• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
autor
@lucuschka ahoj, jestli se neurszis tak zatim ne, dlouho jsi neprispivala a preci jen se tam probiraji osobni veci, tak muzem zatim klidne diskutovat tu a pak bych te treba pridala :slight_smile:
15. led 2013 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka chápu to... malá mi nějaké vysedávání u pc moc nedovolí... jen jsem chtěla mít kontakt s nějakýma jinýma maminkama...
15. led 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka ráda bych ovšem někdy šla s váma na srazík, ... je toho na mě někdy moc a sedět doma a bulet se mi nechce :unamused:
15. led 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucuschka jasne, neni problem :slight_smile: my se schazime porad...klidne pis sem, holky tuhle diskuzi taky porad sleduji...
15. led 2013 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucuschka jinak my se schazime jendou za dva tydny v knihovne an koblizne, mame tam mistnost a vzdycky nejaky program, deti si tam hraji an koberci...dalsi je pristi stredu kdybys chtela prijit :slight_smile:
15. led 2013 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka děkuju :slight_smile: asi v unoru bych zašla - teď máme očkování dvoje, takže aspoň se mám na co těšit :slight_smile:
15. led 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucuschka jo klidne, ono je to normalne otevrene i pro ostatni maminky, ale zatim tam jsme jen my konikovky...
16. led 2013 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: Jé holky, já byla asi vyřazena ze soukromé diskuze, že? No nevadí, chápu. Bohužel ani já nemám poslední měsíc dva vůbec čas sednout si k počítači. Adam už přeci jen není mimino a potřebuje, aby si s ním někdo hrál, mluvil s ním apod. Přes den skoro nespíme, vstává kolem 7-8 h ráno, po obídku schrupne tak na hodinku maximálně, jinak většinou půl hodinky, večer teda naštěstí odpadá brzo... Když jsme odpoledne chodili na procházky, tak hned co se vyjelo na vzduch tak spal, ale i tomu už je konec. Z dvouhodinové vycházky většinou usne tak na 30 minut. Ale jinak už je to super, už se spolu pěkně dorozumíme. :slight_smile: Skoro každý víkend ze soboty na neděli je u našich, tak si s mužem většinou uděláme nějaký pěkný večer u hezkého filmu nebo nějaké knížky a na počítač opět není čas. Ale ono je to občas lepší... Tak se mějte všechny pěkně, ať vás děti nezlobí a dělají vám jen radost. :slight_smile:
19. led 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misaskul snad se nezlobis, nejak jsme to uzavreli fakt pro ty, co tak chodi... jinak by ses mohla k nam nekdy pridat na nejaky obidek, nebo knihovnu, co?
21. led 2013 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Nezlobím se, je to v pořádku. Já se akorát přihlásila a pořád tu diskuzi hledala a hledala a říkala, že to přece není možný, že ji mám v oblíbených... A pak jsem četla to viz výše s lucuschkou, a tak mi to docvaklo. No vzhledem k tomu, že jsem "až" z Boskovic a taky k tomu, jak nabitý teď máme s Adamem program, tak to do Brna moc nevidím. Ale díky za pozvání. :slight_smile:
Taky je nás v Boskovicích pár maminek co se občas vídáme, ale je to spíš nepravidelné, v nějakém cvičení s dětmi, plavání apod., tak snad aspoň tato diskuze zůstane trochu živá, abych úplně o kontakt s vámi, které znám, nepřišla.
21. led 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka ahoj, kdy plánujete knihovnu? Od kdy do kdy to bývá? Co si berete s sebou? Musím si koupit členství nebo tak něco?
31. led 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucuschka ted bude ve stredu, od 13h... sebou akorat treba deku pro malou a nejake hracky, jinak nic... pokud bys chodila pravidelne tak si budes muset zaridit clenstvi v knihovne pokud nemas, jinak nic...
31. led 2013 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Ahojky, já jsme z Brna a mám holčičku dubňátko 2012. Tak bychom se mohly sejít a poklábosit o těch našich mimčech, co ty na to?
1. únor 2013 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katez jj klidne, a odkud jsi?
2. únor 2013 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ze Židenic a ty? Moc ráda poznám další maminky nebo zajdu s někým na kafčo, do herny atd....
2. únor 2013 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katez ja jsem z Bystrce. My chodime s holkama na obedy a po kavickach kazdou chvilku, tak se muzes klidne pridat...mame deti vsechny mezi rokem a 6ti mesicema...
3. únor 2013 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka super, tak to bych se moc ráda přidala a poznala další maminky, já mám 9 měsíční holčičku. Budu ráda, když mi dáš vědět a někde bychom se mohly sejít :slight_smile: , tak písni, budu se těšit!
4. únor 2013 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka budu se tedy na setkání těšit :slight_smile: ačkoliv mám trochu obavy, jak to bude probíhat... snad to bude OK :slight_smile:
4. únor 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katez tak se prijd mrknout ve stredu taky do knihovny... mame to kazde dva tydny, takovy mami a mimi klubik :slight_smile:

@lucuschka ok je ot na koblizne v knihovne JM ve 3.patre, hudebni klubovna.
4. únor 2013 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka moc ráda přijdu, je to na té Kobližné v knihovně JM? A v kolik hodin? Písni kdyžtak nějaký info, co sebou atd... :slight_smile: díky
5. únor 2013 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka děkuju :slight_smile: a kočárek kam? mám se někde nahlásit nebo tak?
5. únor 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Ahojky, taky čekám na info, co a jak, ráda bych taky zítra došla do knihovny :slight_smile:
5. únor 2013 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Hledám maminky z Brna (které mají dítě/děti max. do 10 let), které by byly ochotny se mnou udělat rozhovor do mé diplomové práce o MATEŘSTVÍ. Časově a místem se Vám pokusím maximálně přizpůsobit, rozhovor může probíhat i při procházce nebo Tě ráda pozvu do města na kávu. Časově je to náročné na max. půl hodinky. Pokud by sis na mě čas chtěla udělat, tak mi napiš do IP, moc by mi to pomohlo! Děkuji
5. únor 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že se ještě rozrosteme ... holky do knihovny normálně přijet s kočárkem (je tam výtah), s sebou jen nějakou dečku pod mimčo ať má na čem lenošit, pak nějaký čaj nebo kafe, podle toho co pijete, hrnečky tam jsou. Střídavě každá z nás něco upeče abysme měly i něco na zub. Není třeba se nikde hlásit, normálně vyjet do 3. patra, pak doprava, projet chodbou a vrazit do dveří Hudební knihovna :slight_smile:
@lucuschka
@katez
5. únor 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 Ahojky, díky za info, moc rády dorazíme, budu akorát stíhat až tak na 13.30 hod, myslím, že tam jste od 13 hod, že? Super, budu se těšit! Koukám, že máme skoro stejně starý holčičky. :slight_smile: A jak jste na tom z lezením?
5. únor 2013 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katez začátek máme ve 13 hodin, ale nevadí když dorazíš později ... lezeme ani ne týden, moc se jí nechtělo, spíš seděla a stoupala si :slight_smile:
5. únor 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka
@katez holky, moc si to v knihovně užijte,, já tentokrát nedorazím, davídek není zrovna OK, ale moc mě to mrzí,, je to vždycky taková relaxace a nabíječka energie,,,, už se těším na další, až vás poznám :slight_smile:
5. únor 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 ahojky, taky tě moc ráda poznám, tak snad se tam příště potkáme :slight_smile:
5. únor 2013 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 no, to mi povídej, nám se taky nechce lézt, je to takovej lenoch, jen udělá pár temp a hotovo :slight_smile: sezení ještě vyvažuje, uf, tak snad se to rozběhne.... :wink:
5. únor 2013 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 tak snad příště - budeme se těšit :wink:
5. únor 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek