• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
autor
@romca13 a chodi se od 12. týdne...nejpozdějí konec 13. tt
8. lis 2011 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už sem přes týden nakukuju, ale ještě jsem nesebrala odvahu se k Vám přidat, až dnes. Já vysadila HA před téměř dvěmi měsíci a jsme ve fázi snažení. :grinning: Přišlo to jak hrom z čistého nebe, plánovali jsme dítě tak za rok za dva a najednou měsíc po svatbě jsme se prostě shodli, že miminko chceme hned. :slight_smile:
Tak uvidíme jak se s tím příroda popere, každopádně doufám, že v roce 2012 rodit budu. Co vy holky, jak vy jste se k tomu rozhodly? Svatba, věk, jiné důvody...? U ná to bylo ze dne na den, ještě teď jsem z toho v šoku. :grinning:
8. lis 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka tohle je něco jiného,,, no není to v tom 12. týdnu,, brala jsem na začátku těhu ATB, tak mi doktor řekl, že mě pošle hned na genetické testy,, jen to jen konzultační, kde mi podel délky těhu, délky braní ATB vypočítají riziko,, nebudou mi brá ani krev ani UZ,,,,
8. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlovasandra no u nás to bylo plánované už asi 2 roky ,,, manža věděl, že nechci mimi aniž bychom byli vzití,, on by mimi chtěl už dřív,,, loni jsem se vzali a řekli jsem si že ten další rok se začneme snažit,ale ještě jsem chtěli jet na dovču, kde jsem byli v září, takže jsem vysadila až v srpnu letos,, víceméně mě k tomu dohnal věk,, bo i přesto, že mi bylo teď v říjnu 30, tak mám stále pocit, že na to nějak nejsem připravaná a doufám, že to během těhu přijde :slight_smile: no a kdo by to řekl, že to vyjde hned druhý měsíc, že ?????
8. lis 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
S dovolením nakouknu, protože i když už máme skoro dvouměsíčního chlapečka, tak do diskuze těhulky z Brna 2011 chodím. To je sice jiná diskuze, ale podobná. No a s tím těšením se na mimi to u nás přišlo až když jsem otěhotněla, takže @romca13 nemusíš mít strach, příjde to. I my se pro mimi rozhodli kvůli věku a vyšlo to hned na první pokus po vynechání anikoncepce. :slight_smile: Tak jen na toto jsem chtěla reagovat. hezký den a celé těhu, je to prima! :wink:
8. lis 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul jééé, tak děkuju moc za uklidnění,,, zatím jsem ve fázi, že je mi fakt mizerně, každej den zvracím a pak mám celý den žaludek na vodě, takže si to moc neužívám,,, ale věřím, že jakmile tyhle nevolnosti ustoupí, tak že to mateřství dojde i namě :slight_smile:
8. lis 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to jste se tady pěkně rozjely :grinning: teď jsem dojela z města a pokoupila nějaký dárečky malýmu, ostatním zatím nic, protože ani nevím co, musím něco vymyslet :slight_smile:
@romca13 já myslím, že to na tebe určitě přijde, když né v těhu tak po porodu až uvidíš mimi, tak to bude :slight_smile: , ještě teď si vzpomínám jak jsem byla celá vyjukaná, po porodu a v šestinedělí, no změna a velká :slight_smile:

@pavlovasandra no, my už máme jednoho chlapečka, takže mimi se narodí kolem 10.června a malej má 21.června 3 roky, takže nám to úplně vyjde, kvůli mateřské, jinak mám už 30, takže jsme nechtěli dělat nějakou přetržku, myslím že si alespoň děti vyhrají, no a pak hupky šupky do práce, ještě že je to tak daleko :slight_smile:
8. lis 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Neboj, mateřské pudy dřív nebo později příjdou, často to bývá až s narůstajícícm bříškem nebo u těch, co se dlouho snaží se zjištěním, že už se zadařilo. :slight_smile: Mě naštěstí nevolnosti minuly a asi do sedmého měsíce jsem sportovala a dost se hýbala a jsem za to ráda, ale to si člověk nevybere, to zařizuje příroda. My jsme se pro miminko rozhodli proto, že už bylo dostudováno, odpracováno, zařízeno bydlení a rádi bychom do 30 stihli ještě druhé, je mi 28 a chtěli bysme děti tak 2 roky od sebe. Snad to vyjde! :grinning: Už teď se na to těším. Jsou to takové racionální důvody, bylo to jako bychom plánovali koupit nové auto (hloupé přirovnání, ale je to tak), nějak jsem nad tím víc nepřemýšlela a najednou se to stalo, vyšlo to a já z toho byla úplně paf, o manželovi ani nemluvě. :slight_smile:

Tak se tady holky mějte pěkně a hezky se těhulte! :slight_smile:
9. lis 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepáčte že vás sem vstupujem,ale prišiel vám rodičák?Mne vždy príde maximálne 7eho,ale doteraz nič tak neviem či mám všetko ok..alebo či meškaju všetkým.Posielaju mi ho z Brna.Díky :wink:
9. lis 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 ja jsem mela ty stavy i kdyz mi nebylo spatne...proste jsem najednou zacala pochybovat, obcas mne to prepadne jeste ted, ale to ej asi normalni...preci jen je to hrozna zmena, takze clovek si rika, jestli ot zkratka zvladne....
9. lis 2011 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?

@carrynka děkuji za info, já nějak tuhle diskuzi minula, ale právě jsem si říkala, že by bylo fajn pokecat s někým ze stejného regionu.
24. lis 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu ahojky,,,, samozřejmě,,,, dlouho tu už teda nikdo nebyl, tak se holky asi toulají po jiných diskusích :slight_smile: ty jsi přímo z Brna?
25. lis 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Ahoj, jj jsem přímo z Brna, celej život, konkrétně z Bystrce.
Nebo třeba všichni nakupují vánoční dárky :slight_smile:
25. lis 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu no taky bych už pomalu měla začít, nemám ani jeden, ale nějak se na to necítím, abych lítala po obchodech,,, letos jsme si řekli, že budou jen drobnosti,,, takže to bude snad rychlý nakupování :slight_smile:
25. lis 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 no já jich pár mám, ale zatím je to slabé, taky se moc na nakupování necítím. 3 měsíce jsem prozvracela, teď už je to sice lepší, ale cestování mi pořád nedělá moc dobře a v obchodech je mi za chvíli na omdlení z vedra a vydýchaného vzduchu - to mi stačí i potraviny, takže nevím jak to budu dělat, ale něco se určitě vymyslí :slight_smile:
25. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jsem z Brna, bydlím ve Štýřicích kousek od centra. Jsem v 6 tt, těhu potvrzeno, termín porodu cca někdy v půlce července, už se ukázalo i srdíčko. Další kontrola mě čeká v půlce prosince (to budu 9 tt). Zatím kromě občasného pobolívání v podbřišku a žravky nemám žádné příznaky.
26. lis 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina ahojky , to víš že můžeš :slight_smile: a do práce chodíš?
26. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Ahoj, jj, do práce chodím a pokud nebudou nějaké zdravotní komplikace, tak doufám, že to vydržím až do nástupu na mateřskou. Jsem sociální pracovnice. A co Ty?
27. lis 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina no já jsem doma od 8tt, začala jsem špinit, navíc z nevolnostma bych to nedala,,, zvracím už měsíc a celý den je mi blbě, takže bych v práci asi umřela,,,,,,
27. lis 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Tak to je mi líto :( Já zase stresuju, že mi nic není, vůbec se necítím těhotně, tak mě občas zase napadají černé myšlenky, jestli je vše v pořádku...
27. lis 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina jestli jsi v 6tt, tak máš ještě chvilku čas ,,, mě to začalo v 7tt a něco a doteď nepřestalo,,, jsem v 11tt
27. lis 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Podle MS bych měla být v 8 tt, ale dle UTZ teprve v 6 tt. Ale asi jsem to zakřikla, zrovna dnes večer je mi chvilkama na zvracení, mám knedlík v krku a čekám, kdy poletím na WC...
27. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 A mimochodem, máš krásné svatební fotky! :wink:
27. lis 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m.artina jé , děkuji za pochvalu :slight_smile:
no já dnes myslela, že už zvracet nebudu,ale po desáté ráno to přišlo :( no jsem zvědavá, kdy to přestane, nebo jestli budu trpět celý těhu,, no snad ne :slight_smile: kdybych se aspoň vyzvracela a pak bylo dobře, ale mě je špatně celý den,, až kolem třetí odpoledne mi začne být líp a dobře je mi tak od šesti,,, to už si i pochutnám na jídle :slight_smile:
27. lis 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu ahoj taky tě tu vítám...jéé ty jsi z Bystrce? Já taky :slight_smile:)) To je super...
@romca13 ono tady ted nikdo nic porad nepsal, obcas jsem nakukovala:slight_smile: jeste je nas tu Brnacek asi malo nebo nevim :slight_smile:
28. lis 2011 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@m.artina Tak ytě tu vítám...ať všechno dobře pokračuje...
@romca13 a bereš nějaké prášky nebo jen jdi do ma a odpočíváš? Já jsem měla na špinění askorutin a duphaston a pomohlo to...ani jsem to pak uz nedobrala...

My mame za sebou prvni screening a vysledky dopadly dobře...tak pridavam fotečku :slight_smile: Musím se pochlubit tím naším obříkem :slight_smile:
28. lis 2011 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka jé to je krásný miminko :slight_smile: neberu nic, jen jsem doma a odpočívám,,,, špinila jsem asi 5 dní a pak to přestalo,,, do konce roku zůstanu doma, stejně pořád zvracím, tak bych v práci asi umřela a navíc je tam šílený blázinec, takže si hezky užiju Vánoce a po novým roce uvidí, pokud mi bude dobře, tak bych chtěla jít do práce,,, my jdeme na 1. screening 13.12. současně s tím i na tu genetickou konzultaci, tak jsem zvědavá, doufám, že vše dobře dopadne :slight_smile:
28. lis 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 tak to mas fajn, pekne odpocivej a nechcej se obskakovat od manzela a uzivej Vanoce :slight_smile: a kam jdete na ten screening?
28. lis 2011 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu k vám :slight_smile: My máme termín v dubnu 2012, prcek kope jako blázen, ale jinak je vše OK :slight_smile: První 2-3 měsíce mi bylo taky pořádně špatně, naštěstí na svatbě už jsem byla vcelku v pohodě, jen jsem toho ještě moc nepojedla, zato teď ... :grinning:
Jinak bydlíme v Králově poli - přímo na Slovaňáku :slight_smile:
28. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 Ahoj, taky tě vítám..lkonečně se nám to trochu rozjíždí, už jsme si říkali že ej v Brně nějak málo těhulek :slight_smile: Si tě pamatuju i z BRMS, tak jsem si říkala, jestli se k nám přidáš :slight_smile: Už víte, co to bude?
28. lis 2011 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek