• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@kamik nu já neznám snad žádnou mezi Helenčinými vrstevnicemi :slight_smile: tak z toho mám radost, je to te%d samá Eliška, Rozárka a pak takové ty klasiky, ale Helenek moc není :slight_smile:)) a doufám, že ani nebude :slight_smile:))

@pavlina86 Pavlí hlavně klííd a myslet pozitivně, porod je taky hlavně o tom jak k němu přistupuješ, takže nebát se a těšit se, ono to dobře dopadne a ten uzlíček stěstí za to stojí, počkej až to malého dají po narození na břicho, to teploučko je to nádhera :dizzy_face:
26. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83
@zdeniii tak jsem taky dneska šmátrala, a cítím, že je to dole jiné, oblé a už věřím tomu, že Dr podle toho poznal že tam má natlačneou hlavičku. a nic z ctg taky nedostávám, já mám všechno u doktora, nikam nic nepřenáším, takže mi stačí jen "vše v pořádku" :slight_smile:
@jana8 juj, to jsem zvědavá na zítřejší kontrolu :slight_smile: Jinak teda občas hádám co to na mě vybuluje, jsetli kolínko nebo dupku či co. Ručičky moc nenahmatávám, protože mám pocit, že je jakoby zády k břichu, takže mi spíš šermuje vevnitř.
@elisia veliká gratulace :dizzy_face: určitě jste to holky dobře zvládly :slight_smile:

@meluzina jejda, preeklampsie, to je radost - ale hlavně že už je vše v pořádku a malý je nádherný :dizzy_face:

Začíná se nám to tu pěkně rozrůstat :slight_smile:
Já mám pořád vsugerované to datum 21.3., tak jsem zvědavá. O moc dřív rodit nechci, těším se na klasickou přípravu a sotva jsem začla :sweat_smile:
Jinak nejlepší je tak 14dní před porodem mít úplně jiné starosti, to se zapomenete i bát :grinning:
26. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@andelka tak sjem to ted řešila s porodní doktorkou jak to je a napsala mi:
mela bys nahmatat takove trochu tuzsi hrdlo, ktere ted uz muze byt prostupne natolik, ze ucitis hlavicku ve vaku blan..
u vicerodicek je na konci tehotenstvi hlavicka mnohem niz, ale zaroven nebyva v te panvi fixovana, takze kdyz na ni dorazis prstem, tak se da jakoby vyvstrcit nahoru - a tomu se rika balotement - rika se, ze hlavicka balotuje nad vchodem..
kdyz se tam tak vyznas, tak si muzes sama udelat Hamilton, co z je vec, ktera nejspolehliveji vyvola porod.. trochu sexu k tomu a jede se rodit ;o)
26. únor 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina86 :slight_smile: já se tak strašně moc těším, že mě strach nějak vůbec nenapadá:slight_smile: koukala jsem, že máme termín asi podobně, tak jsem zvědavá kdy to přijde..a už se u tebe něco chystá?
Ten spánek znám, říkám že už trénuju:slight_smile: budím se tak 4 krát za noc, někdy už není poloha jak si lehnout..
Ale zase na druhou stranu si říkám, že mi to bříško bude chybět:slight_smile:)))
26. únor 2012 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciferinka ....držím palečky, ať se miminko brzo rozhodne vykouknut na svět a hlavně ať máš co nejméňě bolestivý porod a bezproblémový....hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:

@meluzina ....moc blahopřeji, Filípek je nádherný :dizzy_face: a přeji Vám hlavně hooooodně zdravíčka :dizzy_face:

@zdeniii ..... kdyby jsi to nenapsala,tak by mě to taky ani ve snu nenapadlo,že by to mohlo být tak cítit :slight_smile:

@pavlina86 .... s tím strachem tě chápu, ale taky si říkám tolik ženských bylo před námi a v poho, i když člověk nikdy neví co bude....ale hlavně musíme myslet na to,že všechnu tu bolest vydržíme pro naše vytoužené miminko,hlavně ať je v pořádku a my také :slight_smile: taky ti držím pěstičky,ať je porod rýchly, bez komplikací a držíš v náručí zdravé miminko a ty si taky v pořádku :slight_smile:
26. únor 2012 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andelka .... já hádam a hádam,ale vůbec se v tom nevyzná,ale ty boule stojí za to....tomu se pak říká netypický tvar břicha :sweat_smile:

@zdeniii ... tak teď jsem četla,co ti napsala tá dokt., a to je fakt supr....takže dokt.,když hmatá,tak ví,co a jak, i když mě to už 2-krát za sebou trochu bolelo jak dělal vnitřní kontrolu.....tak to je pak možné,že udělá něco nechtěně a spustí ti porod.....
26. únor 2012 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana8 tomu se pak říká "a la vetřelec" :grinning:

@zdeniii tak takhle přesně jsem to neštudovala, ale změna oproti normálnímu stavu to dole rozhodně je. No, tento týden tulení asi bude, ale nejspíš už poslední, a pak jedině že bych už chtěla rodit, což ale před 19.3. nechci :sweat_smile:
27. únor 2012 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elisia @meluzina holky velká gratulace k mimískům!!! Koukám, že už se to tady rozjíždíííí... :dizzy_face:
27. únor 2012 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana8 no mne to taky nějak nenapadlo, ale jak říkám toto těhotenství chchi přijít na všechno možné :slight_smile:))
Doktor by ti určitě nic nechtěně udělat nemel, i když je fakt že někdy toho Hemiltona dělají aniž by to maminky věděly, teda si to přály...

@andelka nu já jsem to říkala manželovi že si nahmatám hlavičku :slight_smile:) tak na mne zlstal koukat s údivem. Tak mu říkám, no vidíš těď si sex už vůbec nedokážu představit až jedině že by malý nechtěl ven, to ho pak i "znásilním" když bude potřeba :grinning:

Zítra jdu na kontrolu tak jsem moc zvědavá co dr poví :wink:
27. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andelka .... taky mi to tak někdy napadne, i ted je břicho nějak divotvorný :sweat_smile:
@zdeniii .... tak tomu věřím,že manžel asi musel hezky koukat, když jsi mu řekla,že nahmatáš hlavičku :sweat_smile: , to víš jen ho pak "znáísilni" :sweat_smile: a jemu se to pak zalíbí a budeš "znásilňovat" pořád :grinning: .....držím palce na zítřejší kontrolu :slight_smile:

U nás bohužel nic nového, Klárka se nechystá, asi se ji tam moc líbi :slight_smile: , tak za týden kontrola a ozvičky zas :slight_smile: , jo ale na ozvách jsem vyspovídala sestřičku, co se týče, co mám mít sebou, chtěla jsem se ujistit,že mi nic nechybí :slight_smile: a taky jak to probíhá,když tam ženská přijde,co se děje a tak, a taky mi říkala kdy je čas jít do porodky....no fakt supr, byla jsem moc ráda,že mi to vše řekla,už aspoň člověk ví víc, co má čekat od naši nemoc. a tak.....
27. únor 2012 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana8 teda ty už máš jen 6 dní do Tp a nic:slight_smile: Klarka si u tebe evidentně lebedí:slight_smile:)) tak už jí zkus přemluvit:slight_smile:))
27. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana8 asi jsem ho dostala ještě otázkou jestli si chce sáhnout :grinning:

Je dobře že jsi se zeptala, ono je to dobré vědět co a jak. Ty jsi nechodila na žádný kurz?

Hlavně holky prvorodičky si zapamatujte že při tlačení se tlačí jako když máte zácpu do konečníku a ne jinam :slight_smile: hidně vám to pomůže a určitě to v porodnici uslyšíte milionkrát, ale spojit si to v hlavě docela trvá :slight_smile: taky mi to hned nedošlo. A zbytečně se u tlačení vyčerpáte protože budete tlačit jinam nej je potřeba! :wink:
27. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jana8 tak to je príma že jste tak pokecaly a všechno víš :slight_smile:
27. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zdeniii ,@andelka teda holky mi to přišlo až strašidelný:slight_smile:) teď se budu bar aby tu hlavičku neměl nějak placatou :grinning:
No manželovi to radši říkat nebudu, už takhle se bojí :wink: :grinning:
27. únor 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrita83 bude mít krásnou hlavičku...až se srovná :grinning:
no já mu to taky říkat nebudu, tento týden plánujem asi poslední tulení, tak ho nechci zviklat :sweat_smile:
27. únor 2012 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zdeniii :grinning: :pensive: :grinning: teda ty jsi to doma rozčísla:slight_smile:)))))
27. únor 2012 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andelka dobře děláš, já to taky nechám v utajení, ikdyz tulení moc v programu nevidím:(jsme furt oba marod:(
27. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 bude mít krásnou hlavičku, z otho strach neměj, je tam chráněné dostatečně :wink:
Jo to víš ráda si manžela dobírám :grinning:
27. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrita83 já jsem byla marod minulý týden, tak jsme to posunuli. Ale na zítřek to tak vidím :slight_smile: a pak už se budu asi věnovat jen přípravě na porod a odpočívat :slight_smile: Dneska jsem začala pít maliník :slight_smile:
27. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka já ho piju, ale nevím proč:slight_smile:??
No mi už ty bacily nebavej, tohle už je po třeti, teď jsem byla nemocná snad víc než za posledních 10 let:slight_smile:
Tak my už možná naposled přeskočili a jsme ve fázi příprav:slight_smile:)
27. únor 2012 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 protože posiluje svalstvo dělohy, neumím to přesně vysvětlit.
Jj, já byla nachlazená už před 14dny a předtím oba kluci. doufám že do porodu už bduem všichni OK.
27. únor 2012 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii chudák :grinning: ale asi už je na ty tvé perličky zvyklej, nebo ho ještě dokážeš šokovat?:slight_smile: a jméno teda platí po tatínkovi a pro něj překvapko:slight_smile:?
27. únor 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 taky prokrvuje dělohu ;o) je prostě dobré ho pít :wink: i normálně nejen jako přípravu pro porod ;o)
No dokážu šokovat neustále :grinning: Jméno čoveče pořád nevím :slight_smile: asi se fakt rozhodnu až malej vyleze a taky kdy vyleze... pokud by to bylo na manželovo narozky tak je to asi jasné... jinak jsem zase teď nakloněná tomu že to bude Vít :slight_smile: a co vy a jméno??
27. únor 2012 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka to už máte snad vybráno:slight_smile:)) a snad i přebrano:slight_smile: tak to ho mám už asi slušně posílené, aniž bych to věděla:slight_smile: ten čaj je totiž dobrota:slight_smile:
27. únor 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii je to složitý viď? No jestli se ještě strefite do narozenin:slight_smile: tak pecka! Jinak se mi Vít moc líbí:slight_smile:)) my jsme taky pořád u dvou Dominik-manželuv výběr, Mikuláš-můj:slight_smile:)) ale líbí se mi obě tak rozhodne hodina H:slight_smile:
27. únor 2012 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, vůbec nestíhám dočítat, přepadl mě nějakej bacil, přítele taky, tak doma bojujeme, snad to bude brzo dobrý, připadám si jak chodící mrtvola...jinak dnes jsme byli na kontrole, prcek stále hlavičkou dolů, tak snad už se neotočí, zatím mám nahoře 13kg, monitor byl krásnej, CS 3 a příští týden už jdem do porodnice na kontrolu, nějak se to krátí :slight_smile:

Opožděně gratuluju k miminkům, jak bude chvilka tak musím dočíst :slight_smile:
27. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrita83 .... domlouvám ji,ale asi se ji tam líbí víc :slight_smile: anebo chce abych si ještě nachvilku oddychla a pak mi dá zabrat :sweat_smile:

@zdeniii ... tak to musel koukat, když jsi mu nabídla šáhnutí :grinning: , ne ne nechodila jsem na kurz nechtěla jsem, to tlačení do konečníku trénuji když jsem na velký :sweat_smile: a řeknu ti,že už pár krát jsem říkala,že je to fakt supr trénování i oči mám u toho zavřené a vlastně tak nějak si to představuji, jak tlačím dovnitř, tak jsi říkám,že tak by to mělo být nějak u porodu,tak jsem zvědavá....i když doufám,že před porodem mě klystýr vyčistí dostatečně :sweat_smile: , a taky je to zvláštní tlačit do konečníku,když malá vyleze jinou části :sweat_smile:

@verush89 .... blahopřeji ke kontrole :slight_smile: a hlavně přeji hodně zdravíčka,ať jsi brzo fit :wink:
27. únor 2012 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@verush89 brzké uzdravení oběma :slight_smile:
27. únor 2012 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jana8
@andelka děkuju holky :slight_smile:
27. únor 2012 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@verush89 super, hlavně že se má mimis dobře:slight_smile: Cs 3, dobrý, my stojíme pořád na dvojce:slight_smile: jinak bacily ble, ble :cry: taky se nás drží:(je to opruz.tak snad bude brzo lip!
27. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek