• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
5. únor 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
těším se na všechny holky i dítka :slight_smile:
5. únor 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka @katez Téda, čučím, že naše stará skupina žije. Vítejte holky! Elinka je taky nemocná, takže se zítra taky neuvidíme, každopádně knihovnu si užijte a třeba se potkáme příště :wink:
5. únor 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za včerejší prima setkání :slight_smile: mě i malé se to velice líbilo :wink:
7. únor 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lucuschka
@katez Holky tak co, prijdete i pristi tyden do knihovny???
13. únor 2013 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka já doufám že ano... jenom teď řeším zda zaplatit ten roční poplatek když se budeme stěhovat a bude to asi mimo Brno a tak nevím jak to s tím docházením bude - klidně bych přispívala při návštěvách...
13. únor 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Ahojky, snad dorazíme:slight_smile:, a chodíte s holkama i někam do herny?
13. únor 2013 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Lucko podmínka knihovny je zaplatit roční členství, není to o nás, ale o jejich podmínkách, takže pokud příště dorazíte musíte mít členství zaplacené.

@katez Ahoj Katko, my jsme teď mimo Brno, ale těším se teda na nové tváře v knihovně :slight_smile: Jinak s holkama chodíváme občas do kaváren, v létě jsme byly v Lužánkách, na přehradě...na jaře to myslím bude určitě častější.
13. únor 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Ahoj Lucko, vzhledem k tomu, že knihovnu jsem domlovula já,t ka ti napíšu jak to je s registračním poplatkem: Od začátku to byla jedna z podmínek knihovny, aby nám tohle setkání umožnili. Myslím, že ti Lucka říkala, že od března bude nějaká změna a bude se nějak platit na každém setkání,a le teď je to o te registraci. Chápu, že když se budete stěhovat, tak je to blbé, ale jde o to, za jak dlouho to u vás vypadá. Pokud se jedná o někoik měsíců, tak si myslím, že bys ten poplatek zaplatit měla - je to 200Kč, můžeš si pujčovat knihy a využívat dalších služeb knihovny (ne jenom v centru,a le i na pobočkách). Pokud víš že příjdeš třeba už jen 2x, tak se prosímtě zkus domluvit ve středu s Luckou, aby o tom věděla a případně navrhla nějaké řešení.
Vůbec tě nechci od chození do knihovny odrazovat, naopak, ale zase bych nerada porušila dobré vztahy, tkeré v knihovně mám(e) a původní domluvu. Díky Hanka
13. únor 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katez
@lucuschka Holky pokud budete chodit, napište mi prosím vaše maily (sem nebo do IP). Poslala bych je Lucce, aby na vás měla nějaký kontakt a kdyby měla nějaké materiály, aby je mohla poslat. Díky.
13. únor 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika @hanuu právě proto, aby nevznikl nějaký problém, tak jsem raději uvedla jak se věci mají... klidně se zkusím domluvit přímo s Luckou a uvidím, co mi řekne
13. únor 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka no ona ti.nic moc jineho nerekne. Pokud nevis, ze vic jak jednou - dvakrat neprijdes, tak proste zaplat registraci a ber to jako podminku. Pokud opravdu uz prijdes jen jednou - dvakrat, tak to Lucce rekni, ale ona neni ten, kdo by ti to mohl nejak odpustit nebo rozhodnout, ze zaplatis jen cast. Musela by to stejne konzultovat s nekym z vedeni a myslim, ze z toho nebude mit uplne radost.
A kdy se mate stehovat?
13. únor 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Lucko, pokud už jsi jednou v knihovně byla, tak podruhé už si musíš zaplatit registraci, taková jsou pravidla. To první setkání je jakoby na zkoušku, pak už se musíš registrovat. Chápu, že je to pro Tebe nepříjemné, když nevíš, jak to bude se stěhováním, ale pro nás by zase bylo nepříjemné, kdyby vedení knihovny klub maminek kvůli neplatičům zrušilo.
13. únor 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@katez
@lucuschka Ahoj holky, tak jak to vidite s knihovnou zitra? Dojdete? :wink:
19. únor 2013 v 06:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Ahojky, my asi nedorazíme, měli jsme horečky a rýmu a teďka jak odešly ty horečky, tak jsme chytli tzv. 6 nemoc miminek, jsou to pupínky po těle po těch horečkách a trvá zmizení asi tak 3-4 dny, tak nechci ještě mezi děti moc chodit. Spíš asi až tu další knihovnu, popř. kdybyste šli třeba příští týden někam do herny nebo na kafčo, tak to už bychom se přidali, ale tento týden ještě nee, radši.
19. únor 2013 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katez tak at je mala brzo zdrava, budeme se tesit priste.
19. únor 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katez Také přeji brzké uzdravení!
19. únor 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katez tak se snad jeste uvidime, urcite nejakou kavarnu naplanujem :slight_smile:
19. únor 2013 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? :slight_smile:
5. říj 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misaskul Ahoj, a jak u Tebe? Ještě jste 2v1?
14. říj 2013 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Ano, já si "užívám" poslední dny 2 v 1. :slight_smile: A pravděpodobně to tak ještě nějakou chvíli bude. Malá se podle kontroly u dr. ještě ven nechystá, sice se to kdykoliv může změnit, ale abych se přiznala, i já to tak cítím. Bojím se, abych nepřenášela až do listopadu, ale snad to tak nebude.

A co u vás nového? Tady v diskuzi je to nějaké mrtvé, občas si něco přečtu v oblíbených, ale jinak o vás nic nevím. Caparti už lítají, tak je veselo co? :slight_smile:
14. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul Míši už to máš za pár, že? Tak držím palce. A co Adámek, těší se na sestřičku?
No máš pravdu, všechny děti už běhají, tak je to opravdu veselé, hlavně, když se sejdeme a jejich víc pohromadě :slight_smile:
14. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misaskul no hold tady do diskuze se uz nejak nechodi :( a jake mate jmeno pro holcicku???
14. říj 2013 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul Ahoj Mišo, držím Ti palce, ať to dopadne všechno na jedničku a máš pohodový porod. Je to sranda, ještě jsi mi před porodem psala, že máš taky Adámka a najedou vás bude o jednoho víc:slight_smile:
14. říj 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika
@carrynka
@hanuu Dnes jsem si zrovna myslela, že už pojedeme. Bylo to šílený, z ničeho nic stahy cca co 3-5 minut, ale trvalo to asi jen 20 min a zase pohoda... Holky díky, snad to bude rychlý a bezproblémový. :slight_smile: A jméno - to už jsem tu někde zmiňovala, ale víte co - nechte se překvapit. :slight_smile: Jo a Adam to moc neprožívá, má teprve 2 roky, ale to, že mám v bříšku sestřičku vnímá a ví, že tu s námi brzy bude a že já budu pár dní pryč (to je naštěstí pohoda, protože je od roku téměř každý víkend minimálně na 1 noc u našich). Taky ví, že musel v létě opustit postýlku a musel jít do větší, protože v té malé bude malé miminko. Bere to tak nějak "normálně". :wink:
15. říj 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul Tak co Mišo, už?:slight_smile:
22. říj 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul Ahoj Míšo, zdravíme a také přejeme klidný bezproblémový porod a zdravou holčičku :wink:
27. říj 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika
@clara.7 Ahoj holky, tak už. Zdraví vás dvojnásobná matka - trochu unavená, ale maximálně šťastná (zatím - jsme doma pár hodin). :slight_smile:
27. říj 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@misaskul Jé gratuluji moc a přeji hodně zdraví tobě i Stelince :wink:
27. říj 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misaskul opozdene gratuluju! At se Vam dari :slight_smile:
14. lis 2013 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek