• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
už to vypadá na sedm statečných :grinning:
17. srp 2012 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, pro Ty, co chcete pěnové puzzle a ještě nemáte, mám tip. Sháněla jsem hladké (aby malej nemohl ukusovat ty malé částečky), ne moc barevné, aby to doma nebylo jak pěst na oko a aby se na něm "neztrácely" hračky a taky nějaké za rozumnou cenu. A našla jem přímo výrobce, u kterého je možné si objednat a nakombinovat různý počet dílů v různých barvách. A zdá se mi i přijatelná cena. Dneska mi přišlo:slight_smile: Výrobce se jmenuje Malý neposeda.
20. srp 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@clara.7 Tak super, já jsem taky spíše procházkový typ:slight_smile:
21. srp 2012 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jancip Já už mám koupeno, řešila jsem totéž, co ty, chtěla jsem mít plné čtverce. Kupovala jsem na malý genius :slight_smile:
21. srp 2012 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, a na kolik to tak dáme ten srazík???
21. srp 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 co treba kolem 14ti hod.?
21. srp 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vendy26 jj, mě to vyhovuje,, malý papká v 13,tak to bude ok, pak až v pět,tak to budeme už buď doma nebo ho nakrmím někde tam :slight_smile:
21. srp 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně je čas fuk, protože režim nemáme žádný..ale holky, promyslete, jestli chcete jet šalinama domu v nejvetsi spicce kolem te 4 - 5...
21. srp 2012 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika
@vendy26 nebo to vzít přes poledne, pokud by nebylo moc vedro,ale kolem těch 25 stupňů, takby to šlo,,, třeba od 11 a dát si někde i papu u hladováho okýnka nebo u číňanů a domů bychom to stihly přes špičkou,, jen m.artina jde v poledne do poradny s malou, tak by musela dorazit později,,,, a nebo to nechat až tak na třetí čtvrtou, to už by nemuselo být vedro a navečer domů,,,,ale mám pocit, že MHD bude plná i navečer, lidí chodí z práce dost různě,,,, nám je to jedno, my se přizpůsobíme,,,,
21. srp 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 @gabbika @romca13 souhlasím s Gabčou. Domu pojedu MHD a taky mě napadlo, že je to přímo do dopravní špičky.
Jinak co se režimu týče, tak je mi to taky celkem jedno, jen k večeru bývá malej protivnější. Kdyby nebylo martiny, tak bych taky navrhla sraz už dopoledne, klidně třeba v 10.
22. srp 2012 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, na mě se neohlížejte s tím časem, i když je to od vás milé. Je vás více, takže pokud se domluvíte jinak, tak holt mám smůlu a přijedu třeba příště. Každopádně si ten sraz užijte, Romča mi pak poreferuje :wink:
22. srp 2012 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já nakonec nevím, jestli už ve ČT budu zpět v Brně:frowning2: Jasněji bude snad zítra... Trošku trable s podlahou, tak se nám to možná o týden protáhne...:-/
22. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 ale nee :frowning2: já tam snad těm podlahářům půjdu pomoct :sunglasses:
22. srp 2012 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@clara.7 njn, trošku to domotali a přivezli jiný typ, než jakou jsme vybrali... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Nicméně i tak to jde docela rychle, samozřejmě vše ještě nebude komplet hotovo, ale hlavně, že my zase budeme komplet spolu :dizzy_face: To odloučení je naprosto šílenééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2:
22. srp 2012 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@romca13 ja se prizpusobim vetsina, muzu kdykoliv...snad nebude kubajs urvanej...
22. srp 2012 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 uf. No to znám, my měli taky trable s podlahou, když jsme renovovali. Tak snad to dobře dopadne.
22. srp 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu dekuju, snad jo. Uz to jde do finale, ale prave to finale je snad nejnarocnejsi:frowning2: A hlavne ja uz se nemuzu dockat domuuuu:slight_smile:
22. srp 2012 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 To ti věřím, já jsem od porodu na muže strašně fixovaná, týden u rodičů se mi zdál jako věčnost a to Michal před pár lety žil rok v Německu a dávali jsme to v pohodě...:slight_smile:
23. srp 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky nedá mi to, tohle dostala Anička od dědečka k svátku :grinning: Je nám to ještě velké, ale stejně jí to sekne rockerce naší malé :grinning: :grinning:
24. srp 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
Holky - ke srazu - já teda určitě nedorazím:frowning2: Nakonec se budu do Brna přesouvat až v průběhu příštího víkendu... Doufám, že to už je konečný termín. Ale určitě bude i nějaký zářijový srazík:wink:
24. srp 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočky,,tak jak to vidíte s tím srázkem???
24. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 já bych šla, aspoň se trošku poznáme :slight_smile:
@vendy26 neboj, v září taky určitě nějaký sraz bude ... anebo si zakočárkujem tady v Krpoli :wink: Kam přesně se to stěhujete?
26. srp 2012 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@clara.7 oki, i když nebudeme všechny ,tak bych taky šla,, vška srázek můřeme dělat co 14 dní :slight_smile:)) tak kdy a v kolik a kde????
26. srp 2012 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 asi se nikdy nesejdeme úplně všechny, a jinak jsem pro udělat pak třeba za chvíli další sraz, využít ještě teplé počasí.
JInak kde jsem brala, že nějak panovala shoda na těch Lužánkách, ale vlastně, kdy se úplně přesně sejdeme, že :slight_smile: až se tam nenaháníme.
27. srp 2012 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanuu já Lužánky moc neznám, přeci jen jsem přistěhovalec :grinning: Ale někde uprostřed je takový velký dům, tak třeba před ním? Hodina bude taky ještě velký otazník .... 13 ?
27. srp 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, jestli jste i jeste nekoupily Marianne, tak jsou tam ted slevy do spousty obchodu jak s oblecenim, tak pro deti...je tam Babypark, Malvik, Babiez, Sparkys, HM, CA, Benetton, Lindex, Kappahl, Original Marines a dlasi pro deti... tak jen pro info :slight_smile:
27. srp 2012 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@carrynka mám, dneska odpoledne jsem si časopis koupila v trafice na české (ještě jich tam mají plno) :slight_smile: Ségra mi právě o víkendu slevy ukazovala a potěšil mě babypark, mám tam vybraný golfáč :slight_smile:
27. srp 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@clara.7 @carrynka teď je něco takového i v Betynce, tak nevím jestli to není totéž.
27. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@clara.7 ja to chci taky vyuzit hlavne v babyparku na golfac...snad ho budou mit, na objednavky nevim jestli se to vztahuje...
28. srp 2012 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jaký golfáče máte v merku?
@clara.7
@carrynka
28. srp 2012 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek