• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky s termínem porodu v březnu 2012

16. února 2015 
@luciasekf když to půjde, tak tě odvezou tam kde s tebou počítají, pokud to není nějak extra daleko.
My pojedem zas taxikem, zrovna dneska jsem si vypisovala telefonní čísla :slight_smile: aspoň nebudem muset platit za parkovné. Sanitka by zas nevzala manžela ani dulu. Kdybych byla sama, tak bych si sanitku zavolala, však oni by kluci zavazadla vzali :wink: A zbytek by přivezl manžel
6. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka počítám od doby co jsme vyjely z domu,od největších bolestí,který z 30min,šli na 7 během 10min :slight_smile: přijela jsem na 7cm otevřená
6. bře 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kosticka32 tak to je dobrý, že ty velké bolesti netrvaly dlouho :slight_smile:
6. bře 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho jsem tu nebyla a tak gratuluji všem maminkám co už porodili a mají to za sebou :slight_smile:
Já jdu na kontrolu zítra tak uvidíme co nám řekne dr. :unamused: Malého už cítím hodně nízko mezi nohama když sedím úplně mě to tam tlačí jak je nacpanej dole.......tak mi držte zítra palce ..... :pensive:
6. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 tak to já mímo ještě sestouplý nemám. Pořád mám pupek skoro pod bradou. :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vesmilka neboj, ono to bříško může spadnout až pár hodin před porodem :wink:

@andysek79 držíme palečky na kontrolu.

Já jdu zítra a už se těším. Včera večer jsem zas měla silné poslíčky, šlo to hned do zad a nechtělo to přejít :unamused: Nakonec jsem si šla lehnout, to je vždycky účinnější než vana.
7. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem už po monitoringu :wink: nějaká malá činnost dělohy tam je ale já žádný tvrdnutí necítím :unamused: Jinak mám v neděli nástup do porodnice budou mi porod opět vyvolávat :frowning2:
7. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já jdu na ko v pátek taky se těším
7. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamik ale aspoň to budeš mít už za sebou. :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik není to brzo? vyvolávat už v den TP? Já myslela že se 10dní čeká...Každopádně příští týden už budeš mít mimi u sebe, to je príma :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesmilka to máš pravdu alspoň mě to nezaskočí a můžu si vše lépe z organizovat :wink:
7. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka já mám těhotenskou cukrovku :unamused:
7. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamik aha, tak to jo. :unamused: Třeba tě mimi překvapí a rozhodne se ještě pro tento týden :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím z kontroly.Nakonec budeme rodit přirozenou cestou placenta se vysunula i když až na poslední chvíli.Čípek už je otevřený na 1,5cm ale na porod to ještě nevypadá.Malý má asi 2900g tak za týden na další kontrolu. :slight_smile:
7. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 tak to je dobře, že nakonec budeš rodit přirozeně. Myslím, že je to určitě lepší než císař :wink:

@kamik třeba mimčo opravdu překvapí a narodí se tento týden samo :slight_smile:
7. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek79 tak to jsou samé super zprávy :dizzy_face:
7. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jsem zvědavá kolik bude miminek zítra, když má být úplněk jak psala @zdeniii :slight_smile: Mě by to teda nevadilo. :grinning:
7. bře 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf taky si myslím že je to lepší ....... :slight_smile:

@andelka to jsou jen aby se nic nezvrtlo ale to se může vždycky tak snad nééééé snažím se být co nejvíc optimistická :wink:

@luciasekf to jsem taky zvědavá kolik bude miminek za úplňku......klidně půjdu taky rodit. :sunglasses:
7. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasekf že by měsíček měl vliv na porod miminek :wink: ...já celkem věřím na takové věci :sunglasses: ...Já už bych rodila i dneska,ale zítra by to bylo magické :grinning: ....Jen aby se nám nenarodili malí vlkodlaci,nebo malé vlkodlačky :grinning:
7. bře 2012 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciferinka no, hodně se říká, že se děti rodí při úplnku a při bouřce, tak uvidíme. No, abychom to neodnesly všechny, ikdyž mě by to opravdu nevadilo. 8.3. jsem si přála :wink: Děti od sebe by byli 3roky a 3měsíce- krásné 3 .-D

Ted mi psala kamarádka, co má termín až koncem března, že nejspíše v pátek bude mít prdolku u sebe. Začal jí zase zlobit tlak, tak jí to dr ukončí císařem (jako s prvním). Takže je v nějakém 37tt..... já jí tam závidímmmmmmmmm.
7. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a já chci rodit na jarní rovnodennost - a hotovo :dizzy_face: :grinning:
7. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciasekf - ty jo mě taky zlobí tlak, ale jsem ráda, že to nechávají zatím přirozeně, císaře nechci, měla jsem strach, že kvůli epilepsii by mi ho chtěli dělat, ale ne naštěstí
7. bře 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf skoro všechný známe,co měly termín až po mě,tak už porodily :unamused: Doufám že zítra bude uplněk i v rakousku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už včera jak jsem byla v noci na zachodě,tak jsem si říkala co je,že je venku takové světlo,ani mě nenapadlo,že by mohl být,nebo že bude uplněk :sunglasses: ...Takže zdřejmně sundám záclony a závěsy,at nám měsíček pořádně pere do oken :grinning: ...
7. bře 2012 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciasekf tak to já bych si přála datum 9.3. měl by stejný datum jak maminka ale o měsíc později.... :wink: a moje starší dcera by chtěla 13.3. to je zase její datum je 13.11. :slight_smile: ale malej si sám řekne kdy to má být.... :unamused:
7. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek79 to je právě to, že oni ty prckové si řeknou sami, kdy na ten svět přijít. My můžeme plánovat, ale vždycky je to pak stejně jinak :wink:
7. bře 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamik tééda už v neděli? to je docela rychle, zkusíš porod nějak uspíšit sama? Sex, kořeněný nápoj, bradavky, ricinový koktejl....?

@andysek79 jéé tak to je paráda, není nad přirozený porod pokud to jde. Císař je na prd...

@luciasekf jjo taky by se mi to při úplňku líbilo :slight_smile:)) dneska jdu na masáž tak namačkáme už i nějaké body, uvidíme :slight_smile:)

@luciferinka noo ty už bys to měla úplně luxusní na ten úplněk :slight_smile:)
@luciasekf já jí teda toho císaře vůbec nezávidím... jinak to že bude mít už miminko jo :slight_smile:)

@andelka hmm na rovnodennost je taky super nápad :slight_smile:) ještě to přehodnotím ty datumy :grinning:
7. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasekf já to taky nejlíp vylezim a nakonec zaspim:slight_smile:
7. bře 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii to já také závidím jen to miminko, když už ví, že ho bude brzy mít u sebe :wink: .
7. bře 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky! Tak u nás taky pořád nic:slight_smile: počítadlo hlásí za 8, ale kdo ví zda si to neprodlouzime:slight_smile: sázky už postupně začínají propadávat:slight_smile: a lidi se na mě jezdej koukat jak na exota :grinning:
Tak kdo bude další:slight_smile:? Já chci zítřejší datum, pak 10., nebo 12:slight_smile: uvidíme když nic tak kontrola v pátek.
7. bře 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrita83 já zítřejší, pak bych mohla 11- to je strejda, pak 12- sestřenice a pak kolem toho mojeho termínu :grinning: No, je toho hodně na výběr...
7. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek