• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@luciasekf je to děs. Hlavně s tím spaním...když to fakt nepůjde, tak budem muset být většinu dne u babičky. My máme tu šachtu jakoby hned vedle za zdí předíně uprostřed bytu, takže to je opravdu hodně slyšet. :unamused: A končí prý 26.3. - pokud půjde vše podle plánu.
22. únor 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka s těm avýtahama tě chápu.U mamky taky dělaj výtahy,a než se dostanu do 5.patra,tak funím jak slon.Ještě stěstí,že ted k mamce moc nechodím.
22. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenpet my jsme taky 5p. Zatím funím od čtvrtého, uvidíme jak pár dní před porodem :sweat_smile:
22. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka no, to bylo hrozný, on byl tak utahanej, vždycky zabral a pak začali zas dělat rámus, tak se vzbudil :frowning2:

My výtah nemáme, bydlíme v 2patře, ale funím už při prvním :grinning: Nejhorší je, když jdeme k babi, ta bydlí také v 5p a nemají tam výtah, takže to funíme všichni- i manžel :slight_smile:
22. únor 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andelka my jinak bydlíme v 1.patře,ale když jdu z nákupu,tak jedu výtahem.
22. únor 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciasekf no teď je klid, tak jdem zkusit spát.
Naše babi bydlí ve 4p, si moc nepomůžu :grinning: ale aspoň tam bude ticho

@lenpet já už teď budu sama kupovat maximálně pečivo.
22. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak zitra zaciname 39.tt a jsem zvedava, zda doktor udela vnitrni kontrolu, bych rada vedela, zda se neco deje...kazdopadne jdu na monitor a tesim na prcka srdicko :slight_smile:) holky, nam uz se to tak neskutecne blizi!!!! s detma to utika strasne rychle, nedavno jsem ukazovala testiky :slight_smile: na miminko se moc tesim, ale mam porad obavy, jak to zvladnu a co na malyho Kubicek...

taky mate porad obavy nebo jsem jedina?
22. únor 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@deniskakubicek - teda u tebe už to může být každým dnem, já mám termín až ke konci, tak si ještě asi počkáme, zítra jdu na ko, tak uvidíme, jak to vypadá :slight_smile: každopádně mám už větší problémy s chůzí, zadýchávám se a malá se tma kroutí a břicho tvrdne, ale stále si toještě užívám, hlavně to, že si můžu jít kdykoliv lehnout
22. únor 2012 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verusa.j prave se citim jako netehotna :slight_smile: zadne tvrdnuti, zadne bolesti, zadni poslicci (krom bolesti stydke kosti a plotynek, ale tomu nezabranim), normalne se honim se synem, vyhazuju ho do vzduchu a proste naprosty klid, jak kdyby se jeste 2 mesice nemelo nic dit :confused: syn je hodne samostatny, takze muzu lezet kdykoli, ale nejak se mi nechce, jsem plna energie...nevim co se deje, asi to bude prenaseni :grinning:
22. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@deniskakubicek taky zítra? zas mě budeš zdržovat? :grinning: ..já jdu na 9:30 :wink:
Já ani tak nemám obavy, co Stelinka na mimi (předpokládám, že bude u vytržení) - zatím miminka miluje maximálně! Hladí, pusinkuje, objímá, podává všechno možný....ale spíš jak se změní vůči mně, přeci jen ty dny v porodnici budou asi nekonečný...aby mě pak ještě chtěla :frowning2: Ale předem vidím, jaký bude dělat naschvály, když uvidí, že mám plný ruce práce :wink: Je to hrozná šibalka, když ji volám, schovává se za roh, vykukuje, směje se tomu jak blázen, jaká je to prča a určitě brzo pozná, že teď si takhle bude moct hrát častěji :sweat_smile: No bude to asi trochu komedie u nás :slight_smile: Teda doufám, že komedie a ne horor :grinning:
22. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@daja.had Kuba prave taky miluje miminka a ja pises, asi mam nejvetsi obavy z porodnice, budu tri dny pryc a malej na me urcite zapomene :frowning2:(( nechci ho ztratit, to vazne ne a udelam pro to maximum...
neboooj, zdrzovat nebudu, jdu na 8 hodinu, to by bylo, abych tam tak dlouho byla :grinning: minule me i sestra vynadala, ze jsem prisla o 5 minut pozdeji a ze zdrzuju ostatni :confounded:
22. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek no hlavně, že oni tak bezvadně stíhaj, že? :wink: A jakou maj paměť ty sestřičky! ....Jsem minule seděla na tom monitoru a u sester byla těhule, jedna sestřička ji zkontrolovala moč a druhá se ji od tý doby 3x zeptala, jestli je ta moč v pořádku....jak ve cvokárně :sweat_smile: Tím, že jsou tam dvě si dělaj jen větší zmatky... :zipper_mouth:
22. únor 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek neboj, nezapomene. Mně Dany asi taky neuvidí, až se vrátím s miminkem domů. Možná za mnou i přijde, ještě nevím, správně tam děti do 10let nesmí, tak uvidíme. On mi v pohodě dělá papa, když odcházím, mu je to jedno celkem s kým je.
Jinak mi super teda není, nejradši bych rodila hned zítra, ale jednak mi není dobře, druhak si chci ještě užít předporodní přípravu :slight_smile:
22. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@daja.had spise mi prijde, ze ta starsi dela zmatky a taky nestihaji, ale nas tehulky vzdy servou :grinning:D jsem zvedava na zitra, to zase bude neco, nez najdou srdicko a podobne :grinning:
22. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka ubovi bylo donedavna jedno, kde byl a s kym, ale ted uz neee, uz vi, ze ma maminku :slight_smile: konecne!!! fakt tam deti nesmi? :-O sakra, to jsem nevedela...jezis, to nezvladnu, bez Kuby jsem nebyla dyl jak 5 hodin...bych si mela odstrihnout pupecni snuru, jinak se zblaznim :frowning2:(
22. únor 2012 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek no u nás oficiálně ne. Můžou ale do společenské místnosti, před oddělení, ale to zas bez miminka. Takže my máme verze dvě, buď nepřijde vůbec a uvidí nás oba až doma, nebo to půjde jít i na pokoj. Možná zkusíme dva dny ne, a kdyby vypadal že mě chce vidět, tak den před propuštěním by přišel.
22. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám, že nás má zítra kontrolu hodně, tak jsem zvědavá, zda už někdo písne, že se porod blíží.. co @deniskakubicek ?
22. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniskakubicek já jsem do dneška neodstřihla pupeční šnuru od malýho. V listopadu jsem od něj odjela na 2,5 dne a když jsem odjížděla, tak jsem brečela, ale asi to udělali i ty hormony...
No, já doufám, že tam za mnou bude smět Kubík přijít. Když jsem si měla jít lehnout na rizikové, tak jsem se ptala dr. a bez problémů by mohl přijít. Tak snad to půjde i na šestinedělí....
22. únor 2012 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciasekf krásný bříško, teda břuch, břísko má @andelka :grinning:

S tím stavněním, my akorát dodělávali byt když jsem byla těhotn s Helenkou a když se narodila tak se pořád ještě něco dodělávalo, a ona i v tom hluku spala úžasně. Te´D jsme tu zase dělali další předělávky, ale až malý bude na světě bude tu konečně klid :grinning: a všechno hotové. Teda pokud manžel zase něco nevymyslí jak náš barák vylepšit. Zbývá max zahrada :slight_smile:))
22. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zdeniii děkuji :wink:
No, sice je malej od malička zvyklej na hluk, ale tohle bylo hrozný i pro mě :frowning2: a co Helí? už nemá vůbec teplotku a jen vyrážku?
22. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka hahah kupovat jen pečivo, to si říkám pořád ale pak stejně táhnu dvě tašky :grinning:

Jinak my bydlíme ve 3tím bez výtahu :slight_smile:) jsme říkali s manželem že uděláme aspoň nějakou kladku na vytahování nákupu :grinning:

@deniskakubicek já obavy už nemám :slight_smile: jsem v pohodě :slight_smile:) Spíš se těším na to jak si to tu manžel s malou užije on :grinning: J8 budu mít v porodnici vegáč :sunglasses:
Hele to je ten příval energie právě před :slight_smile:)) aby ses nedivila že zítra rodíš :dizzy_face:

U nás teda můžou do porodnice i děti... je divné že by tam nemohli, ale holt i tohle je všude jiné...

Já myslím, že na nás nezapomenou, vždyť to není možné :slight_smile: J8 se teda těším moc že budu bez Helí a užiju si společné dny jen s miminkem. Jsem ráda i teď když můžu vypadnout. Poštěstilo se mi být bez Helí jen jeden víkend a bylo to báječné, ani jsem si nevzpomněla že nějaké dítě mám :grinning: :sunglasses: Ale byla jsem moc ráda, že ji vidím :slight_smile:) MOje mamka odjela s tátou na dovolenou když mi byl rok a úplně v pohodě :grinning:
22. únor 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf já vím, pno když se někde kutá je to děs, my se snažili tenkrát být hodně venku, ale to taky vždycky nejde, ale i doma to šlo...
Jjo teploty naštěstí pryč a vyrážka je taková jen růžovoučká. Je ot zlatíčko. Hned je vidět jak ožila potvůrka, už zase lumpačí :slight_smile:
22. únor 2012 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii tak to je príma že je Helí už v pohodě :slight_smile:
Jj, já se taky těším až budu mít v porodce miminko a budem se sžívat. :slight_smile: Od Danyho jsem byla zatím na den a noc a bez problémů. Byl jen s babičkou. Víkend bychom taky dali, i jsme se chystali na podzim, ale pak nezbyly penízky.
Tak malej spal doma, stihl usnout když měli pauzu a pak ho bouchání a vrtání nevzbudilo :slight_smile: tak uvidíme jak to bude dál.
22. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii ... tak to je skvělé,že Helence už je lépe :slight_smile:

@luciasekf ... děkuji :slight_smile: , a ne malá neváží tolik jak jsem psala, to jsi jen dokt. tipnul,když jsem se ho ptala kolik má,tak řekl,kolik bude mít po porodu, ale byl to tip , jak do loterie....dle ničeho to neměřil....tak uvidíme,necháme se překvapit :slight_smile: hezké bříško :slight_smile:
22. únor 2012 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jana8 aha, tak to jo :grinning:
děkuji :wink:
22. únor 2012 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
22. únor 2012 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciasekf noo, u me se porod urcite nechysta :grinning: mam az moc energie na to, ze bych mela rodit :grinning:
22. únor 2012 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
teda holky, ja bych to bez Kubika nedala...spis jsem zavislacka ja na nej, ale je fakt, ze on je sileny pohodar, jeste jsem nezazila u nej vztek, nebo nejake extremni zlobeni...ale do porodnice se moc tesim a na miminko taky, jennechci, aby se citil Kubik odstrceny, proto uz mu ted ukazuju, co budu s miminkem delat :slight_smile:
22. únor 2012 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj po delší době. Ani nevím, jestli jsem sem psala naší story, tak jen stručně, ať se neopakuju. V sobotu na pohotovosti Willík - laryngitida. V noci se dusil, našětstí jsme to zvládli, ale v neděli v noci už modral, tak jsme volali sanitku. Otřesný zážitek i kvůli doktorům :frowning2: Já se od pondělí jen ploužím, je mi děsně, rýma, kašel, bolest celýho těla... A i přes ten šílený víkend nerodím :sweat_smile:
V pondělí v poradně neproběhlo ani vyšetření, jen pokecání s dr a monitor. Prostě můžu jen čekat - teď, nebo až za 4 týdny :rolling_eyes:

Ten zákaz dětí na šestimnedělí je totálně nesmyslný a v žádném případě bych ho netolerovala. Není pro to žádnbý důvod. Co je na malých dětech špatnýho, nebo otrávenýho? :angry: :angry: Koukala jsem na Motolskou porodnici kvůli případnému stop stavu v podolí a tam to mají taky a vykašlala bych se na ně :angry:
22. únor 2012 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verbalinka Jj, psala, bobek malej. :unamused: A koukám že ty taky si "užíváš" - no já též, od úterý jsem nachcípaná, tak doufám, že s tímhle nebudu rodit a že to nechytí malej (my si ty nemoci od podzimu tak všichni předáváme).
No, ono prý oficiálně se nesmí, ale nějak tam to děcko propašovat jde, pokud je hodné a návštěva si ho hlídá...
23. únor 2012 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek