• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@gabbika manžel tu žije od narození, já jsem přistěhovalec :slight_smile: tak si zatím zvykám :wink:
25. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se picnu, tak to jsem z Kr.pole snad jediná :cry:
ale je fajn, jak se sem hezky přesouváme z beremka :grinning:
25. led 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 to joo...my se málem taky stěhovali do Kr. pole ale nakonec to nevyšlo tak jsme zůstali v Bystrci .-)
25. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka tak to je vtipný, my se málem stěhovali do Bystrce, ale manželovi se to zdálo pořád nějak z ruky ... nakonec vyšlo Kr.pole :slight_smile: tady se nám líbí
25. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 je to z ruky to máš pravdu, než se odtut někam doštrachám tak to je jako bych jela z Jihlavy :grinning: mě se tu moc nelíbí :frowning2: já jsem holka z dědiny, moc nejsem na panelákovej život ale manžel je Brňák ten by se od tadyma nehnul :slight_smile:
25. led 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou Bystrcí je to fakt vtipné, mě by zajímalo jestli se nakonec nějak neznáme nebo třeba manžela @chanellka
Jinak já tady bydlím od malička až na pár let v podnájmu jinde. Je jasné, že to není jako na dědině nebo když je člověk zvyklý na domeček, ale jinak myslím, že je to celkem dobré místo v Brně. Manželovi sice taky prvně přišlo, že je to daleko, ale spojení je dobré a já su zvyklá :slight_smile:. Já bydlela na Lesné, která je sice mnohem blíž do centra, ale díky přestupům to cestování výjde na stejno.
27. led 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, za chvilku jdem pro kočárek :dizzy_face: Vtipně nám to vyšlo na dnešek kdy máme dvouleté výročí našeho vztahu :grinning:
28. led 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@chanellka ahoj, vitam te tu...a kde presne v Bystrci? To by clovek nerekl, kolik se nas tu z Bystrce sejde :slight_smile:
28. led 2012 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 gratulace ke kocarku, my ho mame uz taky doma a porad na nej koukam...dneska nam ho nasi odvezou :( zabira nam to pul obyvaku :slight_smile:
28. led 2012 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka to já ještě ani nevím kam ho dám :grinning: asi kam se vejde, ale k rodičům na Vysočinu ho nepovezu :grinning: jo a jdem pro něj do Babycaru na Lidické
28. led 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, po dlouhé době vás jdu pozdravit,,,, ve čtvrtek jsem se byli dívat na kočárky,, byli jsem na Tomkáči v Baby line a musím říct, že to byl děs a hrůza,,, ten přístup paní ve třetím patře mě tak šokoval ,že mě tam už nikdo neuvidí,,,pak jsem byli v baby caru an lidické a v sam baby,,,, no a ještě vůbec nevíme, co nakonec budeme mít :slight_smile:
kokuám, jak se tu scházejí holky z Bystrce :slight_smile: to je vtipný,,,,,,
28. led 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 my mame Roan Marita z bazaru, koupili jsme ho za 1500 na chatu :slight_smile:
28. led 2012 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 mne se libil celkem pristup i vyber kocarku v Baby parku v Campusu i u Ruzovyho pantera, tam jsme koupili nas...
28. led 2012 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se k vam pridat? :slight_smile:

@carrynka jojo Baby Park mam snad nejradeji a v Ruzoveho pantera dela manzelova sestrenice, tak se tam asi take pak vydame.

Jinak ja jsme z Vinohrad, ale doufam, ze se behem par let premistime jinam :slight_smile:
28. led 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,

vidím, že se řeší kočárk, toto téma je pro mě noční můra protože fakt nevím co bych měla chtít a nelíbí se mi v podstatě nic :sweat_smile: Jinak jsem zatím byla v Růžovým panterovi a tam byla aspoň snaha poradit a pak v Olympii v Puntanele, ale tam ten výběr není nic moc. Zkusím ještě Baby park na campusu. Jinak čekám na veletrh Pro Dítě, že si tam kočárky osaháme a případně koupíme, prý tam někdy mívají rozumné ceny...
28. led 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Ahooj, no jasně:slight_smile:
28. led 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika tak to pro me je kocarek nejmensi problem, uz nekolik let ma vybrany Bugaboo, vozila jsem v nem kamaradky miminko a jednoduse jsem se do kocarku zamilovala :grinning:
28. led 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme i v baby caru, tak si okoukli našeho favorita, jen se tam musíme vydat ještě na sporťák, ten jsem moc neokoukli,,, pak jsem bylli v sam baby, tam to bylo taky fajn,,,,

@mitote Gábi, a už se snažíte :slight_smile:
28. led 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Ahooj díky za přivítání bydlíme na Rerychove :slight_smile:

Koukám že debatujete o kočárku my nemohli dlouho žádný vybrat, nakonec jsme koupili Silver Cross v pasáži rozkvět, tak doufám, že budeme spokojení :slight_smile:
28. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme Maritu doma i s pláštěnkou a síťkou proti hmyzu :slight_smile: Ale byla to komedie :grinning: Nejdřív ho musel manžel s prodavačkou vyndat ze všech krabic, poskládat a nacpat do korby všechno včetně sporťáku ... no a pak jsem se vydali na první jízdu šalinou, naštěstí nízkopodlažní, ale stejně jsem vystupovala korbou napřed, takže jsem mále všechno vyklopila a omylem si zabrzdila kola ... no komedie :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu to muset ještě pořádně nastudovat, ať nejsem postrach MHD :grinning:
28. led 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka tak to je krásná cena :slight_smile: viděla jsem ho tady na bazárku v modré barvě za 2600,- (tuším, že jsme se o něm už jednou bavili), ale to my ani na balkon nevyužijem, páč ho nemáme :grinning:
28. led 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 my to tak nenazyvame, snazenim :wink: :grinning:
28. led 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vela kocarkov maju v Babyline na Tomkovom namesti, ale ako tu pisala @romca13 , pristup je otrasny... ja som tam pred rokom kupovala narychlo lacny golfac pre syna -predavacka tam nemala nikoho, vobec nikoho, strasne dlho jej trvalo, kym sa vobec uracila sa spytat, co tam chceme (bola som s malym), potom sa tvarila strasne otravene, ked mi mala nejaky golfac ukazat a aspon nieco k nemu povedat. Syn, vtedy ani nie 1,5 rocny, si tam sadol do jednej autosedacky, co mali na zemi, ale len sadol, neliezol po nej, ani sa jej nedotkol topanky, len sa usadil a hned postavil, a ona bola hrozne nervna, nech davam nanho pozor, lebo im to uspini...hruuuuza, nikdy viac.
Na tom veletrhu ProDite je to fajn, ale cloveku sa z toho zatoci hlava... upozornujem, ze v case konania nejakeho veletrhu je parkovanie pobliz asi za 100 Kc, plus naklady na vstupne... my sme si tam vzali aspon nejake zlavove kupony, aj na ten kocik, co sme potom kupovali.
Inak vsetko zavisi od toho, kam chcete s detmi chodit - ci casto cestovat v MHD, vlaku, po terenoch, apod. Keby som si mala druhykrat kupovat, isla by som do kocarku Patron F4 - je velky, priestranny, pohodlny, a hlavne je lahky, lebo ma hlinikovu konstrukciu. A k tomu je to cesky vyrobok.
28. led 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chanellka to bychom nekdy mohly udelat nejaky srazik tady v Bystrci :D
Ja do rozkvetu do toho obchudku chodim hrozen rada...maji tam krasn yveci, nakoupila jsem tam pulku vybavicky :slight_smile: a moc mila obsluha...a ty Silvercross kocarky byli moc hezky...my jsme si tam sli osahat Solu od MaP, ale manzel se na nej nejak moc netvaril...
29. led 2012 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mitote teda nic proti kocarku Bugaboo, ale mne osobne se teda nelibi a vadi mi jak je malej...manzel kdyz si k nemu v obchode stoupnul tak ot vypadalo docela vtipne jak by se musel ohybat... :grinning: a za tu cenu, kolik do toho dtoji potah nebo tak, a stejne musis dokupovat autosedacku... :unamused:
29. led 2012 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 to uz jste i hned odzkouseli v saline jo? To mne teda nenapadlo, my to nahazeli do auta a bylo, ale asi to neni od veci to vyzkouset v praxi :slight_smile: Ten Roan co mame z toho bazaru je teda silene tezkej, aspon oproti tomu nasemu Concordu, ktery je fakt lehounky...my meli problem ten Roan nacpat do auta, mame k nemu i tu sportovni sedacu a do kufru se to vsechno teda absolutne neveslo...ale ta vaha mne teda dostala, moc si neumim predstavit s nim jezdit MHD... ale mozna ty nove modely jsou nejake odlehcene, nevim... ale moje mamka byla z toho Roana uplne hotova, nejaky Concord ji vubec nebere :slight_smile: Taky se ji libi ta klasika, asi ji to pripomina ty kocarky co byly driv :slight_smile:
29. led 2012 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě osobně bugaboo taky nějak neoslovil,, a hlavně v životě bych nedala takový prachy za kočárek,,, je možný že se dá sehnat v nějaké akci,,ale vím, že jedna holčina za něj i s doplňky dala skoro 40000,- a to by mě teda mohlo,,,,
29. led 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zvažuju spíš levnější varianty...zatím vede x-lander, ale ještě jsem si ho neohmatala...tak uvidíme.
@nae díky za tipy!!
29. led 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika x lander se mi líbil hodně ze začátku,ale je prý hodně těžký :(
29. led 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Tak to je blbý, uvidím až to ohmatám, ale chtěla bych spíš lehčí kočárek, protože bydlíme na kopci a taky kvůli skládání do auta...co máš vyhlédnuté ty?
29. led 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek