• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@hanuu V pátek, ale dle UZ i z 30.tt odpovídá staršímu, tak jsem myslela, že to bude dřív.
14. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip tak uvidíš, kdy se mu zachce, třeba už to bude brzo.
14. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Gábi a ty chodíš teď k té Dvořákové??? já hodně trpěla na záněty a ona mi cpalapořád jedny a ty stejné léky dokola, vůbec mi nepomáhaly, ona ani nedělala žádné vyšetření, jako stěry a podobně, co je tam třeba za infekci a pořád mi dávala Clotrimazol nebo jak se to jmenuje,,, a přijde mi šíleně chladná,, je sice fakt, že každému vždy podá ruku,ale to bohužel můj názor na ni nezmění,,,, chodím teď k MUDr. Fellerovi na českou, na známém lékaři má taky průměrný hodnocení,ale já jsem max spokojená :slight_smile:
14. únor 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote ahojky urcite si uz dostala dost doporuceni a info o Dr Dvorakove.. ja jen dodam ze jsem tam byla loni v listopadu 2011 po prestehovani do Brna poprve - a naposledy.. ne ze by byla zla, nebo neprijemna, ale me fakt nesedla.. studena, zadne info - nato ze jsem tam byla uz v pulce tehotenstvi tak ji nic nezajimalo moje historie od minuleho lekare - nic!! sokovala me kdyz sem ji nabidla ze ma gynekolozka rada preposle vsechny me vysledky tak me odbyla at se o to nestaram, ze ona si to zjisti sama a chtela me hnat na krev a vsechno znovu!! tak jsem podekovala a vypadla.. brrrr fakt je takova jako jeji recenze na znamy lekar! bez nadsazky..
14. únor 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Já někde četla, že průkazka se odevzdává v porodnici a oni ji tam zakládají, takže se doporučuje, nenechávat v ní vloženo něco, o co by člověk nechtěl přijít (např. fotky apod.)... Ty jo, takže už se to blíží, v dobrém "závidím", že už budeš mít mimi u sebe :dizzy_face:
14. únor 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Standartne se těhu prukazka zakládá v nemocnici ale kdyz si o ni vrchní sestře řeknete tak vám ji před propouštěním domu dá, jen si nechá vysledky z krve, ptz všechno z ní mají opsané v chorobopise.Já si o ni řekla a mám ji a jsem za to ráda :slight_smile:
14. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 jojo chodim k ni prave uz osm let a prave take se me porad vraci mykozy a kvasinky :-/ a porad me pise clotrimazol...i kdyz zkusila jsem sama i candibene a vysledek take nulovy. K Fellerovi chodi kamoska, ten je nekde u Ceske, ne? Ja prave jsem si vyhlidla tu MUDr. Dobrovolnou, je tady na Vinohradech v krasne ordinaci a ma take vyborne pristrojove vybaveni a vyborne hodnoceni, navic ma praxi z z nemocnice
14. únor 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote tak to zkus, za to nic nedáš. Asp´ˇn třeba tu konzultaci a uvidíš jak na tebe osobně zapůsobíš Já měnila doktora v 16tt, taky jsem to furt odkládala, nevěděla koho, zjistila, že v podstatě na každého se najdou negativní ohlasy. No a nakonec my byla doporučena právě ordinace na Orlí a mám mladou paní doktorku, se kterou jsem moc spokojená. Nakonec jsem se k ní dostala vlastně náhodou, ne že bych od ní někoho znala. Nevím jestli je ta nej, ale jsem ráda, že jsem se ke změně odhodlala. mám od té doby klid. :slight_smile:
14. únor 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu ja uz menila vickrat od mych 10 ti let, do 15ti jse chodila na obilnak na detske, to bylo silene, neprijemna, chladna, vzdy to solidne bolelo...pak jsem byla u Charvatove, u te jsem byla jednou, jeji privitani bylo bez pozdravu: vy jste anorekticka ze? pak me skontrolovala kalhotky, intimku a take to solidne bolelo a chovani horsi nez psa, no a nakonec Dvorakova, zatim nejlepsi, ale asi take ne idealni. Ta Dobrovolna me hodne zaujala tak ji asi zavolam a objednam se :slight_smile:
14. únor 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote promiň že vstupuju do debaty, ale moje gynekoložka přijímá nové pacienty a je výborná.....Svojanovská Kateřina, recence na znamylekar.cz, teda platí se 200,- za diagnózu, ale žádný čekačky v čekárně, milá, příjemná ..
14. únor 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno proc se plati za diagnozu? ona neni na pojistovnu? cekacky v cekarne nejsou i jinde :slight_smile:
14. únor 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote no 200,- je takový poplatek, je v tom nové jednorázové zrcátko a jakýsi věci, ona mi to říkala já to zapomněla a čeká se u ní max 30 min, já jsem předtím čekala i 2 hodiny a to jsem byla objednaná, někdo to dát nechce, ale já ž měla tolik gyndařů že radši zaplatím a jsem spokojená než neplatit a trápit se. teď jsem platila 200 na začátku těhu a víc nic, jen 30 kč když jsem tam šla mimo poradnu a to se mi ještě omluvila, chodím k ní už dlouho a jsem nadmíru spokojená
14. únor 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote jo u pojištovny je, dělá v Medicomu na Hybešce
14. únor 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno no tak ja aktualne necekam vice jak 10min :slight_smile: ale uvidim u Dobrovolne ale tam asi take cekacky nebudou... me to prijde trochu zvlstni platit gyndari 200Kc kdyz vim kolik jim sype za prohlidku pojistovna...jasne jeslti si chces zapaltit jednorazova zrcadla ok, ale ta stoji par korun
14. únor 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote mě nejde o ty zrcátka, já k ní chodila i před tím když se to neplatilo a byla jinde, jde mi o kvalitního doktora a to mám, takže mi na nějaké dvoustovce nesejde, je to nejlepší gynekolog jakého jsem kdy za celých 30 let měla :wink: jen jsem ji chtěla doporučit, protože je dobrá nic víc, nejen jako lékař ale i jako člověk což je pro mě nejdůležitější
14. únor 2012 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo uz to mam, to me prijde trochu jako ulet
v poplatku 200,-Kč je zahrnuto poskytnutí jednorázového materiálu (gynekologická zrcadla + zkumavky na moč) a regulační poplatek
nevidim duvod, pros bych mela pri kazde navsteve platit nejake zkumavky na moc kdyz jsem ji nikdy na gynde nedavala...celkove na me Mediconet z webu teda neusobi nejak suprove, ale spise dost ala business :confounded:
14. únor 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno vis co me nedela problem zaplatit treba za nadstandart nebo sponzorsky poplatek, ale nevidim duvod proc pokazde platit neco co nevyuziju...? to me trochu nejde do hlavy. neby ty snad pokazde na gynde odevzdavas moc? :grinning:
14. únor 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote neplatím za každou návštěvu, jen za diagnózu, ale jak říkám, chtěla jsem ti jen poradit kvalitní doktorku, protože vím jak blbě se shánějí a i mě byla tato doporučena když jsem se sem přestěhovala jako kvalitní lékařka, navíc nejde o to že čekáš 10 min, moje objednává tak aby nikdo nečekal ta půl hod je opravdu max když třeba přijde někdo akutní a ona ho veme, tvoje věc, chtěla jsem poradit :slight_smile:
14. únor 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote a ani nejde o blbou zkumavku, říkala jsem, že jsem k ní chodila i před tím a tak ani nevím co v tom poplatku je a je mi to fuk, nechtěla jsem to vědět, když mi řekla že se bude stěhovat tam a jestli u ní zůstanu i přes ty 2 stovky řekla jsem jo
14. únor 2012 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
když máš kvalitního doktora, kterej splňije všechna tvá očekávání jako odborník i člověk je ti to fuk, znám idi co platí 500 i víc a chodí, lepší než si připadat za 30kč jako kus hadru a na běžícím pásu :wink:
14. únor 2012 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno no tak me puvodne Dvorakova byla taky doporucena jako kvalitni :grinning: nevim ja jsem rozhodla ted pro Dobrovolnou, jeji stranky a prostredi me teda oslovilo vice :slight_smile: ja vim ze to zni asi blbe, ale uz jen z webu se da vycist i to co tam napsane neni a da se podle toho zjistit, jaky je smysl a proste tohle http://gynekologie-revova.cz/ na me pusobi lepe nez tohle http://www.mediconet.cz/ :slight_smile:
14. únor 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno ja jsem psala ze by me nevadil sponzorsky poplatek nebo nadstandart, ale v tomhle smysl nevidim, o to jde...
14. únor 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote chápu doufám že budeš mít štěstí, já bych zase nešla někam kde není "koza" za pláštěm :grinning: , ale rozumím, možná, kdybych ji neznala ještě z ordinace na cejlu tak by mi to taky připadalo divné, ale ...hodně štěstí snad si padnete do oka :slight_smile:
14. únor 2012 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno jaka koza za plastem?
14. únor 2012 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote no podle fotek brněnského pracoviště, je lékařské vyšetřovací křeslo "koza" (slang) v místnosti se stolem čelem k oknu a není okolo něj závěs ani z jedné strany, já se svlékám u dr přímo u křesla za pláštěm a jen si tam přejdu asi 3 kroky, pokud vejde někdo do ordinace tak na mě není vidět odnikud, sestra má vyšetřovnu ve vedlejší místnosti,tzn v ordinaci jsem jen já a doktorka
15. únor 2012 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno no pockej, tady ma sestra vlastni kanclik, a mezi cekarnou a ordinaci je kabinka zdena...tohle je pouze ordinace lekare...takze aby sel nekdo dovnitr, musel by projit pres sestru, pres kabinku a pak teprve do ordinace
15. únor 2012 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote no a? ale furt tam budeš roztažená i když přijde třeba jen sestra, nebo půjdeš polonahá až ke křeslu od převlékací kabiny....já tohle nemám ráda, zažila jsem to několikrát, mám ráda svoje intimní partie v intimitě :grinning: a ne jak na trhu :sweat_smile: , to je můj názor a moje pocity, spoustě žen to nevadí a určitě to bude skvělá doktorka :slight_smile:
15. únor 2012 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno ja nevim jak ty, ale ja si vzdy na prohlidku beru saty nebo sukni, takze vazne polonaha nechodim...a kdyz budu na kresle, tak otocena zady ke dverim a anvic bez klepani a nasledneho vpusteni snad nikdo do ordinace nechodi, ne?
15. únor 2012 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote já ne já se už do spoustu věcí nevlezu :grinning: :grinning: a to co bylo dlouhé před těhu se nějakým způsobem zkrátilo ve předu :grinning: a navíc nemusím když se svlíkám 3 kroky u křesla za plentou :grinning: :grinning: já to prostě nemám ráda, a jak říkám hodně ženským to problém nedělá a určitě bude skvělá
15. únor 2012 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote vážně ti přeju aby ti vyhovovala a byla skvělá po všech stránkách včetně prostor vyšetřovacích, vím jak je to důležité takže zlom vaz tfuj tfuj tfuj a dobrou noc
15. únor 2012 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek