• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@dorinka88
@vendy26 Když sem to naznačila té nové doktorce, prohodila něco v tom smyslu jako, že tam je to tím známý! Sem fakt ráda, že už tam nechodím!
Holky jak to máte s přibíráním??Hlídáte se nějak?Já mám pořád chuť na sladký, mám ho ráda i normálně, ale teď jsou ty chutě nepřemožitelný :grinning:
16. únor 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 No maximalne :dizzy_face: Myslim, ze do nej musi byt kazda pacientka platonicky zamilovana :grinning: ne jako do chlapa, ale jak je ohleduplnej, vlidnej, rozvaznej, vzdycky poradi a pochopi, proste idealni doktor... ma fakt uzasnej dar empatie a to je u doktora pulka uspechu.
Musim ho tu vychvalit i ostatnim :sunglasses:

A je to paradox, o co horsi prostredi, tim lepsi doktor - a naopak. Leckde je to sice skvely na pohled, ale pece otresna.

U me strasne moc stoupl v ocich proto, ze me podporoval, abych po prvnim cisari zkusila podruhe rodit normalne. A povedlo se :dizzy_face: Minulej dr. me od toho naopak zrazoval a sama bych k tomu taky nemela odvahu.
16. únor 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak dneska termín a furt nic. A to se už oteplilo. :slight_smile:
17. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Třeba to bude víkendové miminko, už zkoušíš vypuzovací babské rady nebo zatím odoláváš?:slight_smile:
17. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Ještě mi zbývá umývání oken a převlečení postele (do čisté že prý lépe praskne voda), jinak jsem zkusila vše :slight_smile:
17. únor 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu jen si doprej :slight_smile: ja ted na sladkem ziju a kupodivu se to na pribirani az tak moc neprojevuje.. (5kg ve 30tt) sladke knedle k obedu zapiju o hodku pozdeji sladkym kafem se zakuskem - je mi ze sebe spatne, ale fakt se nemuzu sladkeho nejak nabazit :slight_smile:
17. únor 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip ja uz ti tak zavidim :slight_smile: drzim pesti at je to co nejdrive a hlavne v pohodce..
17. únor 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Ono moc není co závidět. Ten konec už fakt moc příjmený není, i když je to asi individální podle toho, jaké doprovodné znaky těhotenství člověk má.
18. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem psala v této diskusi http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnice-brno-mate-zkusenost/?page=115#post-63737284 můj aktuální dojem od Miloušů. Je takový dost rozpačitý. Vím, že je to pro některé aktuální téma, tak dávám odkaz i sem.
18. únor 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip u me to neni nic "prijemneho" uz od cca 25tt :unamused: pozehnanym stavem bych to nazvala mozna tak tu prvni hodinu co jsem zjistila ze jsem tehotna.. pak uz jen prechazim z jedneho potize plynule do druheho.. takze co ti zavidim je to - ze uz to mas radove "v par hodinach/dnech" zasebou :slight_smile: ja jeste celeeeee dlouuuuuuheeeee dva mesice :rolling_eyes:
porod je ve skutecnosti neco na co se strasne tesim :slight_smile: vysvobozeniiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaeth01 Mám to podobně...do začátku 5. měsíce mi bylo špatně, zvracela jsem, všechno bylo jinak, nic mi nechutnalo, současně jsem něco jíst musela, jinak mi bylo ještě hůř, pachuť v ústech, nízký tlak, motání hlavy... Když se otočím zpět, nechápu, jak jsem to dávala v práci.. Pak se to zlepšilo a v podstatě si nemůžu na nic stěžovat. Občas mě večer pálí žáha (pekelně teda), ale jinak si myslím, že až na ten začátek mám bezproblémové těhotenství. I přesto přese všechno u mě absolutně neplatí, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy. Asi to mám spíš pocitově, než kvůli nějakým potížím, když je nemám:slight_smile: Vím, že až se mimčo narodí, budou zase jiné starosti a sranda to aspoň na začátku rozhodně nebude, ale já se prostě těším, až budu "netěhotná"...
18. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 tohle podepisu! :slight_smile:
taky musim zatukat ze me tehotenstvim pronasleduji jen ty "bezne tehu" problemy (paleni zahy tez brutus brrr).. plus teda astma - to je opruz.. ale jinak si to vystihla naprosto presne.. zadny nejkrasnejsi obdobi meho zivota se nekona :slight_smile:
18. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26
@kaeth01 holky, tak to je vtipný,,ale já s vámi souhlasím :slight_smile:)) jak někdo píš, že si v těhupřipadá nejvíc sexy a žensky,,, haha,, tak to u mě teda taky neplatí ,,,,
18. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívám se, že nejsem sama. Už jsem si říkala, že jsem divná:slight_smile: Sice jsem těhotenství měla víceméně bez problémů (pálení žáhy, brnění rukou, bolení zad, kyčlí apod., beru spíš jako samozřejmost), ale taky se mi nezdá, že by to bylo nejkrásnější období života. A už se i s manželem těšíme na porod.
18. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já během těhu neměla žádné potíže, žádné nevolnosti, jen trochu nižší tlak, nějak sexy jsem si taky nepřipadala, i když - když se podívám na profi těhu fotky, focené jen 14 dní před, tak se tam sama sobě líbím. :slight_smile: Jinak poslední dva měsíce už jsem se také těšila až bude miminko venku, přece jen se už proneslo, navíc to bylo období nástupu na mateřskou, takže nuda doma (při zaměstnání nad tím člověk asi tolik nepřemýšlí). Nabrala jsem asi 14kg, po návratu z porodnice jsem měla asi "jen" +5 a během prvních dvou měsíců doma s malým šly kila dolů ani nevím jak a to prakticky denně vyvařuju jídla a nějak se nehlídám, akorát po páté už moc nejím (to jsem během těhu měla snad ten největší hlad :grinning: ). Takže nemějte strach, kila půjdou dolů. Jo a jak jsem se těšila, aby už bylo mimčo venku, tak teď pro změnu se zase začínám těšit až budu zase těhotná a doufám, že se to povede ještě letos. :wink:
18. únor 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě to zase pořád nějak moc nedochází, že jsem těhu. Sice koukám na ten rostoucí pupík, ale pořádně mi to ta hlava nebere! Těhotenství beru jako hezký období, ale to určitě díky tomu, že sem zatím neměla skoro žádný potíže, nevolnosti nepřišly ani jednou, chutě pořád stejný....Co mě trápí jsou bolesti zad a nechuť na sex, to první snad po porodu zmizí a to druhý snad brzo přijde :slight_smile: Snažím se si to těhu i hezký udělat, pracuju už jen doma a starám se o domácnost a samozřejmě se snažím brát hodně věcí s nadhledem a zbytečně se nestresovat!
18. únor 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vcera kamoska asi nasla carku, dnes jina oznamila ze je tehotna a popravde trochu zavidim, rikam si jestli neni neco spatne, kdyz uz dva mesice pracujeme a nic :-/ na druho stranu musim o pul roku prodlouzit studium, coz me take trochu kazi plany...ach jo ...zase mam naval hormony a chci miminkooooooooooooooooooo :grinning:
18. únor 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote dočkáš se neboj! třetí měsíc bývá zlomovej :wink:
18. únor 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jakto? :astonished: ja nevim ja cejtim v kostech ze u nas to takova prdel nebude :-/
18. únor 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote nevím, ale hodně sem to tu četla a prý se po třech měsících mění spermie....a rozhodně zahoď takový myšlenky, já si taky už říkala, že je něco špatně a buch najednou tam byly dvě čárky!
18. únor 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote ale Gábi, neboj, dočkáš se,,, moc na to nemysli,, a ono to přijde samo :slight_smile: nám se zadařilo,ani jsme pomalu nevěděli jak,,,,,:slight_smile:
18. únor 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jako ze spermie poznaj ze uz jsou to tri mesice tak jdou na to jo? :grinning: vis ja mam dost duvodu k obavam, mela jsem anorexii, mam chudokrevnost, Leidena, atd... takze ty duvody jsou
@romca13 no do ted jsem na to nemyslela a dnes me to zase po testu nejak chytlo, ze si rikam proc okolo nas vsichni a my ne?
18. únor 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote váš čas teprve přijde :slight_smile: neboj, mimi si k vám určo cestu najde :slight_smile: držím palečky,,,
18. únor 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote nikdy jsem neslysela o vymene spermii :slight_smile: nicmene pravidlo 3 mesicu u nas napoprve zafungovalo :sunglasses: takze drzim pesti.. a jak radi holky, hlavne se nestresovat a nemyslet na to.. mam super kamosku co se snazila dost dlouho otehotnet.. kdyz jsem otehotnela ja, bala jsem se ji to rict - no a nakonec cekame miminka ve stejny termin :slight_smile: takze hlavne na pohodu!!!
18. únor 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 doufam :slight_smile: prekvapuje me jak najendou i manzel chce miminko :slight_smile:
@kaeth01 ja to samozrejme vim a nestresuju se, ale dnes to tak na me nejak padlo, vsude miminka, tehotne...
18. únor 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01
@romca13
@jancip
@misaskul
@yesu Holky, jsem ráda, že podobé pocity nás má víc. Člověka to tak nějak uklidní, že nejsem divná:slight_smile: U mě je to prostě jen pocitová záležitost, nijak extremně jsem nepřibrala, manželovi se pořád líbím, aspoň mi to teda říká:slight_smile:, z bříška je unešenej, ale já se prostě těším na to, až moje tělo bude zase jen moje:slight_smile: Věřím, že mi rozumíte, jak to myslím:slight_smile: :wink:
19. únor 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mitote Nic se neboj, 2 měsíce nejsou žádná doba a určitě brzy budeš těhu! :slight_smile: Chápu ale, jak píšeš, že máš určité oprávněné obavy k tomu očekávat komplikace, ale tak to nakonec vůbec nemusí být! A hlavně, když se o případném problému ví, lze ho aspoň řešit. Naproti tomu, když tady člověk čte příběhy, kdy se dlouho nedaří, důvod v podstatě žádný, zdravotně vše ok....to teprve musí být na palici... :pensive:
19. únor 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a po páteční kontrole jsem objednala Epino:slight_smile: Cvičit teda začnu až tak za 3 týdny (v 36tt). Používat ho budu rozhodně pouze s kondomy, v 2. polovině dubna ho budu určitě prodávat, tak kdyby měl pak někdo zájem...
19. únor 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 No možná bych měla....už sem o tom hodně slyšela, ale chci se ještě zeptat doktorky co si o tom myslí!
19. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Chudokrevnost mám taky, Leidna sice potvrzenýho nemám, ale mám trombofilii, takže něco podobnýho, jen v menší míře a nebyl vůbec problém.....a s těma spermijema ti to nevysvětlím, ale znám hodně lidí, co byli na spermiogramu a když jim vyšel třeba blbě, řekli ať přijdou za tři měsíce znova, takže na to asi něco bude....
19. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek