• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@jancip no taky mám pocit, že se malýmu chtít nebude, ale tak uvidíme.
Dneska jsem se tak nasmála, že mě z toho bolí celé břicho.
4. dub 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 @vendy26 holky nevíte jestli se má sebou na tu kontrolu do porodnice brát i moč? Já se nějak nezeptala.
4. dub 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu K Miloušům jsem vždy na kontrolu brala i moč.
4. dub 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu urcite ano (v bohunicich i na obilnaku)
4. dub 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky @jancip děkuju, já si to myslela :slight_smile:
4. dub 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Já se chtěla ptát na to samé:slight_smile:
4. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak sem byla dnes u doktorky a vůbec mě nepotěšila, malej je sice ukázkový miminko, má 1110g, ale dost se mi zkracuje čípek, takže mi hrozí předčasnej porod :frowning2: Čípek prý má mít 35, já mám 27,5 a hranice je 25. Sem z toho pořádně vyděšená, určitě prý budem rodit v červnu a to se ještě budem modlit, aby do toho června vydržel!! Jinak mi brali zase krev, ani nevím už kvůli čemu a píchala mi do zadku tu protilátku kvůli mýmu rh faktoru.
Takže začnu víc odpočívat a rychle všechno radši dokoupím a nachystám.
4. dub 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu to mě mrzí :frowning2: Tady opravdu asi pomůže jen klid a hodně odpočívat
4. dub 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu nejdrive zada, pak klidovy rezim - taky si uzivas :frowning2: drzim pesti at to vse v pohode ustojis, urcite to bude dobre.. jsi vice jak za pulkou, tak se drz, utece to!!!
4. dub 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae divam se ze jsi dneska jeste prispivala, takze vcerejsi krasne datum prosvihnute :slight_smile: nastesti je jich porad jeste dost v zasobe - tak at to na nejake specialni cislo brzo vyjde! :wink:
4. dub 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01 Já to tak mám se vším, vždycky si vyžeru to nejhorší a k tomu mám ještě poruchu srážlivosti krve, takže fakt super kombinace! Nemám se nervovat, jenže mě ta doktorka tak vyděsila, že jsem celou noc nespala :frowning2:
5. dub 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Vím, že se to lehce řekne, ale fakt se nenervuj, co jsem tu odkoukala, tak spíš předčasně porodí holky u kterých žádný problém zpozorovaný není a najedou to začne, Tebe bude hlídat a víš, že máš být v klidu, tak to bude dobré a chlapeček si počká do termínu (on i ten konec června ve finále není špatný, když je miminko už dopečené) :wink:
5. dub 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu to mě mrzí, ale mě taky doktorka vyhrožovala, že budeme rodit dřív, že se mi začal zkracovat čípek a podívej na mě, pořád tu straším :slight_smile:
Zkus odpočívat a hlavně se moc nestresuj.
5. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@yesu neboj, dej si klidovy rezim a ono se to spraví...já mně s etaky jednou o dost zkrátil tak doktorka rikala ze timhle tempem budu taky rodit driv, ale pak se to zastavilo a v pohode...hlavne klid a odpocinek, idealne nohy nahoru :slight_smile: macimane by sis musela jit treba lehnout do nemocnice, tam by ten cipek sledovali...

@hanuu jak se citis? zatim nic?
5. dub 2012 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka cítím se úplně v pohodě. Vůbec nemám pocit, že by se něco chystalo :frowning2:
5. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu a jak je velkej prcek? Aspon podle posledniho mereni?
5. dub 2012 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
před dvěma týdny doktorka naměřila 3,1 kg samozřejmě mě napadlo, aby malej nebyl obřík,a le zatím se tím snažím moc netrápit.
5. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu tak to je v pohode :slight_smile: zadny 4 kilovy obr :slight_smile:
5. dub 2012 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka no uvidíme, jestli se bude ještě dlouho flákat, tak na to má docela náběh.
5. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Souhlasím s holkama, chce to opravdu zvolnit a odpočívat, ležet... Vím, že je to těžké, ale holt co se dá dělat... Tak se drž!!! Vše bude ok!!
5. dub 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem dobré ránko:slight_smile:

Já si zase včera dala - dopoledne jsem se rozhodla lehce uklidit, no nějak se mi to vymklo z rukou, takže z toho byl mega úklid :grinning: pak ještě odpoledne nějaký schůzky s kámoškama..... No dopadlo to tak, že večer jsem byla úplně k.o., pořádně jsem se ani nemohla zvednout ze sedu, cítila jsem celé tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už je to lepší, ale teda 100% to není, takže dnes jen válendo a sbírat síly na porod :wink: Včera jsem povlíkla postýlku, nachystala maličké hadérky na cestu z porodky a složili jsme kolébku... Jinak dnes to máme 5 dní do prvního a 9 dní do druhého TP :dizzy_face:
5. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 vcerejsi den si o to "zniceni" primo rikal :grinning: ja s malou courala 4 hodiny po ZOO - celou noc sem pak probdela v obyvaku a pocitala kontrakce :unamused: a nadavala jestli mi to stalo za to :slight_smile: dnes me boli cely clovek - takze s tebou citim :wink:
5. dub 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu porucha srazlivosti krve je opravdu nic moc vyhlidka - ale to ze o ni vis, je 90% uspechu!! dneska je snadne pichnout neco preventivne - takze se toho neboj.. a jinak souhlas s gabbikou - vetsinou tem co predvidaji brzky porod pak nakonec prenasi :slight_smile: taky nic moc vyhlidka, ale treba te to malinko uklidni :slight_smile:
drz se yesu!! ber to jako par tydnu dovolene jen a jen pro sebe..
5. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za chvilku valím do porodnice na kontrolu. No jsem zvědavá, co se dozvím.
5. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Asi byly nějaký erupce na slunci :grinning: Jéé ZOO, to muselo být super, včera bylo krásně! Zato dnes... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a zítra je úplněk :sunglasses: I když vidím to tak, že max. budu blbě spát :grinning:
5. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky díky za podporu, snad to nebude tak horký a nezavřou mě do špitálu a malej vydrží co nejdýl!!!
5. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu Držím pěsti, ať je vše ok a řeknou ti, že to brzy bude! Dej pak prosím vědět, jak to probíhalo...
5. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 jasně dám :slight_smile: pokud si mě tam nebudou chtít nechat :wink: ale s tím teda fakt nepočítám :grinning:
5. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu
@hanuu
Holky, ty odhady jsou na prd. Já měla odhad 4 týdny před porodem 3,5 kg. Jsem se děsila, protože jsem vyčetla, že děti poslední týden přibývají 250g/týden a malej byl přenášenej a měl 3.26.
5. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jancip já právě vím, tak nad tím zatím nějak nedumám. Ale myslím, že moje doktorka to tehdá schválně malinko podměřila :slight_smile:
5. dub 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek