• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@yesu Moc hezký! A jakou barvu?
30. bře 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 ja porad brousim kolem krabice a nakukuju dovnitr - vntirne bojuju sama se sebou :slight_smile: zda se mi to jeste brzo cucet na prazdnou postylku, ale dyl jak dva dalsi tydny to nevydrzim :grinning: tak sonduju jestli v tom nebudu sama.. kamaradka rikala ze ji manzel posklada az bude v porodce.. to bych nevydrzela :slight_smile:
30. bře 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 to mě taky ne, ale chci ji, takže pomalu začnu sjíždět bazary a snad se mi podaří nějakou zachovalou ulovit!
30. bře 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Já na začátku taky tvrdila, že ji složíme nejdřív tak týden před termínem a houby houby, vyměkla jsem:grinning: Ale ne vážně, je to opravdu praktické:slight_smile: :sunglasses:
30. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Tu béžovou....přesně se ke mě hodí, je takovej sportovně elegantní :slight_smile:
30. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 ale objednanej ho ještě nemáme, čekáme na penízky, co nám mají přijít, tak snad během dubna....
30. bře 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13
@yesu Taky máme MC (Cabriofix). Jinou jsem nechtěla, jsme hodně "výletový", takže bezpečnost v autě na prvním místě! Koupili jsme i isofixovou základnu, ale jetou, za novou bych ty prachy nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 My taky dost jezdíme autem, tak proto ji taky chci....nad tím isofixem taky uvažuje....a to jsi ho sehnala zvlášť někde na bazaru?
30. bře 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Barva super, já mám celkově ráda přírodní barvy!:slight_smile:
30. bře 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Já to brala i tak, že buď si ho nechám třeba na druhý a bude se hodit i pro holčičku a nebo půjde ta neutrální barva dobře prodat....
30. bře 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Jj, přes MMB. Ale teda řeknu ti, byla to docela fuška, hodně spíš prodávají komplet isofix i s autosedačkou (a tu jsme koupili novou). I když v tvém případě je to vlastně výhoda, určitě v poho seženeš. Jo a v případě MC se ta základna pro Cabriofix přímo jmenuje Easyfix.
30. bře 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to jste fakt dobrý, mi postýlku plánujeme pořídit už příští víkend, aby nám ji mohl odvést tchán autem - má velkej kufr. A přesně jak říká Vendy, plánuju do ní kupit věci pro miminko, zatím nemám komodu a už je nemám kam dávat.
30. bře 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 diky za tu posledni vetu o prakticnosti :grinning: ta me podporila.. 10 dni ode dneska!!dyl to nedam.. jdu si to poznacit do kalendare at mi to lepe utika to teseni se :grinning:
30. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 Díky za info, musím to začít pořádně sledovat....
30. bře 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52310750&tab=8 Krásná cena, nová autosedačka vyjde na 3.500 a nový easyfix taky, takže celkem 7.000 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky chtěla jsem vám říct, že dneska ráno v rádiu říkali o poplatku za otce u porodu. Od 1. dubna platí nějaký nový zákon, který by ho měl rušit, ale není to asi úplně jasné. Každopádně dneska říkali, že brněnské porodnice budou poplatek dále vybírat. Jenom u miloušů zatím uvažují o tom, že by ho zrušili.
31. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás 2 dny do TP a pořád jsme celí :slight_smile: No a ža na to že mi pořád tvrdne břicho, ale ne nějak moc bolestivě, tak su úplně v pohodě.
31. bře 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu no podle toho jak na Obilnaku rejzuji penize i za takove blbosti jako je test na cukrovku - tak hadam ze budou posledni v republice kde zrusi poplatky za otce u porodu :unamused: Milousum tleskam pokud budou prvni vlastovkou - opravdu si myslim, ze tenhle poplatek je spatny..
31. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu uz se tesim na dalsi hezke povidani o dalsim narozenem miminku.. tak at se maly snazi :slight_smile: drzim pesti!!
31. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Taky držím pěsti, ať vás maličký dlouho nenapíná!:slight_smile:

@kaeth01 Katy a co ty? Je lépe?
31. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 ja mam ted za sebou asi 2 dny kdy sem docela ok.. musim to honem nekam zatukat :slight_smile: unavena sem, ale ty bolestive kontrakce opravdu trochu polevily, takze sem se prestala tolik bat.. jen dneska rano sem vstavala a rikam mojemu: dneska by to slo :slight_smile: malem sletel z postele jak se lekl :grinning: ja uz bych to brala vsema deseti, ale to se ty hadam tesis uplne stejne co?? :wink:
31. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 nehodnotím, nevím jak je to v jiných nemocnicíh, ani jak je to reálně u miloušům. Prodávám jak jsem koupila - slyšela v rádiu.
31. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 @vendy26 díky holky. No jsem zvědavá, kdy to příjde. Naštěstí se cítím v pohodě, nemám nějaké obtíže. Spíš su nervozní z toho, že to může být teď kdykoliv. Raději bych věděla předem kdy :wink:
31. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanuu jj to cekani je vzrusujici :slight_smile: ja u moji prvni o to prisla :frowning2: byla vyvolavana.. vzdycky sem si prala zazit ten moment prekvapeni - tak a je to tady.. doufam ze tentokrat!!!! :grinning: at je na co vzpominat!!! :slight_smile:
31. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Tak držím palce ať to tentokrát výjde :slight_smile:
1. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Dívám se, že už učekáváš v plném nasazení:slight_smile: Já byla strašně nedočkává, jednak jsem měla strach, že budu mít velké mimi, které nebudu moct porodit, a jednak už jsem fakt nemohla. Navíc byly tehdy velké mrazy, tak jsem měla strach jít i do obchodu, protože kdyby mi po cestě praskla voda, tak bych asi zmrzla :slight_smile:
1. dub 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, musím to zaťukat, ale přestalo nás trápit bříško, tak 3. den vážu alá larvička. To je jak mávnutí kouzelným proutkem. Malej je najednou o hodně klidnější a i přes den mi pěkně spinká. Před tím se mi budil po 5 min., i když jsem ho téměř hodinu uspávala.Takže vřele doporučuji.
1. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jancip No já mám štěstí, že se cítím fakt docela v pohodě. Zrovna včera se manžel divli, že chodím s břichem tak rychle :slight_smile:
Ale z velkého miminka mám taky docela strach.
O tom co píšeš jsem zrovna nedávno přemýšlela, manžel měl sen, že jsme někde venku a praskla mi voda a na to konto jsem si říkala, že takhle venku je to docela blbé a pak jsem si právě říkala, že v těch -20 by člověk zmrzl. Teď už by to byla přece jenom docela pohoda.
1. dub 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Jj, těším!:slight_smile: Na druhou stranu čím víc se to blíží, tím víc mi nedochází a připadá téměř nemožné, že za chvíli budeme mít doma malého človíčka, který bude jen a jen náš... Zítra jdu na poslední kontrolu k mému dr., jsem zvědavá, co mi řekne, ale já sama se cítím až podezřele dobře a nepociťuju nic, co by svědčilo o blížícím se porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek