• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
tak ted mi poslala fotografka na mejla fotečku, abych viděla, jak budou vypadat :slight_smile:
2. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@xavera té by mi bylo líto...já mám dvě košile jakože lepší, na oddělení šestinedělí a jedna mě stála 130kč :sweat_smile: na první den mám jednu starší. Na porod bych si vzala delší tričko, klidně pánské, když nedávají v porodce jejich. U nás právě jo, na porod i na pobyt.
Koukla jsem na fotky, a na přiložení mimča k prsu jsem nakonec stejně nic nerozepínala, ale tu košili vyhrnula :sweat_smile:
2. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka díky za rady...no já jsem hodně vysoká - tak asi zajdu pro to tričko někam do xxxl velikostí, jsem se teď změřila a od ramene do půlky stehen to znamená na výšku 110 cm - a to mi břicho ještě určitě vyroste. Jinak když se tam v bolestech o něco opřu, abych na manžela nevystrkávala holý zadek. :slight_smile:
2. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera to je to nejmenší :grinning: ale určitě seženeš, u nás ve spodním prádle mají za výlohou fajn košili bavlněnou, nahoře rozepínací a docela dlouhá je, za 180kč - ale já už mám.
No, ta nemocniční byla dlouhá dost, ale jak mě pak polohovali na bok, tak jsem měla vystrčený zadek rovnou do okna :grinning: takže mě přikryli plachtou :slight_smile:
2. bře 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf bella bellisima, krasna fotecka :grinning:
2. bře 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsme zpet zdnesni kontroly..vse vypada dobre, kontrola zase za tyden 9.3.,tedy pokud samozrejme driv neporodim :grinning: :grinning: :grinning: (doumlouvam mu na toho 8.3. :sunglasses: ) prikladam fotecku z monitoru,prcek dnes zas docela radil..jo joo jak ho dobre nakrmim :wink: celej tatka :grinning: a ten dnes mohl byt u toho..ten byl z toho zase paf :wink:
2. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrita83 děkuji :wink:
No, tak to přemlouváme stejně :grinning: No, já můžu budto dneska nebo pak až po 6. Potřebujeme ještě 6.3. jet s Kubíkem do Motola na ortopedii a pak už může mimčo kdykoliv :wink: Tak to já monitor musela celý propít, protože prdola si usmyslel, že zrovna nebude spolupracovat a začal usínat, tak PA zatleskala a pak u jiné maminy zvonila zvonečkama, takže už bylo po spaní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jen co jsem vyšla, tak mimčo řádilo jak tajfun :sunglasses:
2. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf no ja chtela 3.3. nebo 8.3. ale zitra to asi nedame,navic jsme celej vikend nejaka navsteva :sunglasses: :grinning: tak toho 8.3. bude ideal...
Tak to muzete v tom Motole spojit :grinning: :grinning: :grinning: no malej ma fakt na jidlo 6.smysl :wink: jak vezmu housku do ruky zacne rodeo :grinning: :grinning: :grinning: asi to bude otesanek :fearful: :confused: sestricka rikala, ze takhle krasne spolupracujou holcicky :fearful: to nas trochu prekvapila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty zvonecky atd..musi byt sranda..ikdyz prckove se asi spis nastvou :wink:
2. bře 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrita83 no, raději si počkám do Podolí než odrodit v Motole :slight_smile: Ikdyž oni ty pražské porodnice jsou až všechny podobné.. hodně rodiček.
No, to datum je pěkné. Brácha má v neděli 30., ale to by mě asi nepustili do 6.domů. No, uvidíme, kdy nás ty naši rarášci překvapí :wink:
2. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf :grinning: :grinning: no to je fakt, proto jezdim jako exot do Mlade Bol. :grinning: :grinning: no to ne... tak to chce vydrzet po 6.3., no my uz jsme prave pozvany na oslavu i pristi vikend..tak kdo vi jak to stihnem :grinning: :grinning: ale rada nakonec vsechno zmeskam :grinning:
2. bře 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak to je jasné, taky bych raději se muchlala s drobečkem než se přejídala na oslavě :grinning:

Já mám dneska celý den bolesti v podbřišku a do toho mě bolí záda, ale to si myslím, že jsem přistydla, protože jsem měla celou noc otevřené okno a byla jsem odkrytá a vzbudila mě až zima :frowning2:

Před chvilkou jsem přišla s Kubíkem z venku, bylo zas krásně a ted si jdu na chvilku hodit nožky nahoru, bříško tvrdne :confounded:
2. bře 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji za pochvalu foteček!!!

@luciasekf juu vypadáš vážně nádherně na foto!!! krása!!

@xavera ahojky já si na poord koupila košili u větnamců asi za stovku a doporučuju barvu červenou - osvědčila se :_) jo a taky rozepínací je na nic, stejěn jsem ji taky vyhrnula :slight_smile:)

@petrita83 parádní zprávy z kontroly!!! jsem zvědavá kdy vykoukne :slight_smile:)

Jinak já dnesak byla v porodnici sepsat předpříjem, byla to paráda jsou tam všichni tak moc příjemní a dokonce tam byla PA se kterou jsem na svět přivedla Helí :slight_smile: Už se tam moooc těším!!!!
2. bře 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luciasekf snad se s tím pristydnutim pleteš! Teď se to nehodí:slight_smile: já bych si spíš říkala, jestli to nesignalizuje něco jiného:slight_smile: hlavně ať je ti lip! Drž se v teple a nech se od kluků doma hýčkat:slight_smile:
Jinak pravda chlebíčky jsou fajn, ale držet v ruce miminko:slight_smile: tomu bych říkala parádní oslava :pensive: :grinning:
2. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno, tak jak vaše miminka? Ještě se jim nechce na svět? U nás teda nejspíš ne...tělo mě teď pěkně zkouší, mám od středy srajdu jak řemen..totál vodovou, i když ťuk ťuk, dnes už by to mohlo být konečně lepší..jsem po snídani (teda hodně střídmý) a zatím dobrý...
Mám za ty dva dny 1,5kg dole..takže až naberu zase síly, tak to může přijít :grinning:
3. bře 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukám, že se tu včerejší krásná zpráva nikde nevyskytuje, tak snad se nebude @deniskakubicek zlobit, když je napráším :wink: NOVÉ MIMINKO - Frajer Matyášek to zvládnul na termín!!! A od podvečera ho má maminka v náručí :dizzy_face: Má 3370g a 50 cm :slight_smile: Přejeme hodně zdraví oběma!!!
3. bře 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daja.had jé, děkujem za zprávu :dizzy_face: já to čula, že ten nález nebude jen tak :slight_smile:
@deniskakubicek Moc moc gratuluji !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těším se na popis a fotečky :dizzy_face: ať jste oba spokojení, zdraví, užívejte si jeden druhého...a sluníčko ať vám přináší dobrou náladu :slight_smile:
3. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had no teda, doufám že ti bude brzy už úplně dobře. Před porodem takové radosti, to je fakt :unamused:
3. bře 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had třebas se tvoje tlo čistí a zanedlouho se ti to taky rozjede :wink:
jinak děkujeme za zprávu o @deniskakubicek a moc gratulujeme!!!! Pak že to nepůjde :_)))
3. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka jéé teď teprve dočítá o Laurince! Velká gratulace a ať jste obě holky v pořádku!!! :slight_smile: Krásný den si vybrala :dizzy_face:

@zdeniii no to jsem si myslela zpočátku o čištění těla, ale už jsem tomu přestala věřit :wink: Ale dnešek se zdá být zatím vážně v pohodě - a nějak nejsem schopná dodržet dietu - takže teď se hodlám vrhnout na špagety..tak uvidíme :confused:
A miminko si klidně může počkat...máme taťku v práci dnes celý den, zítra taky a dokonce spí zítra v Praze..takže jen ať se prďolín nikam nežene :grinning:
3. bře 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had taky máme tatku v praze, od pátku, měl by přijet dneska v noci snad :slight_smile:

Hmm asi jsem poslední které nemá sbaleno do porodnice, což :grinning:
3. bře 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
8.března bude úplněk, to by mohlo vykouknout další děťátko, což?? :slight_smile:))
3. bře 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deniskakubicek mooooooc blahopřeji :dizzy_face: a že to na termín nepůjde a ejhle :slight_smile: přeji vám oběma moooc zdravíčka a ať je vše v pořádku :slight_smile:........doufám,že tě budu následovat taky na termín,který budeme mít zítra :dizzy_face:
3. bře 2012 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daja.had tak to jsme na tom stejně, já mám srajdu od včera, počád jen lítám a je mi na zvracení. Celý den mi není dobře, strašně mě bolelo asi hodinu podbřišek, pak zas ok.

@deniskakubicek moc gratuluji k dalšímu miminku...

Holky, už se nám to tu začíná pěkně klubat na svět, tak kdo je další na řadě? :wink:

@zdeniii děkuji za pochvalu fotečky. Už se těším až budu mít další... já ještě také nemám úplně sbalenou tašku, ještě nějakou hygienu a ponožky a snad to bude vše...
3. bře 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já vůbec :grinning: nic :slight_smile:)
to už by se taky tělo mohlo chystat viď :wink:

@jana8 aaa tak zítra? budeme na tě moc myslet...
3. bře 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii děkuji :dizzy_face: , když nic zítra,tak jsem zvědavá na kontrolu v pondělí, doufám,že už tam bude aspon nějaká změna :slight_smile:
3. bře 2012 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana8 držím moc pěsti, ať se ti plán na zítra vydaří! :wink:

@luciasekf no tak to nezávidím teda :frowning2: ..Já se dnes fakt držím statečně, i když už to odpoledne vypadalo..ale nic z toho...teď to teda ve mně taky bublá....no každopádně snad už se to dává do kupy...Přeju, ať ti to netrvá dlouho! A třeba to u tebe bude mít jiný význam :slight_smile:
3. bře 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had moc děkuji :dizzy_face: my už jsme plánovali dneska,že by jsme mohli ject,ale nic se neděje, jdu se naložit do vany a třeba zítra už to půjde :dizzy_face: .....tobě přeji,ať jsi brzo fit a kdoví možná se hezky vyčistíš a pak se to rozjede :slight_smile:
3. bře 2012 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 určitě bude a když ne, tak miminku pomůžeš :wink: nebo pomožte už teď dej si horkou vanu a pak romantiku s mužem, to by bylo aby nebylo :wink:
3. bře 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek jeee další miminko:slight_smile: hurá, velikánská gratulace!!! Hlavně hodně zdraví a spokojenosti a ať jste brzo doma!
3. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek