Těhulky z Brna 2011/2012

Ahoj holky, najdou se ještě nějaké Brněnské těhulky co mají TP 2012? Doufám, že jo 🙂
hanuu
4. dub 2012
@jancip no taky mám pocit, že se malýmu chtít nebude, ale tak uvidíme.
Dneska jsem se tak nasmála, že mě z toho bolí celé břicho.
hanuu
4. dub 2012
@clara.7 @vendy26 holky nevíte jestli se má sebou na tu kontrolu do porodnice brát i moč? Já se nějak nezeptala.
jancip
4. dub 2012
@hanuu K Miloušům jsem vždy na kontrolu brala i moč.
sariky
4. dub 2012
@hanuu urcite ano (v bohunicich i na obilnaku)
hanuu
4. dub 2012
@sariky @jancip děkuju, já si to myslela 🙂
vendy26
4. dub 2012
@hanuu Já se chtěla ptát na to samé🙂
yesu
4. dub 2012
Holky tak sem byla dnes u doktorky a vůbec mě nepotěšila, malej je sice ukázkový miminko, má 1110g, ale dost se mi zkracuje čípek, takže mi hrozí předčasnej porod 😞 Čípek prý má mít 35, já mám 27,5 a hranice je 25. Sem z toho pořádně vyděšená, určitě prý budem rodit v červnu a to se ještě budem modlit, aby do toho června vydržel!! Jinak mi brali zase krev, ani nevím už kvůli čemu a píchala mi do zadku tu protilátku kvůli mýmu rh faktoru.
Takže začnu víc odpočívat a rychle všechno radši dokoupím a nachystám.
clara.7
4. dub 2012
@yesu to mě mrzí 😞 Tady opravdu asi pomůže jen klid a hodně odpočívat
kaeth01
4. dub 2012
@yesu nejdrive zada, pak klidovy rezim - taky si uzivas 😞 drzim pesti at to vse v pohode ustojis, urcite to bude dobre.. jsi vice jak za pulkou, tak se drz, utece to!!!
kaeth01
4. dub 2012
@nae divam se ze jsi dneska jeste prispivala, takze vcerejsi krasne datum prosvihnute 🙂 nastesti je jich porad jeste dost v zasobe - tak at to na nejake specialni cislo brzo vyjde! 😉
yesu
5. dub 2012
@kaeth01 Já to tak mám se vším, vždycky si vyžeru to nejhorší a k tomu mám ještě poruchu srážlivosti krve, takže fakt super kombinace! Nemám se nervovat, jenže mě ta doktorka tak vyděsila, že jsem celou noc nespala 😞
gabbika
5. dub 2012
@yesu Vím, že se to lehce řekne, ale fakt se nenervuj, co jsem tu odkoukala, tak spíš předčasně porodí holky u kterých žádný problém zpozorovaný není a najedou to začne, Tebe bude hlídat a víš, že máš být v klidu, tak to bude dobré a chlapeček si počká do termínu (on i ten konec června ve finále není špatný, když je miminko už dopečené) 😉
hanuu
5. dub 2012
@yesu to mě mrzí, ale mě taky doktorka vyhrožovala, že budeme rodit dřív, že se mi začal zkracovat čípek a podívej na mě, pořád tu straším 🙂
Zkus odpočívat a hlavně se moc nestresuj.
carrynkaautor
5. dub 2012
@yesu neboj, dej si klidovy rezim a ono se to spraví...já mně s etaky jednou o dost zkrátil tak doktorka rikala ze timhle tempem budu taky rodit driv, ale pak se to zastavilo a v pohode...hlavne klid a odpocinek, idealne nohy nahoru 🙂 macimane by sis musela jit treba lehnout do nemocnice, tam by ten cipek sledovali...

@hanuu jak se citis? zatim nic?
hanuu
5. dub 2012
@carrynka cítím se úplně v pohodě. Vůbec nemám pocit, že by se něco chystalo 😞
carrynkaautor
5. dub 2012
@hanuu a jak je velkej prcek? Aspon podle posledniho mereni?
hanuu
5. dub 2012
před dvěma týdny doktorka naměřila 3,1 kg samozřejmě mě napadlo, aby malej nebyl obřík,a le zatím se tím snažím moc netrápit.
carrynkaautor
5. dub 2012
@hanuu tak to je v pohode 🙂 zadny 4 kilovy obr 🙂
hanuu
5. dub 2012
@carrynka no uvidíme, jestli se bude ještě dlouho flákat, tak na to má docela náběh.
vendy26
5. dub 2012
@yesu Souhlasím s holkama, chce to opravdu zvolnit a odpočívat, ležet... Vím, že je to těžké, ale holt co se dá dělat... Tak se drž!!! Vše bude ok!!
vendy26
5. dub 2012
Jinak všem dobré ránko:-)

Já si zase včera dala - dopoledne jsem se rozhodla lehce uklidit, no nějak se mi to vymklo z rukou, takže z toho byl mega úklid 😃 pak ještě odpoledne nějaký schůzky s kámoškama..... No dopadlo to tak, že večer jsem byla úplně k.o., pořádně jsem se ani nemohla zvednout ze sedu, cítila jsem celé tělo :-p Teď už je to lepší, ale teda 100% to není, takže dnes jen válendo a sbírat síly na porod 😉 Včera jsem povlíkla postýlku, nachystala maličké hadérky na cestu z porodky a složili jsme kolébku... Jinak dnes to máme 5 dní do prvního a 9 dní do druhého TP x-)
kaeth01
5. dub 2012
@vendy26 vcerejsi den si o to "zniceni" primo rikal 😃 ja s malou courala 4 hodiny po ZOO - celou noc sem pak probdela v obyvaku a pocitala kontrakce :-| a nadavala jestli mi to stalo za to 🙂 dnes me boli cely clovek - takze s tebou citim 😉
kaeth01
5. dub 2012
@yesu porucha srazlivosti krve je opravdu nic moc vyhlidka - ale to ze o ni vis, je 90% uspechu!! dneska je snadne pichnout neco preventivne - takze se toho neboj.. a jinak souhlas s gabbikou - vetsinou tem co predvidaji brzky porod pak nakonec prenasi 🙂 taky nic moc vyhlidka, ale treba te to malinko uklidni 🙂
drz se yesu!! ber to jako par tydnu dovolene jen a jen pro sebe..
hanuu
5. dub 2012
Tak za chvilku valím do porodnice na kontrolu. No jsem zvědavá, co se dozvím.
vendy26
5. dub 2012
@kaeth01 Asi byly nějaký erupce na slunci 😃 Jéé ZOO, to muselo být super, včera bylo krásně! Zato dnes... :-p Jo a zítra je úplněk 😎 I když vidím to tak, že max. budu blbě spát 😃
yesu
5. dub 2012
Holky díky za podporu, snad to nebude tak horký a nezavřou mě do špitálu a malej vydrží co nejdýl!!!
vendy26
5. dub 2012
@hanuu Držím pěsti, ať je vše ok a řeknou ti, že to brzy bude! Dej pak prosím vědět, jak to probíhalo...
hanuu
5. dub 2012
@vendy26 jasně dám 🙂 pokud si mě tam nebudou chtít nechat 😉 ale s tím teda fakt nepočítám 😃
jancip
5. dub 2012
@hanuu
@hanuu
Holky, ty odhady jsou na prd. Já měla odhad 4 týdny před porodem 3,5 kg. Jsem se děsila, protože jsem vyčetla, že děti poslední týden přibývají 250g/týden a malej byl přenášenej a měl 3.26.
hanuu
5. dub 2012
@jancip já právě vím, tak nad tím zatím nějak nedumám. Ale myslím, že moje doktorka to tehdá schválně malinko podměřila 🙂