• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@deniskakubicek Matyášek je nádherný, přeji vám hodně zdravíčka a ať jsi brzo fit a doma :wink:

@petrita83 já zatím tašku jsem neměla sebou ani jednou ale zítra jsi ji asi raději vezmu, i když do nemoc. to máme asi tak cca 10-15min, taky to znám bolesti, časté a člověk si už myslí,že možná pojede a zas nic....tak já se jdu naložit zas do horký vany a budu čekat,co se bude dít :confused:
4. bře 2012 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ledovat v porodce asi moc nepůjde :sweat_smile:
4. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já se držím od včera statečně, možná až tak, že se problém dostal na opačnou verzi a zítra už to budu nazývat zácpou :confused: :grinning:
@mourinka29 nic si z CS nedělej, já ani netuším jaký mám..ani v prvním těhu jsem o tom nic nevěděla...no možná zůstalo až do porodu 0, jelikož jsem byla zavřená na sto západů :slight_smile: ..a teď to asi není jinak...doktor mi o tom údaji nic neříká, nikam nepíše...
O bolestivém zavinování dělohy jsem taky slyšela dost - tak to bude asi hoodně častý problém u druhorodiček - au au, no abysme bolestí neměli náhodou málo, že? :sweat_smile:
4. bře 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka nám už po prvním porodu radili, ať si sprchujem břicho studenou vodou - tak už i to by mohlo být dost platný. A myslím, že v případě potřeby by zařídili i to ledování :wink:
4. bře 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka právě že jo, kamarádky ledovaly hlavně v porodnici!!
4. bře 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had jjo bolí to holky, musíme se na to připravit. Říká se že první děťátko panenka Marie odpouští,a le u druhého už ne... :wink:
4. bře 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,posílám fotku dnešního pupíku.
4. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenpet jůů, krásný bříško! Tipuju kluka :wink:
4. bře 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had
@zdeniii fakt? Dík za tipy, já právě o tom moc neslyšela, co pomáhá.

@lenpet jé, kulaťoulinkaté :slight_smile:
4. bře 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet juu a já byhc řekla že holka :_)
4. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za pochvalu.To je hrozný za 15 dní budu rodit,jejej
5. bře 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet krásné kulatoučké bříško. Ještě ho máš pěkně nahoru, to já už ho mám dlouho dole a v sobotu mi babi říká: ty ho máš nějak už dole, máš ho jak skluzavku :grinning: a pak jsem potkala sousedku a ta mi také říkala, že mám bříško už hodně dole, tak uvidíme...

@zdeniii , @andelka také jsem u Kubíka o zavinování dělohy ani nevěděla a ted? Jestli to bude bolet auau :confounded:
5. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf u prvního to prý nebolí, až u dalších dětí. :unamused: No snad si nějak poradím. Kdyžtak si namočím ručníček do studené vody a dám na bříško, nebo přinejhorším si řeknu o léky. I když to bych nerada.
5. bře 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no, to jsem na to zvědavá, raději ještě přihodím do tašky ještě jeden malej ručník, abych popř. mohla také ledovat :wink:
5. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já mám, takový malý ručníček, ten se hodí vždycky.
5. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já mám pár také malých, co mám např v kuchyni a ještě tu mám dokonce nějaký nový :grinning:
5. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky u prvního necítila zavinování dělohy ani šití mě nebolelo :wink: ale ted co vás čtu tak se mám na co těšit co? :frowning2:
5. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf tak at porod dopadne dobře,jestli budeš rodit dřív.U mě to nevypadá,že bych rodila dřív.Ale je mě ted poslední dobou v noci teplo,ráno jsem splavená jak myš.
5. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet já taky nerodila dřív u prvního jsem měla vyvolavanej porod a teď to taky nevypadá že by se dralo na svět :wink:
Já ani nevím jak poznám ty správný kontrakce poslíčky jsem ještě neměla :unamused: U vyvolávanýho porodu je to trochu jiný :unamused:
5. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet no to mi povídej, v noci se vždycky probudím úplně spocená, hlavně u prsou a leje za mě jako z vola :confounded: :slight_smile: a to můžu větrat jak chci, ale je to prd platný.

@kamik já měla první také vyvolávaný, takže jsem také jakoby prvorodička v tomhle (kontrakce,....) ale ted mám poslíčky docela furt. Vždycky si říkám, že ještě chvilku počkám, jestli se to bude stupnovat a pak vyrazíme a ono to přestane.
5. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik poslíčky jsem měla dvakrát,ted mě tvrdne břicho.Když mám tvrdý břicho,tak přítel se mě ptá,jestli to jsou kontrakce,a já říkám,že asi jo,ale zatím to nebolí.

@luciasekf ze mě leje mezi prsama na za krkem.
5. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf alspoň cítíš něco :wink: ale já zatím vůbec nic ani břicho mi netvrdne :unamused: U prvního mi tvrdlo občas už od 32 tt :unamused: Jak často cítíte pohyby? U mě je to teď slabší třeba celý den nic a večer se začne hýbat tak deset minut a potom zase spí :pensive: Ve středu jsem byla na monitoringu a tam všechno v pohodě tak zatím neplaším protože s Helenkou jsem to měla podobný :frowning2:
5. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik pohyby cítím ráno,pak chvíli odpoledne ,nevečer a když jdu spát,tak jenom chvíli a pak jde mrnous taky spát.Já jsem měla monitor na prd,tak mě dr.poslala do nemocnice a tam byl dobrej.
5. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik já cítím pohyby tak v 30min intervalech, ale záleží i jak moc se soustředím, sem tam mě nějaké šťouchnutí nerozhodí, někdy se ale malej pěkně projeví, hlavně když mě kope do boku.
Břicho mi tvrdne furt, i v klidu, je to nepříjemné, ale ne bolestivé, takže pouze trénink, žádní poslíčci.
Zítra jdu na KO+ctg, tak sjem zvědavá, jestli je nějaký pokrok.
5. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik já jak kdy.. jsou dny, kdy se ozve jen občas a někdy řádí třeba celý den. To si říkám, že když se druhý den málo hýbe, že se unavilo z předchozího dne.
Zrovna dneska mě tak děsně kope do boku, to tam mám pořád bouli :confused:

Holky, šla jsem ráno nakrmit morčátka a moje malá Amálka tam ležela a nehýbala se :frowning2: :cry: tak tu pořád řvu. Nevím, jestli jí něco bylo, pár dní tak divně pískala a byla smutnoučká, chjo. Měla jsem jí rok, teda bylo to morčátko Kubíčka.
5. bře 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf jj, přesně, bouli :grinning:
Jejda, to mě mrzí, chuderka malá. :frowning2:
5. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já nevím, co bych snědla! Jsem tak strašně rozmlsaná, až hrůza...večer jsem prokládala brambory s masem a do toho ananas namáčenej v rozpuštěný čokoládě..no a to jsem se krotila, co to šlo - abych pak neměla strach, z čeho mě vlastně bolí břicho, když jsme zrovna tuhle noc byly se Stelinkou sami....Dobře to dopadlo, ani špatně mě po tom všem nebylo :grinning: Teď dojídám zbytek ananasu a co zhltnu pak, to ještě nevím :confused: ... Vařit se mi strašně nechce, odpoledne se k něčemu teda přemluvím, ale teď stačí, že bude oběd pro Stelču.. :wink:
Já pohyby přes den extra neregistruju, max. když se někde hodně vyboulí, nebo škytá...ale spíš večer když se usadím na gauč, tak si jich víc všímám a užívám :slight_smile:

@luciasekf to je mi líto s morčátkem :cry:

@andelka užij si zítřejší kontrolu!
5. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka , @daja.had holky děkuji. Manža mi říká: přeci nebudeš řvát kvůli morčeti, ale když oni to dělají i ty hormony. Snad jí bude tam nahoře dobře. Mám tam pejska, tak aspon tam nebude sám.

@daja.had to já ted chutě zrovna nemám. Já bych klidně nemusela jíst celý den. Nevím, je mi pořád tak divně. Jak mě bolí ten žlučník, tak asi z toho.

Holky, tak co to další miminko.. kdopak je na řadě, dokud je krásné počasí. Má se prý zas ochlazovat :frowning2:
5. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no jo, nějak se to tady zaseklo, co? :grinning: Pak přijde lavina a budou všechny naráz :wink:
5. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daja.had tjn. Mělo by to být hezky po jednom :grinning: :-P
5. bře 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek