• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@pitrson me boli trisla uz asi dva mesice a je to cimdal horsi. boli me i podbrisek. trisla me boli tak, ze nemuzu skoro chodit. konzultovala jsem to s doktorem a on rikal, ze s blizicim se porodemt to bude jeste horsi. tvoje telo se proste pripravuje na porod a tak se snazi povolit vazy. takze bych rozhodne nepanikarila :wink:
30. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 :slight_smile: přesně jako moje neteře - ty ani na chvilku nepřipustily, že bychom mohli mít kluka:slight_smile: Jj, čekáme holčičku, moc jsme si ji oba přáli, tak se nám to splnilo:wink: I když na začátku těhotenství jsem byla přesvědčená, že čekáme kluka...takže intuici mám skvělou :grinning: :sunglasses: I druhý jméno super! :dizzy_face:
@pitrson určitě to nebude nic hrozného, souhlasím s tím, co psala @gabbika a @sariky, jsou to vazy... Mě třísla taky občas bolely a hodně, někdy jsem si připadala jako bych to přepískla v posilovně, hlavně doma večer po celém dnu jsem se ploužila jak....no radši no comment :grinning: Ale neboj, ne vždy musí být hůř, teď už mě to zase skoro vůbec netrápí, jen občas a ne v takové míře.
30. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26
@sariky moc dekuju holky :slight_smile:
30. bře 2012 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem včera byla na poslední poradně u své doktorky. Prý vše v pořádku. Dneska jsem volala do Bohunic a bjednala se na monitor. Asi toho mají fakt hodně, protože dlouho hledala volný termín. Nakonec jdu zase ve čtvrtek. Trošku mě překvapilo, že se mě neptala na termín porodu jen na poslední poradnu, ale tak nic jinýho než že do té doby porodím by se stát nemělo :wink:
30. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pitrson mě občas takhle blbě zabolí, když se nějak zapomenu a blbě vstanu. Ale četla jsem o tom, že to tak bývá, že to někoho může bolet.
30. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 deti jsou na to nejak zvlast vnimave.. jednou jsme v parku potkali pani co byla tehotna - tehdy jsem tehotna nebyla. ani to jeste nebylo v planu.. a Talinka me prekvapila kdyz mi rekla ze ma ta pani v brisku holcicku.. rikala sem ze to muze byt chlapecek, ale ona si to nedala vymluvit.. tak jsem sla za tou pani a ptala se ji co cekaji :slight_smile: rikala ze je to prekvapeni, ale ze by si moc prala holcicku :grinning: nevim jak to nakonec dopadlo, ale kdyz jsem ji rekla co tvrdi moje mala, byla strasne stastna a rikala ze to citi stejne.. :slight_smile:
ja byla u sebe taky presvedcena ze cekame chlapecka :grinning: ale to spis proto ze to do me muj chlap cpal horem dolem - ja uprimne necitila vubec nic.. zadne predtuchy.. fakt nic - sem nejaka bezintuicni :unamused: :grinning:

@pitrson tak tak pichani je normalni.. zvlaste rano kdyz lezu z postele a chci se protahnout - mam pocit ze me nekdo nabral nozem.. ale i treba kdyz si to razuju po ulici a zapomenu zvolnit tempo - mala se ohlasi tak ze me v trislech zacne pichat az si nekdy musim sednout..
30. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 @kaeth01 já jsem s intuicí taky nějak mimo, byla jsem přesvědčená, že čekáme holčičku, i se mi o holčičce zdálo :wink: Takže když jsem se dozvěděla, že to bude kluk, tak jsem byla zklamaná sama ze sebe, že nejsem ta matka, co to cítí a ví :grinning:
30. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vidím, že jsme na tom s intuicí všechny stejně - můj muž mě uvrtal v tom, že čekáme holčičku a že si je jistý, tak já natěšená a nakonec chlapeček - i když za sebe jsem ráda, protože mi ta výchova kluků přijde nějak bližší...ale ve finále je to jedno, že :slight_smile:
30. bře 2012 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Hned je mi lip holky :slight_smile: moooc dekuji... :slight_smile:
30. bře 2012 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,,, tak jsem byla dnes v poradně,,, a prcek má asi 1072g a kolem 35 cm,,,,takže hezky roste a už e netrápím tím, že jsem šla s váhou zae dolů,,,,,
30. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@romca13 No tak to je super, já jdu ve středu, tak sem taky moc zvědavá jak si ten náš prďola roste :slight_smile:
30. bře 2012 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu jinak mám pocit, že zrovna ty jsi uvažovala o abc viperu, že??? tak jsme si ho ve středu dovezli domů a jsem z něj nadšená :slight_smile:
30. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 JJ uvažovali, ale pak jsem na něj byla koukat v sam baby a zdál se mi nízkej....nevím kolik měříš, ale mě kámoška řekla, že u něj vypadám jak u kočárku na panenky a je fakt, že se mi zdál nízkej....
30. bře 2012 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu no já mám právě jen 165 cm,, manžel 178cm,, takže nám vyhovuje,,, právě ten první, ten dada paradiso jsme nakonec nechali na prodejně kvůli tomu, že byl zase hrozně vysokej :slight_smile:
30. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01
@hanuu
@gabbika Taky dobrý, holky. Takže s tou intuicí v tom nejsem sama:slight_smile:

@yesu A už jste nějaký kočárek vybrali? My měli jasno téměř od začátku, tak jsme jen omrkli v krámu naživo, zda nezklame a nezklamal. Jen ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2012 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 A jakou barvu jste pořídili?
30. bře 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 tu hnědo béžovou,, je nádherná,, ten vnitřek je polstrovaný jemným světlým proužkem, což na obrázcích není vidět a dělá to ten kočárek hrozně zajímavej, takovej jemnej,, fakt super,, dnes ho povezeme k našim, tak předpokládám,že ho budou chtít vidět, tak ho kdyžtak nafotím a pak sem hodím :slight_smile:
30. bře 2012 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 Jj, určitě hoď, těším se:wink: A souhlas, že naživo jsou ty látky a materiály o něčem úplně jiném než na obrázku!
30. bře 2012 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už chci kočárek taky doma!!! A zkoušet si ho u zrcadla:grinning::grinning: Ale mám smůlu... Holt až bude malá na světě... Ale to už vydržím...:slight_smile:
30. bře 2012 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky tak až to otevřou, tak můžeme chodit na dopolední promítání s dětma,jak je to běžné v jiných městech...pokud je teda pravda co píšou v článku :slight_smile:

http://brno.idnes.cz/masarykova-univerzita-si-pronajme-kino-scala-chce-je-digitalizovat-1p3-/brno-zpravy.aspx?c=A120330_153532_brno-zpravy_bor
30. bře 2012 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 no my ho právě odvážíme k našim, aby nebyl doma :slight_smile: jak se říká :slight_smile: tak mám chuť ho vytáhnout a vozit v něm po bytě plyšáka :slight_smile:
30. bře 2012 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@romca13 To jo, ale aspoň chvilinku ho doma máš a můžeš se kochat:grinning: My ho máme na prodejně... K rodičům nemá smysl ho vozit, jsou daleko a do termínu zase blízko:slight_smile:
30. bře 2012 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 no ale on je v krabici, tak se můžu kochat leda tak podvozkem, kterej se nám do ní nevlezl :slight_smile:))))))
30. bře 2012 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika Jsem pro:slight_smile:
30. bře 2012 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 :grinning: :grinning: aha, tak to pak jo...
30. bře 2012 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26
a co postylku, tu uz mas sesroubovanou??
30. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika jeee gabi, moje mala ma 3 roky a ja jeste s ni nebyla :slight_smile: nevydrzi sedet na prdeli tak dlouho :grinning: rikala sem si ze to ted teprve zkusim..
30. bře 2012 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 Jj, sešroubovaná už je, ale to je asi tak vše...:slight_smile: Potřebovali jsme "odlehčit" komoře a taky se do ní dobře ukládají různé blbůstky pro prcka:slight_smile:
30. bře 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@romca13 Tak my máme oba o 10 cm víc....
@vendy26 no vybrali jsme bebe beni 4runner, když sem ho viděla poprvé tak sem se do něj zamilovala....i sporťák se mi zdá docela dobrej, akorát teda chci koupit autosedačku maxi cosi, ale tu bazarovou....
30. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu taky budeme mít maxi cosi od známých už po 2 dětech,,, nechce se mi dávat 4 litry za novou,,,
30. bře 2012 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek