• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
ahojte holkyy,bavíte se o pohybech,tak já zatím cítím celkem dost,až mi příjde že maličký nespinkáá,ale ted jsem volala na gyndu,tak mám přijét,mám šílené bolesti dole ,ne křeče,ale jak se malý sesunul,tak to prostě tak bolí a tlačí,že chodím trošku shrbená :confounded: ,zle se mi sedí,jakoby mi maličký tlačil dole ,jakoby natahnutý vaz sval :cry: ,hruuza,tak jsem zvědaváá co bude,včera to bylo trošku,dneska víc :unamused:
5. bře 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje zlaté, dneska na termínek to nevypadá na porod tak zítra nastupuju do nemocnice, bud budeme vyvolávat anebo si mě budou hezky hlídat. Kvůli cukrovce a váze. Jsem moc ráda. Tak se holky moc držte, pohladte bříška a doufám až se vrátim 1+1 tak tady bude jenom samé chválení s mímískama.
5. bře 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 budeme ti moc držet palečky, ať všechno proběhme co nejlépe :slight_smile: a čekat na zážitky a fotečky :dizzy_face:
5. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 - držím pěsti, ať to jde, jak po másle
5. bře 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já dnes měla poradnu, všechno se zdá býti v pořádku. CS 7, ale břicho se mi zdá, že mám pořád nahoře, ale malou teda cítím hezky dole :slight_smile: V podstatě ji cítím hodně často, když sedím, i když chodím. Břicho mi tvrdne párkárt za den, taky mám aspoNˇjednoud enně takové ty menstruační bolesti a večer to dole cítím pořád, takové různé boelsti i v tříslech, jsem zvědavá, kdy to přijde :slight_smile:
5. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 AŤ všechno dopadne tak jak má nejlépe. MOc na tebe myslíme a držíme palce!! Brzy budeš mít vytoužené miminko u sebe, to je nádhera!!!

Já jdu na KO zítra tak jsem zvědavá, ale myslím že se nic neděje. Ale tu tašku bych už měla vážně sbalit :_D
5. bře 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii a v kolik jdeš? Já v 12.30 :slight_smile: taky jsem zvědavá. A těším se že si tam na ctg 20minut spočnu :sweat_smile:
6. bře 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii já ji nakonec začala včera balit. Přeci jen už to může být kdykoliv
6. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka chodím hned ráno na 7 :slight_smile: abych byla brzy doma a muž mohl jít do práce :slight_smile:

Takže KO v pořádku, dr povídal že prý to doi termínu stihnu :_)) tak jsem zvědavá, mám CS4 stále s Helí jsem už měla 7 :slight_smile:)

@vesmilka jjo no právě že už to může být kdykoliv :_) dneska jí dozabalím :_)
6. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ty jsi ještě 4 dny napřed. Myslíš že by se ještě mímo mohlo otočit. Od včera cítím pohyby hodně nízko a taky v levém podbříšku. Jsem z toho taková divoká. Asi hormony :slight_smile:
6. bře 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak to máš dobrý, já chodím vždycky až odpoledne, Dr tam tak brzy není.
Tak bezva výsledek :slight_smile:
6. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesmilka teď to myslíš jako že bylo hlavičkou dolu a přetočilo se zase jinak? Určitě je tak jak má být neboj, taky cítím malého úplně všude :slight_smile:)

@andelka odpoledne se tam šíleně dlouho čeká, takhel jsem tam první :slight_smile: a v půl osmé máme hotovo :slight_smile:)
Každopádně když dneska řekl, že se vidíme naposledy tak ve mně trochu hrknulo :slight_smile: (jak chodím v úterý tak jsou příští týden prázdniny, tkaž jde na ko až ve středu a to tam on nebude a pak už do porodnice)
6. bře 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jo jo bylo hlavičkou dolů, snad jsem jen paranoidní :slight_smile:
Jé vy máte taky příští týden prázdniny. My taky. Já chodím k dr podle objednání většinou kolem poledního. Teď jdu v pátek a pak uvidím snad nebudu muset příští týden do nemocnice. :slight_smile:
6. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesmilka to už se těžko přetočí naopak, už tam má málo místa na takové kotrmelce a hlavička je těžká, takže gravitace funguje. Určitě je pořád jak má být. Já malého cítím hodně v tříslech vlevo a pak vpravo v boku, tam mi furt šťourá patičkou.

@vesmilka já chodím taky hned zkraje pracovní doby, takže nečekám obvykle. Ctg se dělají dokonce ještě před začátkem ordinačky, ale můj Dr ordinuje třeba až od 15h nebo od 13h, takže chodívám až takhle.
Jé, naposled...to je zvláštní slyšet, co?
6. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jdu zítra poprvý na monitoring do porodnice tak jsem zvědavá co se dozvím :wink: To čekání je dlouhý :wink: babička volá obden jesli už nerodím :unamused: a otázky okolí pořád dokola znáte to? :wink:
6. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik ani ne - právě jsem moji mamku odradila od návštěvy divadla 25.3. :grinning:
Já právě vyrážím na poradnu,tak jsem zvědavá.
6. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dlouho jsem tu nebyla a hlásím,že to mám za sebou,máme holčičku Emmu Sofii,3kg a 50cm,porod byl velmi rychlý a jsem ráda,že to mám za sebou.
6. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak na ctg nic zajímavého, CS 3/4, příště se určitě uvidíme. A streptokoka NEMÁM :dizzy_face: což je super, protože jsem byla připravená že zas bude, když jsem ho měla minule. Aspoň se nemusím stresovat abych dojela do porodky brzy a nebudu se muset otravovat před porodem s kanylou.Sice to nebyl velký problém, ale čím míň podobných radostí tím líp, že jo.
6. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka moc děkuji za uklidnění. Já jsem zkrátka asi paranoidní. Před 16lety jsem tohle vůbec neřešila. :slight_smile:

@kosticka32 gratuluji k Emmiče Sofii i k rychlému porodu. to já si určitě užiju. už jsem si užila 2x takže nečekám změnu :slight_smile:
@andelka to je dobře, že ti ty testy vyšli dobře. Opravdu je lepší když jsme takových radostí ušetřené :slight_smile:
6. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 - gratluji k tak krásnému porodu, ať je holčička zdravá!

Jinak já chodím k mudře většinou po deváté, do porodnice nás moc neodesílá, jen když jsou problémy, jinak většinou chodíš až do termínu, takže já opět v pondělí k ní :slight_smile:
6. bře 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j děkuji,koukám tobě se to taky blíží tak ať je to vše ok a hlavně fofr
6. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 - :slight_smile: blíží se to hodně rychle, snad nebudu přenášet, i když mě nic netrápí a jemi fajn!
6. bře 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no uvidíš já první přenášela 6dní to bylo nekonečný.Tak to je fajn,že se cítíš dobře,já jsem tohle druhý těhu měla furt něco,vše mě bolelo no bylo jiný,jsem ráda,že je to zamnou......ikdyž mi těhubřuch chybí :grinning:
6. bře 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 - všechno je možné, ale přikláněla bych se k tomu porodu trošku před termínem :slight_smile: pokaždé když volám manžovi, tak slyším: Co je, už rodíš? Je ti něco? :slight_smile: stresuje více jak já. Já mám relativně malé břicho, není až tak těžké, trošku mě bolí záda, ale ne každý den a poslední dobou večer už začínají takové tlaky na podbříšek, bolení, řezání, ale nic hrozného
6. bře 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kosticka32 moc gratuluji k Emičce Sofii. Krásné míry. Koukám, že jste se nemohli schodnout na jménech, tak jste dali oběd, ale jsou krásná obě dvě.

@andelka super, že streptokoka neobjevili. Jsme si to prohodili. Já ho neměla s Kubíkem a ted jo a ty zase naopak :wink:
Jinak mimčo cítím úplně stejně. Vlevo dole a vpravo patička, kolínko nebo co to tam na mě boulí :grinning:

@verusa.j jo, příbuzný nás stresujou snad nejvíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by nemohl ani člověk někomu volat, aby se neptal- UŽ?

Já jdu do poradny ve čtvrtek a ted mi manža říká. Vem si sebou už tašku, kdyby si tě tam nechali. Tak bych jí měla asi už dobalit. :dizzy_face:
6. bře 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf no já byla úplně v šoku, když mi řekl, že to je negativní. Teď si říkám, že když přijdu o jeden píchanec, tak beztak přibude nějaký po porodu...že Domík bude mít Rh+ :grinning:
Možná když nebudu mít už napíchlou kanylu, tak že by mi mohli vyhovět a nedávat mi hned oxytocin na placentu, ale mohli by chvíli počkat. No uvidíme.
Tašku do poradny, jo? :grinning:
Holky, moji příbuzní snad ani neví kdy mám TP :confused: Ale PA na cvičení nám říkala, že máme tvrdit, že máme TP minimálně o 14dní později než je skutečnost, takže nebude nikdo otravovat a porodíme si v klidu :slight_smile:
6. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kosticka32 opravdu krásné jméno jste vybrali :slight_smile: a chci se zeptat....takhle krátce to trvalo v porodce, nebo odkdy počítáš délku porodu?
6. bře 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no, když jí vezmu sebou, tak jí nechám v autě :grinning: To by asi koukali, kdybych na monitor a pak i do poradny táhla tašku :grinning: :grinning:
6. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf a jo...já jsem zblblá tím jak všude chodím pěšky :sweat_smile: i do tašky do porodky jsem musela narvat všechno, hodně v malých baleních s tím, že větší mi donesou na návštěvu, protože bysme to neměli kde nechat.
6. bře 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no, já doufám, že když se pojede rodit, že mě tam můj poveze, snad to nebude v noci, když je v práci :frowning2: To bych musela asi sanitou, ale to nevím, zda by mě dovezla do téhle porodky a to bych musela vše tahat sebou.
6. bře 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek