• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@deniskakubicek to jsem teda zvědavá:slight_smile: máš našlapnuto na první březnatko:slight_smile:))
1. bře 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii to jsem na ty fotecky zvědavá, určitě budou perfektní:slight_smile:)
1. bře 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek taky držím pěstičky, ať Vám vše dobře dopadne. Nakonec budeš mít 1. březňátko!! :slight_smile:
1. bře 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já už taky pomalu odpočítávám dny do TP. :slight_smile: Jsem zvědavá, jak dlouho bude chtít být ten náš prcek v bříšku?Někdy mívám bolesti v zádech, že se skoro nemůžu postavit a tlaky na spodek, že si vždycky říkám, že to není ani normální.No, ale prý je!! :slight_smile: Navíc mi Dr. včera na kontrole řekl, že se zatím neotvírám nic, takže...?? Ale na KO za 14 dní, mi řekl, že si myslí, že už se asi neuvidíme, tak nevím?? Uvidíme co malý, ještě má 15 dnů.

@petrita83 už taky stříháš metr?? :slight_smile: Jsem zvědavá, která dřív porodíme? :slight_smile:
1. bře 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 :slight_smile: střiham:slight_smile: už jen 14:slight_smile: zítra jdem do porodnice na ko, tak uvidíme...moooc se těším, doufám že uslyším něco jako příště už se neuvidíme)))ty chodíš na ko po 14 dnech, tak to jsi tam byla naposled :slight_smile:) ale je to paráda, mrazy jsou pryč, vše nachystáno:slight_smile: můžem jít do toho:slight_smile: co ty na to?:slight_smile:))
1. bře 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To můžem!! Ať už to máme za sebou a máme ty naše broučky u sebe!! :slight_smile: Už jen ta myšlenka,že teď už to může být kdykoliv je sranda. Jsme vlastně takové připravené - nepřipravené!! :slight_smile: Tak snad budou ti naši chlapečci brzy k světu! A jak se bude malý jmenovat?
1. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, 1.breznatko se nekona...jsem z toho vazne smutna, bolesti prichazely a odchazely a ja proste drzim, respektive moje deloha spi...ted je mi zase fajn, budu muset pockat do pondeli, abych si zopakla celou dnesni proceduru a kdyz ani to nepomuze, tak se neda nic delat, ale Matyho vyvolaji :frowning2:
1. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ....och, ja jsem měla z tebe takovou radost....ale ještě se vše může změnit nebo ne?.....vždyt taky si nejdřív psala jak dlouho budeš přenášet a nakonec otevřená, tak se to ještě může spustit,ne? a když ti dělal dokt. toho hamiltona?
1. bře 2012 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 hamilton neni jisty, toho mi delali u Kuby 5x, sazela jsem spise na tu injekci, ale ani ta nepomohla...rozjet se to samozrejne muze, ale neverim tomu, jsem opet jako netehotna a nic mi neni... ale musim byt trpeliva...
1. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes na prvni breznovy den se narodila Laura 3360 g a 49 cm :slight_smile: Porod popisu, az budem doma. Vsechny vas zdravim a preju, at to mate rychle za sebou :wink:
1. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@deniskakubicek ...moc držím palečky,ať se to ještě rozjede....vím jak se cítiš, bolesti, člověk to čeká že už.... a nic.....taky čekám a doufám,že malá brzo vykoukne :dizzy_face:
1. bře 2012 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka .... jéééééj, mám z Vás velikou radost :dizzy_face: celý den jsem na Vás myslela jestli to už máte za sebou :slight_smile: , blahoželám a přeji hlavně hooooooodně zdravíčka Vám oběma :dizzy_face: a taky spoustu sil a energie, aby si to vše zvládla :wink:
1. bře 2012 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 pockej, nakonec budes rodit driv nez ja :grinning:
1. bře 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka velika gratulace!!! moc krasne miry
1. bře 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka jééé krásnější den plný sluníčka si nemohla snad ani vybrat! Gratulujeme!!!
1. bře 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka - gratuluji, krásné datum! Přeji jen to nejlepší!
1. bře 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ochutnávka z focení, ještě neupravená :_)
1. bře 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@deniskakubicek ... já doufám,že to budeme mít obě rychle a co nejdřív za sebou :wink:
1. bře 2012 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii .... hezký dáreček ukrývaš v břišku, hezké balení :dizzy_face:
1. bře 2012 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii sluší vám to moc :dizzy_face: krásný dáreček :dizzy_face:

@verbalinka jé, veliká gratulace :dizzy_face: na popis porodu a fotečky počkáme :slight_smile:
1. bře 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ... jinak jsem zkoušela to tvé šmatání,ale vůbec nevím jak mám co cítit a upřimně při mých bolestech se zas bojím abych si nevyvolala ještě porod....ne že bych nechtěla,ale raději bych teď chvilku počkala, jsem sama doma, přítel má noční, tak řekl,že ať vydrží malá do soboty rána,to pak můžeme klidně ject, to už bude doma :slight_smile:
1. bře 2012 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verbalinka jee hurá! Všechno nejlepší tobě a Laurince:slight_smile: je to první breznatko, lépe už se narodit nemohla:slight_smile:
Hlavně ať jste brzy doma! Hurá
1. bře 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii vypadá to dobře:slight_smile:)) budou krásný fotecky, sluší vám to:slight_smile:
1. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 nikdo neví:slight_smile: jména máme ve finále dvě Dominik nebo Mikuláš:slight_smile: vy jste rozhodnutý na 100%:slight_smile: dneska prcek neskutečně řadí, jsem zvědavá jak zítra dopadnem:slight_smile:
Přesně připravené nepřipravené:slight_smile: a dá se vůbec připravit? Ale natěšeni jsme moooc:slight_smile:
1. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verbalinka moc gratulujeme k Laurince, ať vám dělá jen samou radost :slight_smile:

@deniskakubicek nevěš hlavu, může se to ještě kdykoliv rozjet, budem držet palce:slight_smile:

@zdeniii moc vám to sluší:slight_smile:
2. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám...tady už se začíná pomalu rodit :slight_smile:
@verbalinka moc moc Vám gratuluji!!!

holky, jakou si berete košili k porodu?.......aby se dalo sedět rozkročmo v první době porodní na míči...jsem dost vysoká, a tak mě jsou teď všechny pod zadek. V tom když si sednu, tak sedím spodkem nahá...což mi přijde na ten míč trochu divný. Takže musím asi sehnat nějakou óbr dlouhou a širokou....je nutné, aby byla celorozepínací?
2. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera já měla a budu mít k porodu jejich, ta byla dost dlouhá i široká a rozepínací na prsou. Až před převozem na šestinedělí si vezmu svoji, možná...spíš až před první návštěvou, ať si ji nezašpiním.
2. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka velká gratulace. Malá věděla, kdy přijít na svět. Včera bylo opravdu krásně :wink:
2. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii krásná ochutnávka foteček. My byli včera a fotečky se nám připravují.. také jsme měli zabalení dáreček :wink:

@deniskakubicek určitě to brzy přijde. Vypadá to nadějně, tak si to třeba Maty ještě rozmyslí.
2. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka v Podolí nám na kurzu řekli, ať si k porodu vezmem 2 své. Jednu propotíme, druhou si pak oblečeme. Asi koupím něco takového: http://www.spodni-pradlo-puncocha.cz/detail/1124-damska-nocni-kosile-na-propinani-luna
2. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek