• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@jancip muzu se te zeptat jestli cekacky na ty monitory byly taky 3 hodky - jako je pry standard v Bohu i na Obi?? to je neco co odrazuje momentalne me.. ke svoji dr. jdu naposledy pristi tyden (35tt) a pak se musim prehlasit do porodky.. zatim sem pro Obi - je to pro me nejpohodlnejsi co se dojizdeni tyce.. asi vsude je neco, takze vybaveni porodnice uz neresim. chci to hlavne "bezbolestne" predtim porodem :slight_smile: at nemusim po rodine od kazdeho zebrat pul dne volna kazdy tyden od nekoho jineho - na hlidani :slight_smile:
23. bře 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já jsem stále za Bohunice a asi už to nezměním...moje kritérium je pohodlí na šestinedělí a to že muž pracuje na LF v Campusu, takže to bude mít k nám blízko, říkala jsem si, že už to nebudu řešit, protože to je neverending story jako s kočárkem...i ten nejlepší má nějakou vadu, která nahlodává :sweat_smile:

Porodu se zatím nebojím a kromě těhotenské paranoii a strachu o to, abych neporodila dřív, se na něj vlastně i docela těším...
23. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika pekne vystizene s tema porodnicema :slight_smile:
a s tou paraniditou je to taky presne!! ja se u prvni bala jak cert.. dr porad vyhrozoval ze to bude drive, at se setrim atd atd.. nakonec me 12dni po terminu vyvolavali :slight_smile: ted bych byla tak stastna za to aby to bylo tak 14 dni drive!!!! :slight_smile:
23. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? jsem oproti vám dost pozadu :slight_smile: takže budete mít většinou dávno po porodu, když se já na to budu chystat :slight_smile: O porodnici zatím přemýšlím, sháním reference jak doktorů, tak rodiček a zatím vedou Bohunice a vyloučila jsem Milosrdné..
23. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj Ahooj, no jasně :slight_smile: v kolikátém jsi tt?
23. bře 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika dnes to je myslím 16+5 :slight_smile:
23. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj Tak to zas tak pozadu nejsi, já si myslela, že jsi v prvním trimestru podle toho jak jsi to psala..co by dup, mně to od těch triplů hrozně letí :slight_smile:
23. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika no na úplném začátku nejsem, ale 10 týdnů od tebe a od ostatních holek ještě dál :slight_smile: na triplech jsem byla v pátek.
23. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 První dva týdny jsem nečekala vůbec a pak 2x tak max. půl hodiny, protože měli nával.
23. bře 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj Já také původně vyloučila Milouše a pak jsem nakonec rodila tam :slight_smile:
23. bře 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj Ahoj, vítám Tě :slight_smile: A odkud jsi?
23. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 ja sem na Obi na monitor nikdy nečekala déle jak 1hod, pravda ale je že se čeká, protože zrovna může dojít mamina co rodí atd...
23. bře 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ahoj, díky :slight_smile: zatím z Komína, stěhování nás čeká v šestinedělí.. :grinning:
@jancip :slight_smile: jsem zvědavá, kde nakonec budu rodit :slight_smile: ještěže těch možností není víc :slight_smile:
23. bře 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj vítej
23. bře 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tady už se zase řeší porodnice. Já už se rozhodla pro Bohunice, ale teď mě teda děsí, že by měli mít takovej nátřesk. Příští čtvrtek jdu ještě naposled na monitor a do poradny ke své doktorce a pak už kdyžtak do porodnice. No ale když budou mít plno, tak to hold na Obilňáku taky nějak zvládneme.
23. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj a kam se postěhujete?
23. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Když manžel pracuje takhle blízko, tak to bych snad ani možná nepřemýšlela, jak píšeš ve výsledku je to vlastně v podstatě jedno, každá má něco.
23. bře 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu díky :slight_smile: do kr.pole :slight_smile: jéé, tobě už se to pěkně blíží :slight_smile:
23. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj jj, do termínu mám 10 dnů. Ale já jsem nějak od začátku vnitřně přesvědčená, že budu přenášet, takže uvidíme.
23. bře 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu já od začátku doufám, že porodím lehce dřív :slight_smile: ale kdy to bude, to ví jen pán bůh :slight_smile:
23. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj no já se cítím celkem v pohodě, takže z toho nejsem nějak na nervy a malýho zatím nějak "nevyháním", prostě až to bude tak to bude :slight_smile:
23. bře 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaruj taky vítám :slight_smile: a konečně někdo z Kr.pole :grinning: už jsem se lekla, že tu budu sama ...
23. bře 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj Stěhovat se v šestinedělí? Ty jo...To bych nedala. Já nestihám ani běžné věci. Ze začátku jsem ještě v 10 hod byla v pyžamu a neměla vyčištěné zuby, i když jsme vstávali třeba v 6. I když ono hodně záleží, jaké miminko je.
23. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jancip je fuk jake miminko je - ty zpomalene zacatky sou vsude stejne :grinning:
@danaruj taky te vitam mezi tehulkama brnackama :slight_smile: i kdyz ja sem naplava.. brnackou se zatim moc necitim :slight_smile:
23. bře 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 taky jsme naplavenina :grinning: z Vysočiny ... už skoro 7 let
23. bře 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 @kaeth01 já jsem se tady narodila a asi tady i umřu :grinning: jen z toho Komína se mi nějak nechce :(
@jancip On se ten byt uvolní den před datem porodu, pokud budu přenášet, bude to ok, pokud porodím dřív tak taky..přestěhuje manžel a já jen hodím mimčo do auta a převezu ho :slight_smile: nezabere to ani deset minut. A miminku je jedno, že bude ze začátku mezi krabicema.. Naštěstí nemáme moc věcí, nebereme skoro žádný nábytek, jen matrace, skříň, knihovnu, oblečení, knížky a věci, co nakoupíme pro mimčo :slight_smile: Koupíme postel a ze začátku to bude stačit :slight_smile:
23. bře 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 7 let to uz se nejak pocita :slight_smile: ja zacinam 6ty mesic v metropoli :grinning:
ale porad moravandy ne???? takze zase zadna velka zmena :sunglasses:
23. bře 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj tak to ti budu drzet pesti.. mas pravdu ze mimcu je to fuk ty krabice a ty po chvilkach se urcite zabydlis.. mozna lepsi stehovani s uplne malym mimiskem co hodne spinka nez s batoletem - to uz bez hlidani nejde.. sem zazila a stacilo mi brrrr :unamused:
jinak Komin sem si musela najit na mape abych se zorientovala.. to opravdu neni zadna vzdalenost :slight_smile:
23. bře 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 njn, jsi tady krátce, tak se ještě neorientuješ :slight_smile: fakt je to kousek, my chtěli něco poblíž Komína. Jenže není moc nabídka bytů a když, tak je to drahé :frowning2: je to jedna z nejdražších čtvrtí..Ale Kr. Pole je taky ještě docela ok :slight_smile: Máš pravdu, s malým miminkem je všechno snazší než pak s batoletem :slight_smile:
23. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Já myslím, že to moc jedno není...některá miminka nepropláčou celý den, jiná ano, některá netrápí bříško, jiná na to trpí od začátku, některá nejsou moc chovací, jiná se nedají pomale položit atd. A pokud se to "pozitivní" nakombinuje do jednoho, tak pak je to jiné, než když má někdo spící Růženku.
23. bře 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek