• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@leniczka_brno Leni já to teda nedělala tak jen vyčtenou radu z Nejšťastnější miminko v okolí. Tam tuším doporučuje kolem 3.ho měsíce zkusit nechat při úvazu jednu ruku volnou a pokud bude malá spinkat v pohodě, tak ji mužeš už začít nechávat volně. Pokud ne, tak ještě zavinovat. Ale osobní zkušenost nemám.
1. zář 2012 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniczka_brno Leni my zavinujeme na těsno jen když je Adam běsný, ale jak ho pozoruju, tak to šermování už není tak samovolné a začíná být jak to jen říct - plynulejší, takže myslím, že to Eliška sama odbourá a nebude to potřeba. Adam zbožňuje zavinovačku, uspávám ho vždy v ní - byť ruce má už volné jak je větší a v klidu už je rozvalí aniž by ho to rušilo. Po kojení v ruce už ho jen přikrývám dekou a spinká se na zavinovačce na volno a zavinutí nepotřebuje.
1. zář 2012 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky co zitra nebo ve ct nekdo na kocarkovani??? :slight_smile:
4. zář 2012 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já mám jiný dotaz, co teda udělat další sraz? dokud je slušné počasí, v zimě se ve větším počtu nesejdeme.
Já teda nemůžu 11., 14. 18. září :slight_smile:
5. zář 2012 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
já bych se přidala teda též ne do 15. a taky ne 18.(jdem na náušničky)
5. zář 2012 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Katka nemůže do 15. a já zase nemůžu od 13., to jedeme na 10 dnů pryč, takže se mnou bohužel opět nic nebude. Tak mi pak zase Romča poreferuje, jak dobře jste se měly. Užijte si to :wink:
5. zář 2012 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
na mě se neohlížejte, vy se přece jen znáte delší dobu, což je pochopitelné, navíc já nemůžu ani 20. :grinning: to je sranda
5. zář 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_brno Káťo, já tady chodím jak do holubníku, takže na mě se raději také neohlížet :wink: Holt jsme vytížené matky :grinning:
5. zář 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu Já můžu v podstatě kdykoli a určitě by bylo super využít ještě počasí...:slight_smile:
5. zář 2012 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky chystáte se zítra na Dny Marianne? My hned dopoledne frčíme do Babyparku a pak se juknout do Olympie, když už si manžel vzal na zítra dovolenou, tak jí chci náležitě využít :grinning:
Ohledně srazu můžu celé září, jen středy chodíme na plavání :slight_smile: Nezkusíme přehradu? Tam by se to kočárkovalo jedna báseň.
6. zář 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky já nemůžu do 15, jsme celý příští týden na Slovensku, ale taky chápu, že se na to nemůžete ohlížet. Pokud by to vyšlo až ted další týden ráda se přidám.
7. zář 2012 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak já navrhuju Pondělí 17. 9. nebo čtvrtek 20. 9.
Přehrada klidně může být, ale k tomu ať se vyjádří spíš ti, co to nemají téměř za barákem :wink:
7. zář 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
je teď jsem si všimla, že @m.artina zase nemůže :frowning2: a @katka_brno 20. taky ne. Tak já nevím.
7. zář 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu mužů oba dny:slight_smile:
7. zář 2012 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanuu za mě určitě taky oba dny ok a i místo:slight_smile:
7. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu můžeme oba dny a přehradu zvládnem, dofrčíme šalinou :slight_smile: jen to tam moc neznám, tak mi musíte napsat kde mám vystoupit :grinning:
8. zář 2012 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@clara.7 to není problém.
Tak uvidíme, co ještě ostatní.
8. zář 2012 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja jsem za pondeli, ve ct mame ockovani...
8. zář 2012 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@clara.7 bysme jeli spolu:wink:
8. zář 2012 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@clara.7 Na dnech Mariannne jsem byla včera. Poprvé jsem byla v Babyparku a byla jsem strašně zklamaná. Příliš věcí tam neměli a ty co tam měli, byly dost drahé.
9. zář 2012 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu mít dotaz? Včera jsem byla naposledy u dr. a říkal, že už se mám registrovat do porodnice... J8 bych teda chtěla do Bohunic, ale nevím, jak to chodí... mám si tam nějak zavolat a objednat se nebo se tam přímo rozjet a vyplnit nějaké papíry a pak mě objednají? Díky za radu :wink:
11. zář 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? Co mimoušci, rostou jako z vody co? No my máme v pátek 1 rok!!! A velkou oslavu na zahradě, tak snad nebude moc pršet nebo zima! Adam váží kolem 10 kg, možná i víc, tak už se pěkně pronese a co objevil, že nožičky umí chodit, tak se z něj stal pěknej divočák! Poslední dobou mám z toho takovou smutnou náladu, že to všechno taky rychle utíká! Ale zas je to krásný toho našeho rozumbradu pozorovat a poslouchat! :slight_smile:
Tak se mějte pěkně, jen jsem vás chtěla pozdravit! Papa
11. zář 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lucuschka Zavolej tam a objednej se co nejdrív, aby meli jeste kapacitu. Objednají te cca za týden na monitor a vyšetreni, kde s tebou vyplni i potrebnou dokumentaci. Kdyz tam pujdes poprve tak si nech cca 15 min rezervu, protoze musis udelat registraci na recepci ve 3 patre - ambulance je v 2 patre.
11. zář 2012 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@misaskul Míšo tak Adámkovi gratuluju k narozeninám, ať se oslava vydaří.
11. zář 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika děkuju...
11. zář 2012 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@misaskul AHoj, taky přejem včechno nejlepší a ať se oslava vydaří, dneska to teda nevypadá, ale mylsím, že v pátek už mí být zase hezky.
JInak ti úplně rozumím, protože na jendu stranu mám radost z každé nové věci, co malej umí a na druhou stranu bych si někdy přála, aby zůstal pořád moje miminko :slight_smile:
12. zář 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 Romčo a co ty se srazem? Zatím to vypadá na pondělí 17.
@leniczka_brno Leni a ty se s Eliškou nepřidáš?
12. zář 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.artina Marťo tak příští sraz termínově vybíráš ty, jo? :wink:
12. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
JInak holky nějak nám to tu vázne, všichni se věnují dětem a nesedí na koníkovi :wink:
My byli včera s malým na rehabilitaci, mám trochu dojem, že jak nás jendou dostali do spárů, tak už nás nepustí :grinning: Fyzioterapeutka byla celkem spokojená, neviděla žádný problém, tak nám jen ukázela jak ho podporovat pomalinku a přirozeně v dalším vývoji - ve věcech, jteré ještě nemusí umět. a za další 3 týdny jdeme znovu.
12. zář 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancip Já byla v Babyparku taky jen jendou už teda někdy dřív a moc mě to nezaujalo, ale na kočárky možná fajn, to jsem se nedívala. Já se na dny Marianne nakonec vykašlala, prvně jsem chtěla jít, ale pak jak bylo pěkné počasí, tak jsme šli taději ven.
12. zář 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek