• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@zdeniii ... to už jsem taky říkala,ale asi se ji ještě nechce tak uvidíme, na jaký správny okamžik čeká :slight_smile:
29. únor 2012 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 jjo ještě je čas :slight_smile:
29. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. únor 2012 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii zdeni a jak mam miminko pustit? :grinning: ja si porad rikam, ze ceka az prijede tatinek :slight_smile:
29. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek hlavně pořád říkáš že ještě nechceš aby se narodil :wink:
29. únor 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii to jo, ale uz je terminek a nechci na vyvolavacku, jsem se ji zacala bat, a v terminku uz muze ven :slight_smile:
1. bře 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak už tu máme březen, náš mesíc...juchuuu :dizzy_face:
1. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jajaj, to to uteklo...neskutečné :confused: už březen a příslib jara
Prý koncem března má být teplo, až 16 stupňů...tak doufám že pak v dubnu nebude nula :sweat_smile:
1. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka u nás je už dneska krásně, hlásí až 13 stupňů. :slight_smile: takže už mimískové můžou začít vykukovat. Snad už zima nebude...jsem zvědavá kdy se tu ty porody rozjednou. :slight_smile:
1. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zr.ska no jo, v čechách má být krásně, u nás je 6 stupňů, zataženo a prší :unamused:
Příští týden má být zas jen slabě nad nulou. Ale mrznout už nebude a moc sněžit snad taky ne.
1. bře 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme zataženo 9 stupňů a prší a potok nadoraz tak doufám, že už bude lít a potok zůstane v korytě
1. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nalez je mazec... otevrena na 3-4 prsty, doktor rikal, ze v pohode tam da i vsechny prsty :-O miminko uplne dole, chce ven, ale nemuze, ptz nemam cinnost delohy, udelal hamiltona, ktereho jsem ani necitila, jak jsem otevrena a pichl mi injekci na uvolneni...uz jsem volala manzelovi, tak je na ceste domu...ted je mi vselijak a doufam, ze se to rozjede...vubec s takovym nalezem nepocital...jsem ani necitila, ze tam ma ruku...
1. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@deniskakubicek tak to je mazec. Tak budu držet palečky ať všechno dobře dopadne
1. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek no vidíš :slight_smile: super, podávej zprávy :slight_smile: 1.3. by bylo pěkné datum :slight_smile:
1. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se normálně bojím úterní kontroly...všechno mě bolí, břicho furt tvrdne, malej je podle mě dole jak blázen...ale rodit ještě nechci :sweat_smile: No ty obavy před poradnou jsou asi normální, co?
1. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už jsem zpět z poradny. Od minule žádný pokrok k porodu :frowning2: Monitor dobrý a další kontrola zase za týden.

@deniskakubicek tak super, nakonec ani nebudeš přenášet a porodíš si pěkně v termínku :wink: Držím palečky, aby se to brzy rozjelo.
1. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesmilka
@andelka
@luciasekf

holky, ja nevim...je mi divne, mam bolesti, ale slaboucke, dole me malej tlaci jak blazen, ale nic, zadne kontra...a to mi bylo tak krasne, ale nalez jsem takovy necekala, snad budu mit hladky porod
1. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek určitě jo. Já ti tipuju, že bolesti přijdou, budou hned solidní a do pár hodinek bude malej na světě. žádné dvoudenní trápení. Anebo nebudeš mít skoro žádné bolesti a budeš se divit že rodíš, jako zdenii.
1. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek určitě to bude v poho. neboj kontra se rozjedou a pak to půjde jak po másle :wink:
1. bře 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek jéé no vida, tak přece jenom už ho chceš pustit :slight_smile: určitě se to rozjede!!

@andelka stejné obyvy jsem měla v úterý a dr povídal že je vše ok, že se to hezky chystá. A přesně to bolení všude atd jsem měla, že jsem taky čekala že poví že se něco děje. Nic, jen se to připravuje :wink: Však po kontrole budeš klidnější. Naši prcci mají ještě čas!!
@deniskakubicek já jsem kontrakce taky necítila ;o) bude to v pohodě uvidíš!!
1. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jj, budu klidnější. Fakt je mi děsně, resp. hůř než při Danym, nejradši bych ležela a koukala se na pohádky.
1. bře 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak to jsme na tom úplně stejně :wink: dneska je krásně u nás, tak půjdeme aspoň ven :slight_smile:) jak to rozchodím je mi dobře :slight_smile:
1. bře 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jo a taky dost uvažuju o tom sourozeneckém kočárku :slight_smile:) nějak si to nedokážu představit že by Helí měla najednou začít hned jen chodit když doteď když někam chvátáme je nejlepší vzít kočár a je klid... :slight_smile:
1. bře 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii mně je taky líp venku, když je hezky. Ale je hnusně :unamused: Tak se těším na víkend a začátek týdne.
Jo, taky uvažuju, ale Dany moc v kočárku být nechce, sice neprotestuje, ale po nějaké době ukazuje že chce ven a chodit. Teď v tom počasí je to nejlepší, ale na jaro, léto...no a na výlety nebo když půjde někdo se mnou na delší dobu ven, tak vezmem sporťák. Nebo Manducu.
1. bře 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Helí chce taky ven, ale nedokážu si představit jít na nákup atd. Nikdo jiný to za mne neudělá nepomůže, jsem sama. Spíš jde o to někam dojet a tam Helí vypustit, ale ten přesun nez kočárku si nedokážu představit.
A tobě se chce Dany ještě nosit? Helí nechche vůbec... A jít jen se sportákem si nedokážu představit jak tam pak dát třebas mimi když už nebudu moct atd... nevím fakt nevím :confounded: škoda že si čklověk nemůže vyzkoušet všechny varianty :slight_smile:
1. bře 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak to jo, i když zas..jak to dostaneš domů, Helí, malého, nákup..to je taky náročné. Já mám obchod před barákem, na větší nákupy chodí manžel, nebo teď teda chodím s kočárem a mamkou. Až budou děti dvě tak holt budu kupovat maximálně pečivo.Na hřiště dojdeme.
No, já nevím, nesla jsem ho naposled někdy v říjnu.
Já o tom pořád uvažuju, že by to ještě tak do podzima se možná zešlo, obě děcka hodit na kočár...ale nevím jestli Dany už nebude bojkotovat kočár...zkusím se poptat někoho na půjčení..nebo já nevím, koupit a pak zas prodat když by se to neosvědčilo?
1. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to mám v plánu já koupit a pak prodat ,ten co se mi líbí jde koupit kolem 4,5ti tisíc tak to není zase tak moc.
BUdu muset to nějak dostat domů :slight_smile: Manžel je neustále pryč a my něco jíst musíme :slight_smile:)) Ješt to třetí patro bez výtahu je taky fajn posilovna :grinning: Helí chodí sama, malého šoupnu do vaku a hned jsou ruce na nákup volné :slight_smile:))
Do obchodu to mám taky kus :slight_smile: a k tomu bydlíme v centru města takže za přírodou je potřeba někam dojít :wink:
Myslím si že ho ještě tak půl roku využijeme než bude Helí úplně samostatná a když ne tak aspoň bude místo na motorku atd kam to dát :grinning:
Říkám si, že prodat ho můžu vždycky :wink: Fakt nevím... ale už mám jeden skoro zamluvený :D
1. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak to jo...my do přírody vyloženě jsme nikdy nejezdili, kdyžtak vezmem dva kočáry nebo manducu, máme takové výletní místo kousíček za obvodem. Nákupy jsou v poho, ty dělat s děckama nebudu. Výtah máme...spíš si říkám, že kdybych pořídila a do kočárkárny vrazila třetí kočár, tak mě spolunájemníci zabijou :grinning:
1. bře 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek .... jééééj, tak to jsou super zprávy , mám z tebe radost :slight_smile: , tak to vypadá,že už dneska budeš mít malého u sebe ....mooooc držím palečky,ať to máš rychle za sebou, bez komplikací a jste zdraví :dizzy_face:
1. bře 2012 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf my jdeme zítra, teď se teda bojím, že se taky nikam nesoupnem:( no uvidíme..
V noci jsem ale nemohla spát jaké jsem měla bolesti...no ale miminko nikde:slight_smile:) a dneska pohodička:slight_smile:))
1. bře 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek