• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
autor
@vendy26 ja chci Bugaboo Bee+
28. srp 2012 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka Taky se mi líbí, ale nevím, zda jsem ochotná dát tolik peněz...chjo:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A s korbou jste na tom jak? Kdy plánujete přejít na sporťák?
28. srp 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy26 jj je to trochu drazsi, ale ja do nej jdu.. aspon ta sleva je celkem velka, tak snad to vyuziju :slight_smile: Ja planuju tak v rijnu uz vytahnout sportak...korba zatim dobra, ale an zimu teda nevim no...
28. srp 2012 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka A jaká je ta sleva pls?
28. srp 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy26 25% pokud mas Lady kartu, jinak 22%
28. srp 2012 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty br'do, tak to mám chuť koupit do předu větší autosedačku, Adamovi už z vajíčka vyčuhujou nohy, na jaře do něj už určitě nevleze:slight_smile: Dneska budu shánět časák.
28. srp 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 Inglesina Trip Rain
28. srp 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vy už plánujete přechod na golfáč? My máme 6 měsíců a zatím si sám ještě nesedá. Když nepočítám přitahování se. Dávám tomu ještě tak 2 měsíce. Pak bych chtěla teprvě přejít na sporťák.
28. srp 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Já asi taky tak, korba zatím dobrý (nemáme teda bůhvíjak velký kočár, ale zase malá není dlouhá), ale s fusakem už to nevidím. Ale máme sporťák do úplného lehu. A taky myslím, že naši malou zvědavku to bude ve sporťáku víc bavit:slight_smile:
28. srp 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně se líbí i Navington Scooner...naživo jsem ho ale zatím neviděla, ale líbí se mi a určitě je to pro mě horký adept, ale musím omrknout naživo...:slight_smile:
28. srp 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Já uvidím, jak se mi malá vleze do korby, ale jak jsem psala, sporťák máme do úplného lehu a sedačku lze dát po i proti směru jízdy, což pro mě bylo důležité, abych na tak malý mimi viděla.
28. srp 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Gabi, jakou máte? MC? My máme Cabriofix a jezdíme ještě s novorozeneckou vložkou, ale už ji budu vyndávat, začínají jí čouhat nožky...
28. srp 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip ne to ne, golfáč tak na jaro, ale nekup ho už teď když bude se slevou :wink: My máme korbu velkou a na sporťák se chystám tak na podzim, podle toho jak si bude malá sedat :slight_smile:
28. srp 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nevíte, ty slevy bývají 1x ročně? A jsou ty kupóny ve všech časopisech stejné?
28. srp 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip už několik let jsou vždycky v září (říká se jim Dny Marianne) a přijde mi, že kupónů přibývá :slight_smile:
Slevové kupony o kterých mluvíme jsou jenom v časopise Marianne.
28. srp 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Já je mám i v Betynce...píší, že se k těm dnům přidali taky.
28. srp 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip tak to je od nich hezký :slight_smile:
28. srp 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 @gabbika to mě nenapadlo, že by se dalo vlastně koupit sedačka, ale možná to není špatnej nápad :slight_smile: Holky nevíte do kolik kg je ta MC cabriofix? a jak vlastně poznám, že ji mám už vyměnit?
28. srp 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ať nějak rozsekneme ten sraz, přecejenom už je to dost blízko. Já navrhuju sejít se už dopoledne třeba v 10 - 11 hod. má být vedro a ve 14 hod už bude nesnesitelně. Klidně můžeme u toho domečku uprostřed :slight_smile: Já už tam dlouho nebyla tak mě nenapadá nějaký dobrý orientační bod.
28. srp 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu to by me taky zajimalo:slight_smile: a tu zmensovaci vlozku jeste pouzivate?
28. srp 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 nee, už aspoň 1,5 měsíce. Malej začal být takovej protivnější v autě a manžela napadlo vyndat tu vložku. Mě to vůbec nenapadlo,a le je fakt, že pak to pro něj bylo lepší
28. srp 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 JJ, máme MC, zatím s novorozeneckou vložkou, ale Adámek je dost dlouhý a nožičky už přečuhují... Další autosedačku bych asi vzala taky MC, jsem s ní spokojená.

@hanuu Hani holčička od kamarádky z MC vyrostla kolem 10 měsíce, ale byla celkem drobek oproti Lukáškovi. Je to tuším do 12 kg, ale je to hodně nadsazené podle mě.
28. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika já mám strach abych to poznala :slight_smile: Ale teda tak to už docela brzo budeme potřebovat novou.
28. srp 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu já jsem pro srazík ,, a klidně mezi tou 10-11h,,, snad bych vás nějak našla,,, jen teda nemáme tu deku piknikovou :((

jinak taky máme MC autosedačku ještě s tou vložkou a už přemýšlíme,že ji zkusíme vydělat,, bo malýmu začíná přes tu vložku přečuhovat hlavička a nějak se tam krčí, tak uvidíme,,,,
28. srp 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se ze čtvrtečního srazu omlouvám, máme v poledne s Eli poradnu. Užijte si to, držím palce, ať vyjde počasí!
28. srp 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, celkem jsem ráda za zářijové dítě, protože jsme celý podzim a zimu strávili v hluboké korbě, na sporťák jsme poprvé přešli přesně když měl Adam 7 měsíců. Sporťák se dá polohovat až do úplného lehu tak to bylo fajn, protože v 7m. Adam ještě neseděl. Posadil se poprvé když měl asi 8,5 měsíce (necelých 9m.) a vím, že se píše, že do 9m by děti v sedu vůbec být neměli. Tak až šel do sedu sám, tak jsem mu začala lůžko polohovat směrem nahoru. Naštěstí naše dítě když se vyjede kočárem ven, tak do 5 min spí, takže takových 80% procházek a výletů je neustále v leho nebo skoro lehu... :slight_smile: Jinak jsem si v zimě velmi oblíbila šátkování. Ještě když se malej narodil, koukala jsem na šátkovací maminky jako nezodpovědné a divné ženské a nakonec asi od 3měsíců Adama šátkujeme taky. Je to fajn, kdž potřebuji vyběhnout, nebo spěchám a nechci se zdržovat kočárem, nebo jen jedeme někam na návštěvu, tak beru šátek... Super věc! Adam má 10 kg a nosím ho pořád, když se to správně naváže, tak z toho vůbec nebolí záda, je to opravdu plus. No a jinak za 14 dní máme první rok, chce se mi skoro brečet, že naše miminko už není tak úplně miminko... :-/ No ale rosteme a prospíváme dobře a to je hlavní. Golfáčky přemýšlíme koupit napodzim, ale možná to posuneme na jaro, až bude mít rok a půl, protože přes zimu spíš využiju sporťák, líp se mi projede sněhem.
28. srp 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 taky nemám piknikovou deku,a el na to prdím, tak holt budu mít špinavou normální deku a doma ji vyperu :slight_smile:
28. srp 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu tak co kočky,,, já uvidím, v kolik bude Davča papat, abych ho nakrmila ještě doma,, počítám tak někdy mezi 9-10h a pak bych mohla vyrazit,,,, počítám tak půl hodiny cesta mi zabere určitě,,, a dnes jsme vyhodili s atosedačky tu novorozeneckou vložku a je to mnohem lepší, už se tam tak nemačká,,, :slight_smile:
28. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 Já nevím jistě jestli dorazím, protože mi má přijet odpo nečekaně návštěva, ale pokud ano, přikláněla bych se k 10 hodině, protože přece jen z Bystrce je to lán cesty (z Vinohrad určitě taky..)
28. srp 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kdo by teda dorazil???? jen já s Hanuu??? a má to teda smysl? nenecháme to na jiný termín teda?? taky jsme si s @m.artina říkaly, že bychom si jeden den udělaly výlet na přehradu,,, sice je to přes celý Brno,ale jsme přece na MD a máme moooře času, tak proč ne,,,,,takže se klidně scukneme s holkama od přehrady :slight_smile:)))
28. srp 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek