• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
Ahojky,
@verbalinka no fůůj laryngitida...taky máme za sebou, fakt strašný zážitek a bezmoc! Do toho tvý nastydnutí, to musí být veselý :stuck_out_tongue_closed_eyes:...no už se ti termín pěkně blíží :dizzy_face: ..tak ať se stihneš dát do pořádku a máš dostatek sil!
Ten zákaz do porodnice je divnej...přeci když tě chce navštívit tvý vlastní dítě a nemůže, ach jo...ale v Náchodě to možná tak neřeší nebo spíš nehlídaj....za mnou teda nepustili kámošku s 2 měsíčním miminkem, ale to proto, že přišli mimo návštěvní hodiny (prostě byli zrovna na blízku, tak mě chtěli pozdravit) a kápli asi na blbou sestru, tak je nepustila. A když rodila ségra, tak jsem tam normálně v návštěvní čas byla s 9ti měsíční Stelinkou...ale těžko říct, nikdo nás neviděl, tak tím pádem ani nevyhazoval. Ale děti tak kolem 3 let tam byli běžně kouknout na sourozence, tak snad to se Stelinkou projde v pohodě - to by mě pěkně naprdli, kdyby ji nepustili!!! Stejně tam jsou návštěvy jen na chodbě....
Kontrola dnes dobrá, dělali jen monitor...a teda na streptokoka jsem dostala nějaký globule, ale jestli jsem dobře pochopila, neměl by to být ten typ, proti kterýmu se dává ATB při porodu..
23. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už jsem konečně tu. Dneska v první poradně v porodce dobré. Akorát pak doc. si dával načas a čekalo se na něj hodku. Jinak vše ok. Monitor bude až příště. Udělal mi vnitření kontrolu a pak si poslechl srdíčko. Do průkajdy napsat CS4, ale k porodu to zatím nevypadá.
Měli mi dělat stěry na Streptokoka, ale jak jsem tam byla v tom 31tt, tak jsem to měla mírně pozitivní, tak mi sestra říkala, že to už bude pozitivní, takže mi ho nedělali znova. Super, s Kubíkem jsem to měla ok a ted tohle :angry:

V noci jsem spala jen 3 hodky, takže jdu do pelechu dospávat. Jsem jak přejetá válcem :cry:
23. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak se hezky vyspinkej, já se snažím usnout s Helí po pobědě ale nevydržím, začnou mě děsně brnět ty kyčle a v noci je to fajn tak nechápu. Holt mi to asi má stačit ten spánek :slight_smile:))

@daja.had já myslím že v náchodě to problém nebude :wink:
23. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf ... gratulka ke kontrole :wink: a jen se pořádně prospi, ať ti je lépe :wink:
23. únor 2012 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, děkuju, ale už jsem tu. Já bych bývala usnula, ale manže přišel dneska domů s teplotou a chrchlá tu jak tuberák, takže mě pořád budil :unamused: Do toho Kubík spát nechtěl. Tak jsem si ted musela dát kafe, už mě bolela děsně hlava.
23. únor 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf ... och tak to je smůla :frowning2: , hlavně aby jsi to od manžela nechytila a doufám,že tě hlava přestane brzo bolet
23. únor 2012 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf koukám že nemoci se nám tu nějak rozlezly. Mně už je líp, ale radši m přijel z práce brzo a na zítra si vzal dovolenou. Ať se rychle uzdravím - Dany mě nenechá ani si lehnout, pořád za ním pobíhám, do toho furt sprkám, bojím že se začne zkracovat čípek a to fakt nepotřebuju zatím. Jen aby to nechytil Dany a muž, zase bysme si to předávali jako obvykle :unamused:
Tak dneska brzo do hajan.
23. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na monitoru, ale nic jineho samozrejme nedelal, jen me udivuje, ze vsude pise CS 0 a pri tom me nekontroluje vnitrne...nechapu...ale to je fuk, miminku je asi dobre, chvilkama mel Maty 200 tep, pak zase 50 tep, ale v prumeru tech 140 :slight_smile: a taky spinkal na monitoru skoro celou dobu :grinning: rikal, ze se priste urcite uvidime, jdu tam 1.2 a dalsi den mam termin, tak snad uz tu podelanou kontrolu udela! akorat, co me jeste udivuje je, ze ma u sebe v PC termin 2.3 dle MS a 13.3 dle utz z 28.tt, tak tedy nevim, ale bere to podle MS zatim..dle screeningu ve 12.tt mam termin taky 2.3 :slight_smile:
23. únor 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčiny, vídím, že pěkně všechny držíme spolu a žádnej se nechce ještě do porodnice i kdybych já jela snad hned :slight_smile: Choroby se nám tady začínají pěkně rozjíždet, to tedy jo, když jsme měly hezké minusy a ted zase skoro jaro.
Jinak jak se máte? a co prckové? kolik Vám váži? My jsme měly poslední váhový odhad v 37 t.t 3300g, takže žádné malé miminko mít nebudeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky přeju hezký zbytek večara a krásnou dobrou noc.
23. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak to je dobrý, že říkal že se příště uvidíte, i když nedělal vnitřní vyšetření. Podle čeho to poznal? No kdoví. A krásný balonek :dizzy_face:

@jarka23 jednu maminku už máme, ale ještě nevíme co a jak - šla na císaře. :slight_smile:
To počasí je fakt divné, každou chvíli jinak.
Jinak u nás vše OK, já teda nachlazená, ale manžel je zlatíčko a dneska přišel domů hodně brzy a na zítra si vzal dovolenou ať se uzdravuju a nejsem na malého celé dny sama.A hlavně mám blbý pocit, že jak smrkám a kýchám a tak, že mě zlobí bříško a malej jakoby se ještě snížil...tak to nechci zanedbat, a rodit dřív určitě ne.Potřebuju aspoň 3týdny na naplánovanou přípravu :sweat_smile:
Prcek měl na začátku týdne odhad 2 700, takže tak akorát. I když první syn byl teda menší. Ale do 3500 celkově se snad vlezem :sweat_smile:
Taky přeju krásnou noc :slight_smile:
23. únor 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se k vám přidám. Mám sice termín 2.4., ale malej je prý o týden větší, tak třeba to bude dřív. Chci se vás zeptat...odešla vám některé hlenová zátka? Já si právě nejsem jistá, jestli to co jsem objevila bylo ono...
23. únor 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ... tak to je dobrý když dokt. řekne ještě se uvidíme, jak to může vědět? :slight_smile: ale hlavně že je vše ok :wink: bříško už máš hezké :slight_smile:
@jarka23 ... koukám,že taky už to máš za pár,tak hlavně ať jste ty i miminko v pořádku :slight_smile: a váha je pěkná :slight_smile:

@vrabecek86 ... ahoj :slight_smile: hlenová zátka ti může odejít pár týdnu před porodem ale i pár dní nebo pár hodín...mně odchází postupně už docela dlouho,takže se tím nestresuji....hlavně ať neni světlerůžová nebo tmavěčervená,to okamžitě k dokt. ...... jinak je čírá nebo bílá......
24. únor 2012 v 00:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka
@jana8
holky, pry podle monitoru to pozna, ze se u me nic nedeje :-//
24. únor 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak to je fakt kouzelník :confused: protože monitory kolikrát neukazují nic zajímavého ani na příjmu v porodnici před porodem :sweat_smile: vnitřní vyšetření je průkaznější. Tak to budeš mít fakt překvápko, kdy nakonec budeš rodit :sweat_smile:

@jana8 no, mně právě Dr u Danyho řekl, že se už spíš neuvidíme příště - na monitoru nic moc, ale uvnitř už byly změny. A trefil se, porod začal 5dní po poradně.
24. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabecek86 ahojky, vítám :slight_smile: u mě zátka nic, ale já bych to beztak nepoznala. Ani u prvního vůbec nevím kdy odešla, a teď jak jím semínko a budu pít maliník tak bude hlenu různého až až,. v tom se možná i ta zátka ztratí :grinning: hlavu si s tím nedělej, holky mají pravdu, může odcházet i postupně a několik týdnů před porodem.
24. únor 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek tak to je fakt kouzelník :confused: protože monitory kolikrát neukazují nic zajímavého ani na příjmu v porodnici před porodem :sweat_smile: vnitřní vyšetření je průkaznější. Tak to budeš mít fakt překvápko, kdy nakonec budeš rodit :sweat_smile:

@jana8 no, mně právě Dr u Danyho řekl, že se už spíš neuvidíme příště - na monitoru nic moc, ale uvnitř už byly změny. A trefil se, porod začal 5dní po poradně.
24. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek už máš krásné bříško. No, mě dělal včera v poradně i vnitřwní kontrolu a už nemám CS1, ale CS4, ale k porodu to také zatím nevypadá, takže čísla asi opravdu nehrají žádnou roli :slight_smile:

@andelka tak jak je dneska? pořád se tě viroza drží? No, já budu muset nasadit více ovoce, aby se mě nemoc vyhla. Přeci jenom, když tu manža chodí, tak se to drží ve vzduchu :-/

@vrabecek86 také tě vítám. Mě odešla minulý týden.. byl to čirý hlen, ale myslím, že to také nic neznamená, od té doby odešlo vždycky jen maličko a né takovej kus jako poprvé. POkud je to čiré, tak je to v pořádku.

@jana8 už to máš také za pár. Máš termín na bráchovo narozky, to by chtěli u mě v rodině, abych rodila :wink:
24. únor 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf Jj, zatím drží a teda nic moc, hlavně bříško to odnáší, pořád tvrdne a bolí a píchá...ach jo.
Pěkně si dávej vitaminky. Já bohužel nemám skoro na žádné ovoce chuť :unamused: tak spíš beru v tabletkách.
24. únor 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já teda co můžu od začátku těhu jsou jablka a občas si koupím i mandarinku. :slight_smile:
24. únor 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj, je to kouzelnik a uz se na to prekvapko tesim :grinning: jen doufam, ze nebude vyvolavacka :frowning2:
@luciasekf CS nic neznamena, to mas pravdu, ja mela do porodu 0, ale aspon jsem vedela zda se oteviram...ted vubec nevim, zda mam jet s KUbickem na kontrolu do HK, preci jen je to dal :frowning2:
24. únor 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to je zlatíčkko, manžel. že se takto hezky stará, tak by to mělo být u všech :slight_smile: Pěkne se uzdrav, kdyby náhodou něco at můžeš volně dýchat :slight_smile: Já bych htěla taky takového prcka :slight_smile:))), hlavně at jsou miláčkové zdravy.
@jana8 ano ano už taky za pár s Deniskou počítame dny, že @deniskakubicek ? Nevím se na jednu stránku dočkat a na druhou si říkam, at tam krásně ještě chvilku pobude :slight_smile:))
24. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 jojo, strihame metr :slight_smile: ale taky si rikam, at si tam jeste chvilku je, kdyz je mu tam dobre, tak proc ne, horsi by to bylo obracene :slight_smile:
24. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrabecek86 mne hlenova zatka odesla 3 tydny pred porodem...byly to opravdu velike kusy hlenu a krve :-/
24. únor 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek krásná šíša :slight_smile:) na pupíku :slight_smile:)) ukázkový kluk dle břicha :slight_smile:)
To jsem teda zvědavá jestli vydržíš ještě ten týden :slight_smile:) ale je fakt že kamarádka má termín v pondělí a taky se nic nechystá. A přitom se říká, že druhé by mělo jít dřív :slight_smile:)

@jarka23 já bych taky jela hned, ale mimi má ještě minimálně dva týdny čas :slight_smile: ale pak už klidně ať jde ven :slight_smile:))
Nechystám se ho držet jako první :slight_smile:))
Jsem z toho počasí nadšená, páč se už nevejdu do kabátu a takhle si beru manželovu mikču a je mi krásně. :dizzy_face:
Jinak já bych těm odhadům vážně moc nevěřila :wink: a 3,5 kila je krásná váha na miminko tak akorát mi přijde! Menší bych nechtěla :slight_smile:))

@vrabecek86 ahojky, ono s tou hlenovou zátkou je to takové podivné :slight_smile: přijde mi že nikdo pořádně neví jak to má vypadat :slight_smile:)) každopádně to neznamená že bdeš rodit za den ale může to být klidně i za několik týdnů :slight_smile:
24. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za odpověďi. Já vím, že ta hlenová zátka neznamená, že porod přijde hned, jen mě překvapilo, že to bylo tak brzy, skoro 6 týdnu před termínem. Ještě navíc tu noc po tom, co mi odešla poprvé ta zátka jsem měla strašně tvrdý bolavý břicho, píchalo mě trochu v zádech a o jsem si řekla, že buď to budou poslíčci nebo to je možná už tady!!! :confounded: Ještě, že jsem si dva dny předtím sbalila tašku do porodnice, hned jsem klidnější... ale nakonec jsem stejně zjistila, že za to mohl zelný salát :grinning:
24. únor 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj děvčátka, tak se přidáváme do řad marodu, to už je za tehu po třetí chjooo:( vtipný je že manžel přišel o hlas tak máme tichou domácnost:slight_smile:
Dneska jsem byla na první kontrole v porodnici, všechno super až na to že se ten náš krason:slight_smile: nikam nechystá:slight_smile:
Tak kde bude to první miminko? Březen za dveřmi:slight_smile:
24. únor 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek spolkla si balón:slight_smile: krásnej pupík!!! Tak to nechápu, že ti nedělá vnitřní kontrolu, snad příště..ale jelikož miminko nikde tak pohoda:slight_smile: já mám pořád cs 2 tak že žádný posun..malej měl tep 140 maximálně 160 když se předváděl:slight_smile: no byla to zajímavá kontrola:slight_smile: škoda, že mi nebylo dobře..
2 termíny máme taky zatím se každý řídí tím dle Utz to je o týden dřív než dle Pm.
24. únor 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 :slight_smile: my se taky nikam nechystame, nakonec tam jsou ty naše miminka pěkně zaparkovaný!! Ikdyz jak říkáš já bych na to skočila hned, dneska jsem sebou neměla tašku, tak si asi malej řek že musí počkat:slight_smile: příště jí ale beru sebou:slight_smile: tak uvidíme.. :grinning:
24. únor 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Počkej počkej, drív než tady bude první březnátko máme tady krásne datum o které nikdo nestojí 29.2 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak říkaš tichou domácnost? To by mě asi porazilo, jápořád potřebuju mluvit a mluvit, ale u chlapů je to jiné :slight_smile: Já jdu na kontrolu zase v pondělí to budu 39+0, ale jak to tak vidím, když mě ani nikde nepíchne tak to bude stejné, jen ten náš prcek přibírá a přibírá :slight_smile: držím pěstičky at se parkuje maximálně do termínu :slight_smile:))
25. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 počkej počkej u nás o ten datum je zájem babi a děda by to brali a ještě jméno Adam:slight_smile: jsou to srandisti..já vybrala 3.3., nebo 8.3.:slight_smile: tatínek chtěl 26, ale zítra určitě nic a do března ho nosit snad nebudu:slight_smile: úplně vidim až to přijde když už to ani čekat nebudem:slight_smile: joo říkám, že chce zlomit tatinkuv rekord 4,5 kg ajajaj:slight_smile:
25. únor 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek