• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@jarka23 jinak držím palce na pondělí:slight_smile: třeba si vás tam už nechají:slight_smile:)))
25. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak to jsou opravdu srandisti :slight_smile: , ale hlavně at jsou srdíčka zdravé. Mě by se líbilo taky 3,3 bylo by to jeno dva dni drív :slight_smile:) U nás asi pasne taky nějaký rekord když v tom 37 t. měl 3300g a to se mi narodila 8.2 neteř a tá měla 3100g :slight_smile:) jinak další netěř a synovcove vše kolem 3kil, tak já nevím kde ten náš malý sloník našel tu váhu já mam stale vahový přírustek 0.
25. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 jako 0?0? Nechápu:slight_smile: já už dlouho držím +10 ale pokud se tam slonik bude ještě dlouho držet strhnu i já rekord:slight_smile: já i segra jsme byly prtave, ale z manžel. strany to jsou mackove:slight_smile: bojím, bojím..taky jsme pořád tak o týden větší..no oblečky vel.50 mužem začít dávat na panenky:slight_smile:))
25. únor 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 přesně tak, ja tak toužila po malém miminku, hlavně by to nebyla ze začátku taky taková zátěž na ruce. Jo jo, mě je kus ženské - takže malý si od začátku bere se mě co potřebuje a ja trpím :slight_smile:))), ještě mi zjistili cukrovku takže jsem měla stop přežírání a sladkostem které tak miluju takže jsem se držela, ale Matyášek si se mě udělal opravdu zdroj výživy sám. Za 14 dní přibral kilo a já ho asi zhubla. :slight_smile:))) Až přídu z porodnice abyhc měnila šatník :slight_smile:)))) Mě se zdá, že všechny březnátka chtějí strhnout nějaký rekord kdo bude blíž ke 4 kilem :slight_smile:))), ale já nech ci být první :slight_smile:)

Jinak všem dobrou chut k obědu :slight_smile:
25. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jarka23 to je skvělý, že si malej bere všechno od tebe :slight_smile:
Můj je taky na mě nějak velkej, narozdíl od staršího syna, ten měl při narození 48 cm a 3,2kg :sweat_smile: no aspoň mu nebude všechno plandat. Ale 4kila snad atakovat nebude, jestli bude mít nad 3,5 tak ať si ho rodí kdo chce,ale já teda ne :grinning:
Já zatím + 8,5kg - hurá hurá, brzo bude přibírání konec :slight_smile: doufám že to nechám všechno v porodce.

Taky přeju dobrou chuť všem kdo obědváte :slight_smile: dejte si něco výživného mňam :slight_smile: my už jsme po obědě, využíváme toho že malej spí. Měli jsme bulgurové rizoto :dizzy_face: Něco lehčího, poněvadž zítra jedeme ke tchýni a tam si asi dám do nosa :grinning:
25. únor 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda mně by se datum 29.2. moc líbilo :slight_smile:) ale pro nás je to moc brzy :slight_smile:) holky pro vás ne :slight_smile:) @jarka23 @petrita83 :grinning:

J8 mám vymyšlené datum 17.3. :slight_smile:) páč Helenka je taky 17. ale 4. tak by to bylo hezké :slight_smile:) Jinak je optavdu u nás spousta šancí se trefit do něčích narozenin jak jsou všichni rybičky nebo beránci :slight_smile:)

Mám nahoře 15 kilo a zatím se držím, teda je fakt že jsem se dlouho nevážila :slight_smile:) v úterý jdu na kontrolu tak uvidíme :slight_smile:)
A já jsem připravená že mylý bude mít přes 4 kg :grinning: a těším se na to :slight_smile: i když dr povídal že ne, že bude menší než jeho sestřička... zkusím se ho zeptast na odhad váhy schválně :slight_smile:)
Každopádně je malý fakt nízko, normálně si ho nahmatám... :sweat_smile:
25. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka 8,5 je taky super:slight_smile: hlavně když si ti prckove vezmou co potřebují! Jo jooo taky si říkám ať nad 3,5 kg to za mě vezme někdo jiný:slight_smile:
Já udělala česnecku, jsme marodi:( ale povedla se:slight_smile:
25. únor 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii u nás jsme všichni v létě, rybička široko daleko ani jedna:slight_smile: tak se na tu
naší těšíme:slight_smile:
Já se taky nevazim, nemáme váhu:slight_smile: ale teď jsem myslela že jsem zas nabrala a nic:slight_smile: tak paráda, je fakt že mi chutná, ale moc se do mě nevejde:slight_smile: jen musím korigovat tu mlsoutskou:slight_smile:
25. únor 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii miminko stale nikde a ja se citim jako netehotna :grinning: si asi opravdu pockam do jara :grinning: a brisko je opravdu ukazkovy klucik :slight_smile:
@petrita83 mne prijde, ze mam pupik v realu mensi, fotky zvetsuji :grinning:DD a uvidime ve ctvrtek zda udela vnitrni kontrolu, ale snad jooo
25. únor 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek a myslíš tohle jaro, nebo za rok :grinning: :grinning: :grinning: ty nás určitě každým dnem překvapis:slight_smile:
25. únor 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@deniskakubicek .... držím palce,ať se to co nejdřív rozjede a nemusíš přenášet.... člověk nikdy neví....miminko nás může překvapit a dokt. se můžu divit :wink:

@andelka .... jeeej,tak to je supr, že se tak trefil....to bych brala,kdyby mi to řekne dokt. v pondělí na kontrole :slight_smile:

@luciasekf ... to bych brala i já abych rodila, anebo taky klidně předtím :slight_smile: stále jsem říkala,že porodím do termínu....jen nevím nevím....ale náděj nestrácim :slight_smile: taky si dávám jablka a mandarinky docela často vlastně každý den aspon něco a taky citron...na zač. těhu to bylo víno :slight_smile:

@jarka23 ... taky říkám každý den kolik nám chybí :dizzy_face: ...já jsem chtěla nejdřív ať si ještě užiju ty krásne těhu pocity ale teď už je to horší a horší a taky bych chtěla abych porodila do TP :dizzy_face:
25. únor 2012 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ... jeeej , tak ty si malýho už hezky nahmatáš :dizzy_face: ....nemáš ho už náhodou v malé pánve?...já jsem právě dneska cítila malou jak mě hezky kopká do pravý straně břiška,až mi ho hezky vystrkovala,tak jsem si držela břiško jednou rukou a druhou ruku když jsem dala dole,nemyslím na podbřišek,ale níž :sweat_smile: ,tak jsem taky cítila nějaké vlnobitie :sweat_smile: ....tak jsem přemýšlela,jestli to je malá,že by tak sestoupila, nebo něco jiného nevím....ale mohla by to být malá ne?mimi má před porodem sestoupit do malé panve...je to tak nebo se mýlim? :slight_smile:
25. únor 2012 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 jj, miminko je před porodem už dost nízko - já malého už teď cítím skoro dole, normálně mě šťourá do třísla, špatně se mi sedí, to se hned ozve, že ho utlačuju a už zase cítím jak mě píchá u čípku. Mám pocit, že trochu sestoupil i tím nachlazením.
Já pořád nějak počítám s tím, že do TP opět nevydržím a vidím to spíš na ten týden předtím, po 18.3. Tak uvidíme. :slight_smile:
@deniskakubicek já mám pocit, že naopak fotky zmenšují :sweat_smile: a teda cítit se jako netěhotná, to ti závidím :dizzy_face:
26. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všichni něco cítí jen já prd:slight_smile:) sem to teda pěkná necitlivka:slight_smile: ale spíš to asi nepoznám:(poznám jen cutani, bušení :pensive: :confused: je fakt, že mi sem tam pomazli třísla:slight_smile:
Přidávám fotku z prvního monitoru a těším na další:slight_smile:) a taky na ty vaše:slight_smile:
26. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 jjo nahmatám fakt mne to překvapilo, stačí prst a je cítit, nijak hluboko fakt nesahám. Je to mazec. Při prvním těhotenství mne to ani nenapadlo, holt jsem te%d nějaká zvědavější jak co funguje :slight_smile:))
Každopádně mám pocit, že mi snad někdy vypadně jak tam zatlačí :grinning:

@andelka takly počítám že do termínu nevydržím, vlastně v to i doufám :slight_smile:) uvidíme. Pořád je to tak nepínavé :sunglasses:

@petrita83 kopání cítit stačí, vždyt my necítíme nic jiného :slight_smile: to že malého cítím jsem myslela tak že jsem ho nahmatala zkrz vnitřek :wink:
Vám dr ten záznam z monitoru dává?
26. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii jasně, že mě to nenapadlo :grinning: :grinning:
Neboj nedávají, jen si ho prenasis z jednoho oddělení na jiné a mezi čekáním fotím:slight_smile: ať máme kompletní dokumentaci:slight_smile:)
26. únor 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka .... já jsem zacítila prvně malou včera večer a dnes v noci, jak kdyby mi tam pozvedávala hlavičku :slight_smile: , tak doufám,že se připravuje a brzo nás překvapí svým příchodem :dizzy_face: uvidíme,co se dozvíme na zítřejší KO :slight_smile:

@zdeniii .... aha,tak to mě nenapadlo takhle pozorovat :sweat_smile: , já jsem myslela,že přes břiško víš,že to je ručička,nožička a tak....to já nevím,čím mi tam vždy udělá takovou bouli :sweat_smile: ,ale je pravda,že ji musím pak zatlačovat....tak uvidíme možná udělám kontrolu jak ty :slight_smile: ,i když mám strach :slight_smile: já taky doufám,že vyleze do TP :dizzy_face: , ještě má na to 7dní,tak uvidíme :slight_smile:
26. únor 2012 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:) Moc děkuji za držení palečků a jen píši že nás dnes pustili s naší princezničkou domů :slight_smile:) Jsem tedy ráda že už to mám za sebou :sunglasses:
26. únor 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jana8 Ahojky mám termín 6.března...taky mi předevčírerem připadalo,jako kdyby mala dole otáčela nebo hýbala hlavičkou :wink: že by to byli nějaké náznaky naších drobečku
26. únor 2012 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisia ... jeeej,tak to je skvelé,že jste už doma :slight_smile: a jak se cítiš? vše v pořádku?a jaký byl porod,vlastně SC?
@luciferinka .... brala bych,kdyby jsou to náznaky a zachvíli startujeme auto :dizzy_face: i když břiško mi nějak extra nepadlo,tak nevím....
26. únor 2012 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 uvidíme jak dlouho nás ještě budou mimča pokoušet :grinning: ...Mi už břicho planda dole,malá mi ráda dloube do třísel,tak bych řekla že už je nízko...ale ty poslední dny čekat jsou opravdu utrpení :confused:
26. únor 2012 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, zdravím is Filipem ... už jsem doma z porodnice :slight_smile: nakonec to přišlo dost brzo ... měla jsem tu preklasii nebo jak se to jmenuje ... vysoký tlak, bílkovina v moči a špatná krev takže jsme v pondělí porodili císařem ... Vám všem držím moc palce !!! přidávám fotku Filipa ...
26. únor 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83
@jana8 holky mne to taky v předchozím těhu nějak nenapadlo,a le te%d jsem si řekla, že si to hezky všechno prozkoumám, vždyt je to moje tělo a měla bych vědět nejlíp jaké změny se odehrávají. A s tou hlavičkou je to fakt mazec :slight_smile: vůbec mne nenapadlo že je tak cítit :slight_smile:)
Každopádně si teď nedokážu představit mít sex :slight_smile:)) :grinning:

@elisia juu tak paráda a veliká gratulace k tomu uzlíčku štěstí!!

@meluzina juuu taky gratulace k miminku!!!! Filípek je nádherný!!! taky se moc těším na toho našeho kloučka!
26. únor 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
meluzina velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky u mě zatím v poho už jsem byla na dvou monitorech a zatím nic :wink:
zatím žádný předvěsti nemám zátka mi neodešla poslíčky nemám akorát břicho je stále větší a větší :unamused:
26. únor 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamik já jdu na kontrolu v úterý tak jsem zvědavá a ve čt nebo v pá si jdu sepsat do porodnice předpříjem aby mne pak nikdo "neotavoval" až pojedeme naostro :_))
Jaké máte vybrané jméno pro klučíka? Jen že se naše holčiny jmenujou stejně :_))
26. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já jdu ve středu na kontrolu a zítra budu volat do porodnice kdy mám taky u nich sepsat předpříjem :wink:
Pro kluka máme Mirek po tatínkovi :wink: Ale Helenek moc neni viď :wink:
26. únor 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meluzina,@elisia jee tady to začíná miminkovatet:slight_smile: moc Vám gratuluji, je super že už to máte za sebou a hlavně že vše dobře dopadlo!!!
Filípek je překrásnej!!!
Tak ať se Vám i miminkum daří!! Hurá:slight_smile:)))
26. únor 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grataluji všem čerstvým maminkám apřeji jen to nej! Naše kočička je pořád v bříšku a cítím ji teda dokonale, každý její pohyb, jednou noha, jednou zadek, jednou hlava :slight_smile: Ještě bych chtěla chvilku vydržet, aspoň 10 dní a pak klidně rodit!
26. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meluzina móóóc gratulujeme k Filípkovi, je nádherný!! Hlavně ať jste oba zdraví!!! :slight_smile: Já už se taky nemůžu dočkat, až bude ten náš mrňous venku. Tak držím pěstičky. :wink: :wink:
26. únor 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už nám to tady začíná Maminkovatět!! :slight_smile: My musíme ještě aspoň 10-12 dní vydržet -rači!! Je fakt, že bych už šla nejrači rodit, jelikož už mě všechno bolí, a v noci skoro nespíme!! :frowning2: :frowning2:Nevím jak vy, ale já začínám být i trošku nervózní, hlavně při pomyšlení na porod! :frowning2: Mám strach, ale pořád si říkám, že to zvládlo tolik ženských, tak to zvládnu taky!!!!!!Ale to je prý normální při 1 mimi. :wink: Jinak manža dneska složil postýlku, tak to v týdnu povleču, ať je to nachystané ,kdyby náhodou. :slight_smile: :slight_smile: Tak Vám všem držím palečky,ať to máme všechny co nejdříve za sebou a hlavně bez komplikací!!!
26. únor 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek