• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky v Benešově u Prahy

26. ledna 2013 
Zdravím všechny přítomné maminky a těhulky. Chci se zeptat, zda-li tady nejsou nějaké budoucí maminky z Benešova u Prahy. Já jsem teď ve 12týdnu a nemám se s kým stýkat či bavit, jelikož jsem se v Bene dlouho nevyskytovala a ta hrst známých a přátel co mi zde zůstala, tak pro ty jsem se stala jaksi "nudná". S přítelem jsme se vrátili ze Skotska a rodiče nám zde přenechávají byt, takže se tu snažím usadit a najít spřízněnou duši. Je mi 26 a jsem pro veškerou srandu, jsem prvorodička, takže bych ráda našla nějakou kámošku či kámošky na takové ty nadšené řečičky..:slight_smile: Misha
27. čer 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel26 Čauky Misho, já jsem z Kamenice, to je asi 20 km od Bene. Bydlíme tu měsíc a půl a kámošky či známe buď v Praze nebo rozeseté po jiných městech. Tak bychom mohly někdy pokecat :wink:
28. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky biscuit..to je super...mám to docela podobné, dlouho jsem žila v Praze, pak cizina a když se vracím na rodnou placku, tak zjistím, že mé staré kámošky řeší jiné věci :frowning2: Jo, Kamenice je kousíček..:slight_smile: Jste se přestěhovali do baráčku, to je paráda...moc hezká lokalita pro mimi...a to bude první?či už jsi zasloužilá maminka?
28. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel26 Ahojky, teprve teď jsem objevila tvojí zprávu :astonished: Bude to moje první mimi, takže jsme na na tom stejně. Víte, co čekáte, nebo to necháte jako překvápko? :wink:
1. srp 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky biscuit....ještě nevíme co čekáme. Ale nebudeme si hrát na hrdiny a velice rádi si to necháme prozradit, jelikož mimčo chci nějak oslovovat a mimi či prcek už mě neba..:slight_smile: taky jsme se s přítelem vsadili..tak chci vyhrát..:slight_smile: co vy? koukám, ty jsi lehce napřed, tak to už asi víte, co? nebo vy to máte jako překvápko? a kde vlastně budeš rodit? z Kamenice je možná rychleji do Prahy, nebo v Benešově?
4. srp 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel26 Ahojky, tak my budeme mít překvápko :dizzy_face: Já miminku v bříšku říkám miminko a docela mi to postačuje. Už mám za sebou jeden potrat, takže pro mě "směroplatné" bylo to, když mi doktorka řekla, že je všechno v pořádku. Víc mě nezajímalo :wink: Já jsem rozhodnutá rodit v Benešově. A jak se jinak cítíš? Všechny testy ok? Chodíš ještě do práce, nebo si doma? Zatím pá
6. srp 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misho, já sice už nejsem těhule ale 3měsíční máma:slight_smile: ale taky tak trochu hledám nové kamarádky s podobnými radostmi..:slight_smile: Máme syna Matouše a můžu říct, že se máš na co těšit, mateřství je úžasný!:slight_smile: Kdybys chtěla popovídat a třeba najít i nějakou inspiraci na přemýšlení (látkové pleny, bezplenkovka, knihy ke čtení v těhulení i po něm:slight_smile: atd.), ráda sdělím co vím:slight_smile: jsem z bene a je mi 25.. jinak - kde přesně bydlíš??
7. srp 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky
já sem na tento server moc nechodím, jelikož těch spřízněných duší z Benešova jsem tu moc nesehnala...
Macula..a jak je? Co Matoušek? Ten už musí mít kolem 6-7měsíců, viď? A jak to zvládáš? Hlavně teď před svátky?
Mě je 26 a bydlím naproti černýmu koni, víš kde? Co ty? To pak můžeme někdy jít s kočárky ven :slight_smile:
14. pro 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
biscuit - ahojky holky, všimla jsem si toho tady, snad ne pozdě :slight_smile: my jsme se s přítelem do kamenice nastěhovali nedávno a taky čekáme mimčo :slight_smile: nikoho tu neznám...
10. led 2013 ve 21:07  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky bydlím u Kamenice a nikoho tu neznám, ale už mám skoro roční holčičku. Kdyby nevadilo, mohly bychom domluvit třeba procházku :frowning2:
11. led 2013 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2013 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja sice nejsem z Benesova,ale z Vlasimi,prave jsem objevila vasi diskusi.Doufam ze se mohu pridat:grinning: Mame 2,5letou Marusku a za mesic cekame dalsi prirustek:wink:
11. led 2013 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky olcab...určo můžeš, jen jak vidíš..moc aktivní to tu není :unamused:
Ale koukám, že v Kamenici...tam to žije :wink: :sweat_smile:
11. led 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
olcab...tak to už máš taky za pár :wink: A co očekáváte? Nebo to máte jako překvápko? A kde budeš rodit? V Bene?
11. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel26 Ahojte,no už mi zbývá jen měsíc,ale koukám že i ty už to máš za pár,co? :grinning: JJ rodit budu v Bene v pondělí jdu na sepsání porodopisu,tak jsem na to zvědavá,mám v plánu tam oběhnout víc věcí,tak snad stihnu vše co potřebuju :slight_smile: A co ty víš co to bude?nebo překvápko?Manžel toužil po tom to opět vědět(mě by to i bylo jedno),jenže miminko ve 20.týdnu nechtělo spolupracovat a dr.říkala že si myslí že to bude kluk,ale když mi dělali utz ve 32.týdnu,tak moji dr.zastupoval jiný dr. a ten zas říkal že si myslí že to vypadá i na holku :grinning: takže asi tak,ale on prý utz tak často nedělá a není si jistý...
12. led 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel26
@mischel26 ahoj mischel, zabrousila jsem sem po dlouhé době úplně náhodou..:slight_smile:my zvládáme dobře, přes svátky to bylo super, akorát je teď matouš nějakej uřvanej:slight_smile:) ale to je normální, holt to vždycky není ideální..:slight_smile: pořád převládá ta ohromná radost z něj, ty mimina jsou tak božííí.-))bylo mu 8 měsíců! už to vlastně ani není žádný miminko, tak strašně to utíká..:slight_smile: nej kámoška (bydlí kousek od tebe) je teď taky těhule tak můžem někdy vyrazit pokecat ve třech:slight_smile: ty jo koukám že vlastně ty už možná teď nejsi 2v1 tak pak napiš jak to dopadlo a můžem někdy jít kočárkovat! a jestli jsi ještě těhule tak držím palce a přeju v rámci možností příjemný porod! jinak bydlím na červených vrškách..
19. led 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
Olcab:...tak to je dobrý, takže opravdu je to nejistý, co? :wink: To nám to řekla doktorka docela brzo, že čekáme chlapečka...asi bychom to nevydrželi, čekat tak dlouho :astonished: Tak já jsem z chlapečka nadšená, chtěla jsem ho...a přítel si zvykne :grinning: Chtěl totiž princezničku....ne, moc se těší :slight_smile: :slight_smile: Jen teď zakázali návštěvy v benešovské nemocnici, což je dost na prd...chtěli jsme, aby byl taťka u porodu a vůbec ho na oddělení nepustí...děs běs. Prý mu mimčo ukážou přes ty plastový dveře, jak tam jsou hned jako vchod...no hrůza! Opravdu!
Macula:...ahojky, já jsem zatím ještě 2v1...ale v pondělí jdu na vyvolání, takže konečně budu taky mamina miminka :wink: Ty jo...to už s prckem musí být sranda. Tak to je fajn...to se někdy můžeme domluvit a až přestane mrznout, tak můžeme s kočárky někam vyrazit...moc se na tuto etapu života těším :wink:
20. led 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel26 no tak to je dost drsný s návštěvama,tak doufám že bacili do února pojdou a návštěvy uvolní a doufám že tatínka u porodu už budu moct mít.Jinak přeji co nejppohodovější porod a ať jste s malým brzo ¨doma,aby si ho mohl přítel pořádně užívat :grinning:
20. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee to je škoda s tím zákazem návštěv..:frowning2: ale personál je super, vždy se najde někdo kdo tě bude držet za ruku!:slight_smile: a pokud budeš rodit přes den tak tam bude vrchní por. asist. a ta je fakt super a profesionálka!:slight_smile: pak napiš koho máte doma!:slight_smile:pa
22. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že se přidalo do diskuze víc lidí, můžem pak vyrazit i s holkama kamenickýma i jinýma kdyby chtěly přijet:slight_smile: třeba do konopiště!.-)
22. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macula ahojky urcite by nebyl problem dorazit :grinning:
23. led 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře, olčo:slight_smile: koneckonců já jsem zvyklá jezdit do vlašimi - chodila jsem tam na gympl a mám tam kamarády a bábinu takže i to by se dalo:slight_smile: park máte totiž úplně skvělej:slight_smile:
25. led 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macula přesně tak v létě je to super,aspoň trocha stínu,v Benešově než se doplácáš do Konopiště tak jsi KO :confounded:
26. led 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek