• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
24. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul díky moc, těší mě že se fotky líbí :slight_smile: Mě právě taky všichni předpovídaj kluka, ale podle ultrazvuku tam jaksi chybí to potřebný "náčiní" :grinning:
24. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 Moc pěkně řečeno. :grinning:
24. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 tak to mame stejne.. me vsichni presvedcuji ze tohle MUSI byt kluk :slight_smile: ale ja vim ze je tam druha krasna holcicka.. a zatim vsichni doktori stoji za mnou :grinning: tak uvidime jestli je tchyne a vubec moje okoli vetsi odbornici jak vsechny ultrazvuky sveta :slight_smile:
24. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7
@misaskul
@kaeth01 Holky, tak to je gól, pže mě říkají to samé - jestli je to opravdu holka :grinning:
25. únor 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@clara.7 moc hezký fotečky:slight_smile:
25. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 Klárko moc hezké, jsi fakt kočka mamča :wink:
25. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 fotky máš fakt moc pěkné. Obzvláště ty z venku jsou krásné.
26. únor 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka Ještě k těm Bohunicím. Pokud se nikam jinak nechatáš na kurz a je určitá varianta, že bys nakonec v Bohunicích rodila a není ti líto peněz, tak bych tam šla. Je to povídání o porodu, kde jet do porodnice, čeho si všímat a jak probíhá porod, což je všude stejný. A máš možnost se i té porodní asistentky zeptat. .Pak mají ještě ten podrobnější kurz, kde by se mělo i více mluvit třeba i o komplikacích a tak, ale u něj mají napsáno, že už máš mít absolvovanou tu základní schůzku. A v tom Prostějově nic takového nedělají?
26. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem tak přemýšlela o tom veletrhu, celkem mě překvapilo docela vysoké vstupné a nevím, jestli to má pro mě cenu, když už v podstatě všechno máme. Asi jste tam nikdo nebyl loni, že?
26. únor 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu a kolik stojí vstupenka?
26. únor 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu v PV to maji taky, jen to mam preci jen vic z ruky, ale uvidim, ale kazdopadne aspon ten zakladni kurz absolvuju, at mam aspon trochu prehled co me bude cekat...
26. únor 2012 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu když se přes net zaregistruješ tak 130,- Kč :unamused: taky mě to celkem odrazuje, ty veletrhy jsou čím dál dražší ...
26. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na veletrh chystám, ale pro mě to myslím smysl má, protože tam chceme hlavně omrknout kočár a z výbavičky vlastně ještě taky nic nemám, takže to pojmu asi i trochu nákupně...
26. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 a kde se dá zaregistrovat?
26. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer všem...

@clara.7 teda Klári, ty fotky jsou náádherný,,,,,

na veletrh nejdeme´, loni tam byla šéfka a všechno tam prý bylo děsně drahý, tak nakonec vše nakoupili v sam baby,, jediné, co jsem chtěla vidět e kočárek, ale ten co mám vyhlídnutý, tak tam stejně nebude, takže na to prdíme,,,,
26. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu přímo na stránkách výstaviště: www.bvv.cz - nejdřív je teda potřeba se tam přihlásit (něco jeko klasická registrace na modrym koníkovi), pak ti to dovolí Registraci na konkrétní veletrh - na mail ti pak přijde taková poukázka v pdf, kterou si vytiskneš a jdeš s tím na veletrh kde ti jí vymění za "zlevněnou vstupenku" tzn. nestojíš frontu u pokladen, ale jdeš kousek vedle, kde je místnost přímo s názvem "Registrace" - tam ti jí právě vymění za tu vstupenku a můžeš projít turniketem.
26. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika No já si právě říkala, že největší smysl to má, když se chce člověk podívat po kočárcích, je jich tam víc na jendom místě a některé, které třeba ani běžně v obchodě v Brně nenajdeš. Ale pro nás to asi fakt nemá cenu. Dát 300 za vstup a pak tam koupit za 200 rychlozavinovačku :grinning:
27. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 taky se na to asi vykašleme.
27. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Je to tak jak říkáš, u mě je teda ještě jeden faktor, že mám pracovně hodně vytíženého muže a vzít ho o víkendu na veletrh je pro mě v podstatě jediná možnost jak jít společně vybrat kočárek. I utz mu posílám do kalendáře podle toho jak tam má volno :grinning:
27. únor 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 @gabbika @hanuu @romca13 My na ten veletrh asi taky kašlem, máme už skoro vše koupené, šli bychom tam stejně jen tak okukovat věci na miminka.... ale kupovat, to bysme tam asi koupili jen nějaké drobnosti, takže taky myslím, že to nemá cenu...

My jsme stihli přes víkend s půjčenou dodávkou odstěhovat nábytek z pracovny na chatu a nakonec i když to nebylo v plánu, jsme sfrkli do ikei a nakoupili i komplet pokojík pro Kubíka... tak teď máme doma bordel jak v tanku, krabice s nábytkem se nám tu budou válet ještě asi dlouho, prootže musíme strhat tapety a vymalovat, a do toho manžel je pořád někde na služebkách... a mám zákaz malovat sama :slight_smile: tak jsem zvědavá kdy to bude hotové :slight_smile:

@clara.7 fotečky máte krásný :slight_smile:
27. únor 2012 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, my na veletrh taky určitě nejdem, všechno již máme a bojím se, že bych neodolala a koupila nepotřebný kraviny :grinning:

@gabbika Gabi, s tím posíláním termínů manželovi do kalendáře jsme na tom podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
@carrynka Koukám, že jste měli perný, ale úspěšný víkend!:slight_smile: My měli v sobotu i v neděli rodinné oslavy, tak mi v neděli večer bylo pěkně blbě. Ale co, cpala jsem se vším možným, tak to jsem měla za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
27. únor 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 a nevíš kolik stojí vstupenka na místě? na netu sem to nenašla...
27. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme prcka na světě. Narodil se 22.2.2012 a byl nakonec o dost menší, než byl odhad. Všichni jsme v pořádku. S Miloušama jsem byla naprosto spokojená. Příště zase tam. Postupně sepíši zkušenosti.
27. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
@jancip Gratuluju moc, ať se vám daří... to je super :slight_smile: Už jste doma? :slight_smile:
27. únor 2012 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancip a má krásné datum :slight_smile:
27. únor 2012 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Moc gratuluju, úhledný datum si vybral, doufám, že tě moc nepotrápil. Tak ať se daří!
27. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Jojo, jsme od včerejška doma
27. únor 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika No, trochu jo...hrozně dlouho trvala první doba porodní, za to ta druhá mi oproti tomu přišla úplně v pohodě. ,
27. únor 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Moc moc gratuluji a přeji hlavně hodně zdravíčka a spokojené miminko!!!! A co cvičení s epinem, přineslo své plody?
27. únor 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek