• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@andelka ahojyk tak yjsme pokročila :slight_smile:) 26,5 :slight_smile: je to zase o centák víc :slight_smile: jestli to takhle krásně půjde dál tak je to fakt paráda :slight_smile:
29. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii cenťák je na mě moc, budu to dávat tak po 0,5..takže závidím, super :dizzy_face:
29. únor 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nas to vypada tak, ze budeme mit Matyaska v naruci uz pristi tyden...zitra se dozvim vic, ale prala bych si, aby to zacalo samo
29. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek no vidíš :slight_smile:
Teď jsem trochu mimo....proč by to nezačalo samo? Máš ještě dva dny do TP. Příští týden už bude malej určitě s váma :dizzy_face:
29. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no jo Kato, ale ja drzim jako skala, nic mi neni, nic me neboli, neverim tomu, ze by to slo samo :frowning2: Kuba se narodil sam, ale az po 17 dnech prenaseni... :frowning2:
29. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek a ten CS nevíš, že? I když to taky není tak směrodatné. Já myslím že můžeš začít rodit z ničeho nic, nemusí ti předtím nic moc být. 17dní přenášení je ale hodně, myslela jsem že nechávají maximálně 10.
29. únor 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii moc děkuji. Jéé, my jdeme také zítra na focení. Měli jsme tam být už v neděli, ale fotografce omarodil syn- laryngitida :frowning2: tak jsme se domluvili na zítra. Už se těším. Musím si vzít nějaké oblečení a vše to vyzkoušet, jak to bude vypadat :wink:

@deniskakubicek tak snad si Matyášek dá říct a půjde k mamce do náručí bez pomoci dr. nebo spíše medikamentů
29. únor 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jsem prostě foukala a foukala abylo :slight_smile: a několikrát za sebou :slight_smile: a hráz ještě volná :slight_smile:))

@deniskakubicek jéé takže máš termín nástupu na vyvolání ju. Třeba se to opravdu rozjede samo!! udělejte si s mužem hezkej večer a sex :wink: v pondělí to kamarrádce pomohlo a v úterý byla malá na světě :wink: a taky mi ten den ještě večer říkala že nic a byla i na kontrole a taky řekli že nic a druhý den toto :slight_smile:)
29. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf my jdeme na foto dneska a oblečení vůbec netuším, to xo jsem si chtěla vzít nezapnu ani přes prsa :grinning:
29. únor 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jsi dobrá :slight_smile: já teda těch 26 při průchodu hrází cítila dost, že to štíplo, a dole teda taky, jsem musela se uvolnit a prodýchat.
chi chi, tak to ještě bude manžel chtít, abych přenášela :grinning: ale nene, prej nebudem a on se na mimi už moc těší. A já mám taky pocit že to bude spíš před TP.
29. únor 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeniii já si vezmu ty tuniky co nosím a ještě si vezmu obyč kalhoty, jestli je teda přes nohy navlíknu :frowning2: a prý to také moc hezky vypadá, nechat rozeplé. No, uvidíme, co vymyslíme :wink:
29. únor 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm ty obyč kalhoty odbrý ale já se do nich nevedju :grinning: přeci jen 18 kilo je znát :grinning: teda ne celkovém vzhledu ne,a le do kalhot se nedostanu :grinning:
29. únor 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak si vemte těhotenské, však jste těhulky v "posledním tažení" tak co :wink: A třeba pěkná podprda a polorozepnutá halenka vypadají taky šik :slight_smile:
29. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii , @andelka já beru obojí :grinning:
29. únor 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já tu halenku právě nezapnu vůbec :grinning:
29. únor 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzina Ahojky velikánská gratulace ke krásnému miminku a hodně zdravi a štastných chvilek s tím malím uzlíčkem štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. únor 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, stale nic. V noci kontra co 2min trvajici minutu, uz jsem i nadavala a stale na 2 cm a hlavicka moc vysoko. Po pulnoci mi dala sestricka injekci na uklidneni (nebo na rozjezd) a mne se to utlumilo a usnula jsem. Rano dalsi tableta a nic. Jen lehke kontra. Jsem unavena, nastvana a smiruju se s cisarem. Ty umely bolesti jsou fakt otresny :frowning2:
29. únor 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka :frowning2: , to je děs....moc držím palečky ať kontrakce se dostaví rychle a malá už je taky hezky připravená a brzo v tvém náručí......to je šílené když to takhle trvá.....a co ten cisářsky, to ti říkali,kdy by ho dělali,kdyby to nezačalo samo?.....ale pevně věřím,že to začne a hlavně brzo....a možná o tomto čase už si na nejlepší cestě k malinké Lauince :wink:
29. únor 2012 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ....och 17dní si předtím přenášela, to je fakt dlouho :confused: , držím palce,ať malý se rozhodne rýchle a máš ho brzo v náručí a hlavně v zdraví a bez komplikací :wink: taky čekám,kdy se malá rozhodne vykouknut,už by taky mohla :dizzy_face:
29. únor 2012 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka doufejme, že se kontra nakonec dostaví a ten císař nebude nutný. Taky držím palečky :slight_smile:
29. únor 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka tak ještě nakukuji, zda napíšeš a ona je tu od tebe zprávička. Tak to mě mrzí, že malá zatím na svět nechce, ale určitě se ti to brzy rozjede a Laurinka už bude v tvé náruči.
Já jdu zítra do Podolí, tak doufám, že už budeš šťastná maminka :wink: , až přijedu domů, že si od tebe přečtu zprávičku.
29. únor 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka držíme všechny palce, malé se tedy od tebe nechce..ale neboj určitě uz budete brzo spolu:slight_smile: posíláme hodně sil:slight_smile:
29. únor 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek přenášení o 17 dní??:slight_smile: brrrr nestraš mě mamino:slight_smile:
29. únor 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahoja všem:slight_smile: dneska kromě verbalinky asi nikdo nic:slight_smile:))) a tak pěkné datum.
držím palce na pěkné fotecky, mi to focení dalo fakt zabrat:slight_smile: měla jsem jeany, tričko, bílou košilu, pěkné spodní prádlo s košilkou, mám nějaký fotky v blogu..ale asi je vidí jen přátelé :rolling_eyes: :sunglasses:
29. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ono to nebylo tak hrozne, v Praze to neresili a neposlouchali me, ale nekde nechaji prenaset 14 dni standartne
@jana8 taky cekam, ale u me klidek :slight_smile:
@zdeniii zitra jdu na kontrolu, tak pisnu vice info, snad me zkontroluje i vnitrne a treba mi pomuze :slight_smile:
@andelka nene, CS nevim, nic nevim, ale ve 36.tt jsem byla uzavrena a cipek cely, tak asi 0 :grinning:
29. únor 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek .... doufám,že to budeme mít brzo rýchle a bez komplikací za sebou :slight_smile: , na to jak jsem měla předešlou noc krušnou i den a dneska nic, tak se mi to zdá divné......asi mám nasbírat síly :sweat_smile: , no jsem zvědavá, ale bolesti občas jsou a tvrdnutí břiška a malá už taky neskotačí jak předtím....moc ji necítim...tak pak začnu plašit a musím jí tam něco poslat sladkého at dá o sobě vědět ....och je strašné ta nevědomost :confounded: a přenášet 14dní je taky dost :frowning2:
29. únor 2012 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ještě, že nás snad nenechají:slight_smile: no radši mu začnu domlouvat ať se pomalu chystá:slight_smile:))))
29. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka ach jo, holt se miminku ještě ven nechce a rádo by tam ještě bylo. Císař snad nebude potřeba i když už to možná pro tebe bude vysvobození, viď... MOc na tebe myslím a posílám spoustu energie!!!

@petrita83 focení dobré akorát Helenka nechtěla moc spolupracovat, večer bych měla mít náhledy tak zlkusím něco hodit sem :slight_smile:)

@deniskakubicek tos opravdu přenášela dlouho, já jem 8 a stačilo a to mne kontrolovali ob den monitorem a po těch 8 dnech jsem měla jít do porodnice a abych byla víc pod dohledem.. přeci jen je lepší být sledovaný kvůli miminku...

@jana8
@deniskakubicek holky určitě to brzy přijde uvidíte!!! chce to taky to miminko pustit a ne ho držet :wink:
29. únor 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ... těším se na fotečky :slight_smile: vždyt já ji už nedržím .....nebo jak jsi myslela nedržet....nohy daleko od sebe a skákat na míči :grinning:
29. únor 2012 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 nu držíš jí svými strachy třeba atd :slight_smile: prostě je potřeba jim říct tak pojďte :slight_smile:)
29. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek