• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@olousek35 taky jsem poslední dobou na milouše slyšela jen pozitivní ohlasy.

V Brně není potřeba se nějak dopředu registrovat jako v Praze, že ne? abych něco neprošvihla :frowning2:
1. pro 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu V Brně prý není registrace potřeba, a teď ten největší nápor a babyboom už pominul takže už je to v klidu. Doktorka tě na poslední měsíc předá do porodnice kterou si určíš, bez registrace :slight_smile:
1. pro 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Jinak gratuluji k prohlídce a k tomu že je všechno jak má být. Cukrovka mě teď taky čeká, takže to snad zvládneme, co už bysme nevydržely za nepříjemnosti .o)
1. pro 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tamarila děkuju za info. JJ, zvládnem :slight_smile:
1. pro 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky slyšely jste dneska tu ránu?? :slight_smile: To mi spadl kámen ze srdce!!! :slight_smile: Srdíčka obou prcků jsou v naprostém pořádku!!!Pan doktor byl moc milý a potvrdil nám holčičku a chlapečka :grinning: Tak jsme to hned jeli oslavit do Ikei a koupili komody, teď ještě aby ve středu přivezli pračku a můžeme začít prát a chystat :slight_smile:
1. pro 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leeela Tak strašně gratuluju, to je super úleva, co? :slight_smile: Páreček ti moc závidím, dvojčátka byly moje velké přání a sen. Jenomže to nemáme v rodině, takže by to byla opravdu "haluz". Tak si to duo srdíček užívej :slight_smile:
1. pro 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeela tý jo, gratulace k dvojčátkům a ještě k párečku. Máte to vše jedním vrzem :grinning: . Hlavně at jsou zdraví a dělají jen radost. :wink:
2. pro 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeela moc gratuluju k výborným zprávičkám :slight_smile:

tak já dnes zase zvracela a celkově je mi nějak divně, bolí hlava, tak jsem jen uvařila polívku a polehávám, venku je stejně hnusně,,,, včera jsem byla elý odpoledne ve městě, vyrazila jsem už ve 12, zajela do Mety, tam jsem manžovi koupila 2 košile, pak jsem vlítal do DM, tak koupila nějaký kosmetický balíčky,, pak jsem měla sraz s kamoškou, prošli jsme trhy a zašly do Rebia na obídek, no pak Vaňkovka, tam jsem neodolala a koupila si kalhoty,,, no aspoň budu mít motivaaci po porodu zhubnout :slight_smile: a v půl šesté mě manža vyzvedl, zašli jsem ještě do elektra a domů jsme dorazili v půl sedmé,, sice bylo hnusně, ale i tak jsem si to užila :slight_smile:
2. pro 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolutěhulky :slight_smile: máme za sebou další kontrolu a všechno zdá se být v pořádku :slight_smile: už máme doma i něco pokoupeno, spíš ty větší věci jako postýlka, vanička, přebalovák a něco z oblečků a zavinovaček - to poslední jsem kupovala převážně tady na bazárku abych už něco měla - nechci utrácet v obchodě i za věci jen tak na doma. Spoustu toho přinese i Ježíšek, alespoň co jsem tak pochytila mezi řečí od mamky a ségry :grinning:
Jen kdyby se do mě nepustila ta rýma, potvora jedna zákeřná :confounded:
5. pro 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Ahoj, gratuluju k úspěšné kontrole. Rýma je otrava je se jí konečně po týdnu zbavila, ale teď jě nějakej nachlazenej prozměnu manžel, tak snad si to nebudeme pořád předávat :frowning2:
Teda asi začnu být nervozní, my ještě nemáme v podstatě nic. Z větších věcí vůbec a oblečku asi 4 kousky od mamky + vím, že má ještě nějaké oblečky pokoupené - teta má bazar, tak vždycky když se objeví něco pěkného. Ale jinak teda kde nic tu nic. No tak snad vše zvládneme po novém roce.
A co kočárek, ten ještě nemáte?
6. pro 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu kočárek ještě nemáme, ale už jsme se byli v obchodě podívat na 3 vytipované :slight_smile: Naštěstí vyhrál na celé čáře můj favorit Roan Marita :dizzy_face: Kupovat ho půjdem někdy po novém roce, zatím je čas, hlavně že máme představu jaký :slight_smile:
6. pro 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 to my se ještě nebyli ani nikde dívat, fakt musíme zabrat :wink: Zatím jsem jen vybírala na netu. Roan Marita se mi taky moc líbí a přemýšlím o něm. Pak ještě o Firkonu. Vždy jsem si říkala, že koupíme "pořádnej" kočárek, třeba i dražší, ale nějak mě žádný úplně neoslovil. Ale tak uvidíme, až nějaký vyzkoušíme.
A kde jste se byli dívat?
6. pro 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Byli jsme na Lidické - mají i internetové stránky www-babycar-cz, a tam jsme je právě zkoušeli :slight_smile: Manžel chtěl nějaký moderní s otočnýma předníma kolečkama, ale když s nim zkoušel jezdit po prodejně, tak mu přišel těžký, rozvrzaný a nemotorný ... Marita se mu naštěstí taky líbila, je lehká, skladná a má prostornou korbičku :slight_smile: Pocházíme z Vysočiny, takže jsme chtěli i pořádný kola, nejlépe 4, po dvou za sebou. Super je, že v Maritě jde houpat :grinning: To moc kočárků už neumí, jedna prodavačka se mi snažila namluvit, že teď už se děti nehoupou, maximálně kymácí zprava doleva - přišlo mi, že pak musí být obouchané :confounded: Každý holt máme jiný názor a já jsem pro osvědčenou klasiku :slight_smile:
6. pro 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 gratuluji k další úspěšné kontrole...teda to vám závidím, že už skoor všechno máte....my teda nemáme ještě kromě hadříků nic, ale máme čas. Ježíšek taky něco donese, než vymýšlet věci co nepotřebujeme, tak jsme taky rozhodili seznam :slight_smile:
@hanuu nenasla jsi nejake to cviceni tady? ja koukala na netu, ale zatim nic :(
Jinak se dneska psychicky chystám, že začnu konečně péct, tak uvidíme :slight_smile:
6. pro 2011 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka děkuji :slight_smile: dnes jsem se objednala na 3D ultrazvuk - máme dobrý termín: 13.12.11 :dizzy_face: :grinning:
6. pro 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky!tak screening mám za sebou, všechno v pořádku, tak jsm byla moc šťastná, že je mimi zdravé, u prvního mimča jsem na tomto vyšetření nebyla a byla jsem úplně v klidu a tentokrát jsem si říkala, že už mně není 20,tak že tam raději pro klid duše půjdu :slight_smile:
Letos jsem nějaká aktivní, už mám napečeno 6 druhů a ještě dva mně chybí, dokonce i dárky pokoupeny a většina i zabalena.A to jsem měla letos premiéru s tím cukrovím, vždycky jsem měla od cukrářky, neb mně to moc nebaví a manžel to skoro nejí.
Hadříků po chlapečkovi mám mraky a když to bude holčička,tak mně švagrová nabídla několik beden po její malé.
Takže kupovat nebudu asi skoro nic, jen několik maličkostí.
Včera mně pěkně bolelo břicho, jak při menses, nevím jestli to je tím jak se zvětšuje děloha, občas syna musím zvednout nebo vzít do náruče a 14 kg se teda pronese :grinning:
6. pro 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka gratuluju k výsledkům :slight_smile: je to fajn pocit :dizzy_face:
S tím cukrovím si tě asi najmu - já se k tomu nějak nemůžu dokopat a teď když si věčně utírám nos, tak už vůbec ne :unamused: Dárky už mám taky všechny a většinu i zabalenou - tohle mě pro změnu hrozně baví :grinning:
Oblečky bych taky chtěla po někom podědit, ale bohužel, z rodiny jsme první s prckem na cestě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 cukroví jsem letos dělala poprvé, hlavně to pečené, kvůli malýmu, dokonce i pomáhal :slight_smile: , ale jnak mně to moc nebaví :frowning2: , to radši udělám buchtu na plech nebo něco uvařím.
7. pro 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clara.7 ja taky nemam po kom podedit oblecky, ale obcas si koupim i neco na bazaru, daji se tu najit i fakt pekny veci :slight_smile:
Jinak dobre rano, dneska jsem spala do pul 10 a to jen proto, ze volal manzel z prace :D Sama se divim, nikdy tak dlouho nespim :slight_smile:
Ja jsem na tom s cukrovim tak ynic moc, mam hotove linecke a rohlicky, a nemuze se dokopat na dalsi, nejak zjistuju, ze me to letos ani moc nebavi...zacinaji mne celkem dost bolet zada a kdyz dlouho stojim tak mne pak zacne jako kdyby pichat na levem boku...takze se taky snazim trochu setrit...ale darky uz vetsina taky nakoupene a zabalene, to me taky bavi :slight_smile:
@sekacka gratulace k vysledkum :slight_smile:
9. pro 2011 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka na to cvičení jsem se ještě nedívala, nechávám to po novém roce. Jinak s tím spaním se máš. To já vstávám každý den s manželem do práce a asi tak 1-2x týdně to na mě dolehne a spím odpoledne.
Cukroví budu péct společně s mamkou a chceme začít o víkendu, pak možná ještě doma 1-2 druhy udělám, ale ještě nevím kdy.
Se zádama jsem na tom úplně stejně, před týdnem mě začaly bolet. 3 dny jse bolestí lezla po zdi a pak se to trochu zklidnilo, ale bolí mě furt, hlavně se nemůžu moc ohnout a tak.
9. pro 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? Já byla v sobotu na Vánočních trzích, odpoledna s manželem na procházce na priglu, bylo krásné počasí, včera jsem s mamkou pekla nějaké cukroví a včera jsem si sepsala jaké vlastně mám pro koho dárky Ještě se chystám naplánovat jaké JEDNODUCHÉ cukroví udělám sama doma, sepsat si seznam na nákup na a pak to někdy taky udělat :wink:. No a Vánoce můžou přijít, už se fakt těším :slight_smile:
13. pro 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,, tak máme za sebou 1. screening,,, je negativní riziko 1:16 000 :slight_smile:
13. pro 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@romca13 gratuluju, to je super výsledek....já byla včera na oběrech na tripple testy, snad taky dopadnou dobře...my měli screening 1:3900, snad bude vše ok.
13. pro 2011 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka děkuju moc, jsem fakt moc ráda,,, práve jsem koukala na netu na ty výsleky a první o jsem viděla bylo riziko dle věku matky a tam bylo 1:´457, tak jsem si říkala, že teda nic moc,,ale pak dole bylo kombinované riziko všeho a tam bylo 1:16000 :slight_smile:
13. pro 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 moc gratuluju :slight_smile: , já měla kombinované riziko 1/35000 :slight_smile: a podle věku matky 1:388.
Tak dnes jsem dodělala dvě cukroví a už můžou návštěvy chodit :grinning: , aby to měl kdo sníst.Já si asi nedám, stačilo mně bohatě ochutnat při pečení.Taky se bojím, abych zbytečně nepřibrala, přece jen ještě 6 měs. přede mnou.
V pondělí jdu konečně na gyndu na krev a úterý se podívat na Svoboďák nasát atmosféru :slight_smile:
13. pro 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka já jdu ještě zítra do poradny,, mám dr na hned u svoboďáku, tak taky nasaju :slight_smile: no jinak já mám zatím pořá´d -2 kila,,, tak doufám, že moc přibírat nebudu,, i když aono se to asi ještě pořádně rozjede
13. pro 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 no, to já taky doufám mám taky +1-2kg, ale po zkušenosti v prvním těhu, se docela bojím, kéž bych se vešla třeba do 15 kg :slight_smile: , po 7 měs.mně váha letěla hrozně rychle nahoru, ve finále i 4 kg nahoru, k tomu vysoký tlak a oteklý nohy :unamused:
13. pro 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, některé z Vás si pamatuju z beremka. Jsem taky z Brna, ale bohužel jsme stále ve fázi snažení. Jak ráda už bych se k Vám přidala! Půl roku a pořád nic...Každopádně Vám všem gratuluji a doufám, že Vaše řady brzy rozšířím.
A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli některá nauvažujete si po porodu udělat kurz baby masáží. Jsem totiž čistě náhodou lektorkou a tak mě napadlo Vám nabídnout své služby. Doufám, že se nebudete zlobit, že si tu dělám reklamu. Kdybyste měly zájem o víc info, pište do IP.
13. pro 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeerinka ahojky,,, věřím, že brzy doplníš naše řady,,,, nám se teda zadařilo hned 2. měsíc :slight_smile:
s těma masážema,,, já mám totiž poukaz na normál masáže, ale s paní, ke které jsem měla jít jsme se domluvili, že by nebyla vhodná, že mi raději udělá nějakou těhu masáž + že mi ukáže právě ty baby masáže, tak jsem na to moooc zvědavá,,,,
13. pro 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 jasný, dělá to už dneska dost lidí :slight_smile: já mám pro maminky individuální kurzy, chodím k nim domů a přímo masíruju miminko. Nedokážu si to moc představit, že ti to jen ukáže - na panence, nevím...ale uvidíš, třeba to bude stačit...kdyby tě to zaujalo a chtěla bys vědět a umět víc, není nic snazšího, než se mi ozvat :slight_smile:
13. pro 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek