• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
Tak dneska holky nikdo nic!??? A takové super datum:slight_smile:) @jana8 ještě to dnes můžete stihnout:slight_smile:)))
3. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii .... tak horkou vanu mám za sebou, ještě ji chci zítra a co se týče romantických chvilek,tak to raději ne, to se bojím, máme to zakázané od dokt. :slight_smile:
3. bře 2012 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ... mně by se datum líbilo, ale pochybuji,že za těch pár hodin by jsme to stihli,to by teda byla rychlost :grinning:
3. bře 2012 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jana8 tak když to máte zakázané o to víc by to miminko vyhnalo :slight_smile:)
3. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ... to mě taky napadlo, ale zas nechci tam jít třeba pak zbytečne.....já jsem totiž pak krvácela,tak proto se bojím,aby se něco nestalo :pensive:
3. bře 2012 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 ale tos byla někdy na zčátku těhu ne?
3. bře 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka jéééééééééééé přeju hodně štěstí a hlavně zdraví to je krásné datum. :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem byla dnes na kontorle a dr. říkal, že jsem už otevření na 2cm a už pozoruji, že mi odchází zátka, tak jsem zvědavá kdy se prcek nakonec vyklube ven :slight_smile:
3. bře 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jana8 joo jóóóó, však nám to taky neklapne, ale zítra je taky den:slight_smile:
3. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ...ne ne, to bylo i na začátku, ale i někdy uprostřed těhu, tak proto :confounded:
3. bře 2012 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 tak to je supr, možná to brzo vypukne :wink:
3. bře 2012 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ... jasné, klidně zítra.... i když já jsem stále říkala,že když už budu na kontrole u dokt., tak by jsi mě tam mohli třeba nechat, že by mi ulehčili rozhodování doma,kdy je správne odject do porodky....tak uvidíme v pondělí jestli nebude něco na ozvách :slight_smile: , když zítra nebude nic.....necháme to na malou,kdy se rozhodne :dizzy_face:
3. bře 2012 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jana8 Tak to nevím dr. říkal, že tak můžu být klidně otevřená i měsíc, tak nevím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela.250 ... tak snad to nebude tvůj případ :wink: , i když mě hlenová zátka odchází už docela dlouho a stále postupně,tak nevím :confounded: , ale doufám,že nás prckové nenechají na seba dlouho čekat :dizzy_face:
3. bře 2012 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc dekujeme za gratulace. Domu se vazne tesim, je mi silene smutno, ale Matyasek je moc hodny chlapecek, kojime uřpesne a naucil se krasne rihat a tu radost jakou z toho ma, to je proste bomba. Tatka se nas nemuzewdockat, uzchysta postylku. Porod trval 3,5 hodiny od pravidelne bolesti, ale byl narocny a 100x bolestivejsi nez u prvniho kluka a to nepocitam zavinovani delohy, je to jako kdyz mam kontrakce, takze si rikam o leky. Ale asi to bude i tim, ze jsem po porodu placenty zacala krvacet a mrcha mela temer kilo :grinning::grinning::grinning: preju vam rychle a bezbolestne porody
4. bře 2012 ve 03:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@deniskakubicek ten je krásný :dizzy_face: porod fakt rychlý, super...to se říká že druhý porod bývá rychlejší, ale víc bolí a zavinování taky, tak na to se moc netěším :unamused: gratulka ke kojení a k spokojenému miminku, a ať vás pustí brzy domů :slight_smile:
4. bře 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek mooc gratuluju :wink:
4. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek Maty je krásnej. gratullka i ke kojení. Neboj, než se naděješ, tak už budeš doma. A co Kubíček? Jak to zvládá?

u mě bolesti pořád, ale né nijak pravidelný :unamused: takže to tak rychlé nebude.
4. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana8 to je jasne:slight_smile: já sebou taky na kontroly vozim tašky a říkám si, že by bylo ideál zůstat tam rovnou:slight_smile:) ale kde pak.včera v noci jsem měla takové bolesti, že sem myslela že pojedem a nakonec nic:slight_smile:))
4. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek úžasný, nádhernej chlapeček:slight_smile: zachvilku jste doma:slight_smile: všechno jste zvládli!!!
4. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ,přišla jsem vás pozdravit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tady už se rodíí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@deniskakubicek gratulujuuuu a závidííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,

vidím,že už taky míváte bolesti :confounded: ,už to as :confounded: i jiné nebude :unamused: tak at to všem uteče co nejrychleji a držím palečkyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,jina :dizzy_face: holky jaké nálezy máte v prukazce?? já tam mám stále cs1 :unamused: ,což si právě myslím,že je málo,na to,že bych už měla rodit :unamused: ,to vidím na přenášení s takovou,i když ted poslední dva dny mám jakoby ms bolesti,ale tak nějak stále,ne v intervalech :unamused:
4. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 ahojky, no lepší už to asi nebude, ale to zvládnem :slight_smile:
Mám stejný TP jako ty a CS vůbec netuším, Dr to nikam nepíše. Ale přenášet prý nebudu, tak uvídíme.
4. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka aháá,já to mám v prukazce,no do ted to bylo celkem ok,ale ted ty dva dny mě bolí břicho,záda :rolling_eyes: ,furt hekám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pohyby maličkého taky celkem bolí :grinning: a nejhorší je,že nevíme,kdy to příjde co :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 já měla CS1 a od té doby, co chodím do porodky (14dní), tak už tam mám CS4, ale nic to neznamená. Můžeš mít i CS1 a za chvilku začít rodit :wink:

Já už se tak těším až budu mít mimčo v náručí. Včera mě celý den bolel žlučník a podbřišek. Možná se už něco připravuje, ale myslím, že příští týden ještě budu celá :frowning2:
4. bře 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak se žlučníkem jsem si užila před 14 dny :frowning2: ,hruuza v noci jsem se nemohla převalit ani z boku na bok :frowning2: ,takže tvrdou dietu jsme si dla 3 dny a zatím je klid a tak to CS je teda co??? otevírání či zkracování čípku či co??,se dr. ted asi poptám na poradně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek ten je ale náádherný!!! Moc gratulluju opravdu!!!
o tom zavinování dělohy to říká každá ženská co mo druhé, že je to vážně očistec :unamused: tak at tě brzy nic nebolí!!
4. bře 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 CS (cervix score) – vyšetření stavu děložního čípku
Cervix score (CS) – Normální čípek je tuhý, uzavřený v celé své délce 2 – 4 cm, směřuje dozadu = CS 0. Čím blíž je porod, tím více se čípek posunuje do středu, zkracuje se, měkne, otevírá se, tlak plodu na uzávěrový aparát sílí. Stav čípku se hodnotí bodově, kdy malá změna je hodnocena 1, výraznější 2. CS je jejich součtem. Počítá se při každém gynekologickém vyšetření, výsledek se zapisuje do sloupku označeného příslušným týdnem těhotenství. Dole je vyznačena kritická hranice v jednotlivých týdnech, při jejím překročení hrozí předčasný porod či potrat. U donošeného těhotenství informuje CS o připravenosti porodních cest. Pokud je hodnota CS vyšší než 7 bodů, lze uvažovat o indukci porodu, tj. umělém vyvolání porodu.
4. bře 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii to zavinování dělohy se asi nedá nějak ovlivnit, co? Po prvním jsem o tom ani nevěděla, ale při dalších to prý může být mazec, hlavně při kojení. Jsou nějaké olejíčky na podporu zavinování dělohy, ale já nevím, možná pomáhá masáž? lehat si brzy na břicho, pomalu vstávat...to se radí i u prvního :confused: jaké léky od bolesti se vůbec po porodu dají na to brát?
4. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka olejuík na zavinování mám, ale nejúčinější je ledovat :wink:
4. bře 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jj moc děkuji za vysvětlení :slight_smile:
4. bře 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek