• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@gabbika vidis v Mikulove sem jeste nebyla, ale slysela sem hodne chvaly na ten jih, ze je tam krasne.. letos s mimiskem to na zadnou dovolenou v lete nevidim, ale vikendove poznavat okoli tady Brna - na to se tesim.. i treba na 3-4 dny nekam na chaticku by nebylo marne - kdyby jste mel nekdo tip - budu rada!

@vendy26 Helfstyn je pekny, v lete se tam porada hodne ruznych atrakci - vybrala bych si k navsteve jeden den jako je otevirani hradu, nebo sermirske slavnosti, nebo kovarske slavnosti - tam se sjizdi kovari z cele republiky a vytvari nadherne veci primo pred lidmi.. ten hrad sice praska ve svech a s kocarkem to asi neni nejlepsi, ale je to zajimave! sam o sobe je taky hezky, nove zrekonstruovany, ale na cely den to neni.. kdyz uz na Helfstyn, pak to treba spojit s Teplicema u Hranic kde jsou nadherne aragonitove jeskyne.. ale zase s kocarkem - to nevim :unamused: mozna plan na pristi rok? :wink:
5. dub 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na kontrole v pohodě. Celkem mě překvapilo, že to nijak dlouho netrvalo. Monitor v pořádku, na kontrole jsem se nějak blbec zapomněla zeptat jak jsem na tom, co se nějakého otvírání týká. Ale odhad je, že malej má 3,5kg. Další kontrola v neděli. No a pokud neporodím dřív, tak za týden budeme řešit nástup na vyvolávačku.
5. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Četla jsem, že jste řešili zoo. Já teda jsem rodilej Brňák, ale nemyslím si, že by Brněnská zoo byla ta nej. Ve Zlíně jsem bohužel ještě nebyla, ale ta je vyhlášená a mám ji v plánu, stejně tak i Prahu.
Olomouc mi přišl taková normální, celkem se mi líbilo v Ostravě a pak i v Jihlavě, ale ta je celkem malá.
Brněnská je fakt krpál a navíc taková členitá, nejde jít jeden okruh, aspoň to tak bylo, když jsem tam byla naposledy.
5. dub 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu me cekaji monitory zitra, tak jsem zvedava (jdu poprve). a tobe preji, aby se mimi narodilo "samo" bez vyvolavacky :slight_smile:
5. dub 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky děkuju. Tobě zítra hodně štěstí.
5. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika @kaeth01 souhlasím, že ten jih Moravy je fakt krásnej. Lednice na výlet i s kočárkem úplně super, potom Pálava, Novomlýnské nádrže. Mikulov je taky moc pěkné město.
5. dub 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Jak to myslíš s tím Brnem a procházkama? Jako myslíš v centru? tam to asi fakt není nic moc, ale spíš to chce hledat. Já se v Bystrci těším na procházky na přehradě, do lesa a tak. :slight_smile:
5. dub 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se ještě zeptat jestli někdo nevíte jak je to s tou křivkou monitoru, co měří děložní činnost. Dá se z ní něco poznat? A co jsou normální hodnoty? A při porodu to jde až k jakým číslům? Předem děkuju :slight_smile:
5. dub 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Jojo, v centru, i některých jiných částech, u nás v Bystrci je to pohodička, je kam jít...
5. dub 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Tak fajn, že kontrola proběhla v pořádku! :dizzy_face: A držím pěsti, aby se mimiš rozhodl vylézt pěkně sám... Vídím to u tebe tak o víkendu:wink: A ta moč byla teda potřeba?
5. dub 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika nj, tak centra měst jsou asi oběcně blbé, myslím, že Brno na to jak je velké, na tom ještě není tak špatně. Nejlepší jsou samozřejmě okrajové čtvrti. Bystrc je v tomhle fakt v pohodě. Já ještě znám Lesnou a tam je taky kam jít, jinak už to moc prozkoumané nemám, ale on si asi člověk skoro všude najde pěkná místa.
5. dub 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 děkuju. Jo moč jsem dávala sestřičce, ale asi by se nic nedělo, kdybys ji neměla. Ale kontrolovala ji, bylo to fakt v podstatě totéž jako u mojí doktorky, jen jsem se teda nevážila.
5. dub 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to na vycházky taky docela hezký...si myslím teda...:slight_smile: Tak snad pak nezměním názor:slight_smile:
5. dub 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 a ty bydlíš kde? Já se omlouvám, vím, žes to psala,a le už jsem ztratila přehled :slight_smile:
5. dub 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co se týče zoo, tak brněnská je docela dobrá, ale je fakt, že postavit zoo na kopci je teda úděsnej výmysl, ale jak už tu někdo psal na shazování kil to bude super, zoo mám moc ráda, tak tam budu myslím dvakrát do měsíce! Jinak mě se taky hodně líbila pražská a naprosto úžasná je ve Vídni, je to blíž jak Praha a stojí to za to!
Jinak dneska se mi ten odpočinek teda vůbec nepodařilo doržet, ale přísahám, že od zítra už na tom budu pracovat!!!
5. dub 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu v Medlánkách

@yesu Babo jedna!! :slight_smile: Pořádně odpočívej!
5. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 Tak Medlánky jsou fajn, tam jsme jednu dobu taky chtěli s manželem bydlet.
5. dub 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já to dneska nějak přepískla, hodně jsem toho nachodila pěšky (ujel mi bus, a další jel za 25 minut tak jsem šla nějakých 5 zastávek pěšky a tak) no a teda bolí mě nehorázně kyčle a celkově nohy a záda a tak. Takže zítra si asi taky naordinuju odpočinek.
5. dub 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu a nebo porod :wink: tak se bud rano ozvi, nebo ti budu drzet zitra cely den pesti :sunglasses:
5. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já dnes taky mrňousovi dávám, zítra dělám řidičák a nějak jsem podcenila přípravu, tak ho celý den trápím u PC. Teď už se musím vrhnout nna technickou, kterou jsem skoro vůbec neviděla...no asi to bude spíš na opakování v nějakém dalším termínu...anebo se nade mnou slituje komisař až na něj vystrčím břuch :wink:

@hanuu Hani taky mě napadlo, jestli se to náhodou neblíží... :sweat_smile:
5. dub 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Tak teď už jen odpočívej...kdyby se ti rozjel porod, ať máš sílu! :wink:
5. dub 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Jéé, budu držet pěsti!!! Břuch na něj vytas, ale určitě to dopadne!:wink:
5. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika tak ja vam budu drzet zitra pesti dohromady - tobe i @hanuu :grinning: kazda jednu at se nehadate!! ale ne ze do toho vseho zacne rodit i @vendy26 - pesti na nohach se drzi fakt blbe :grinning:
5. dub 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Kači radši drž holkám, ten porod je přece jen důležitější, já si ten řidičák přinejhorčím zopáknu, ony ten porod ne :grinning:

Ale jinak jste zlaté holky :dizzy_face:
6. dub 2012 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika @kaeth01 @vendy26 díky holky, ale jsem pořád celá :slight_smile: Malýmu se ven nějak nechce.
6. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Taky držím moc palce na řidičák, určitě to v pohodě zvládneš :wink:
6. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika i ja drzim palecky :wink:
6. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak preju krasne dobre rano :slight_smile:
@hanuu a kde budes rodit?Uz je to asi dlouhe docela co?
6. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson chtěla bych v Bohunicích, tak snad nebudou mít plno.
Mně to ani nějak dlouhé nebo otravné nepříjde, cítím se dobře. Kdybych neměla kalendář, tak jsem úplně v pohodě. Takhle su z toho spíš nervozní, že to může být každou chvíli a víc se pozoruju a příbuzní se víc ptají a tak. Ale jinak se tím nějak netrápím, jen doufám, že se malej rozhoupe dřív než ho budou doktoři vyhánět.
6. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu tak hlavne at vse dobre dopadne :slight_smile:
6. dub 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek