme říkali s manželem že uděláme aspoň nějakou kladku na vytahování nákupu 😃

@deniskakubicek já obavy už nemám 🙂 jsem v pohodě 🙂) Spíš se těším na to jak si to tu manžel s malou užije on 😃 J8 budu mít v porodnici vegáč 😎
Hele to je ten příval energie právě před 🙂)) aby ses nedivila že zítra rodíš x-)

U nás teda můžou do porodnice i děti... je divné že by tam nemohli, ale holt i tohle je všude jiné...

Já myslím, že na nás nezapomenou, vždyť to není možné 🙂 J8 se teda těším moc že budu bez Helí a užiju si společné dny jen s miminkem. Jsem ráda i teď když můžu vypadnout. Poštěstilo se mi být bez Helí jen jeden víkend a bylo to báječné, ani jsem si nevzpomněla že nějaké dítě mám 😃 😎 Ale byla jsem moc ráda, že ji vidím 🙂) MOje mamka odjela s tátou na dovolenou když mi byl rok a úplně v pohodě 😃
zdeniii
22. únor 2012
@luciasekf já vím, pno když se někde kutá je to děs, my se snažili tenkrát být hodně venku, ale to taky vždycky nejde, ale i doma to šlo...
Jjo teploty naštěstí pryč a vyrážka je taková jen růžovoučká. Je ot zlatíčko. Hned je vidět jak ožila potvůrka, už zase lumpačí 🙂
andelka
22. únor 2012
@zdeniii tak to je príma že je Helí už v pohodě 🙂
Jj, já se taky těším až budu mít v porodce miminko a budem se sžívat. 🙂 Od Danyho jsem byla zatím na den a noc a bez problémů. Byl jen s babičkou. Víkend bychom taky dali, i jsme se chystali na podzim, ale pak nezbyly penízky.
Tak malej spal doma, stihl usnout když měli pauzu a pak ho bouchání a vrtání nevzbudilo 🙂 tak uvidíme jak to bude dál.
jana8
22. únor 2012
@zdeniii ... tak to je skvělé,že Helence už je lépe 🙂

@luciasekf ... děkuji 🙂 , a ne malá neváží tolik jak jsem psala, to jsi jen dokt. tipnul,když jsem se ho ptala kolik má,tak řekl,kolik bude mít po porodu, ale byl to tip , jak do loterie....dle ničeho to neměřil....tak uvidíme,necháme se překvapit 🙂 hezké bříško 🙂
luciasekf
22. únor 2012
@jana8 aha, tak to jo 😃
děkuji 😉
jana8
22. únor 2012
@luciasekf 🙂
deniskakubicek
22. únor 2012
@luciasekf noo, u me se porod urcite nechysta 😃 mam az moc energie na to, ze bych mela rodit 😃
deniskakubicek
22. únor 2012
teda holky, ja bych to bez Kubika nedala...spis jsem zavislacka ja na nej, ale je fakt, ze on je sileny pohodar, jeste jsem nezazila u nej vztek, nebo nejake extremni zlobeni...ale do porodnice se moc tesim a na miminko taky, jennechci, aby se citil Kubik odstrceny, proto uz mu ted ukazuju, co budu s miminkem delat 🙂
verbalinka
22. únor 2012
Ahoj po delší době. Ani nevím, jestli jsem sem psala naší story, tak jen stručně, ať se neopakuju. V sobotu na pohotovosti Willík - laryngitida. V noci se dusil, našětstí jsme to zvládli, ale v neděli v noci už modral, tak jsme volali sanitku. Otřesný zážitek i kvůli doktorům 😞 Já se od pondělí jen ploužím, je mi děsně, rýma, kašel, bolest celýho těla... A i přes ten šílený víkend nerodím :-N
V pondělí v poradně neproběhlo ani vyšetření, jen pokecání s dr a monitor. Prostě můžu jen čekat - teď, nebo až za 4 týdny 8-(

Ten zákaz dětí na šestimnedělí je totálně nesmyslný a v žádném případě bych ho netolerovala. Není pro to žádnbý důvod. Co je na malých dětech špatnýho, nebo otrávenýho? ]-( ]-( Koukala jsem na Motolskou porodnici kvůli případnému stop stavu v podolí a tam to mají taky a vykašlala bych se na ně ]-(
andelka
23. únor 2012
@verbalinka Jj, psala, bobek malej. :-| A koukám že ty taky si "užíváš" - no já též, od úterý jsem nachcípaná, tak doufám, že s tímhle nebudu rodit a že to nechytí malej (my si ty nemoci od podzimu tak všichni předáváme).
No, ono prý oficiálně se nesmí, ale nějak tam to děcko propašovat jde, pokud je hodné a návštěva si ho hlídá...