• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
autor
Ahoj holky, tak glukozu mam za sebou a vubec to nebylo tak hrozny... dala jsem to na dva loky, sama jsem se divila...ostatni maminy se s tim crcaly 10 min :slight_smile: Ani jsem po tom sladkem nemela hlad, takze se to v pohode zvladlo... a z tech maminek tak jsem mela nejvetsi bricho....ach jo, na to, ze jsem do ledna nemela nic, tak ted Kubik roste rekordnim tempem :grinning:
A odpo jsme byli na 4D...malej ma 750g, pry je celej po mne, trochu mu prsi do nosiku a ma pry stejnou papulu jak ja :slight_smile: takze po tatinkovi bude asi jen chytrej, doufam :slight_smile: Mam placentu na predni strane, takze pani doktorka mela problem, aby byl vubec videt...
15. únor 2012 v 05:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mitote jo a je fakt, že u té Dvořákové mi taky vadilo, že je jedna místnost pro dr i sestru,,,,,,Feller je přímo na české,, v budově jak je H&M,, dřív byl na Běhounské,,má to teď moc pěkně udělané, celý nový,,,,ale taky se u něj platí 30,- za jednorázové zrcátko,ale to mě nějak nezruinuje :slight_smile:
15. únor 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote
@katka_brno a co se týká křesla za pláštěm,,, tak to já neměla u žádného dr. a to jsem jich měla už X... buď jdu v sukni, nebo si tu sukni na sebe natáhnu v kabince,,, nebo do ordinace jdu v tričku a kalhotkách,, a kalhotky si sindám až těsně předtím než lezu na kozu a podržím si je v ruce,,na tom nic dináho taky nevidím,,,
15. únor 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka No paráda, jsi můj hrdina před tím testem :slight_smile: mě to čeká za měsíc, tak jsem zvědavá...

Carry, jestli to není moc drzé, kolik jsi zatím přibrala? Já jsem nepřibrala do 5. vlastně nic, pořád jsem měla mínus 1,5 kg a za poslední 2 týdny to skočilo o 2 kg nahoru, je fakt že se bříško hodně zvětšilo, ale říkám si kam to tímhle tempem 1 kg /týden půjde :sweat_smile:
15. únor 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabbika posledni tyden jsem se radsi nevazila, ale jinak 5 kg... prvni tri kila jsem pribrala hned v prvnim mesici, al eto mi slo vsechno na prsa... :unamused: pak se to zastavilo, a tedko mi teda bricho roste turbo tempem...do 22tt nebylo skoro nic videt, ale ted jsem jak balon... :angry:
15. únor 2012 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno Takový poplatek má celkem dost lékařů, nebo mají např 500,- registrační...někdy se to fakt vyplatí, já mám celkem drahou zubařku, ale prostě mně to kvalitou vynahrazuje, za kvalitu si je někdy třeba připlatit :slight_smile:
15. únor 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Díky, tak uvidíme, kam to poleze:slight_smile:
15. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Já přibírala ze začátku celkem tabulkově, za což jsem byla moc ráda, ale ke konci to šlo co týden to kilo, takže jsem tu tabulku už přeskočila :frowning2: Na druhou stranu zase lepší, než mít nějaký komplikace. I když nevím, kam to dávám, protože mi všichni říkají, že na to, že mám rodit, nemám zase tak moc velký břicho.
15. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Já už si říkala jestli nerodíš, takže stále 2 v 1 :slight_smile:

Jasný, lepší kila než komplikace..spíš se snažim trošku krotit v sladkém a nezdravém, abych pak nebyla nešťastná z toho co mně zůstalo..
15. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabbika stejne s tim nic neudelas....takze to taky hazim za hlavu :slight_smile: hlavne, ze prcek roste...
15. únor 2012 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika Já bych tipovala, že mám tak 2 kila z Vánoc, kdy jsem se sladkému neubránila:slight_smile: A shazovat to moc pak nešlo. Ale jestli to bude divoch, jak je teď, tak mi to pak snad pomůže dát ty kila dolů:slight_smile:

Jinak furt nic. Vypadá to, že si to vybere, jakmile budou závěje a nebudeme se moct dostat do porodnice (bydlíme kousíček od Brna).
15. únor 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 no me to nevadilo ze zacatku, jak je ten dotaznik jesti chci sestru u vysetreni nebo ne, dala jsem ne a vzdy odchazela...no ale poslednich x vysetreni tam byla vzdycky :-/ a proste ja se pred sestrou na spoustu veci fakt nezeptam :confounded: me to tloukla od mala mama do hlavy, na gynde se chodi v sukni nebo satech :grinning:
15. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 @mitote ja chodim spis v delsim tilku a je mi too jedno....stejne mi doktorka uvidi az do kuchyne tak co :slight_smile: sestra je tam taky, i kdyz za plachtou, ale vubec mi tam nevadi...ze bych se treba kvuli ni na neco nezeptala...asi nejsem takova narocna nebo nevim, jsem se svou doktorkou spokojena moc :slight_smile: a neplatim nic...
15. únor 2012 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka ja nevim, me to delava problem u vsech doktoru, jakmile je v ordinaci sestra, tak zaryte mlcim :grinning:
15. únor 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak v těhotenství se pokaždé v šatech nebo v sukni chodit nedá, v té zimě a náchylnosti těhotných k zánětům močových cest, si to člověk rozmyslí...a to jsem vždy v sukni chodila.
15. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote jj, taky mám tak nějak zábrany u šech lékařů před sestrou o něčem mluvit :slight_smile:)))
@gabbika já buď v té sukni nebo v kabince sundám kalhoty navleču sukni a v sukni do ordinace,,ale tak sje mto dělala dřív,, teď tam prostě jdu v triku a kalhotkách a než lezu na kozu, tak kalhotky prostě shodím a pak hned obleču,takže tam nahá rozhodně nepobíhám :slight_smile:ú
15. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika kdyz neni sukne nebo saty, vezmu triko co mam pod zadek :slight_smile:
15. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jsou starosti :slight_smile: No, ale jestli porody nebuou probíhat tak, jak mají, tak se vám téměř až do krku bude dívat nespočet doktorů, sester... i z několika směn.
15. únor 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jancip taky si rikam, stejne doktor vidi az buh vi kam, to pak by holky na porodnim sale nemohly nic :slight_smile: takze stud asi musi z cesty... jinak si porod a vsechyn ty procedury co s nim souvisi ani neumim predstavit :wink:
15. únor 2012 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka No, v jednom starším syrském filmu jsem viděla, jak byl doktor během porodu za dveřmi a radil nějaké bábě, co má dělat. :slight_smile: Třeba by to i tady tak šlo :slight_smile:
15. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jancip :grinning: hmm, ale neriskovala bych... myslim, ze po tom vsem cim si projdu mi to bude fakt jedno jestli me nekdo vidi nebo ne :slight_smile:
15. únor 2012 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak když už ležím na té koze,tak je mi to úplně šumák,,, měla jsem iv 16ti nějaký zákrok a to kolem mě bylo snad 10 lidí a taky mi to nevadilo,,,, ale přece jen, kdybych měla přijít už z kabinky do ordinace nahá, tak je to takový divný,,,
15. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mitote Já chodím k MUDr. Nevrlkovi a jsem max. spokojená! Je pečlivý, ale současně nic nepřehání, neplaší a pacienta tak zbytečně nestresuje. Nikdy jsem žádné gyn. problémy neměla, takže jsem k němu chodila akorát na pravidelné prohlídky 1x ročně. Stěry mi automaticky dělal pokaždé, o výsledky si můžeš zavolat. Sami volají, jen když je něco blbě, resp. podle výsledků si tě sami automaticky pozvou na dřívější návštěvu. Dr. je vždy příjemný, stejně tak i sestra. Žádné spešl poplatky (ani registrační) jsem u něj nikdy neplatila, jednou dokonce mi sestřička "odpustila" i těch 30 Kč (měla jsem v drobných pouze 20 Kč a nebo pak jen celou tisícovku) :slight_smile: Teď, co jsem těhu, taky vůbec nic neplatím, ultrazvuk mi dělá při každé návštěvě, dokonce mi fotky z UZ posílá do mailu. Zajímá se, jak se cítím, zda v práci vše ok... Když jsem potřebovala nějakou radu či informaci, vždy byl i v telefonu velmi trpělivý a ochotný, všechno vysvětlí... Objednávat se na prohlídky je možné přes net. Ordinaci má v Židenicích - žádný super moderní prostředí to teda není, ale jeho "služby" jsou vynikající!
15. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Vendy na něj jsem slyšela jen chválu, známá lékařka ho taky chválila jako odborníka a lidského lékaře.
15. únor 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika To jsem ráda:slight_smile: On je fakt výborný! Když jsem si tam volala poprvé (asi před 3 lety), řekli mi, že nové pacientky neberou, ale ať zkusím později, že budou "čistit" kartotéku a vyřazovat ty, co jsou u nich registrované, ale vůbec nechodí. Tak jsem to zkusila a vzali mě:slight_smile: Mám to přes celé město, ale stojí mi to za to:slight_smile:
15. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se omlouvam za nakouknuti, mno v podstate jsem taky byvala tehule 2011 z Brna :grinning: Tak jsem na vas klikla a zrovna koukam - ha, Nevrlka! @vendy26 Je uzasnej, vid? :dizzy_face:
15. únor 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky něco přidám k tématu doktorů :slight_smile: Já chodila odjakživa do Laurei na Berkovu, nádherný nemocnice, luxusně vybavená ordinace, ale doktorka děsná, snad od 16 sem měla problémy a pořád trpěla opakovaně na nějaký záněty, ona mi vždycky něco dala a já tam byla za měsíc znova, nehledě na to, že i když sem byla odbjednaná na určitej čas, klidně sem tam i dvě hoďky čekala a kolikrát se stalo, že jednu babu měla na koze, druhou v kabince na převlíkání a třetí u stolu za vertikálníka žaluzkama!!!!!!Přes jednu kámošku sem se dostala k doktorce do Starýho Lýskovce a je naprosto skvělá, ordinaci má sice skromnou, ale zato přístup a jednání je bezva, nikdy nečekám ani pět min, zánět sem měla naposled snad před dvěma lety a teď když sem těhu dělá mi utz každý tři týdny :slight_smile:
16. únor 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Přesne to co popisujes vím od 2 kamaredek co do laurei chodí!Prý standartně tam čekají 2 hodiny ,protoze paní dr. si objedná 4 pacientky na stejný čas :slight_smile: já tedy chodím do heliosu a nikdy jsem nečekala víc jak 5 minut a přístup byl vždy super, hlavne se mi líbí že všechny možné testy v těhu jsem absolvovla přímo tam,jelikož mají všechno vybavení :slight_smile:
16. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula :slight_smile: Jj, je. Taky spokojená pacientka? :wink:
16. únor 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu To je strašný... Tak hlavně, že už jsi pryč... A přesně jak píšeš - můj dr. má ordinaci taky obyč., ale přístup k nezaplacení!
16. únor 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek