• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@hanuu malemu je u maminky dobre :wink: hlavni je jak pises, ze se citis fajn.. ono to nejak dopadne, i kdyby doslo na vyhaneni :slight_smile: zkousis nejake triky jak ho dostat ven? myslim tim treba tepla vana vecer, nebo dvojka cervenho, sexik s muzem? takove ty prirozene cesty?
6. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dobré ránko, tak co, myslíte na Gabču?:slight_smile: Vyšlo jí i pěkné počasí na jízdy, řekla bych - je pod mrakem, takže ji nebude blbě oslňovat slunko a současně neprší.... A jsou prázdniny, takže na silnicích by mohlo být klidněji, menší provoz...
@kaeth01 U mě pořád ticho po pěšině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jak u tebe? Následky ze ZOO zažehnány?:slight_smile:
@hanuu Já to u tebe fakt vidím někdy teď o víkendu.... :wink: A jak se cítíš? Dalo se tělo přes noc trošku do kupy po včerejším "výkonu"?
6. dub 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 no tak uvidíme jestli budeš mít pravdu. Už někdy před půl rokem, když jsem říkala, že termín je na začátku dubna, tak mi někteří říkali, že budeme mít velikonoční miminko, tak třeba se malej trefí :slight_smile:
Je to trochu lepší, ale kyčle mě bolí pořád.
6. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 jasně, akorát teda svařák mám v plánu až na dnes, musím si koupit víno. Tak to asi dneska všechno zkombinuju :slight_smile:
Ale zase se mi nechce do nějakých "drastičtějších" metod jako je ricinový koktejl.
6. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 zazehnano :slight_smile: dneska uz sem spala docela dobre!! doufam ze to vydrzi dele jak 24hodin :grinning:

@hanuu taky bych sla do tech klasickych babskych rad :slight_smile: ten ricinovy olej - nic proti tomu kdyz to nekdo vyzkousi, ale ani na me to neni.. to by musela byt mozna posledni kapka den pred vyvolavackou - a to jeste bych ten ricinovy olej zamenila s olivovym.. :wink:
6. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaeth01
@hanuu Holky, ten riciňák jde taky nějak mimo mě.... Já jsem ochotná "podstoupit" max. teplou vanu, vínko a sex. Ale zatím se ani do toho nehrnu, pže ještě potřebuju potrénovat s epinem....dlouho mi to nešlo, teprve se to začalo trochu hýbat, takže já bych chtěla rodit nejdřív po Velikonocích:slight_smile:
6. dub 2012 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 @vendy26 vím, že někdo si ten riciňák fakt pochvaluje, že pomohl, ale nevím, někdo to naopak hodně kritizuje, že to je tak se přiotrávit. Navíc teda představa koktejlu, kde je panák oleje a panák slivovice a meruňky nebo co to tam patří, no brrr. Ale třeba taky ještě jako poslední šanci před vyvolávačkou změním názor.
Jinak s váma taky souhlasím, že jsem pro takové ty klasické a v podstatě příjemné metody :wink:
6. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu Možná může pomoct, ale pro mě je to už fakt extrém... A přesně jak píšeš - představa panáka slivovice a okamžitě se mi navaluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
6. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vendy26 mám to stejně tak.
6. dub 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu Já zkoušela svařák, dvojku červenýho, teplou vanu, sex, tanec a nic..nakonec se vyvolávalo.
6. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancip No já si právě myslím, že když se holt prckovi nechce, nic s ním nehne:slight_smile: Ale člověku to prostě nedá...co kdyby náhodou... :wink: :grinning:
6. dub 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, za 3 hodky a neco tu mam tchyni na vikend - jestli neporodim po tom rannim kolotoci - prani, uklizeni, peceni, vareni a ted jeste honem valim do obchodu :unamused: - tak budu stopro prenaset :grinning:
nekde sem cetla - ale nemam to overene - ze 20% deti (miminek) neumi spustit porod samy.. neumi vyprodukovat ten spousteci hormon. proto je sex doporucovany, protoze muzske sperma tu latku taky v sobe obsahuje a dokonce kdyz se vam podari "vyvrcholit" tak i tam se uvolnuje ten potrebny hormon :slight_smile: takze nekteri lenoskove potrebuji popostrcit aby se to rozjelo..
i kdyz sex je ted to posledni pred ricinovym olejem co se mi chce zkouset :grinning:
6. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, ja ako zaryty abstinent by som si tym tradicnym koktejlom so slivovicou, merunkovicou, ci vineckom uhnala na porodnej sale asi akurat tak hanbu. Nepijem ziadny alkohol, ziadne pripitky, proste nic, a predstava, ze nieco do seba nalejem na ex... to by bol porod asi dost mejdan pre mna :grinning: Sex v tomto stadiu vorvanej vahy, celulitidy, strii aj za usami apod. mi pride ako domace nasilie (pachane v tomto pripade na muzovi), takze ja volim iba vyckavaciu taktiku - raz to proste pride :slight_smile:
6. dub 2012 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaeth01 Dodatok k mojmu predchadzajucemu prispevku: uznavam, keby teraz zavolala tchyne, ze je na ceste, tak na ten sex sa dam nahovorit :grinning:
6. dub 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahoj holky,

díky za držení palců, nakonec to dopadlo dobře a řidičák mám :slight_smile: Oslavila jsem to u McDonalda, ale to doma radši neřeknu :grinning:

@kaeth01 Mně přijede tchyně zítra i s tchánem a švagrovcema, v bytě bordel jak v tanku, napečeno není nic, uvidímě co s mužem zítra dopo stihneme, dneska už na všechno prdím.
6. dub 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@gabbika Ty si hviezda! Blahozelam! Ridicak sice uz nejake desatrocie mam, ale je pekny, neposkrabany, vylesteny, niekde zastrceny... a asi to tak este dlho bude.
6. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika gratuluju!!! si fakt odvaha.. ja sem na tom podobne jak @nae - ridicak mam, ale jela sem pouze svatecne nekdy pred 10lety, dneska bych za volant nesedla.. i kdyz nekdy mam takove svetle okamziky :slight_smile: a to mi pak muj drahy otec pripomene jak sem asi pri druhe jizde urvala prevodovku, narvala v zacpe do chlapa predemnou, protoze sem menila CD a on si dovolil necekane zabrzdit :grinning: no a jine podobne historky.. takze vsichni ridici - mate muj obdiv!! tohle je pro me sedmy div sveta to rizeni :slight_smile:
nae - s tou tchyni & sexem si me tak rozesmala, ze mi bricho skakalo jak blazen :grinning: kdyby me tohle napadlo vcera vecer, mozna sem mela dneska po problemu :grinning:
6. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaeth01 @nae holky mám to stejně, řidičák mám fakt neopotřebovaný, byla to pro mě nejhorší zkouška ze všech možných, které jsem dělala a prostě neřídím.

@gabbika moc gratuluju, jsi šikulka
6. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak u nás se možná konečně aspoň trochu něco děje, mám dojem, že mi odchází hlenová zátka a jinak je mi teda celkově dost blbě. Dopoledne jsem udělala pár kroků - k mamce chodím to každý den, je to kousíček. No a zase mě tak strašně začaly bolet kyčle, kolena, celkově nohy, klouby a chvílema záda, že jsem myslela, že už dom nedojdu. Ale břicho téměř nic, tak nevím. Půjdu se teď natáhnout a uvidím.
6. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanuu no tak ze by?! :wink: odpocivej dokud to jde.. jak se to rozjede tak budes rada za kazdych 20minut co sis schrupla do zasoby :slight_smile:
6. dub 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 @nae - kdyby to šlo, dám k vašim příspěvkům "líbí se mi" hned několikrát :grinning:
@gabbika Gabi, moc gratuluji!!!
@hanuu Držím pěsti, ať je to ono a pěkně se to samo rozjede...
6. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika Gratulace k řidičáku a za MC se nestyď, to je občas potřeba :wink:
6. dub 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Nám skončilo šestinedělí, tak se hlásí návštěvy. Dopředu avízuji, že budu špatná hostitelka, že to s úklidem nepřeháním a péct taky nestíhám, tak jsem zvědavá, zda se setkám s pochopením nebo zda mě někdo pomluví, jak jsem neschopná.
6. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky, dneska jsem byla na první kontrole v porodce v Bohunicích a fakt to stálo za to :frowning2:
Bylo nás tam mraky a na řadu k doktorce jsem se dostala po 4 hodinách čekání ! :frowning2: Dopoledne tam malovali a ještě v jednu hodinu tam uklízeli, takže se všechno hrozně posunulo a ještě se dneska hodně rodilo, takže nebyl skoro kdo by vyšetřoval ...
Naopak na paní doktorku Pastorčákovou mám jenom kladné reference - příjemná, pečlivá a rozumná :slight_smile: Mimčo je v pořádku, ale ven se zatím nechystá, bohužel, tak mi doporučila klidně svařáček, procházky a sex :grinning: Na další kontrolu jdu ve středu, kdy mám termín, tak doufám, že už to nebude tak na dlouho ...
6. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@clara.7 ja jsem take byla dneska rano v bohunicich na monitorech a dr. ivanova me chtela poslat pryc prave kvuli tomu malovani. prekvapilo mne to, protoze o malovani jsem nic nevedela a byla jsem radne objednana. ale nakonec me vzali :slight_smile: a je pravda, ze sestricka rikala, ze hned od rana bylo hodne rodicek (na monitoru jsem byla skoro hodinu, protoze se sestricce nedarilo zachytit obe miminka a jen za tu hodinu, co jsem tam byla ja tam prisly 4 holky a doktorka mela problem, kam je ulozit. asi byla dneska nejaka pozitivni karma pro porody :slight_smile:)
6. dub 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@clara.7 Klári, to muselo být hrozné to čekání:frowning2: Tak uvidíš, kdy se mimčo rozhoupe...ono je to těžký, u někoho to nevypadá a pak bum, rozjede se to, někomu zase říkají: "to bude co nevidět, vše se chystá, příště už se neuvidíme".... a prd... Nicméně po Velikonocích mám taky v plánu zahájit lehčí vypuzovací metody:slight_smile:

Jinak holky - krásný svátky!:slight_smile: U nás se sice Velikonoce nějak extra neřeší, max. se sejde rodina...ale letos jsem je úplně odstřihla...:slight_smile: Jako ty Velikonoce, ne rodinu :grinning:
7. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Uf, cakat 4 hodiny, to je teda vykon...:frowning2:...na Obilnaku jedna asistentka vravela, ze vacsina ludi vali do Bohunic a tam chcu rodit, maju teda dost prace a ked nemaju, tak sa tak aspon tvaria a koho mozu, poslu im na Obilnak (kde je teda tiez "pasova vyroba").
Inak ja sviatky neriesim vobec nijako, ziadna vyzdoba (junior by to aj tak nenechal na pokoji),ziadne pecenie (kysnem aj bez sladkeho az moc), ziadne zvyky, no hrozna som. Ale je mi to totalne jedno, uz chcem porodit a stale nic.
7. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nae jeee, ja se ted prihlasila a divam se ze jsi stale v jednom kuse :slight_smile: a ja ti to dneska tak prala!!

@vendy26 velikonoce neslavim.. nemam to rad :frowning2: ale den volna vzdycky potesi :slight_smile:

jinak holky je to naprd.. uz sem si temer jista, ze si to mimco odnosim cele az do konce - dokonce mozna i o par dni dele.. co ja se tento tyden navyvadela.. zoo, priprava baraku na vikend.. jen sem si zvedla tlak a privodila bezesne noci, vic nic. jsem presne ten typ co mu to predvidaji drive a nakonec se s tim bude tahat o tyden dele :wink:
a navic od vcerejska dalsi antibiotika, a aby toho nebylo malo tak dnes rano se mi rozjel znovu zanet - u ktereho mi slibovali ze se objevuje jednou za 100let :angry: takze moje mira optimismu dnes rano klesla na uroven slusne depky :unamused:

tim ale nechci kazit vikend vam v radostnem ocekavani a tesim se ze me na konci tohoto svatecniho vikendu nektera z vas rozveseli stastnou novinkou :slight_smile:
na vsechny moc myslim a preji pohodove svatecni dny!!!!!
7. dub 2012 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 Zase nic, mas pravdu...uplne citim, ze sa maly drzi zubami nechtami, chce byt asi strasne vzorny a terminovy (mame dost rozdiel v termine podla MS a UTZ, viac plati ten druhy, az za par dni). Ved dobre, nech sa vo mne este pecie, ale uz som naozaj na rozsypanie. Hlavne by porod teraz bol vyhodnejsi v tom, ze mame hlidani pre starsieho, takze toto by som nemusela riesit. Ale nechame to na osud. Dakujem ale za podporu! :wink:

Tvoju depku uplne chapem, drzim palce, nech mas cez den vzdy aspon male dovody k radosti (ale kedze mas krasnu dcerusku, verim, ze ti rozozenie vsetky chmary z duse). Kamaratka mala este tyzden pred porodom uplne hroznu anginu, antibiotika horom spodom, a nakoniec prenasala a ma moooooooc sikovnu a uplne pohodovu dcerusku :slight_smile:
7. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky tak magnezium a odpočívání aspoň trochu zabírá, dneska mi břicho ztvrdlo asi jen dvakrát! Oběd udělal přítel a odpo mě odvezl za kámoškama domů, kde jsem dala nožky taky nahoru a holky mi jen nosily dobrůtky :slight_smile: Zítra udělám jen štrůdl a rychlej oběd a budu zase polehávat! To by bylo aby se tam malýmu nazalíbilo! A zítra bych mohla konečně vybrat nějakou postýlku...
7. dub 2012 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek