• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@misaskul Díky za info, ráda si poslechnu názory na výbavičku :slight_smile: Taky čekám první vnouče v rodině, takže toho dost nakupuji, ale snažím se to nepřehánět a něco nakoupit i zde na bazárku.
Ohledně té dotyčné paní, nemáš se za co omlouvat, bylo potřeba trochu si ujasnit situaci ...
23. únor 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Klárko tak doufám, že nějakou ukázku hodíš do alba na ukázku... :wink:

Já jsem se nad takovým focením moc nezamýšlela, ale můj švagr je fotograf, tak počítám, že nám nějaké fotky udělá on, svlíkat se nechci - před ním teda už vůbec ne, takže mi nebude vadit se ksichtit před ním :grinning:

Ad hračky - my jsme si vybrali hrací deku od Lamazze a pak asi 2 hračky na rozvíjení smyslů a tím končíme. Mám štěstí, že výbavičku = oblečky mně částečně věnovaly sestřenice M, které měly děti nedávno a jsou to krásné věci z USA, takže dokoupíme jen co bude nutné.
23. únor 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika nějaké fotky tam určitě dám, ale ne tu ve spodním prádle, na to se moc stydím :grinning: jinak svlíkat jsem se také odmítla, já na to moc nejsem...

Taky máme od Ježíška hrací deku Lamazze a pak ještě pár hraček právě od této firmy, moc se mi totiž líbí :slight_smile:
23. únor 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Klárko, taky se těším na fotečky:wink:
23. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misaskul @clara.7 @vendy26 Ahoj holky, tak jsem po delsi dobe nakoukla a jsem prekvapena... taky mne tato diskuze pomalu omrzela kvuli jiste osobe, ktere jsem nemela odvahu to tady verejne vytknout, pac jste tu vsechny takove mile a sympaticke, tak jsem nechtela vypadat jak nejaka jezibaba :slight_smile: Ale naprosto souhlasim!!! Uz jsme si s dotycnou vymenovaly par nazoru i jinde, takze jsem rada... kazdopadne skupina je pro tehulky a tak by to melo zustat :slight_smile: Takze diky i za mne :slight_smile:

@clara.7 Klari a chystate se i na tu druhou schuzku co delaji v Bohunicich? Mne casove prave nevyhovuji zadne predporodni kurzy co jsem nasla a nebo bych je nestihla do porodu absolvovat... ma cenu tam jit kdyz tam rodit nebudu? Chtela jsem si poslechnout spis neco primo k porodu jak to probiha, co s sebou a kdy do porodnice... tak jestli tam mame jit a vyzkouset:slight_smile: Diky.
24. únor 2012 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 my urcite tehu foceni mit budem taky, planujem zacatek dubna, to bych mela byt 32tt...snad jeste nebudu jak hroch a budu trochu vypadat... :slight_smile: urcite je to krasna vzpominka :slight_smile:
24. únor 2012 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsme si to tu ujasnily a můžeme frčet dál :wink:

Jinak holky dneska jsem měla mít velký utz, ještě k tomu na 7 ráno a tak si frčíme s mužem v šalině a volají z centra, že doktor onemocněl...myslela jsem, že mě trefí šlak, celou noc jsem nemohla spát, vstávali jsme v 5 :30 a tak mě to nějak rozhodilo. Tak druhý pokus máme příští pátek, snad to klapne...
24. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika tak to by me trefilo! clovek se tak tesi, pocita kazdou minutu a pak to zklamani :confounded: dej si neco dobreho na zub a tes se na dalsi tyden!! :wink:
24. únor 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka V dobrém závidím těhu focení v dubnu, to už se určitě bude dát fotit i venku a to je nádhera :dizzy_face: :slight_smile:
@gabbika Tak to je nepříjemné s tím UZ, člověk je vždycky natěšený... Ale týden uteče jak voda a uvidíte mrňouska:slight_smile:

Holky, já už jen 3x do práce a vzhůru na mateřskou!:slight_smile: To není možné, jak to uteklo.....
24. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 Hrozně to utíká, já už jsem přes měsíc doma kvůli bolesti zad, ale pracuju něco málo i doma, k tomu domácnost atd. a já se za celej den skoro nezastavím!vždycky v sobotu koukám, že už zase začínáme další týden :slight_smile:
24. únor 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu To věřím! Já, jak budu doma, se vrhnu na jarní úklid a praní pidi věciček:slight_smile: Jinak včera jsme byli v Globusu, koupila jsem jednorázové přebal. podložky, prsní vložky, v lékárně nůžky na nehtíky a hotovo - výbavička je komplet!:slight_smile: Ještě teda chybí kojící podprsenky, ale to ještě vyčkávám...:wink: No a kočárek stále ve stavu objednání, ten by měl dorazit nějak kolem termínu. Ale zas nemusíme řešit, kam s ním, aby nebyl před porodem doma:slight_smile:
24. únor 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vendy26 za to jsem taky ráda, snad už bude pěkně... mně se venkvní právě líbí víc, nepřijde mi to takové strojené... akorát škoda, že ještě nepokvetou kytky, na to bude ještě brzo :(
24. únor 2012 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Souhlas, mně se taky venkovní líbí víc, ale u nás bohužel nehrozí:frowning2: Focení bude příští pátek a to budu 35tt. Ale říkala jsem si, že pak s mimouškem bysme nafotili něco venku - ideálně v Denisových sadech pod Petrovem, měli jsme tam svatbu, tak by to mohlo být hezký....:slight_smile:
24. únor 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Jo a ještě jeden dotázek - kde plánuješ rodit? Já jsem zas teď rozhodnutá pro Bohunice... Jak budu doma a bude konečně čas, chci tam jít na tu schůzku, tak sem pak taky hodím další dojmy:slight_smile:
24. únor 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy26 a kdo vás bude fotit? dobrej fotgraf je udělá pěkné i tak :slight_smile: navíc už teďko hezky svítí sluníčko :slight_smile:
24. únor 2012 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy26 uz jsem to tu parkrat psala, ja chci jet rodit do Prstejova pokud vse bude podle planu...kdyby byly nejake komplikace a netroufla bych si dojet a tam tak taky v Bohunicich...
24. únor 2012 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka A jo, už si to vybavuju, že jsi to psala... A proč zrovna Prostějov? Ptám se čistě ze zvědavosti:slight_smile:
24. únor 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy26 líbí se mi jak to tam vypadá, máme tam konexe a mám na sál domluveného přímo primáře, na péči o malýho primářku z novorozeneckýho... pokoje krásný, a mám to kousek k našim, takže mamina tam za mnou může každý den..
24. únor 2012 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Jj, na to právě sázím, fotit nás bude Petr Wagenknecht. Jedem za ním "až" do Ústí n. Orlicí. Ale tak beru to jako výlet:slight_smile:Už jsme si po telefonu trochu odlaďovali, jaký fotky určitě ne (nemám moc ráda fotky typu "bačkůrky na břichu" apod.) a naprosto jsme se shodli.
24. únor 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Tak to úplně chápu. Tak snad ti to hezky vyjde a stihnete to do PV!
24. únor 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy26 tak to budete mit super, foti pekne, videla jsem nektere jeho fotky na BRMS.
24. únor 2012 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a dnes si asi poprvé uvařím maliníkový čaj, tak snad mi bude chutnat, prej je vcelku dobrý:slight_smile: A už mám doma koupený epino, zatím je teda čas, ale já mám normálně z toho cvičení trochu strach....
24. únor 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Jejda skupina pro těhulky... :confused: Já momentálně těhu nejsem, ale byla jsem 2011 a doufám, že ještě letos budu zas. :grinning:
24. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Jé promiň to nebylo pro tebe, ale pro @carrynka. :slight_smile:
24. únor 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul v pohodě:slight_smile: Téééda - máš můj obdiv, tak brzy druhé těhu:slight_smile: Ale kdoví, jak to budu vidět, až se nám malá narodí... Teď mám pocit, že mi jedno bude bohatě stačit:slight_smile: Ale asi to bude hodně i tím, že začátek těhotenství byl dost náročný...
24. únor 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak náhledy fotek jsou v albu :wink: je na nich teda logo fotografky, tak snad to nebude vadit ... originály teprve přijdou ...
24. únor 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka na tu druhou už se nechystáme, všechny potřebné informace jsme dostali na té první :slight_smile:
24. únor 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Klári, už jsem ti psala do alba, ale musím i sem:slight_smile: Fotky jsou fakt super!!
24. únor 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 pridala jsem taktez prispevek k jedne tve fotografii - je tak nadherna!! vetsinou jsou ty fotecky vsechny krasne, ale tahle zimni - venkovni.. aaaach.. ja na ni zirala dobrych 5 minut :slight_smile:
24. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 My už během těhu kdy jsem čekala Adámka jsme se bavili o druhém a dohodli jsme se, že by se nám líbil a nejvíc vyhovoval rozdíl 2 roky mezi dětmi. Jenže to jsem po vysazení HA otěhotněla hned napoprvé, jak to bude s druhým miminkem těžko říct, proto se chceme začít snažit v létě po dovolené a až to příjde tak to příjde. :grinning:
@clara.7 Fotky jsou kouzelné, jsi strašně moc pěkná a na některé mi přjde, že máš tak špidlatý pupík jako by to měl být spíš chlapeček (no říká se to a já to tak měla - nejdřív šel pupík, pak dlouho nic a pak jsem šla já). :grinning:
24. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek