• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@hanuu Ta Kouzelná kavárna vypadá moc krásně! A taky docela prostorně. Ale mají tam do 3.9. zavřeno.
15. srp 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, no ale taky záleží kolik nás bude,, jestli nás bude třeba 8, tak už nás vidím, jak se hrnemem do nějaké kavárky se všema kočárkama,,, kdo by teda šel, ať víme, kolik nás bude????
15. srp 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina Není vůbec zač. My bez skákacího balónu do 3 měsíců neusnuli, pěkně jsem si tím ale odrovnávala záda. Jestli máš možnost, zkus tu knížku od Karpa. Hezky tam popisuje 4. trimestr. Popisuje tam i to, že v naši kultuře děti hodně brečí, a že si myslíme, že je to kvůli bříšku, ale při tom to tak není.
Já si za to nehubnutí taky můžu sama. Dobře to šlo při "kojení", jenže jak mi ubývalo mlíko, tak se to zastavilo a pak jsem i trochu přibrala. A pak to vaření sytých jídel pro chlapy na stavbu. Už to ale umím jakž takž koordinovat, takže si budu muset dělat něco jiného pro sebe.
15. srp 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta kavárnička vypadá moc hezky. Já se ráda zúčastním a rovnou píšu kdy nemůžu: 23. a 29.8. Dál zatím nevidím, jen že od 8.9. budu týden pryč:slight_smile:
15. srp 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ráda šla a seznámila se, pro mě ideální 6.9. to jedeme na kyčle, ale až do 15.9. nejsme v Brně, právě krom těch kyčlí
15. srp 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Teda, nemáš to jednoduchý s tím vařením.... :frowning2: Si to u tak malýho prcka snad ani nedovedu představit..takže klobouk dolů:slight_smile:
15. srp 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Ono človku nic jiného nezbyde. Ale během šestinedělí jsem nebyla schopna vařit ani pro nás..to jsem skoro ještě v poledne chodila v pyžamu. Pak se to zlepšovalo a začala jsem vařit napřed pro nás a pak i pro 3-5 chlapů. Nejhorší je ale vymýšlet každý den co. A taky přimět mého muže k nákupu, protože já neřídím:slight_smile: Jednou jsem musela před všemi říct, že jestli nepojede koupit maso, tak druhý den budou mít nudle s mákem nebo pudink:slight_smile:
15. srp 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já bych taky určitě šla, pokud se netrefíte termínem nějak joo blbě.Nikam nejedeme, tak máme jen sem tam doktora
15. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já b ych to nechala na ty Lužánky, využijeme, že je hezky a pro prcky je taky určitě lepší, když bnudou moc někde na dece pást koníky nebo pozorovat stromečky :slight_smile:
15. srp 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip já tě teda taky obdivuju, já moc přes den nevařim. Spíš dělám teplé večeře a pak si to jen ohřeju druhý den k obědu. A většinou se do něčeho pouštím až když je manžel doma. Parkrát jsem vařila s malým a byl to teda záhul, vždycky si vzpomněl v tu nejblbější dobu a taky už se pak nudil, jak jsem se mu tolik nevěnovala. Ale my jsme teda zvyklí chodit ven i dopoledne, tak ani nestíhám :slight_smile:
15. srp 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se ráda zúčastním a co se týče termínu, buď to vyjde nebo ne. Vesměs mám čas pořád, jen v půlce září budu na týden u rodičů.
15. srp 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak to tu tak pozoruju, tak září zatím nikomu moc nevyhovuje,,, tak co ten příští týden? já můžu kromě středy as ikaždej den,,,,
15. srp 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak pokud by to bylo opravdu ten příští týden , tak hlásí docela pařáky,, tak bych byla taky pro být v venku,ale spíš až někdy odpolko,,, no i když pokud bude 30 stupňů, tak to bude vedro až do večera :( až do středy hlásí přes 30, což je docela dost a s těma prckama,, no nevím, my v takových vedrech přes den moc nechodíme,ale až navečer tak nevím,,,
15. srp 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pockejme do vikendu jak upravi predpoved a podle toho urceme prsti tyden termin, co vy na to? Já bych v paracich asi uplne necestovala a ridit se teda po dvou mesicich bez jezdeni neodvazuju.-)
15. srp 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak tak koukám, tak na celý příští týden hlásí přes 30 stupňů:( což teda pro ty prcky není zrovna iděální :(
15. srp 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím, v pařácích to v MHD nemá cenu, to bychom prckům akorát ublížily.
15. srp 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Ja se urcite rada zucastnim, ale nejdriv budu moct od 28.8. To bych pak mohla v podstate kdykoli, takze "vyckavam" na kdy se dohodnete:slight_smile: Pokud po 28.8., to uz snad budu zpet v Brne a dorazila bych.
16. srp 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pokud muzu s mimcem v břiše a ne v kočárku, rada bych se připojila. Muzu kdykoli :slight_smile:
16. srp 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 tak co třeba středa 29.8. odpoledne v Lužánkách???
16. srp 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Já asi můžu,,,myslím, že tu ale někdo psal, že zrovna tento dešn nemůže,,
16. srp 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 ajo, to jsem přehlédla, tak čtvrtek 30. ? :slight_smile:
16. srp 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 ja jsem pro:slight_smile: Klari, pojedes MHD nebo prochazkou? Mohly jsme jet spolu, budu vyrazet uz z Krpole:slight_smile:
@romca13
16. srp 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7
@vendy26 no já ten čtvrtek zatím asi nic nemám,,,takže by to klidně šlo :slight_smile:
16. srp 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 radši bych procházkou, MHD nemám moc ráda ... snad vyjde i počasí :slight_smile: Já pojedu ze Slovanského náměstí (u zastávky Husitská), tak se napojím :wink:
16. srp 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 tak to už jsme tři jistý :slight_smile:
16. srp 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@clara.7 ja muzu :slight_smile:
16. srp 2012 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@clara.7 taky zatím nic nemáme, takže můžu.
16. srp 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Taky můžu :slight_smile:
17. srp 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@clara.7 tak a už je nás šest :slight_smile:))
17. srp 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, my máme v poledne paní doktorku, takže jestli bude vše v pořádku a Eliška to zvládne, také dorazíme.
17. srp 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek