• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@vendy26 já ho mám tak 5 minut pěšky od domu,, je to na stejné ulici,, v budově radnice, takžeje to fajn,, nechtělo by se mi lítat s kočárkem někde MHD,,takže jsem ráda, že ho mám přímo na sídlišti :slight_smile:
12. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 Ještě lepší!:slight_smile: A přesně jak píšeš - o to samý mi s tím MHD šlo:slight_smile:
12. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 jinak jsme nakoupili nějaké plíny,, měli teď v rossmannovi akci na pampersky,, tak máme doma 1 balík 1, 3 balíky 2 a 2 balíky 3,,, tak do začátku to bude stačit a pak dokupovat,,,,
12. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@wiwiane O tom oblečení a mužích mi povídej. Když jsem byla v porodnici, tak jsem tomu mému říkala, ať mi z domu přinese moje dvě noční košile (růžovo fialové), že je mi v těch nemocničních moc teplo....A on mi přinesl dvě trička (barvu strefil). Ještě říkal, že v té barvě jich tam víc nebylo.
12. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Já bydlím kousíček od Brna, a když jsem se zajímala, jak je to s dětským doktorem, tak mi bylo řečeno, že stačí zavolat, až přijedeme z porodnice. A opravdu jo. Zavolala jsem, sestřička si ode mě vzala nějaké údaje a pak další den šla k nám. Za 3 dny jsme pak šli my do ordinace kvůli vážení, ale říkala, že kdybysme náhodou nemohli, tak přide ještě jednou ona..Jinak naše doktorka bere opravdu max. ohled na šestinedělí. Když dojdeme, hned máme klepat, a pokud tam někoho má, tak nás dá na izolaci a pak nás hned vezme.
12. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 Jj, taky jsem tam nakupovala a úplně stejné množství jako ty:slight_smile: Jen těch "trojek" mám taky 3 balíky. Myslím, že lepší cena nikde nebude. A když zbydou, určitě nebude problém je poslat dál.
12. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 já myslím, ženezbydou :slight_smile: když si vezmeš třebaprůměrnou spotřebu 8 plín na den,, tak myslím, že bude ještě málo :slight_smile: ty jedničky jsem vzala jen 1,, ta cena je dost podobná i v jiných obchodech za to množství,,, a taky nevím, jak bude prcek velkej, abych těch 1 neměla zbytečně moc,,ale myslím, že 2 a 3 bude spotřeba velká :slight_smile: ještě jsem si tam koupila i ty jednorázový přebalovací podložky,, měli 10 ks za 69,-,,,,
s tím veletrhem je to pravda,,ale mě na to upozorňovala už loni šéfka, že už loni to stálo za prd,, a letos mi to říkala paní, odkud bereme kočárek, že tam toho bude hrozně málo,,,, a vůbec se nedivím,, jestli opravdu chtějí 150 tis. pronájem,, takto jsou blááázni,,kdopaksi to může dovolit?????
12. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky v Rossmanovi budou mít tuhle akci na Pampersky celý rok :wink:
12. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@jancip Já byla za našim dětským dr. osobně - teda nejprve jsem mu volala, zda vůbec bere nové pacienty, a pozval mě na takovou "seznamovací" schůzku, která trvala asi 5 minut :grinning: Představil se mi, i sestřička, ukázal mi, jak to u nich vypadá. Dal mi vizitku a až budeme doma z porodky, mám zavolat a přijde k nám. Pak už budeme chodit my tam. Jinak sestřička si zapsala mé jméno a TP. Jsou na něho velmi dobré reference, tak věřím, že budeme taky spokojeni. Jo a jen se mě zeptal, jaký mám názor na očkování, tak jsem mu řekla, že nijak vyhrocený žádným směrem...
12. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@clara.7 no nekecej,,,, tak to by bylo fakt super,,,, :slight_smile: já to viděla v letáku práve od 5. - 11.3. tak jsem myslela, že je to jen ten týden, proto jsem hnala manžu v sobotu do olympie do rossmannu :slight_smile:)))))
12. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 To je fakt, taky si spíš myslím, že je spotřebujem:slight_smile:
@clara.7 Tak to je super! To tak ale původně nebylo, ne? To museli prodloužit.. Tuším, že to mělo být "jen" do 31.3. Každopádně je to super! Takže no stress a dokupovat se může průběžně podle toho, jak mimís poroste:slight_smile:
A už se cítíš lépe?... jak jsi psala, že tě dost bolí břicho... Mě v pátek tak strašně začlo píchat na jednom místě a docela i tvrdlo - zrovna když jsme byli v Globusu. Jako žádná hrůza, ale byla jsem z toho lehce paf, doteď jsem na to nebyla zvyklá, nic moc mě nebolívá, ale tohle mě místy nutilo se přikrčit... Ale od té doby je zase klid...
Jinak musím uznat, že na to, jak byl začátek těhu náročný, až jsem byla skutečně přesvědčená, že budeme mít jedináčka, tak konec je zatím úplně v pohodě. Měsíc do termínu, břicho malý, nijak mi ani nepřekáží, otoky žádný...kéž by to tak vydrželo až do úplnýho konce, který, kdyby přišel třeba o týden dřív, bych se vůbec nezlobila:slight_smile: Ale to chci asi moc :grinning:
12. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jo a ještě jeden dotaz - pořizovala jste některá? http://www.mujandilek.cz/fusak-emitex-2v1-jaro-leto-podzim/1081-fusak-emitex-2v1-jaro-leto-podzim-antracit-aqua.html.
Já furt řeším, že kdyby bylo chladnější jaro, mohl by se hodit. Navíc lze využít i jako deku a i na větší mimi, takže to není taková jednorázová záležitost, která, když se na jaře nevyužije, krásně poslouží ještě na podzim.
12. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 hmmm, to vypadá dobře,, já spíš teda přemýšlím o té zavinovačce do autosedačky s těma nohavicema,,,, taky tu variantu jaro, podzim,, protožejestli bude léto tak jak bylo loni, tak se to bude hodit,,,,
12. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vendy26 my jsme přechodový fusak neměli, měli jsme zimní fusak a pak jak se oteplilo tak jednu deku zespo a druhou deku na přikrytí
12. bře 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 tvrdila to přímo prodavačka, tak snad nekecala :grinning: Jeden tatínek tam naopak zoufale hledal hagísky a na ty mu zase řekli, že už je nemají a ani mít nebudou ...
@vendy26 břicho už je mnohem lepší, je fakt že odpočinek dělá hodně ... asi jsem to s tím uklízením a žehlením trochu přepískla ... a taky jsem se musela v Tescu párkrát přikrčit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky bych se vůbec nezlobila, kdyby to bylo týden dřív :grinning: Tašku (vlastně kufr na kolečkách) jsem si o víkendu už zabalila, tak můžu vyrazit :wink:
12. bře 2012 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@wiwiane A kdy se vám mimi narodilo? Já mám TP 10.4., takže určitě zimní fusak teď koupovat nehodlám. To fakt postačí až na podzim...
@romca13 Nad tou jsem taky uvažovala, ale tenhle fusak lze taky použít do autosedačky a přijde mi právě využitelnější, kdyby náhodou neposloužil hned... Tak nevím...
12. bře 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě docela všichni strašili, že si mám tu doktorku domlouvat radši dopředu, takže mám závazek, že si to obvolám tenhle měsíc:slight_smile:V Kohoutkách jsou tři a neslyšela sem ani na jednu moc dobrý recenze, takže bych chtěla na Kameňák, chodím tam já i partner a dětská doktorka tam je prý výborná....
S těma plínkama díky za tip, určitě se tam zajdu podívat a nějaký koupit, ale dost lidí na ty pampersky nadává, tak nevím, ale to je asi jak se vším, sto lidí-sto názorů!
12. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@clara.7 Tak to ráda čtu! Vidíš, na tašku se taky pomalu chystám... Mám ty věci různě všude možně nastrkané, tak jsem si říkala, že je aspoň budu mít pohromadě. Něříkám napakovat do ní vše, ale aspoň jako "předbalit":slight_smile: Je toho asi celkem dost, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
12. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Jasně, každýmu vyhovuje něco jinýho, ale já si tak nějak říkám, že právě u pampersek je větší pravděpodobnost, že budou sedět...
12. bře 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 začátek března
12. bře 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@wiwiane Tak to jo, to bych zimní fusak taky koupila...:slight_smile:
12. bře 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu právě hodně lidí nadává na Huggiesky,,,, a na pampersky sleep &play,,, já kupovala ty obyč pameprsky,,, ta 1,2 jsou new baby a ty 3 a dál jsou aktive baby, co jsem tu procházela diskuse a albíčka s čím byly maminy spokojený, tak většinou tyhle měli úspěch,,,, ,,,,, nejslepší jsou prý pampers premium care,ale ty jsou už dost drahý,,,, takže si říkám, že jsem koupila nějaký kompromis,,,, mám i jedny ty sleep&play,, ty mi koupila mamka už asi před 2 měsíci,,tak snad je využijeme
12. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@romca13 Já zase slyšela chválu na huggies, ale taky asi koupím pampersky a pak uvidím...
12. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 @vendy26 taky to mám s doktorkou tak, že to mám pár minut od baráku pěšky.
12. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@carrynka tu osobně neznám, ale myslím, že si ji lidi taky celkem chválí.
12. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu no asi každýmu vyhovuje něco jinýho,,ale já na huggies nečetla jedinou kladnou věc,,, prý jsou po nich hodně opruzený děti a ještě prý ty gumičky u nožiček jsou naprd a oproti pampers jsou prý objemnější, těžší a hrubější,,tak nevím :slight_smile: je fakt, že na ty huggiesky jsou slevy pořád někde,,,
12. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 Já taky koukala na různá "doporučující" albíčka a s active baby byla vesměs samá spokojenost, takže jsem se pro ně rozhodla.
12. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 mně taky doktorka říkala, že jestli se chci přijít podívat, tak mě ráda uvidí a ukážou mi to tam, ale že mi to momentálně nedoporučuje, že je hodně nemocných. No a jelikož doktorku znám a prostředí v podstatě taky, tak jsem se dívat raději nebyla :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu Jasně, to bych taky nešla. Ale já jsem brněnská "naplavenina", takže dr. ani prostředí jsem neznala :grinning: :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 no půlku kufru zaberou jen pleny, jednorázové podložky a vložky pro mě :grinning:
Teplý fusak jsem si taky už nepořizovala, mám jeden ještě po nás s beránčím kožíškem, ten bude akorát na zimu ... jinak mám koupené 2 takové letní - Emitex s nohavičkama a JJ Cole do autosedačky (má nepromokavou horní vrstvu - přeci jen v dubnu je takové aprílové počasí)
12. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek