• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@vendy26 neřeším ho,,,myslím, že vyvařit v horké vodě stačí,, kdysi to taky neřešili,, a hlavně pokud budeš kojit, tak myslím, že je to zbytečný,,ale fakt nevím, ,třeba přijdu časem na to, že to potřebuju,ale rozhodně ho nebudu kupovat dopředu
21. únor 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 Jj, vidím to stejně, jen za to kilčo jem si říkala, že bych pro něj nějaké využití našla:slight_smile: Třeba sterilizování dudlíků apod.
21. únor 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak na screeningu vše v naprostým pořádku-uffff, sem šťastná jak blecha :slight_smile: a camprdlík tam fakt je, takže kluk jak buk :slight_smile: Krásnej dárek k zítřejšímu výročí :slight_smile:
21. únor 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@yesu tak vítej do klubu s chlapečkama :slight_smile: je super, že je všechno v pořádku :slight_smile:
21. únor 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 jj jsem moc ráda! Teď snad všichni čekají kluky!!!!Kde my budem hledat nějakou nevěstu? :grinning:
21. únor 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 vis jiste ze nebudes kojit tak dlouho ze treba sterilizator nebudes potrebovat? pokud te kojeni chytne, pak neni treba.. ale zase jestli uz ted vis, ze treba budes muset pouzivat lahve tak je to asi super vec - ja v tomto neporadim :unamused: nikdy sem nepouzivala..
21. únor 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu hlasim se s holcickou :grinning:
21. únor 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu no nevěsty se budou rodit až příští rok :slight_smile:
21. únor 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 líbilo se mi jak kamarádka sterilizovala dudlíky - vyskládala si je vedle dřezu na odkapávač a zalila vroucí vodou z rychlovarné konvice :grinning: a bylo to :wink:
Jo a my taky čekáme holčičku, takže nebojte, nevěsty budou :slight_smile:
21. únor 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@clara.7 dobrý sterilizování,,,,:slight_smile: tak dřív se to taky jen vyvařilo ve vodě a nedělalo se s tím hogo fogo,,,,
21. únor 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 vis ze za me je ale ten nejlepsi napad :slight_smile: ja se priznam sem sterilizovala dudliky uplne stejne.. a zase jedna zkusenost :grinning: - doufam ze uz vas to neotravuje!! kdyztak napiste ja se budu ovladat :slight_smile:
kamaradka zdravotni sestra sterilizovala dudliky jak diva az malemu vypestovala ekzem!!!!! u druheho ditete rikala ze uz tu samou chybu neudela a hodne nas od toho varovala.. druhe mimco ma bez ekzemu - prvni bohuzel kolem pusinky az jizvicky :unamused:
21. únor 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 já si právě říkám, že by se nemělo nic přehánět,,,,
21. únor 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu My čekáme taky holčičku:slight_smile: Jo a Marek by to byl, kdybychom čekali chlapečka:wink:
21. únor 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 :grinning: Tak to nemá chybu a normálně se mi to zamlouvá:slight_smile: Raz dva hotovo a bez dalších "křápů" okolo:slight_smile:
21. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13
@kaeth01 A souhlas - nic se nemá přehánět. Já to myslela spíš jako zjednodušit si to než vyloženě kvůli hygieně:slight_smile: A jak jsem psala...za kilčo....to roztrousím na blbostech jenom hukot:slight_smile:

Když už jsme tak nějak u toho - co všechno plánujete prát? Kromě oblečení teda... Nebo spíš co rozhodně plánujete neprat... Rada zkušeného? @kaeth01
21. únor 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 no asi všechno co jsem dostala nebo nakoupila včetně zavinovaček a dek ... jestli to teda nepřehánim, ale pokud to můžu nacpat do pračky tak je mi vcelku jedno kolik toho nakonec bude ...
21. únor 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 zkuseneho - opet na zacatku :slight_smile: ja nevim.. preperu vsechno - nenapada me nic co bych neprala.. teda krome ozdobnych mantinelu na postylce - to je asi zbytecne pokud mas nove.. a hracky bych taky neprala - ale hadam ze to napadne opravdu jen asi maniaky :slight_smile: - snad sem se ted nikoho nedotkla!!!
a jinak mas pravdu 100kc dneska nic neni..
21. únor 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 A plyšový hračky asi taky, co? A i plastový chrastítka? Ty by možná stačilo zalít tou rychlovarkou:wink: :grinning:
21. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 zavinovacku i pokud ji koupis novou?? ja teda mam vyhledlou jednu super second hand a tu preperu, ale novou bych mozna neprala.. malinko to ztrati tvar ne?
21. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 A já zrovna dotaz na hračky :grinning:
21. únor 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Já zavinovačku určitě jo, přijde mi právě, že jak je nová, tak je taková napuštěná něčím, co mi ani tolik nevoní....
21. únor 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 chrastitka bych se vyprdla, max je opravdu prelila tou horkou vodou.. tim nic nepokazis - vic energie bych do toho neinvestovala.. a chudaci plysaci :slight_smile: to by melo mimi na hrani jen zmuchlane neforemne hroudicky :slight_smile:
21. únor 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 plyšáky tam asi házet nebudu, přeci jen abych je pak nevyndavala po částech jako jednou boty :grinning:
a chrastítka si trefila, zaliju rychlovarkou :grinning:
@kaeth01 já jsem zvyklá prát i nově nakoupené oblečení, pokud to teda není bunda nebo kabát ... přeci jen nevim, kdo na to všechno chmatal ... a s tím tvarem nevim no :unamused: tak já zkusim jednu a podle toho se rozhodnu jak dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01
@clara.7 Ok, plyšákům dám taky milost:slight_smile:
21. únor 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 nove obleceni peru taky vzdycky a zvlaste pro malou.. ale u te zavinovacky sem si prave nebyla jista.. mozna - tam za sebe nerucim.. :slight_smile: tak 50 na 50 vyprala nebo ne.. - mate ale pravdu ze je to vesmes napustene sajrajtama, takze pro klid duse je to urcite lepsi..
21. únor 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych hračkyneprala,, to je právě to přehánění myslím,, to pak bude mimi úpln+ sterilní a spíš víc něco chytne,, plastový max přeliju horkou vodou,alerozhodně nebudu vyvářet ,,,, dítě si podle mě musí zvykat na normální prostředí,, ne moc sterilní,,,
21. únor 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky mám doma náhledy fotek ze sobotního těhu-focení a jsem přímo nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to budu mít krásnou památku na první mimi :slight_smile:
22. únor 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@clara.7 verim -je to krasna pamatka.. ja na nase prvni fotky taky obcas kouknu a hlavne je ted ukazuju moji male.. vnima ze ma v brisku sestricku a tak ji ukazuju kdyz byla v brisku ona :slight_smile: moc se ji to libi.. ted podruhe chceme jit taky - jen ty fotky budou jineho razu :slight_smile: tentokrat se uz nevyslecu ha ha ha
22. únor 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Super! :dizzy_face: Nás to čeká příští pátek... A pořád přemýšlím, co na sebe, přes sebe.... :slight_smile: Koupila jsem nějaký materiál v Ikea (jakoby záclonovina) - bílou a černou...
22. únor 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Padla tu zmínka o výbavičce, oblečení - já začala nakupovat někdy v dubnu / květnu (porod v září), kočárek jsme kupovali necelý měsíc před porodem :slight_smile:, prala jsem asi 3 týdny před. Jelikož jsme nechtěli znát pohlaví miminka, nakupovali jsme neutrální barvy, hodně bílé, krémové, žluťáskové, zelenkavé. Docela jsem se krotila a nepřeháněla to, dokoupit se dá vždycky. Protože je Adámek první vnoučátko v naší rodině (mojí i manželovy) tak jsem v podstatě musela kupovat vše, pár kousků mám od nějakých známých, na úplně malé miminko jsem si nakoupila nové, jinak nakupuji u nás v seconhandu, kde se dají sehnat i krásné značkové kousky za laciný peníz.
Plyšáky a hračky jsem řešila také jen minimálně, bohužel mám zkušenosti s dětmi z jiných rodin, že si s hračkami neumí pohrát, přitom jich mají plnou postýlku a pak vyhledávájí ovladač od televize, klíče, mobily apod. To jsme nechtěli a doufám pořád, že u nás to tak nebude, i když dnešní děti jsou úplně jiné než jsme byli my. :frowning2: Koupili jsme pár praktických "hraček", co dokáží i nějak rozvíjet smysly miminka, třeba tu šusťavou knížečku, štěrchátko, kousátko, opravdu jen pár kousků a naši rodičové dostali přísný zákaz nakupování kravin. :grinning: Raději ocením kosmetiku, nebo že nám koupili plínky, prací prostředek, přispěli na fusak, koupili konkrétní dudlíky, hrací deku. A hračky jsem neprala, jen vydezinfikovala dudlíky, kousátko.
Jinak je mi líto, že tu bylo trochu dusno, ale jsem moc ráda, že jste se shodly s mým názorem a postojem k dotyčné, u níž mi přišlo, že se opravdu trápí. Samozřejmě jsem to myslela jen dobře, ale komu není rady tomu není pomoci. Byla to jen ztráta času. Navíc tu veřejně lhala, že je na MK necelý rok, což nechápu. Evidentně si koníkem jen krátí čas. No coment. :frowning2: Už se k tomu nechci vracet, jen se vám omluvit, že tu byla jedna stránka dusna, i když jsem to nezavinila já.
@clara.7 Rozhodně jsou těhu fotky nádhernou vzpomínkou! :wink:
22. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek