• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@yesu no po porodu zacnu cvicit tak doufam ze to bude ok....a trosku zhubnu :grinning: taky mi z toho neni hej ale miminko je pro me dulezitejsi... :slight_smile: :wink:
29. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson To pro mě taky, jenže vím, že tolik sladkýho určitě nepotřebuje, jenže já si prostě nemůžu pomoct a navíc sem hodně sladký jedla i před těhu....A na pohyb už se strašně těším, hrozně mi chybí, takže pokud to půjde, budu pak cvičit co nejčastěji, nebo aspoň pořád vycházkovat s kočárkem!
29. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak na vychazkovani se taky mooooc tesim...malej se hemzi a me boli v boku a nevim vubec cim to je...?ale teda bolest docela velka... :frowning2:
29. bře 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Aha tak to se mi ještě nestalo...
29. bře 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu nevim jestli to neni tim jak se mi roztahuji svaly......nebo deloha....
29. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jj, já měla pro sebe takovou jakousi "hranici" 12 kg, max. přijatelných 15 kg nahoru. Ale samozřejmě ne vždy to člověk může nějak ovlivnit, já třeba téměř vůbec nezadržuju vodu - prstýnky, hodinky - vše mi je jak před těhu...
@pitrson Tak určitě, ale jak píše @yesu - úplně jedno mi ta váha taky není, ale nijak se nehlídám, to v těhu prostě nejde. Ale na druhou stranu se ani nepřejídám - usnadňuje mi to moje "milá" žáha, která, když se přežeru nebo sním víc sladkého, pálí jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. bře 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nedavno tu nekdo hazel ulevove polohy pri porodu - bylo to tak krasne namalovane.. nevite kdo to byl a nebo ktera strana tady na diskusi?? ja to prochazela ale nemuzu to najit.. a jak se tak citim budu rodit do pul hodiny :grinning: nutne to potrebuju omrknout!! - delam si srandu.. ale fakt se citim na houby posledni dny, kontrakce silne behem dne ze jen hledam polohu ve ktere bych je prezila.. trocha pohybu a mam strach ze mi ditko vypadne nekde na ceste.. fakt des ten konec.. :unamused: dokonce me ted posledni pulhodina v kreci donutila vytahnout rodny list na svetlo bozi a aspon polozit na stul - tasku porad nejak odkladam - je to takove definitivni :grinning:
29. bře 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem to nasla.. strana 32 - byl to prispevek od jancip jeden z poslednich na strance - kdyby nekdo mel zajem taky mrknout..
29. bře 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky zdarvím,,, vítám nové těhule,,, :slight_smile:

@pitrson já jsem z vinohrad, tak do slatiny to pak bude kousek :slight_smile:

od pátku holky válčím ze střevní chřikou,,, takovou jsem v životě neměla,,, dnes už teda jím,ale do včera jsem do sebe nedostala vůbec nic,,,, jsem -1kg od své výchozí váhy před těhu,, no zítra mám poradnu, tak jsem zvědavá, co mi mudr řekne,, má mi dělat UZ na zvážení a změření prcka,, tak doufám, že to prcek nese statečně,,ale vzhledem k tomu, že mě v jednudobu kope v levým spodním boku a nahoře napravo do žeber, tak si zase tak maličkej nebude,,,, :slight_smile:
29. bře 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Ja som mala najvacsie tlaky okolo 33.tt, ked sa mimino snazilo dostat do spravnej polohy. To som myslela, ze mi vyvali bok aj spodok aj vsetko. Na najblizsej poradni uvidis, ci tomu tak bolo - ci uz je otocene. Dr. mi vravela, ze cim stihlejsia mamina, tym mozu byt tie tlaky, pohyby a bolesti vyraznejsie (aj ked teda ja sa zrovna za nejaku extra stihlotinu nepovazujem).
29. bře 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Crevnu chripku som mala v 2. trimestri 2x po mesiaci, fakt "zazitok" - bolo to rychle a intenzivne, dokonaly detox :wink: Ale mimi si zilo svoj vlastny zivot, matka nech si robi co chce.
29. bře 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 no super :slight_smile: tak muzem chodit na vychazky :slight_smile: jo tak ted jsem to resila taky ze kdyz malej kope tak tak me silene boli v levym boku a nevim jestli je to ok? :frowning2:
29. bře 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae jezis dekuji moc moc no tlaky spis takovy pichani nebo nevim jak to popsat chvilkama to i dost boli.....
29. bře 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae no jako v sobotu, neděli jsem do sebe nedostala ani tu blbou vodu, pondělí, úterý aspoň pití a od včera pomalu i něco hustějšího a dnes už teda jím,,ale 5 dní a 4 kg dole,, fakt super,,,právě jsem i na gyndu raději volala abych něco neprošvihla,,ale sestra mi říkala, že jídlo nevadí,, že mimi si to vezme ze mě,, hlaavně musím pít,,,,,a po dnešku už mám zase nějaký břiško,, v úterý jsem vypadala jak napapaná ane těhotná :slight_smile: teď už to snad bude lepší

@pitrson no já spíš cítím rýpní, kopání, hrozný tlaky,,, takže vím, že je to prcek, že to není nic jináho,, právě mě zajímá v jaké je poloze, když ho cítím úplně v celým břichu :slight_smile:
29. bře 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson jinak koukám, že termín máš o 14 dní dřáve než já,,, to by mohly být fajn prochajdy s kočárkem přes léto,, :slight_smile:
29. bře 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Ked som mala tie crevne problemy prvykrat, to bolo okolo 23.tt a mala som strach, pretoze zo mna slo vsetko horom spodom...bala som sa, ci sa telo nejako necisti alebo ako to povedat... v porodnici sa na mna mlada dr. divala skoro ako na hysterku, naco tam chodim, ked to je "len" crevna chripka, ale bola som neustupna, tak ma riadne vysetrila. Mimino to nijako neovplyvnilo, aj ked som mala este 14 dni potom nechutenstvo. Vahovu stagnaciu som potom dohnala, ale verim, ze je to neprijemne - hlavne sa zda, ze to nikdy neskonci. Drzim palce, aby si sa citila uz len dobre.
29. bře 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 uz se tesim mam spoustu kamaradek ale bezdetne coz je kamen urazu... :frowning2: pomalinku zacina vaznout komunikace maji proste jine starosti :wink: tak jsem rada ze budu mit s kym chodit na prochajdy :wink: :slight_smile:
29. bře 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Já se taky ráda přidám :slight_smile:
29. bře 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Jojo, cukr v pohodě :slight_smile:

@pitrson Ahoj, aspoň nám diskuze nebude váznout :slight_smile:
29. bře 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaeth01 Ty jo, pěkně si zažíváš...:frowning2: Tak se drž! Co jinýho člověku zbývá než to vydržet, že... :confounded: :sweat_smile:

@romca13 Jejda, Romi, tak držím pěsti, ať je na kontrole vše ok! Jinak přesně jak píšeš k těm pohybům prcka - já byla taky zvědavá na polohu, pže jsem měla pocit, že ho cítím všude možně... :slight_smile: Byla jsem přesvědčená, že musí být nějak příčně a pak jsem teda čučela, když mi dr. řekl, že je podélně hlavičkou dolů...
29. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 jojo, predemou ted kdyz muj chlap zmini ze chce dalsi dite tak vidim rude.. v tu chvili sem i schopna mu skocit po krku a zakousnout.. :grinning:
ty si ted 38tt ze? zaaaavidim!! :wink:
29. bře 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson ahojky, mate vybrane pekne jmeno pro mimiska!!
29. bře 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 No podle TP dle UZ jsem dnes 38tt+2, dle PM jsem 37tt+5. Ale na porod to ještě nevidím, až na to neustále tvrdé břicho nic zvláštního nepociťuju. V úterý jdu na poslední kontrolu k mému dr., tak jsem zvědavá, zda se něco hnulo... Ty bys ale jako druhorodička mohla klidně rodit o fous dřív, co? Tak třeba už to nebude dlouho trvat... A jak se těší starší dcerka na sestřičku? Mimochodem neobvyklé a moc hezké jméno!! Pro druhou máte taky nějaké "spešl"?:slight_smile:
29. bře 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Jj, jméno pro prcka se mi taky líbí! @kaeth01
29. bře 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 dneska sem myslela ze opravdu pojedem.. :unamused: nekdy jsou ty kontrakce tak intenzivni.. a pak po hodine najednou konec.. ja doufam a myslim si ze tentokrat to bude opravdu malinko drive..
Talinka se na sestricku tesi hrozne moc.. od zacatku si nepripoustela ze by to byl kluk, jen sestricka.. :slight_smile: ja se toho jejiho nadseni malinko bojim :grinning: kdyz mi vypravi jak ji bude chovat, krmit a oblikat - tak mi tuhne usmev na tvari - abych mela oci na stopkach 24hodin!!
spesl jmeno nemame myslim :wink: bude to Zoe.. u prvni dcery, jak uz jsem nekde psala, rozhodl o jmene jeden muj kamarad (jihoafrican), ktery se par dni pred mym porodem zminil o sve prvni lasce.. kdyby mi tehdy o ni nevypravel meli bysme Nelinku :slight_smile:
vy cekate holcicku?? to mi ted nejak unika..
29. bře 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Preju krasne dobre rano holky :slight_smile: a mam na vas prosbu vim ze se ptam jiz po nekolikate ale nak jsem z toho nesva.... :unamused: picha nekterou vas jako kdyby v boku u trisla???Kdyz se rychleji vstane nebo kdyz se malej moc hemzi....?Jsem z toho takova nervozni aby bylo vse ok :frowning2: jinak dekuji jmeno se nam moc libi :slight_smile: a moooc dekuji za rady...
30. bře 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson a nechceš zavolat doktorce a zeptat se??
30. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Mně docela často, mám to od zad...stávalo se mi to už před těhotenstvím a teď čím dál častěji...pokud to není intenzivní bolest asi bych to neřešila...
30. bře 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu no nikdo mi to tam prave nebere....
30. bře 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Aha, tak to zkoušej....a když by nic, tak bych radši zajela třeba do Bohunic...
30. bře 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek