• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@jancip Jani, díky moc!!! To nemá chybu!
2. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip ja malou vazala prvnich par tydnu uplne stejne a fakt to fungovalo - jen ja ji musela nechavat volne rucicky, nektere ditka to nemaji radi.. ale jinak dalsi me kamaradky to taky tak delaly a vsude samy uspech a chvala.. co se mi taky osvedcilo jsou ty klasicke zavinovacky do ktere sem ji balila na noc - z te se mi nevykopala.. ale musi to byt ty opravdu klasicke na ty maslicky a zavazovani, ne ty na ten suchy zip...
2. dub 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ještě jedna věc - uvažujete některá o homeopaticích k porodu?

http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/tehotenstvi-a-kojeni.html
2. dub 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Já balím i s ručičkami a je to fakt jak kouzlo...zavinovačky jsem vytáhla po sobě. Mamka je naštěstí schovala. Ty rychlozavinovačky jsou v tomto na nic. Takže zabalím do larvičky a pak ještě do té klasické zavinovačky.
2. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ohledně té vody. Říkali nám, že pokud odtéká pomalinku po troškách, máme si vzít porodnickou vložku, na které pak dělají test, zda je to opravdu plodovka. Pokud paskne, nepomůže nic. Viděla jsem to u jedné paní v porodnici. Taky nám doporučovali, že pokud voda odtéká hodně, máme si vzít dětskou plenu, že vložka to fakt nezachytí. Mně ji museli rupnout oni, takže sama zkušenost nemám.
2. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 neuvazuju vendy, ale nic proti nicemu :slight_smile: pokud tomu veris, urcite ti to pomuze prinejmensim jako psychicka berlicka.. je dobre necemu verit!
2. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Já právě nevím, zkušenost nemám absolutně žádnou. Jen jsem na to někde natrefila a zůstalo mi to v hlavě... Jak píšeš, někdy stačí i pouhá psychická berlička... No ještě to nechám uležet, je čas...:slight_smile:
2. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me ty pravidelne kazdodenni kontrakce docela vyhovuji :grinning: vzdycky jak to nastoupi tak si hned sahnu na nohy - oholene, vlasy - umyte, oboci - hruza, honem vytrhat.. to byla dnesni akce :slight_smile: lehky make-up - tuzku na oci mam stale pri sobe :slight_smile:
jeste par dni a ja budu v nejlepsi kondici za cely svuj zivot - za chvili nebude co zdokonalovat :grinning:
2. dub 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01 :grinning: Pises mi z duse! Ja si umyvam vlasy kazdy druhy den, detto s holenim, strihanim nechtov, trhanim obocia apod. :sunglasses: Po porode sa ale zrejme vratim do doby ladovej a stane sa zo mna minimalne sestinedelni neandrtalec "se vsim vsudy" :wink:
2. dub 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@vendy26 Vendy, já jsem teda nad antibiotikama k porodu neuvažovala (celé téma porod si vytěsňuju k nastudování do období 8 a 9 měsíc, takže ještě chviličku to asi studovat nebudu), ale jinak s nimi mám dobrou zkušenost - především teda s Homeovoxem, takže pokud vůči nim nejsi apriori zaujatá jako k něčemu co nefunguje, mohly by ti pomoc. Ale zároveň se mi zdá, že jíst je během těch doporučených intervalů v době porodu je téměř nemožné...
2. dub 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 no tak to je skoro stejné, já mám jen jeden termín a to dnes :wink: a fakt se cítím úplně v pohodě a pořád stejně. Ale já od začátku tušila, že to bude později.
2. dub 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 já jdu na kontrolu do porodky v Bohunicíchh v pátek ve 12:30, tak se tam třeba potkáme :wink:

Chvíli mi trvalo pročíst diskusi 3 dny zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co se týče té vody, tak jsem si jenom připravila tu miminkovskou jednorázovou podložku pod prostěradlo postele, ale zatím jsem jí tam nedala :grinning: Slipovou vložku nosím stejně denně, protože mi připadá, že ze mě pořád něco teče :unamused:
Tašku mám sbalenou a sem tam do ní ještě něco přidám, ale jinak to nechci moc přehánět, stačí když to pak všechno doveze manžel
@jancip to housenkování je super a taky jsem vděšná za to, že mamka klasickou zavinku po nás schovala :slight_smile:
2. dub 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01 tak to máš dobrý, já to mám teda obráceně, vždycky když si umyju vlasy, ostříhám nehty a tak, tak si říkám, že teď by to šlo :slight_smile:
2. dub 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vkládám slíbené foto "naší housenky"
2. dub 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@kaeth01 :grinning: :grinning: přesně - já po obědě vylezla z vany - pedikúra, manikúra, holení, vlasy - vše v cajku, tak si říkám, dneska by to šlo:grinning: Ale malá je asi jiného názoru...:slight_smile:
2. dub 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jancip Nádherný chlapeček!!! Opravdu moc! :dizzy_face:
2. dub 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Ten je boží :slight_smile: Tak nějak si představuju i toho našeho :wink:
2. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip naaaadherna kukla!!! a jake ma velike ocicka..
2. dub 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Zaujatá určitě nejsem, spíš jen s nima opravdu nemám žádnou zkušenost... Hm, to mě nenapadlo, zda vůbec budu schopná je při porodu brát....
2. dub 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 a teď koukám, že jsem místo homeopatika napsala antibiotika :confused: No ale chápeš :grinning:
2. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 pátek 12:30? Já počítám, že se tam budu objednávat zítra, tak dám vědět:slight_smile: Vůbec by mi nevadilo se tam potkat:wink:
2. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika s tema antibiotikama - ja to cetla, pak znova a rikam si - ona se musela seknout :grinning: ale usmevne!! :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika Jj, pochopila jsem:wink: Nevím, zatím jakoby vnitřně věřím, že by mi mohly pomoct, ulevit... A to někdy stačí - něčemu věřit a pak má člověk pocit, že tomu tak skutečně je (placebo apod...).
2. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01 kámoška mi vyprávěla, jak si ještě před odjezdem do porodnice myla vlasy...:slight_smile: Chlap - nervózní víc než ona - měl prej málem infarkt :grinning:
2. dub 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Určitě, pokud máš pocit, že by Ti mohly pomoc, tak bych do nich šla...tyhle neznám, ale na jiné věci si je jen chválím :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 ja ted nad tim taky premyslela, ze ty nohy nebudu trapit holenim kazdy den, ale ze to zmaknu pri prvni kontrakci :grinning: vlasy radeji umyvam pravidelne dopredu - to je u me dlouhy proces :slight_smile:
ale umim si predstavit toho chlapa jak mu zenska v kreci oznami ze radeji porodi do vany nez by jela do porodky s mastnou hlavou :grinning: :grinning: :grinning:
proste za damu v kazde situaci :sunglasses:
2. dub 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky kupujete si do porodky specialni pyzamo s rozepinanim, aby se lepe kojilo?? mamka mi koupila takovou nocni kosili s dirama na prsach, ale to si snad necham na doma na spani.. zase tak sexy byt v porodce nepotrebuju :grinning: (i kdyz ty diry nejsou zase tak videt, je hodne rasena na prsou)
2. dub 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Asi je teda vyzkouším... Děkuji za nakopnutí :dizzy_face: Není to nijak drahá záležitost a pokud by nepomohly, určitě neublíží, ne?
2. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Pri prvom som nic take nekupovala, mala som akurat taku kosilku na ramienka (bolo vtedy uz dost teplo) a na tom pripadne tricko. Teraz som si kupila jednu koselu s tymi otvormi, ktore si ale potom urcite neskor zasijem, lebo mi to pripadne total anti-sexi, a este k tomu ma vacsina takych kosiel totalne infantilny motiv - medvedik, zajacik, kuriatka... pokial niekto nechce investovat do elegantnej kosele viac ako 500, je dost problem si vybrat. Kupovala som tu z Konika z druhej ruky, ale v podstate nenosenu.
2. dub 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Kojící noční košili mám koupenou, ale nechám si ji až na doma. Já si do porodnice své věci (jako pyžamo, župan) brát nechci. První dny po porodu bude nejhůř, tak budu s radostí "ničit" nemocniční prádlo:slight_smile: :grinning:
2. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek