• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@romca13 jsem pro,zjistit kolik nás bude. A jinak super nápad s tím výleten na přehradu. Určitě dejte vědět.
28. srp 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hanuu jestli to bude dopoledne, tak ja muzu taky...muzem jet do mesta spolu...
29. srp 2012 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 co mate vybranej za sportak? jsem jim psala do babyparku, jelikoz ten muj BB ted nemaji skladema napsali mi, ze kovarky na dny marianne doplnovat nebudou, ze az po tech slevach :angry: takze jestli ten co chces enmaji skladem tak ho ani mit nebudou...ach jo :(
29. srp 2012 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Sporťák mám doma, jenom vyhodím korbu a nasadím ho - Roan Marita. Do sněhu bude taky perfektní, ale na jaro jsem chtěla něco lehčího a skladnějšího, proto golfky. Koukala jsem, že je skladem mají, ale je otázka jestli bude i příští týden nebo si ho ráno přede mnou někdo nekoupí :confounded:
29. srp 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 abych nebyla zítra nakonec v Lužánkách sama :frowning2: Počítám tak na tu cca 10. hodinu před domečkem.
29. srp 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 my už novorozeneckou vložku vyndali před měsíce, malá je na ní už dlouhá :slight_smile:
@misaskul já si nemůžu nosítko Manduca taky vynachválit :slight_smile: S kočárem jsem byla ve městě zatím jen 2x, ale s nosítkem lítám pořád, na takové krátké zařizovací cesty je ideální :dizzy_face: Aničce se v ní líbí a často i usne.
29. srp 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 teda golfac jsem myslela,ne sportak :slight_smile: uz jsem si vsimla ze jsi psala ze inglesinu...ale tu pisou ze maji jen v pze na netu ne?
29. srp 2012 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 kde to je pred domeckem?
29. srp 2012 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka červenou mají skladem v Brně (zatím) ... domeček je "Středisko volného času"
29. srp 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 a to je kde prosím tě? to je ta veká budova uprostřed?
29. srp 2012 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka ano, jinou tam neznám
29. srp 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takze jsme na zitra 4 jestli dobre pocitam? @hanuu @clara.7 @romca13 ?
29. srp 2012 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka
@clara.7 oki, takže já zítra dorazím,, ale na 10 asi nestíháme,,, malej tak v devět bude papat, tak než si odříhne, než ho přebalím, obleču a záleží jak chytneme MHD,,,ale budu se snažit co nejdříve,,,, může mi někdo písnout do IP tel číslo na sebe? kdybyste už nebyly u domečku :slight_smile: tak abych vás našla :slight_smile:
29. srp 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka
@clara.7
@hanuu holky, děkuju za moooc příjemně strávený den :slight_smile: doufám, že se zase brzy někde potkáme :slight_smile:
30. srp 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@romca13 taky se mi to moc líbilo, děkuju :slight_smile:
30. srp 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@romca13 @clara.7 taky diky, bylo to cupr :slight_smile: priste zas :slight_smile:
30. srp 2012 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky odkaz na tu krmící lžičku se zásobníkem byl www.dodalky.cz , ale bohužel je vyprodaná :frowning2:
30. srp 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka @clara.7 @romca13 Taky se mi to moc líbilo a ráda si to brzy zopakuju :slight_smile:
30. srp 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 konečně jsem si vzpomněla na čem jsme byli na podzim v tom divadle. na Sugar!
jsem na to musela pořád myslet :slight_smile:
30. srp 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Hlásím že ode dneska nejsem 2v1 ale uz jsme dve :slight_smile:
30. srp 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
ahoj, koukám srazík proběhl, bude další?, já teda jsem mimo Brno pořád a bavíte se o sporťáku, já mám už koupený, taky jen vyměním korbu, mám dorjana, ale oufám, že se malá vleze přes zimu do korby a sporťák vytáhneme až na jaro
30. srp 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj Teeeda, moc gratuluji a Kačence přeji, ať je zdravá a ať se jí na tomto světě moc líbí!! Neměla jsi termín náhodou "až" v září nebo se pletu?:slight_smile:
30. srp 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že sraz se vyvedl, i jsem u @carrynka viděla fotky - moc krásný :dizzy_face: Já už vím, že od soboty budu definitivně zpět v Brně, takže se může začít plánovat další :grinning: :grinning:
@hanuu
@clara.7
@romca13
@gabbika ...........
30. srp 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@danaruj Moc gratuluju.
30. srp 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 super :slight_smile:
30. srp 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaruj Gratuluju ke Kačce!
30. srp 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu k vam pro radu - posledni dobou Eliska moc pekne spi. Balim ji do tesnyho uvazu podle tohohle odkazu http://i-vet.blog.cz/0810/nejstastnejsi-miminko-v-okoli...protoze kdyz je navolno, tak sermuje rukama. Takze system je - rozbalit, zacne se probirat...prebalim, zavazu, nakojim, uspim. Kdyz kouka a nevypada to na spani, tak rozbalim a hrajem si nebo ji povidam, zpivam, mluvim na ni.
Ale vrta mi v hlave, jak a kdy se toho tesnyho uvazu zbavime?
1. zář 2012 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj moooc gratuluju :slight_smile:
@leniczka_brno noo holka, já ti neporadím,, Davča od malička nesnesl svázaný ruce, musí pořád šermovat, a když jsem ho stáhla do zavinky, tak se vztekal tak dlouho, dokud se mu nepodařilo ty ruce dostat ven,,,
1. zář 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj Moc gratuluji k holčičce, ať se vámd aří!

@leniczka_brno Ráda bych poradila, ale jak psala Romča - je to u nás stejné. Elišce vadilo zavinování už v porodnici. Ale myslím, že to přejde samo, jakmile začne být více pohyblivá, tak už nebude chtít být svázaná, aby se mohla více otáčet. Naše Eli má necelé dva měsíce a už pěkně po postýlce putuje..
1. zář 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno My jsme balili na těsno taky. Napřed jsem balila na spaní i přes den, postupně jen na noc. Myslím, že tak to 4 měsíců, pak začalo být hodně teplo, tak jsem přestala. A učili jsme se spát bez toho a bez chování, protože jsem měla už dost odrovnaná záda.
1. zář 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek