• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
My máme koupené Huggies i Pempers. Nyní používáme Huggies, protože máme tu nejmenší velikost. Zatím tedy nemohu porovnat, ale nepřijdou mi špatné. Chtěla bych zkusit i plinky z DM, protože máme odtam vlhčené ubrousky a ty se mi moc líbí.
12. bře 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 @vendy26 a pak si zrovna ty naše miminka vymyslí, že pro ně budou huggies nejlepší :grinning:
12. bře 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 jj, myslím, že je to fajn, že už se to tak bere, že to není anonymní, že doktoři vědí, že si je vlastně vybíráš a chtějí ti ukázat prostředí a tak.
12. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 my měli ze začátku ty premium care, nevoní spíš smrdí :o)) ale zase jsou dobrý na tu první řítkou stoličku co má mimčo, ony ty plenky mají velká oka, takže to krásně proteče dovnitř a asi je to tomu mimču příjemnější a měli jsme ještě bella happy beby ty s tím vyříznututým místem na pupík. Jinak pampersky jsou měkčí než huggiesky, ale oboje plenky jsou fajn. Přes den dávám huggies a na noc pameprsky , ale my už máme 4ky , největší spotřeba byla trojek
12. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 no já mám už taky zabalené a m ám dvě menší tašky. Přebalovala jsem to asi 5x a postupně ubírala plínek, podložek, i vložek s tím, že mi to manžel donese. Jinak bych byla jak stěhovák :wink:
Akorát jsem to nějak podcenila a mám pocit, že od té doby, co jsem to dala do tašek, jsem úplně ztratila přehled, co mi ještě chybí, tak to budu muset nějak domyslet, případně dokoupit (např. pití) a připsat k tomu ještě krátký seznam, co se doplní až se pojede (nabíječka na mobil a pod).
12. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu Přesně tak :grinning: My i když nakupovali nějaký hračky, manžel se přímo "zamiloval" do hraček Lamaze, tak mu říkám - hele, v klidu, malá pak určitě nejvíc ocení balíček papírových kapesníků a hotovo:grinning:
12. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip jj, taky jsem si říkala, že bych pak chtěla zkusit nějaké levnější,,, :slight_smile: z toho DM si celkem chválí,,, tak uvidíme,, třeba aspoň na doma si myslím, že by to pak klidně šlo,, když se někam půjde, tak vzít ty "lepší" a na doma " obyčejnější" :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jancip z DM jsou babylove? To si myslím taky hodně lidí pochvaluje, všechny ty jejich výrobky pro mimča - teda soudím taky z albíček, co jsem prohlížela jako @romca13 a @vendy26
12. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a látkovat se nikdo nechystá?
12. bře 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 u nás je teda balíček kapesníků oblíbená hračka, hlavně ty barevné z dm :o) jsou měkké , šustí no prostě kam se hrabe lamaze

do porodky jsem měla hroznový cukr na doplnění energie a pití a hlavně svačinu pro manžela, tu jsme při prvním cvičném pobytu na porodním boxu neměli a chyběla, ale na obilňáku je dobře zásobená kantýna :grinning:
12. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@clara.7 To jo, jsou to pěkný pakly :grinning: Kolik bereš těch porodnických vložek - 1 bal.? Já jsem kupovala 2 bal., ale nevím, zda je obě brát, manžel lehce přiveze, kdyby bylo potřeba...
Fusaky krásný, ale mně se nechce do nich tolik investovat... Ten JJ Cole je určitě dražší, co?
12. bře 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu jj, babylove,,,, myslím že si chválí dost i vlhčený ubrousky a vůbec celou tuhle jejich značku,, já si od nich pořádila ještě ty přebalovací podložky,, a mycí emulzi pro mimi na celý tělo,, je to neparfémovaný, tak snad to bude ok,, přijde mi zbytečný kupovat sprcháč, šampon a já nevím co ještě,, když mimi stejně moc vlásků mít nebude, tak se to vezme jedním přípravkem :slight_smile: a jen jednou za čas,,, jinak mám olejovou emulzi do koupele, tak myslím, že to bude stačit :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 babylove ubrousky jsou super, jestli nejste zaregistrované v dm tak to udělejte, dostanete knižečku s poukazkama a třeba zrovna ty dm ubrousky jsou tam za super cenu. kosmetiku jsem skoro neměla jen ubrousky, babylove mléko, babylove mycí emulzi - ale stejně jsme používali ze začátku jen vodu, sudocrem a od biodermy pleťovou vodu pro děti
12. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Souhlas, taky mám v plánu zkusit i levnější varianty, protože když miminku sednou a já budu taky spokojená, přijde mi zbytečný kupovat drahý např. jen kvůli značce. A tak je to se vším. Já tak přistoupila třeba k dětské kosmetice - měla jsem tři vytipované - Bübchen, Sebamed a Weledu (v tomto pořadí i roste cena). Koupila jsem Bübchen, používala ji i ségra a byla max. spokojená, pokud nám sedne, ráda u ní zůstanu, pokud ne, zkusím jinou, dražší... Ale samozřejmě tím nechci říct, že vyšší cena je nějakou zárukou něčeho lepšího! To si určitě nemyslím...ale holt člověk zkouší a cena bývá často určitým vodítkem....
12. bře 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@romca13 tak mne zas kamoska rikala ze po pamperskach prave byl malej porad opruzenej, to same i sestrenice...a pry nejhorsi jsou ty sleep and play... ale ono je ot tezky, asi uvidis az pak co vam bude vyhovovat...ja zatim slysela samou chvalu an ty huggiesky, ale kdo vi co nakonec koupime, asi toho odzkousime vic...
12. bře 2012 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Já látkování plánovala v případě, že bychom čekali chlapečka, prej je to v jejich případě lepší... Ale nevím nevím, jak by to nakonec dopadlo, měla jsem z toho celkem strach - tolik věcí bude nových a papírové pleny mi přijdou jednodušší. Asi bych skončila u nějakého kompromisu - kombinace látkovek i papírovek.
12. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Já mám taky vybranou Mudr. Vlčkovou a jako druhou variantu Mudr. Sturzovou, reference na netu mají obě dobré, i když doktorka Vlčková asi o něco lepší. Ještě jsem tam nevolala, plánuju v průběhu příštího měsíce to nějak ošéfovat...
12. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane Jj, pamatuju si ještě, že holky od ségry taky na Vánoce nejvíc zaujal balicí papír a podobné kousky:slight_smile:
12. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 ten JJ Cole jsem kupovala na Mallu za 420,- Kč, což nebylo zas tak hrozný ...
Vložek mám 3 balení, přeci jen nevím jak rychle budou mizet a po včerejší návštěvě kamarádky v porodnici, kdy mi řekla, že má i 2 najednou, si myslím, že budou mizer rychleji než by je manžel stihl přivézt :grinning:
12. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane
@romca13 Já z kosmetiky taky koupila jen dětskou koupel - kápne se kapka do vaničky/kýblíku a myje se tím tělíčko i vlásky, pak olejíček na záhyby a tělové mléko. Na opruzeniny sudocream, rybilku a bepathen (ten myslím využuji i sobě na bradavky).
12. bře 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Hmm, měla bych to asi přehodnotit :slight_smile: Jaký jsi kupovala? Já četla chválu na ty Batist flower, tak jsem vzala ty...
12. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 na bradavky byl super krém z dmka zn. babylovea taky bepanthen oboje se nemusí před kojením umývat
12. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wiwiane mně v lékárně říkali, že se bepanthen umývat nemusí, četla jsm to i jinde, ale příbalový leták jsem popravdě zatím moc nestudovala, ale pujdu se podívat :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 já bych se i do látkování pustila, ale teda teď to neřeším, kdyžtak až o něco později až se trošku zažijeme, ale mě to prostě příjde nějaké složité. Zdá se mi, že je hrozně moc různých tipů a možností a já se v tom nejsem nějak schopná zorientovat.
12. bře 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu však píšu že se nemusí , ono stejně namažeš hned po kojení a do 2 h se to vsákne, otře atd
12. bře 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 tak z kosmetiky jsme na tom úplně stejně - Sudocream, Rybilka, Bepanten a do vaničky olejovou koupel Bubchen :slight_smile: Pak mám spoustu vzorečků mlíček a šamponků, co byly třeba v lékárně, ale nevím jestli je užiju.
Vložky mám jedny Batist flower, jedny od Hartmanna a jedny Ria - ale ty první se mi právě zdají nejlepší a takové správně dlouhé :grinning:
12. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
látkování bylo v plánu, ale po porodu prostě nebyl čas, malého jsme měla pořád na rukách a látkování jsem prostě nezvládla, kamarádka ale látkovala a spokojenost, takže asi záleží na každém. papírové plenky jsou ale super pohodlné jak pro maminu tak pro mimino
12. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu tak v letáku o tom pro jistotu nepíší nic :angry:
12. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane jéé, já blbě četla, že právě píšeš že musí, tak to jo, promiň :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, jsme zaregistrovaní u paní doktorky Špiříkové :slight_smile: Zatím jenom po telefonu, ale mám se přijít klidně podívat na ordinaci apod. - všechno si sestřička napsala a mám zavolat hned po porodu abysme se domluvili na návštěvě :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek