• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@petrita83 jéé tak já bych byla pro Mikuláše, taky se mi to jméno moc líbí, ale u nás neprošlo... jjo u nás taky rozhodně hodina H :slight_smile: vy také nemusíte mít jména předem vybraná? V některých porodnicích to vyžadují...

@verush89 paráda že ko dopadla dobře, jen se zbavit té nemoci viď... krátí se to úplně šíleně :slight_smile:

@jana8 ony se ty holčičky musí pořádně dopéct aby to byly princezničky ;o)
klistýr tě určitě vyčistí dostatečně, já měla jen Yal a taky to stačilo :wink:
Každpádně mu to s tou hlavičkou pořád šrotuje, protože na to při každé příležitosti narážá :sunglasses: :grinning:

CS vůbec nic neznamená, někdo ho může mít 0 až do dne porodu :wink: :grinning: :sunglasses:
27. únor 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii no mně se to jméno moooc líbí a momentálně vypadá, že je číslo jedna, ale kdo ví..každopádně jiné už asi nepadne.jména po nás chtěli, moc se jim nelíbilo, že nevíme..ale nakonec to nechali nevyplnene..jsem ráda :- :angry: D
27. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak to je paráda a pak že to nejde viď .-) mně by se líbilo i že mu můžeš říkst třebas pak Mikeši :slight_smile:
27. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska poradna a zítra nástup na vyvolání :sweat_smile:
V poradně jsem si stěžovala, že malou míň cítím (dívala se na mě dost přezíravě), ale nakonec mě poslala na kontrolní utz a tam zjistili, že mám strašně málo plodovky. Dr z utz říkal, ať se domluvím se svojí dr v poradně na případném vyvolání, ale musela jsem jí to info vnutit, protože jí se zdál utz v pořádku. Nakonec se šla poradit s dr z rizikový poradny a ten doporučil vyvolání - mimi je donošené, zatím v pořádku (placenta i průtoky ok), ale může se to najednou během chvilky zvrtnout a je to velký risk. Takže zítra nástup a uvidím, jestli hned začnou, nebo ještě počkají. Vlastně nevím vůbec nic. Jsem z toho vyděšená, ale doufám, že vše bude v pořádku :slight_smile:
Omlouvám se, že vás nedočtu, ale musím si dodělat porodní plán a dobalit tašku (dodat ještě pyžamo apod. na delší pobyt).
@meluzina Gratuluju k miminku :dizzy_face:
27. únor 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii přesně:slight_smile:) u nás frčí Mikeš, Majky atd. je to tvárný:slight_smile: a ještě by jsme to uměli hoodne zkomolit:slight_smile:
27. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verbalinka držíme všechny palce!!! Držte se, určitě to zvládnete, tak dobalit a hurá do toho!!! Myslím na vás :wink:
27. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 děkuju :slight_smile: pořád jsem z toho nesvá, jestli tu vyvolávačku neodmítnout a ještě počkat. Bojím se, že je moc brzy... ale zase tý plodovky je děsivě málo... :frowning2:
27. únor 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka určitě všechno dopadne dobře. Nejdůležitějsší je aby byla malá v pořádku! Aspoň si můžete zařídit plánovaně hlídání, má to taky svoji výhodu.. Držíme moc palce a myslíme na tebe!!!!
27. únor 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka Máš ukončený 38tt, takže je už vše tak jak má být... určitě. Nedoporučil ti to jen jeden člověk ale bylo jich víc, takže na tom něco určitě bude.
27. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka brzo není, miminko je dopecene! A z té plodovky by si už byla akorát na nervy..nechala bych si poradit a trochu bych dala na svůj instinkt..asi bych do toho šla..
27. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Mikuláš je moc hezké :dizzy_face:
@verbalinka dopadne to určitě dobře - a když se radili, jen tak by tě na to nehnali. Už jsi v termínu, takže to zvládnete. Držím moc moc palce.
27. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka joo a lepší 28.2.něž 29.2.hodně štěstí:slight_smile:
27. únor 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mooooc děkuju :dizzy_face: Já vím, že je dopečená - zítra budu 38+6 (dle podolí), ale stejně jí budou vyhánět dřív. Ale zase se bojím, abych to neodmítla a něco se nepo...
Mně je datum jedno - samozřejmě, pokud začnou vyvolávat zítra, tak bych to ráda měla brzy za sebou. Ale beru i 29.2 :slight_smile:
Budu si vás v porodce číst a dávat vědět, pokud se teda nebudu svíjet v kontrakcích :grinning:
27. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zdeniii .... tak doufám,že nebude se dopékat moc dlouho :sweat_smile: , koukám,že máte u vás doma asi pořád veselo....taky radi něco podpichovačného pak opakujeme a děláme si z toho legraci ještě dlouho....a nedivím se že mu to šrotuje,mně to taky šrotuje :sweat_smile:
27. únor 2012 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verbalinka určitě dávej vědět, moc se těšíme na zprávy! Všechno určitě dopadne ok. A třebas trefíte i toho 29. to by bylo něco :slight_smile: a třeba se princezna dneska lekne a zítra porodíš i bez vyvolávání :wink: :dizzy_face:

@jana8 tak šup a nahmatej si jak to tam dole máš ty :wink: :sunglasses:
27. únor 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka ..... držím moooooc palce,ať je vše v pořádku.....a jste s miminkem zdraví :dizzy_face: .... to by mě ani nenapadlo,že člověk méně cíti miminko a může to být plodovkou?....a to zistili jen na utz,ne na ozvách,že?....asi se začnu víc sledovat....i když malá o sobě dáva vědět....ale jistota je jistota....když to člověk neví,tak by mě nenapadlo ani že by se něco mohlo dít ..... a já bych se už nebála toho,že by to bylo brzo na porod, vždyť na tebe koukalo více dokt. a s plodovkou neni legrace a pak když už to víš,tak by jsi byla nebo aspon já ve stresu pořád......drž se :slight_smile: budu na tebe stále myslet a čekat dobré zprávy :wink: hlavně vše bez komplikací :wink:

@zdeniii .....asi raději to nechám na zítra,ale dokt. nic neřekl,tak asi nic,nevím....a mám taky trochu strach....a ty si hmatala ve sprše nebo v leže...jak je to nejlepší :grinning:
27. únor 2012 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 v pololehu to jde líp :_) teda mně :slight_smile:
27. únor 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ....tak to zítra vyskouším,i když myslím,že nic neuccítim.....když ani nevím přesně co cítit...och to jsou pocity :sweat_smile: a teď už to necítim,to jsem cítila jen dva-krát ty jak kdyby pohyby hlavičkou dole,nebo co to bylo ale teď už zas nic,tak nevím :slight_smile:
27. únor 2012 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 určitě to poznáš :grinning:
27. únor 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii to uvidíme :sweat_smile:
27. únor 2012 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem stale v celku :slight_smile: v patek mame terminek, ale nevypada to :grinning: ve ctvrtek jdu na kontrolu, tak uvidime, zda se mnou neco udela :slight_smile:

a co vy? taky stale drzite?
28. únor 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek juj, už za pár dní termín...já to tipuju na zítřek..určitě si tento zajímavý den některé místní miminko nenechá ujít :slight_smile:

U nás v poho, ale já mám ještě hafo času. Dneska jdu naposled na setkání maminek s malým, pak se tam nedostanu, jedině až v červnu na malou hromadnou procházku. a pak až od září s oběma prckama.Tak jsem holkám napekla včera muffinky a rozloučím se s nima.Máme to 1x za 14dní, ale týden před termínem už tam asi nepůjdu.
28. únor 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka :grinning: no nestras...zitra budu mit nohy nahore, pac toho datumu se bojim :grinning:

no, uz mas taky jen tri tydny do konce...ja verim tomu, ze tady budu do 12.3 :grinning:D to je od tebe hezke, my tady nikam s Kubickem nechodime :frowning2:
28. únor 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dnešní KO dopadla parádně, prý je všechnov naprostém pořádku a hezky se to připravuje, jinak se nic neděje, máme ještě čas :_)
Ale vyšel mi pozitivní ten streptokok, tak to bude pro mne novinka... Prostě celé tohle těhu je úplně jiné než s helenkou, se vsadím, že kdybych šla na tu cukrovku že ji budu mít :slight_smile:))

@deniskakubicek třeba ti ve čt udělá hemiltona a půjdeš :slight_smile:)
28. únor 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka já bych tam šla i ten týden před termínem když budeš držet :_)))
28. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek aoooj, jo jóóóó držíme:slight_smile: a to ani nemám nohy křížem:slight_smile:))) my jdem do porodnice v pátek, tak doufám, že se někam posunem a když ne nevadí:slight_smile:) však se mi potom bříšku bude stýskat tak si ho musím ještě užít:slight_smile:
28. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek ale s tebou už třeba něco udělají, jsi z nás nějak:slight_smile:) jsem zvědavá! A možná se to rozjede samo:slight_smile:
28. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii super gratuluji ke ko...njo jóóóó ty prostě tohle tehu chceš vyzkoušet všechno:slight_smile:)) a jakej byl porod s Helenkou doufám že dlouhej a náročnej..když má být tohle opak:slight_smile:)) bude to brnkacka:slight_smile:))) snad!
28. únor 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to je pěkný a mňam mňam mňam ty muffiny nás rozdovadely musím jít snídat:slight_smile:)
28. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrita83 taky přeju ať je brzy líp, teď to řádí všude koukám :-/

@verbalinka držíme s prckem palečky, ať je všechno v pořádku a ať to máte rychle za sebou :slight_smile:

@zdeniii gratuluju ke kontrole a ze streptokoka si nic nedělej, taky mi vyšel potizivní, tak snad nám stihnout dát ty antibiotika a bude to ok :wink:
28. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek