• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@hanuu Přesně jsi popsala mé pocity pokud jde o látkování:slight_smile:
12. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Gratulka k dětské dr.!
12. bře 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 jsem ráda, že v tom nejsem sama.
12. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde jste koupili ty Batis flower??, já byla ve 2 zdrav potřebách a nikde je neměli,, jen od Hartmanu,, tak jsem si vzala 2,ale ještěbych ráda aspoň jedny ty Batist,,,,, jinak do koupele mám taky právě ten olejíček,, myslím, žeto na mytí úplně stačí,, stejně se má víc používat jen voda a jen jednou za čas nějaký mýdlo nebo tak,,,,
12. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Batistky jsem koupila v lékárně v Campus Squeru v Bohunicích
12. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 V lékárně ve Vaňkovce, není zrovna levná, ale berou tam FlexiPassy, které jsem potřeboval/chtěla udat. Mají i e-shop www.levnalekarna.cz. Odkaz přímo na vložky: http://www.levnalekarna.cz/vlozky-porodnicke-batist-20ks-p-85285.html
12. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26
@clara.7 díky za tipy :slight_smile: mě právě ve zdravpotřebách řekli, že v porodnicích většinou vyžadují jen ty úplně obyč ty stou síťkou,,,, no tak nevím,ale vím, že tady na ty batistky jsou hodně dobré ohlasy,tak jedny koupím :slight_smile:
12. bře 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem koupila tyto kalhotky - http://www.sexypradlo.cz/kalhotky-do-porodnice-100/ (2 bal.). Je to ověřený e-shop, kupovala jsem tam i jednu kojicí košili Vienetta secret (byla tehdy v akci za 200 Kč) a jedny stahovací kalhotky po porodu.
@clara.7
@romca13
12. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 já si ty kalhotky kupovala vezdrav potřebách,, jedny měli za 17,-,,,, fakt sexy :D a stahovací pás jsem koupila v Lidu za 119,- chtěla jsem i kalhotky,ale ty měli beznadějně vyprodaný a to jsem objela snad všechny Lidly v Brně
12. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Jj, sexy jsou, o tom žádná :grinning: Cena luxus, to jsem docela přeplatila, ale co už...
12. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 no koupil ajsem si čtvery,,, snad to bude stačit,,, dají se i přeprat,takže myslím, že to bude ok
12. bře 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Jj, tyhle jsou taky pratelné. Já je vyprala i teď před použitím....
12. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 jj, taky se na to chystám :slight_smile:
12. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišly náhledy těhu fotek!!!!! Je to tedy malý rozlišení, ale jsem happy, večer budeme vybírat! :dizzy_face:
12. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vendy26 tak doufám, že taky uvidíme :wink:
12. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 tak to už se moc těším na ochutnávku :slight_smile:
12. bře 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7
@romca13 Jasně:slight_smile: Zkuším vložit i pár těch náhledů, ale jak píšu jsou malé a zatím nijak neupravené....
12. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, do porodnice si toho vemte co nejméně. Není tam mnoho úložného prostoru, tak ať Vám to tam nezavazí. Vložek je potřeba strašně moc. Už i v porodnici jsem dávala manželovi prázdný obal, aby mi šel takové koupit. A pořád dokupujeme. Ty porodnické se musejí totiž mnohem častěji měnit jak menstruační, protože nemají takovou absorpci. Navíc je to fakt ochrana před záněty, infekcí, lépe se pak hojí poranění..takže opravdu raději více jak méně...

Co se týče kosmetiky, v porodnici i doktorka nám doporučuje zatím žádnou nepoužívat.Pouze modrou Indulonu na tělíčko, protože jak byl malej přenášenej, tak se hodně loupal, a Bepanten na zadeček. Jinak umýváme jen vodou a stačí to. Taky mi říkali, že to vůbec není o ceně, že někomu prostě sedne to nejlevnější a někomu ani to nejdražší, že to chce prostě zkoušet.
12. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska mi přišlo doobjednané oblečení a je moc krásné a za celkem dobrou cenu. Zatím ale nevím, jak to bude s kvalitou. Pokud byste chtěli odkaz, napíši Vám ho do zprávy (není to žádná má známá ani rodina, ani nic takového) :slight_smile:
12. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Můžu poprosit o odkaz:wink: Máme toho sice mraky, takže teď už nic kupovat nechci, ale dokupovat pak určitě bude třeba...:slight_smile: A jak vlastně zvládáš začátky s miminkem?
12. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip taky se přimlouvám o odkaz, mám toho zatím dost, ale pak budou potřeba větší a toho moc nemám :slight_smile:
12. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy26 krasny fotecky...mas takove decentni brisko :slight_smile: jsem myslela, ze budete fotit v Deniskach...?
@hanuu tak jsem si dneska k te Vlckove zavolala a vezme nas, tak jsem rada... snad bude dobra :slight_smile: recenze dobry a kdyz ji i ty znas tak je jasno... :slight_smile:
12. bře 2012 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Díky:slight_smile: Ne ne, na Denisky je ještě zima, tam bych ráda nafotila nějaký fotky až s malou....někdy v létě asi....
12. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy26 aha, ja myslela ze ty tehu :slight_smile: Mne se Lucka na foceni jeste porad neozvala, tak snad to nakonec klapne... nechci se fotit s panderem pres celou fotku :grinning:
12. bře 2012 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Pocula som, ze tie vlozky Batist Flower maju aj na Pekarske v lekarni (pri zastavke saliny Silingrovo namesti), tak vyskusaj, predsalen je to blizsie, nez ist do Bohunic.
12. bře 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka :grinning: Ne ne, to jsem psala, že bych moc ráda, pže venkovní fotky prostě nemají chybu, ale v našem případě holt bylo ještě brzy:-/ No tak třeba druhé těhotenství budu finišovat, když bude teplo a dopřeju si exteriérovky:wink: Vy je plánujete, co?:slight_smile:
12. bře 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu já rozhodně chci látkové pleny, teď už je to krása, když jsou pleny all in one. Není k tomu potřeba nic navíc, samy drží, jsou jako papírová plena..sice je tam vstupní investice, ale ve výsledku se ušetří. Nechci si hrát na nějakého šíleného ekologa, ale představa těch dvou tun špinavých plínek za jedno dítě mi přijde strašná..
12. bře 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj no já právě když jsem se na to dívala, tak jsem tak nějak pochopila, že existují all in one, ale spíš se používají různé kombinace. No prostě jsem z toho volaká zmetená :grinning: Ale beru to tak, že začnu určitě s jednorázovkama a pak uvidím. Ještě zkusím k tomu něco zjistit. POtřebovala bych nějakou knihu pro blbce.
12. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 fotky máš moc krásné, sluší vám to tam :slight_smile:
12. bře 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Moc děkuji!:slight_smile:
12. bře 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek