• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@hanuu :wink: Jé, děkuju, to je milé. Mě to moc mrzí, pořád máme s Eliškou čas a když už náhodou něco máme, tak se jak na pytlačku strefíme do termínu srazu. Jak se vrátíme od našich, myslím, že pak už budeme volné, tak se ozveme. Každopádně užijte si sraz, snad vyjde počasí, má být nic moc :(
@misaskul Také se přidávám ke gratulantům a přeji vše nejlepší, hlavně zdravíčko a spoustu krásných zážitků!
12. zář 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu Hani, no já zítra odjíždím k našim a ještě nevím jak tam budu dlouho,, jestli si manžel vezme příští týden dovču, tak to tam asi protáhneme,,,, ale na další srázky už bychom měli být v brně,,,,,
12. zář 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 dobře, tak kdybyste se náhodou vrátili dřív, tak se přidáš a jinak teda příště.
12. zář 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to teda vypadá na sraz v pondělí 17. a místo tady padalo přehrada - je to OK? Kdo by přišel? A časově jak?
12. zář 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Tak nase Eliska uz je na tom se spanim o moc lip - vetsinou zabere nakojit, odbrknout a deset minut houpat na balone v tesnym uvazu, ale prece jenom bych asi pockala na dalsi sraz. Navic jedem na tyden k nasim na chalupu, tak bych stejne nemohla.
Jinak jsme byli u dr. na sestinedelni kontrole - mala ma 4316 g, 54,5 cm a 37 cm obvod hlavicky. Zlobi nas nejaka vyrazka, ma hodne suchou a drsnou pokozku. Konicky pase nadherne a uz ji zacina bavit houpaci lehatko.
12. zář 2012 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Malej mi teď už přes hodinu spí, tak se na něj chodím dívat. Normálně vydrží tak 20 - 30 minut a navíc dneska už jednou spinkal. LAe nečekaně usnul znovu. Vůbec si nestěžuju, jan asi tu knihovnu, co jsem měla v plánu dneska nestihnu, no tak jindy :slight_smile:
12. zář 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniczka_brno jasně, tak sand příště. Eliška je teda šikulka. Ta vyrážka je mylsím normální, taky ji malej kolem 6. týdnů měl, ale brzo byla pryč.
Uf, když si přečtu obvod hlavičky, tak mi zatrne až někde - malej měl už při porodu víc :grinning:
12. zář 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Ufff, taky mi zatrne. Navic me ceka dneska kontrola na gynde a pak uz asi manzel bude dotirat a ja se toho tak bojim! :frowning2: Teda ja se bojim cele te kontroly, protoze se mi asi budou vracet nektery vzpominky na porod. :slight_smile: A doufam, ze to Elinka zvladne - jedem pres cely Brno salinou, manzel bude vozit a zase nazpatky.
12. zář 2012 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno tak držím palce, určitě to bude vše v pohodě. Tak to pěkně zvládněte.
12. zář 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu já bych v pondělí mohla zatím malá je sice trochu nachcíplá, ale stejně bych asi vzala šátek, aby byla v teple dopolko?
12. zář 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Hani já v pondelí mužu, jen dopoledne je na 50% kvôli návratu ze Slovenska.
12. zář 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Já můžu:slight_smile: a myslím, že Klárka @clara.7 taky:wink:
13. zář 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu
@vendy26 ano můžu, jen ráno musíme na úřad kvůli změně trvalého bydliště, ale to by mělo být rychlé :slight_smile:
13. zář 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vendy26 ja zatim taky muzu...
13. zář 2012 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mrzí mě, že na první sraz jsem nemohla kvůli nachlazení a teď už jsem ráda, že se valím a celkově žiju :frowning2: Tak snad až někdy později... :sweat_smile: Tady už jsou asi všechny s mimčem, že? Já už se taky docela těším :slight_smile: Zatím ovšem čekám, až se rozhodne vykouknout :grinning:
13. zář 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Vím, že je to fráze, ale fakt si odpočiň tak moc jak jen múžeš a pořiď zásobu čokolády, s miminkem je to záhul. U nás se už 3. den vstává ve 4 ráno, jsem největší zombice z ulice a to nemluvě o tom jak je malý z počasí otrávený :slight_smile: Držím palce ať všechno proběhne v pohodě a jste s miminkem v pořádku spolu doma.
13. zář 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika děkujeme :slight_smile: Díky tomu, že pomalu celou noc procourám na záchod, tak přes den spím dopoledne nebo odpoledne, jinak bych padla na ústa :unamused: Na čokoládu už se těším po porodu, protože momentálně kvůli těhu.cukru nemůžu :sweat_smile: Přeju pevné nervy, ať se malej Adámek polepší a všichni se trochu vyspíte :wink:
13. zář 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika prej zombice z ulice:grinning: :grinning: Určitě přeháníš, ale je to super výraz!!:grinning:
13. zář 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika :grinning: Zombice z naší ulice, to je Landa ne? Tak nefunguje šoupnout Adámka ráno k babičce a ještě se dospat?
JInak já nevím jak s Lukínem přežijeme zimu, on naprosto nesnáší být zabalenej, mít na korbičce ten kryt a tak. Takže včerra jsem byla 3x venku a 3x jsem ho musela strčit do nosítka, aby přestal řvát :slight_smile:
14. zář 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 @gabbika @carrynka @katka_brno @clara.7 Holky tak já časově navrhuji 13 hod, když to má Gabča ráno nejisté a Klárka musí ještě něco vyřídit, tak ať je to v pohodě. Co vy na to? Případně si najdite spoj, jestli vám třeba nizkopodlažní vychází nějak úplně blbě, tak se domluvíme podle toho. Já pujdu pěšky, takže je mi to jedno.
14. zář 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanuu Fakt? :grinning: Já Landu neposlouchám, takže fakt nevím, to mě jen tak napadlo :slight_smile: Jinak s časem souhlasím a těším se. Tady je ultra hnusně a prší a ještˇjsme nebyli venku, tak jsem zvědavá co bude Adam říkat na to že je zabalený v přikrývkách.
14. zář 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika tak to vám počasí hodně nevyšlo. Tady byla včera dost zima a předevčírem pršelo, ale jinak se to dá, dneska je třeba už zase hezky a celkem teplo
14. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se před chvilinkou vrátili od doktorky. Tak 3. očkování zvládl malej krásně, jen s malým zabreknutím, tak snad i další průběh bude takhle v pohodě. Celkově byla doktorka spokojená, tak jsem ráda.
Jo a malej má 71cm a 3880g
14. zář 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniczka_brno jasně, tak se budeme těšit příště.
A jak u doktora?
14. zář 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu hani, to má nějak málo kil....neměla tam být 6?
14. zář 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 su blbá, má tam být 7 :grinning:
7880g
14. zář 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hanuu No pěkně roste! Tady konečně neprší, tak pújdeme od úterý poprvé ven, jupí.Snad to bude bez řevu.
14. zář 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a holky kde dáme v pondělí sraz? Kde to znáte? nám z Bystrce je to myslím všem jedno...
14. zář 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek