• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@gabbika no já měla vyhlédnutý Alpiron, je nádherně lehoučký,,,ale nejsem si jistá sportákem, tak ho musíme jít okouknout ještě jednou a uvidíme,, a pak nevím :( no já si právě říkala, že bych taky chtěla lehky, do MHD se to bude hodit :slight_smile:
29. led 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka ono to neni úplně od věci vyzkoušet si jízdu MHD s kočárem ještě bez mimča, vychytají se aspoň mouchy :wink: Mě ten Roan nepřišel tak těžký, X-lander jsem nemohla ani nadzvednout, ale tenhle v pohodě ... ono asi záleží z na tom, z jakého materiálu máte tu konstrukci podvozku (vyrábí se právě ve více variantách) ... těžší mi přišla akorát ta korba, ale to bude asi tím, že tam byl narvanej i sporťák a zbytek nákupu :grinning: Mamka se na něj taky těší, měla hroznej strach abysme si nekoupili trojkolku, že by tím neuměla jezdit :slight_smile:
29. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 ono urcite ty novy varianty jsou nejaky odlehceny, ja ani nevim, z jakyho roku ho mame, ale za ty penize je fakt super, bez vady, ani nevypada an to ze je po dvou detech, al elibi se mi jak je hezky houpaci :slight_smile:...akorat je teda bezovy, tak snad ho hned na te chate nezaspinime :D
29. led 2012 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka to klidně můžeme :slight_smile: My se dnes byli podíbat v porodnici na Obilňáku a docela mě to teda překvapilo mají to tam moc pěkný ty porodní pokoje :slight_smile:
29. led 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Teda to mohlo být vtipné v tom MHD, je fakt, že je lepší, když si to člověk "odbojuje" na nečisto než bay pak vyklopil mimčo :wink:
Nám se kočár do auta nevleze, takže jsme si ho objednali i s dovážkou a pak doma bojovali se skládáním :slight_smile:
29. led 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae @romca13 my v těch Husovicích ani nebyli. Všichni mě odrazovali, neslišela jsem snad jedinnou pozitivní reakci na ten obchod. Nechápu jak takhle můžou fungovat, s tímhle přístupem. Bylu jsme se dívat v Sambaby a tam byli celkem ochotní.
29. led 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika já teď viděla někde v časopise novou kolekci x-landera a vzhledově se mi teda moc líbil, ale jinak jsem o něm teda neuvažovala, ale je fakt, že je myslím i dost oblíbený.
29. led 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My když jsme šli vybírat kočárek tak jsme byli v tom baby staru, přišla paní a zeptala se jaké máme na kočárek požadavky, když jsem ji to řekla, s úsměvem mi odpověděla že takový kočárek neexistuje :grinning: nechtěla jsem klasický kočárek a máme klasický, nechtěla jsem houpací a máme houpací, chtěla jsem aretovací přední kola a máme všechny čtyřikola na pevno :grinning: takže asi tak.... Jízdu na nečisto jsem si s kočárkem taky už vyzkoušela když jsme museli z Rozkětu do auta a bylo to celkem dobrý, no uvidíme až v něm budeme vozit prcka :slight_smile: :dizzy_face:
29. led 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka jéé, a co ses dozvěděla? Já asi zatím spíš uvažuju o Bohunicích, taky se tam chci jít podívat, maj to tam nějak 2x týdně nějakou informační schůzku, tak se musíme vypravit. Ale jinak si ráda poslechnu info a pocity o Obilňáku.
29. led 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu no my tam byli z kurzem, chodím do devítky na údolní, prakticky jsme se šli podívat jen na to jak to tam vypadá a je to tam takový útulný ty pokojíčky jsou sice dost malinkatý ale zase je to aspoň takový rodinný, byli jsme mrknout i na nadstandart a ten je taky moc pěknej je teda o něco větší a má rovnou na pokoji i vanu ale musíš si připlatit 500... Jinak sestřičky byli taky milý, usměvaví :slight_smile: Mě se líbí že každá pokoj má vlastní WC se sprchou, slyšela jsem že v pohunicích to některý má a některý to mají přes chodbu :frowning2:
29. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka aha, díky. Podám info, co v Bohunicích, až se tam konečně vypravíme. Já tam ležela jen na očním a tam teda bylo wc na pokoji a sprcha na chodbě, ale už je to snad 10 let :grinning:
29. led 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já plánuju Bohunice na příští úterý, jestli to teda vyjde i manželovi ...
29. led 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda vy ste se na ten Bystrc snad domluvily :grinning: My zatím kočárek vybíráme....mám favorita bebe 4runner a ještě se mi docela líbí alpiron, ale neviděla sem ho naživo! Čekám na veletrh, tak sem zvědavá co tam bude! A kde je v rozkvětu ten obchod s dětskýma věcma? vůbec o něm nevím....
29. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka A na obilňáku na šestinedělí má každej pokoj sprchu a wc? já tam byla za kámoškou před třemi lety a právě si stěžovala, že musí přes chodbu....
29. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka bohuzel jsem nenasla jiny kocarek, ktery by splnoval to, co chci, pokud o nejakem takovem vis, byla bych rada :slight_smile: co chci u kocarku je preklapeci rukojet, nastavitelna hluboka i sportovnikorbicka po smeru i proti smeru jizdy, nastavitelne odpruzeni dle vahy ditete, skladnost a aby byl lehky :slight_smile: neni toho malo, vim :slight_smile:
@romca13 myslis lutsouska? tak ta za nej dala 40 klacku hlavne proto, ze si koupila navic potah za vice jak 6 tisic a pocita do ceny i fusak, ze :wink: ale jinak ne vsechny doplnky u BGB jsou dulezite, to me ted psala i holka z Krusnych hor, ze snezna kola nejsou potreba. Stejne tak neni zivotne dulezit drzak na iPhone, jidelni stolek a dalsi, ze :wink: My jsme se s manzelem dohodli, ze na kocarku, matraci a botech (pokud jde o materialni veci) setrit nebudem. Preci jen kocarek budu tahat denne 3, nebo spise i 5 let a vim, že BGB zase dobre prodam, prumerne se ojety prodava kolem 15 tis.
29. led 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka na obilnaku rodily dve kamaradky, jedna mea nadstandart, byla jsem za ni a moc pekne, manzel tam spal s ni a i kdyz byla po cisari, malou mela porad u sebe diky tomu, ze tam byl manzel
29. led 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak z kocarku co me kdy zaujaly jsou jeste Concord Fusion, Jane Slalom (ten vozila kamoska a nechce jiny), Casualplay, Joolz, Brio Go, Mutsy (ten ma ted kamoska s pulrocni dcerkou, je skvely, jen ma trojkolku a ty ja moc nemusim), Orbit, Stoke Xplory. Kamaradka pred lety mela Inglesinu a pamatuji jak jsme ji tezce dve nakladaly do saliny, mela jsem pocit, ze pojdu, jak byl tezky :grinning:
29. led 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu ten je uplne dole, jmenuje se happy babies...kdyz vejdes do pasaze Rozkvet, tak musis jeste o patro dolu...
30. led 2012 v 06:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mitote ja jsem teda jiny kocarky moc nezkoumala...ale treba nas Concord skoro tohle vsechno ma, nevim jak s tim odpruzenim podle vahy...to presne nevim co je... ale korba i sedacka se daji otacet v obou smerech, navic Proton korbicka ma polohovaci lehatko, coz se mi libi moc... a lehounkej to teda je, sklada se super.. jen teda myslim, ze ten fusion je o neco tezsi nez neo... jinak jsem mela obdobny vyber kocarku, teda krome Orbitu, ten se mi vylozene nelibi, a ten Jane mi prijde hrozne nizkej... a Stokke se podle mne spatne ovlada s tim madlem, aspon mne to madlo dost vadilo kdyz jsem to zkousela...treb kdybys chtela najet na obrubnik, tak se mi to proste s tim madlem spate ovladalo, navic Miro rikal, ze je to kocarek jak z Marsu :D
Casualplay ma kamaradka a je s nim hrozne spokojena, cetla jsem na nej same dobre reference... mne na nem jen vadi, ze sportovni sedacka nema strisku... a taky ho ma skoro kazdej :unamused: Ostatni kocarky nemuzu soudit, pac jsem je nezkousela... Brio a Joolz jsem videla v obchode a vhledove se mi libily moc...
30. led 2012 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu měla jsem na mysli porodní boxi normální pokoje mají wc a sprchu na přes chodbu :frowning2:
30. led 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky chci rodit v Bohunicích, především, protože tam mají Jipku a transfuzní stanici - jsem holt praktik:slight_smile:
Navíc chci stejně příplatek za nadstandart, právě proto aby tam mohl být můj muž s námi a navíc v Bohunicích v nadstandardu můžeš mít návštěvy 24 hod denně, ne jen v návštěvní hodiny.

Jinak jsem si dnes volala na výsledky triplů a dopadly dobře, tak mi spadl šutrák ze srdce, dneska jsem zahájila 5. měsíc :dizzy_face:
30. led 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mitote Gábi,, jj, myslela jsem Lucku,, nevědala jsem teda co měla všechno za zbytečnosti, jen vím, za za něj dala takovej balík za ten kočárek :slight_smile:

já vůbec nevím, kde mám rodit,,, kamarádky mi rodily jak v Bohunicích,tak u Milošů,,, dle diskuse tady na Mk jsou Miloši nejlepší,ale já nevím,, prostě mám strach, že kdyby byl nějaký průser, tak že v Bohunicích jsou na to lépe připravení, lepší vybavení,, teda můj názro,, nebyla jsem se dívat ani v jedné,,,, v BOhunichí zae prý kašlou na to aby ti pomohli s kojením, což třeba pro mě je taky dost důlšžitý, protože kojit bych chtěla,,,, pár holek miřeklo, že do Bohunic by už nešlo ani zanic,,, tk si vyberte:( navíc i když si usmyslím, že chci rodit v Bohunicích, tak nikdy nemám jistotu, že mě nakonec nepošlou na Obilňák,,,,,,, i když pak v tom stavu, jakém budeme nám bude asi úplně jedno, kde nás odrodí :slight_smile: hlavně že uvidíme bílej plášť :slight_smile:)))))
30. led 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika gratuluju k tripplům :slight_smile: my jdeme v pátek na velkej UZ, tak jsem zvědavá,,,,, jestli nám potvrdí toho chlapečka, nebo jestli se v 12tt sekli :slight_smile:))) je neuvěřitelný, jakto rychle letí,,, ve středu budu mít půlku za sebou
30. led 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Jé tak to je paráda, já už se taky třepu jestli nám chlapečka potvrdí nebo ne...kam jdeš na ten velký utz?

Jinak s těma porodnicema máš pravdu, já myslím, že žádná není vyloženě špatná, každá má svá pro a proti, uvidíme kde nás nakonec přijmou...jinak s tím kojením jsem to slyšela, ale já mám kamarádku laktační poradkyni - teda ne certifikovanou, ale hodně se o to zajímá a hodně se baví s dulama a porodníma asistentkama, takže využiju její případnou pomoc pokud by to nešlo...ale já obecně spíš spoléhám na to co si nastuduju sama, protože nepředpokládám, že by měl někdo čas se mi víc věnovat, při tom frmolu v porodkách to asi opravdu není možné...
30. led 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika jdu na Veveří,,,,budete někdo chodit na nějaký předporodní kurzy??, já vůbec nevím, jestli mám nebo ne,,, říkala jsem si, že bych se zašla akorát podívat do těch BOhunic třeba na ty dvě lekce,,,ale ještě uvidím,,,
30. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Já bych chtěla, kamarádky mají dobré zkušenosti s kurzy z tohoto centra:

http://www.majka-kurzy.cz/vikendovy-predporodni-kurz/

chtěla bych ten víkendový, na ten každotýdenní bych asi neměla čas..
30. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 to je otazka jestli jsou to zbytecnosti :grinning: ja jich mam v planu nakoupit take dost :grinning: jinak ja na predporodni kurzy urco chodit budu a rada bych i s manzelem, tak uvidime...
@carrynka a ma ten concord tu preklapeci rukojet? to je vec, kterou chci a pres to vlak nejede :grinning: :grinning: :grinning:

jinak holky s porodem nevim, chci urco nadstandart a budem v Bohunicich nebo na Obilnaku, aby mohl byt manzel porad se mnou/s nami. Kde je to ale lepsi, to hold babo rad :confused:
30. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Já právě o Obilňáku vůbec neuvažovala,,,, no vůbec nevím,,,,,
30. led 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 me tam rodily dve kamosky a obe spokojene...a me se tam take docela libilo, kdyz jsem tam byla na navsteve... ja zase nejak neuvazuji o Milousich, ani nevim proc...jak je to tam s navstevama? Stejne si mylsim, ze to dopadne na Bohunice, tam jsem roky sledovana na hematologii :pensive:
30. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote u Milošů jsou návštěvy jen myslím 3 h denně a nesmí na pokoj, což teda docela zase vítím, bo aby tě tam po porodu okukovali cizí lidi a chlapi,, no nevím,, rodilatam Lenya79 a byla max spokojená,,a další moje kamošky tam rodily a byly moc spokojené,,ale pořád mi vychází líp ty bohunice,,ale tam stejně nebude volno,takženakonec skončím an obilňáku o kterým jse mvůbec neuvažovala :slight_smile:))))
30. led 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek