Těhulky z Brna 2011/2012

Ahoj holky, najdou se ještě nějaké Brněnské těhulky co mají TP 2012? Doufám, že jo 🙂
carrynkaautor
28. srp 2012
@vendy26 ja chci Bugaboo Bee+
vendy26
28. srp 2012
@carrynka Taky se mi líbí, ale nevím, zda jsem ochotná dát tolik peněz...chjo:-p 😃 A s korbou jste na tom jak? Kdy plánujete přejít na sporťák?
carrynkaautor
28. srp 2012
@vendy26 jj je to trochu drazsi, ale ja do nej jdu.. aspon ta sleva je celkem velka, tak snad to vyuziju 🙂 Ja planuju tak v rijnu uz vytahnout sportak...korba zatim dobra, ale an zimu teda nevim no...
vendy26
28. srp 2012
@carrynka A jaká je ta sleva pls?
carrynkaautor
28. srp 2012
@vendy26 25% pokud mas Lady kartu, jinak 22%
gabbika
28. srp 2012
Ty br'do, tak to mám chuť koupit do předu větší autosedačku, Adamovi už z vajíčka vyčuhujou nohy, na jaře do něj už určitě nevleze🙂 Dneska budu shánět časák.
clara.7
28. srp 2012
@vendy26 Inglesina Trip Rain
jancip
28. srp 2012
Vy už plánujete přechod na golfáč? My máme 6 měsíců a zatím si sám ještě nesedá. Když nepočítám přitahování se. Dávám tomu ještě tak 2 měsíce. Pak bych chtěla teprvě přejít na sporťák.
vendy26
28. srp 2012
@carrynka Já asi taky tak, korba zatím dobrý (nemáme teda bůhvíjak velký kočár, ale zase malá není dlouhá), ale s fusakem už to nevidím. Ale máme sporťák do úplného lehu. A taky myslím, že naši malou zvědavku to bude ve sporťáku víc bavit🙂
vendy26
28. srp 2012
Holky, mně se líbí i Navington Scooner...naživo jsem ho ale zatím neviděla, ale líbí se mi a určitě je to pro mě horký adept, ale musím omrknout naživo...🙂
vendy26
28. srp 2012
@jancip Já uvidím, jak se mi malá vleze do korby, ale jak jsem psala, sporťák máme do úplného lehu a sedačku lze dát po i proti směru jízdy, což pro mě bylo důležité, abych na tak malý mimi viděla.
vendy26
28. srp 2012
@gabbika Gabi, jakou máte? MC? My máme Cabriofix a jezdíme ještě s novorozeneckou vložkou, ale už ji budu vyndávat, začínají jí čouhat nožky...
clara.7
28. srp 2012
@jancip ne to ne, golfáč tak na jaro, ale nekup ho už teď když bude se slevou 😉 My máme korbu velkou a na sporťák se chystám tak na podzim, podle toho jak si bude malá sedat 🙂
jancip
28. srp 2012
Nevíte, ty slevy bývají 1x ročně? A jsou ty kupóny ve všech časopisech stejné?
clara.7
28. srp 2012
@jancip už několik let jsou vždycky v září (říká se jim Dny Marianne) a přijde mi, že kupónů přibývá 🙂
Slevové kupony o kterých mluvíme jsou jenom v časopise Marianne.
jancip
28. srp 2012
@clara.7 Já je mám i v Betynce...píší, že se k těm dnům přidali taky.
clara.7
28. srp 2012
@jancip tak to je od nich hezký 🙂
hanuu
28. srp 2012
@vendy26 @gabbika to mě nenapadlo, že by se dalo vlastně koupit sedačka, ale možná to není špatnej nápad 🙂 Holky nevíte do kolik kg je ta MC cabriofix? a jak vlastně poznám, že ji mám už vyměnit?
hanuu
28. srp 2012
Holky ať nějak rozsekneme ten sraz, přecejenom už je to dost blízko. Já navrhuju sejít se už dopoledne třeba v 10 - 11 hod. má být vedro a ve 14 hod už bude nesnesitelně. Klidně můžeme u toho domečku uprostřed 🙂 Já už tam dlouho nebyla tak mě nenapadá nějaký dobrý orientační bod.
vendy26
28. srp 2012
@hanuu to by me taky zajimalo:-) a tu zmensovaci vlozku jeste pouzivate?
hanuu
28. srp 2012
@vendy26 nee, už aspoň 1,5 měsíce. Malej začal být takovej protivnější v autě a manžela napadlo vyndat tu vložku. Mě to vůbec nenapadlo,a le je fakt, že pak to pro něj bylo lepší
gabbika
28. srp 2012
@vendy26 JJ, máme MC, zatím s novorozeneckou vložkou, ale Adámek je dost dlouhý a nožičky už přečuhují... Další autosedačku bych asi vzala taky MC, jsem s ní spokojená.

@hanuu Hani holčička od kamarádky z MC vyrostla kolem 10 měsíce, ale byla celkem drobek oproti Lukáškovi. Je to tuším do 12 kg, ale je to hodně nadsazené podle mě.
hanuu
28. srp 2012
@gabbika já mám strach abych to poznala 🙂 Ale teda tak to už docela brzo budeme potřebovat novou.
romca13
28. srp 2012
@hanuu já jsem pro srazík ,, a klidně mezi tou 10-11h,,, snad bych vás nějak našla,,, jen teda nemáme tu deku piknikovou 😞(

jinak taky máme MC autosedačku ještě s tou vložkou a už přemýšlíme,že ji zkusíme vydělat,, bo malýmu začíná přes tu vložku přečuhovat hlavička a nějak se tam krčí, tak uvidíme,,,,
m.artina
28. srp 2012
Ahoj holky, já se ze čtvrtečního srazu omlouvám, máme v poledne s Eli poradnu. Užijte si to, držím palce, ať vyjde počasí!
misaskul
28. srp 2012
Ahoj holky, celkem jsem ráda za zářijové dítě, protože jsme celý podzim a zimu strávili v hluboké korbě, na sporťák jsme poprvé přešli přesně když měl Adam 7 měsíců. Sporťák se dá polohovat až do úplného lehu tak to bylo fajn, protože v 7m. Adam ještě neseděl. Posadil se poprvé když měl asi 8,5 měsíce (necelých 9m.) a vím, že se píše, že do 9m by děti v sedu vůbec být neměli. Tak až šel do sedu sám, tak jsem mu začala lůžko polohovat směrem nahoru. Naštěstí naše dítě když se vyjede kočárem ven, tak do 5 min spí, takže takových 80% procházek a výletů je neustále v leho nebo skoro lehu... 🙂 Jinak jsem si v zimě velmi oblíbila šátkování. Ještě když se malej narodil, koukala jsem na šátkovací maminky jako nezodpovědné a divné ženské a nakonec asi od 3měsíců Adama šátkujeme taky. Je to fajn, kdž potřebuji vyběhnout, nebo spěchám a nechci se zdržovat kočárem, nebo jen jedeme někam na návštěvu, tak beru šátek... Super věc! Adam má 10 kg a nosím ho pořád, když se to správně naváže, tak z toho vůbec nebolí záda, je to opravdu plus. No a jinak za 14 dní máme první rok, chce se mi skoro brečet, že naše miminko už není tak úplně miminko... 😕 No ale rosteme a prospíváme dobře a to je hlavní. Golfáčky přemýšlíme koupit napodzim, ale možná to posuneme na jaro, až bude mít rok a půl, protože přes zimu spíš využiju sporťák, líp se mi projede sněhem.
hanuu
28. srp 2012
@romca13 taky nemám piknikovou deku,a el na to prdím, tak holt budu mít špinavou normální deku a doma ji vyperu 🙂
romca13
28. srp 2012
@hanuu tak co kočky,,, já uvidím, v kolik bude Davča papat, abych ho nakrmila ještě doma,, počítám tak někdy mezi 9-10h a pak bych mohla vyrazit,,,, počítám tak půl hodiny cesta mi zabere určitě,,, a dnes jsme vyhodili s atosedačky tu novorozeneckou vložku a je to mnohem lepší, už se tam tak nemačká,,, 🙂
gabbika
28. srp 2012
@romca13 Já nevím jistě jestli dorazím, protože mi má přijet odpo nečekaně návštěva, ale pokud ano, přikláněla bych se k 10 hodině, protože přece jen z Bystrce je to lán cesty (z Vinohrad určitě taky..)
romca13
28. srp 2012
no a kdo by teda dorazil???? jen já s Hanuu??? a má to teda smysl? nenecháme to na jiný termín teda?? taky jsme si s @m.artina říkaly, že bychom si jeden den udělaly výlet na přehradu,,, sice je to přes celý Brno,ale jsme přece na MD a máme moooře času, tak proč ne,,,,,takže se klidně scukneme s holkama od přehrady 🙂)))